Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 23:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona
 Strajk kobiet 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2735
Post Re: Strajk kobiet
ErgoProxy napisał(a):
felek napisał(a):
Kobiety mają prawo do decyzji w każdej sprawie, podobnie zresztą jak mężczyźni. Włączenie z decyzją o zabójstwie własnego dziecka.

Wiesz, jeślibym przyjął taką optykę, jak Ty w drugim zdaniu, to poszedłbym chyba zabijać księży katolickich - jako sług umiłowanych Bytu, który stworzył świat, gdzie jakieś koszmarne ilości dzieci umierają i są ronione w postaci embrionalnej, i nikt się o nich nawet nie dowiaduje, że istniały. Poszedłbym, bo tylko w ten sposób mógłbym wyrazić swój stosunek do tak spotworniałej moralności. Chyba nawet krzyczałbym, że ten Byt to Szatan.

Prawda w oczy kole - co?
Trudno przyznac, ze jest cos takiego jak prawo do zycia. Ktore jest nadrzedne w stosunku do innych praw. I dlatego te proby przekonania siebie i innych o innej optyce.


So lis 21, 2020 19:51
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Nie doczytales, co ErgoProxy napisal? Jak miliony poczetych dzieci (niektorzy mowia, ze 1/3) sa usuwane w sposob naturalny, a wiele jeszcze zanim kobieta zauwazy, ze doszlo do zaplodnienia?
Przy aktualnej wykladni prawa, te kobiety moga byc traktowane jako przestepczynie, bo moze za duzo pietruszki zjadly, albo zbyt goraca kapiel wziely i "zabily dziecko"?

Poza tym chodzi o wady letalne (sprawdz w slowniku co to oznacza) i potraktowanie kobiety przedmiotowo.
Ale niestety, wielu nawiedzonych mezczyzn tego po prostu nie pojmie. Za to zwieje zaraz po urodzeniu takiego dziecka.


So lis 21, 2020 19:58
Post Re: Strajk kobiet
robaczek napisał(a):
Trudno przyznac, ze jest cos takiego jak prawo do zycia. Ktore jest nadrzedne w stosunku do innych praw.

Jest to oczywiste, bezczelne kłamstwo, które wdrożone na skalę masową doprowadziłoby do potwornych zbrodni i nadużyć w wykonaniu osób, które by tego łgarstwa nie respektowały. Oczywiście że istnieją prawa nadrzędne w stosunku do prawa do życia - w szczególności życia swojego własnego - których należy bronić do upadłego. Prawo do wolności na przykład, albo prawo do godnej egzystencji, albo, o! prawo do praktykowania wybranej przez siebie, a nikogo innego, religii. I związane z tym wszystkim prawo do takiego umierania, jakie człowiek sam dla siebie, realizując w/w prawa, wybierze. Bo trudno przyznać, że jest coś takiego, jak agonia i śmierć, które po robaczka w końcu też przyjdą, obojętne jak długo przed nimi nie będzie uciekał. Prawda?


So lis 21, 2020 20:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2735
Post Re: Strajk kobiet
ErgoProxy napisał(a):
[. Prawo do wolności na przykład, albo prawo do godnej egzystencji,

Nie zauwazyles ze najpierw musi byc zycie aby mozna bylo mowic o tych wszystkich wolnosciach?


So lis 21, 2020 20:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Strajk kobiet
ErgoProxy napisał(a):
Nie, ten eksperyment myślowy winien pozostać eksperymentem myślowym w całości i po wsze czasy. Oczywiście, jak ktoś ma ciąg na fantazje o gwałceniu w dziesięciu jednego miłośnika "chińskich" bajek i zamknie się z nimi sam w toalecie, to już nic nie poradzę.

Uwielbiam Twój flow. Ze śmiechu wszystkie podroby mi bolą.

Cytuj:
Wiesz, jeślibym przyjął taką optykę, jak Ty w drugim zdaniu, to poszedłbym chyba zabijać księży katolickich - jako sług umiłowanych Bytu, który stworzył świat, gdzie jakieś koszmarne ilości dzieci umierają i są ronione w postaci embrionalnej, i nikt się o nich nawet nie dowiaduje, że istniały. Poszedłbym, bo tylko w ten sposób mógłbym wyrazić swój stosunek do tak spotworniałej moralności. Chyba nawet krzyczałbym, że ten Byt to Szatan.

Wszyscy jesteśmy umiłowani przez ten Byt. Siebie też być zabił? A poza tym wszyscy i tak kiedyś poumieramy, to tylko kwestia czasu. Dlaczego martwi Cię los tylko tych poronionych?


So lis 21, 2020 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3770
Post Re: Strajk kobiet
Strajk kobiet to nie jest dzieło diabła tylko dzieło tępej lewicy.


N lis 22, 2020 0:31
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
felek napisał(a):
Uwielbiam Twój flow. Ze śmiechu wszystkie podroby mi bolą.

Dziękuję. :)

felek napisał(a):
Wszyscy jesteśmy umiłowani przez ten Byt. Siebie też być zabił? A poza tym wszyscy i tak kiedyś poumieramy, to tylko kwestia czasu. Dlaczego martwi Cię los tylko tych poronionych?

Nie martwi mnie. Ale gdybym przyjął Twoją optykę, to życie poczęte stałoby się dla mnie największą ze wszystkich świętości, na którą porwać się nie lza nikomu. Coś jak w Indiach, gdzie strażnik świątynny czuje się w prawie obić kijem prezydenta państwa, jeśli ten należy do niewłaściwej kasty. I dlatego bym krzyczał, że świat stworzył Szatan.

robaczek napisał(a):
Nie zauwazyles ze najpierw musi byc zycie aby mozna bylo mowic o tych wszystkich wolnosciach?

Zauważyłem. Ale kłamstwo polega na tym, że robaczek mówi: prawo do życia, a ma na myśli: obowiązek życia. Tak samo czyta: prawo do godnej egzystencji, a myśli: phi, tylko wolność. Może nawet swawola, bo z wolnością nigdy nic nie wiadomo.

A przecież, jeśli zobowiąże się człowieka do istnienia, to taki człowiek raz-dwa zostanie zniewolony - nie dlatego, że będzie mógł już tylko poddać się męczeństwu, ale po prostu dlatego, że śmierć własna stanie się dla niego czymś potwornie niewyobrażalnym. Już się to zresztą odbywa; świat przestał uczyć umierania, śmierć się wypycha ze świadomości, wszyscy jesteśmy nieśmiertelni i tak właśnie żyjemy, bo afirmacja śmierci w jakiejkolwiek postaci, nawet tej koniecznej do odważnego życia, stała się niemoralna. Śmierci się nie przyjmuje, ze śmiercią się walczy.

IPW napisał(a):
Strajk kobiet to nie jest dzieło diabła tylko dzieło tępej lewicy.

Ustawa futerkowa jest dziełem tępej lewicy. Natomiast strajk kobiet jest dziełem tych mitycznych polskich katolików, których jest 99.999% w państwie. Jakoby.

Może napiszę to od razu: strajk kobiet jest dowodem, że polska odnoga Rzymskiego Kościoła kłamie, a co najmniej przyzwala na kłamstwo o sobie, bo jej z tym kłamstwem wygodnie. Dlatego się nie ostanie.


N lis 22, 2020 4:40
Post Re: Strajk kobiet
Quinque napisał(a):
W takim razie ja żądam dostępu do twardych narkotyków w każdym sklepie.

Dałbym Ci to prawo, ale w aptece, bo prawo do aborcji realizuje się w gabinecie lekarskim, a nie wieszakiem u zielarki.

Quinque napisał(a):
A na jakiej podstawie mam respektować z d..py wyciągnięte prawa człowieka?

Dobre pytanie. Ale jak już jedziemy tak kompletnym brakiem respektu wobec rzeczy dla kogoś ważnych, to na jakiej podstawie ja mam uznawać "żydłackie wymysły" odnośnie "jakiegoś tam Pana żydłaków"? Mogę przecież powiedzieć - słowo przeciwko słowu - że Bóg jest Duchem, którego zadaniem jest zabawianie innych Duchów na zasadzie: w co jeszcze gaijini będą Mi chcieli uwierzyć. Albo w ogóle, mogę powiedzieć: Bóg jest w Swojej książce, z głową wszystko w porządku. I się ode mnie wszyscy odp..., bo mam was w dupie.

Chyba nie tak postępować należy. Prawda?

Kael napisał(a):
Ale niestety, wielu nawiedzonych mezczyzn tego po prostu nie pojmie. Za to zwieje zaraz po urodzeniu takiego dziecka.

Bo obowiązek troski o potworka, albo o kogoś niewyobrażalnie cierpiącego, w którym na dodatek trzeba się dopatrywać istoty kompletnie niewinnej, przerasta możliwości normalnego człowieka. W teorii taki człowiek winien się zwrócić po pociechę do Rzymskiego Kościoła, żeby tenże Kościół mógł rozłożyć bezradnie ręce i potem takiego człowieka, złamanego astronomicznym ciężarem, nakarmić "Bogiem z puszki". Rzymski Kościół kocha bowiem hodować sobie ludzi złamanych, a tępić tych, którzy się złamać nie dali i jeszcze jakoś stoją.


N lis 22, 2020 5:15
Post Re: Strajk kobiet
Cytuj:
Uczestnik strajku pobił księdza

"Kapłan z Myśliborza podczas ataku nie miał na sobie sutanny, ni koloratki"
https://polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10 ... ifestacji/

czyli atakujący księdza, podobnie jak mężczyzna usiłujący wyrwać bandziorowi tłukącemu go pałkę teleskopową, winni tzw 6 zmysłem poznać, ze mają do czynienie z księdzem i policjantami przebranymi za kiboli/nazioli.
Podobnie jak niby rzucający kamieniami - uczestnicy strajku, czy przebierańcy narodowcy czy policjanci.
Tak w PRL, jak i po 2015r władza posługuje się tzw. "nieznanymi sprawcami".
Ale przecież wszystkiemu winna "tępa lewica".

Co charakterystyczne u "światłej" prawicy, to walka o życie nienarodzonych z równoległym poparciem kary śmierci.


N lis 22, 2020 8:29
Post Re: Strajk kobiet
feelek napisał(a):
Believing napisał(a):
Czy rozumiesz, że kobiety mają prawo do własnej decyzji w sprawie aborcji?

Kobiety mają prawo do decyzji w każdej sprawie, podobnie zresztą jak mężczyźni. Włączenie z decyzją o zabójstwie własnego dziecka.


Czyżby? Nie widzisz, że właśnie prawo kobiet do podejmowania własnych decyzji zostało zawieszone przez magister Julię P na wniosek partii jedynej i słusznej? Dlaczego nie daje Ci do myślenia ostateczność do jakiej zostały zmuszone Polki - czyli wyjścia na ulice i domagania się swoich praw do wyboru.
Wybacz, ale nie nie uwierzę że jesteś aż tak głupi, by nie dostrzec tej subtelności - wyboru i odebrania wyboru.
Dlaczego jedynie mężczyźni maja mieć prawo do wszelkich niczym nie ograniczonych wyborów?
Czy nie jest to jakaś forma zniewolenia kobiet, uprzedmiotowienia ich?

Ponadto nie wszyscy w tym kraju uważają, że życie zaczyna się od poczęcia. Jakim prawem, naczelny starzec z grupą księży ma mówić kobietom, mężczyznom, że ich teoria jest jedyna i słuszna?

Czy nie uważasz, że taką postawą, jaką prezentują rządzący, łamane jest prawo do wolności od tortur i niewolnictwa?

https://www.google.com/search?client=fi ... a+w+polsce

https://www.google.com/search?client=fi ... CAw&uact=5

Myślę, Czuję, Decyduję! - Jest mi bliskie tak, jak milionom Polek I Polaków - którzy myślą, czują, i nie pozwolą sobie odebrać prawa do wolności własnych decyzji.


N lis 22, 2020 9:13
Post Re: Strajk kobiet
Nie mogę edytować, więc dopisuję:
przyrodzony – przysługują każdemu od chwili urodzenia.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_cz%C5%82owieka


N lis 22, 2020 9:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Strajk kobiet
Believing napisał(a):
Ponadto nie wszyscy w tym kraju uważają, że życie zaczyna się od poczęcia.

Dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności - art. 2. 1. Ustawy z dnia 6 stycznia 2000 r. o Rzeczniku Praw Dziecka.


N lis 22, 2020 9:56
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Cytuj:
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa.

Artykuł 1. Powszechnej deklaracji praw człowieka:


feelek napisał(a):
Dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności - art. 2. 1. Ustawy z dnia 6 stycznia 2000 r. o Rzeczniku Praw Dziecka.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_dziecka
osobiste, umożliwiające rozwój dziecka. Są to: prawo do życia, prawo do tożsamości, prawo do wychowania w rodzinie i do kontaktów z nią w przypadku rozłączenia, prawo do adopcji, prawo do wyrażania własnych poglądów, prawo do informacji, prawo do rozwoju obejmujące prawo do oświaty, nauki, dostępu do kultury i rozrywki i własnego zdania oraz prawo do ochrony przed poniżającym traktowaniem (prawo do nietykalności osobistej); [edit: kolor czerwony jest zastrzeżony dla moderacji. M.]

Jak wytłumaczysz brak działań Rzecznika Praw Dziecka w związku z kościelną pedofilią i łamaniem prawa dziecka do nietykalności osobistej?

Jak nazwiesz taki brak działania?

Co z prawami dzieci LGBT?


N lis 22, 2020 10:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Strajk kobiet
Brak działań Rzecznika Praw Dziecka jest zawsze skandalem bez względu na to, kto te prawa łamie.
Natomiast prawa dzieci LGBT powinny być oczywiście przestrzegane. Polskie prawo nie czyni tu żadnego wyjątku.


N lis 22, 2020 10:34
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Ustawodawca napisał(a):
Dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności

Księżyc należy do Rzeczpospolitej Polskiej prawem zasiedzenia, dopóki nikt nie dowodni, że Pana Twardowskiego tam nie było.

Co to jest: istota ludzka? Płód to jest organizm ludzki. Jeżeli ktoś używa terminu: istota, to chyba ma na myśli coś więcej niż organizm. Prawdopodobnie chodzi mu o osobę, w duchu personalizmu, Problem polega na tym, że płód osobą nie jest, bo nie jest świadomy istnienia innych ludzi, nie potrafi im niczego koherentnie zakomunikować i wobec tego nie jest w stanie wejść we wspólnotę z innymi osobami. I choćby przyszło stu kardynałów, i każdy nie wiem, jak się wytężał, to rzeczywistości nie zmienią. Bardzo dobrze zresztą, bo postawienie sprawy w ten sposób, że osobą jest to, w czym ja osoby upatruję (i walcie się na ryje, bo mnie nie przekonacie), oznacza zaoranie całej transplantologii i, prawdopodobnie, wyprowadzenie zoofilii z podziemia.


N lis 22, 2020 10:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL