Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 4:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Wybory Parlamentarne 2011 
Autor Wiadomość
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Kamala napisał(a):
Napisal pokorny maly_kwiatek, ktora nigdy, przenigdy nie robi uwag obrazliwych o innych uzytkownikach, niczego nikomu nie insynuuje i pietnuje takie zachowania publicznie i oficjalnie....


A kto napisał że na forum są lemingi?

Za to po sali sejmowej latał symbol jakiejś partii, tylko nie wiem kto jest największym krwiopijcą?
Cytuj:
Niecodzienny widok w środowe przedpołudnie w Sejmie - nad pustymi ławami poselskimi krążył nietoperz. Zwierzę wywołało duże zainteresowanie licznych o tej porze w parlamencie uczestników szkolnych wycieczek oraz dziennikarzy.


Obrazek

Źródło: TVN24


Ostatnio edytowano Śr sty 26, 2011 15:05 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 26, 2011 14:54
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 15:18
Posty: 352
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
maly_kwiatek napisał(a):

Typowy Leming nie chodzi na wybory, bo gdyby wybrał najlepszych Synów i Córki Rzeczypospolitej do Parlamentu, to nie byłoby później oglądania w okienku TV chamów i prostaków, z udziałem typowego pokarmu Lemingów, chipsów, paluszków i browarów.
I nie byłoby się z czego śmiać, a Lemingi lubią się śmiać najbardziej z tego, co sami spaprają.

1. Telewizje rzadko kiedy ogladam i jesli juz napewno nie sa to programy informacyjne. Ja bardzo mało wiem na te tematy. Czasami cos sie rzuci w oczy podczas przegladania internetu, tak jak teraz wiem ze był jakis zamach w moskwie ale szczegółw nie znam bo nie klikam w linki do dalszej częsci wiadomości.

2. Wole whisky od browara :D

3. do worka z chamami wrzuciłabym tez Schetyne i Niesiołowskiego ale juz nie Poncyliusza czy Kluzik - Roztkowską więc chyba Lemingiem nie jestem ;)

_________________
"Kiedy zorientowałem się, że jestem symbolem Polski, wpadłem w depresję" - ORZEŁ


Ostatnio edytowano Śr sty 26, 2011 15:07 przez Angella_S, łącznie edytowano 2 razy



Śr sty 26, 2011 15:03
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Punkt 3 wskazuje że chyba nie. ;)


Śr sty 26, 2011 15:04
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Angella_S napisał(a):
do worka z chamami wrzuciłabym tez Schetyne i Niesiołowskiego ale juz nie Poncyliusza czy Kluzik - Roztkowską więc chyba Lemingiem nie jestem ;)


Angella_S,
wierzyłem w Ciebie :)
Nie jesteś :lol:
Brawo :brawo:

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr sty 26, 2011 15:11
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 15:18
Posty: 352
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Ufff.
Co za ulga.
Brawa od małego_kwiatka to zaszczyt.

Tak pieknie pisze o Bogu, nawet jeden post utkwił mi w pamieci a było to mniej wiecej tak:

"Jestem stworzony na obraz i podobieństwo Boga
jestem jaki jestem
napełnia mnie radośc istnienia"

Piękne, ach :)

_________________
"Kiedy zorientowałem się, że jestem symbolem Polski, wpadłem w depresję" - ORZEŁ


Śr sty 26, 2011 15:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Dzisiejsza Wyborcza podaje, w malutkiej notce, że Ryszard C. żadnym wariatem nie był, miał pełne rozeznanie popełnianego czynu i będzie ponosił pełną odpowiedzialność - grozi mu więc dożywocie. Podaje dalej Wyborcza, że wg prokuratury zabójstwo było motywowane politycznie. 20 stycznia szefowa częstochowskiej PO potwierdziła, że Ryszard C. był członkiem Platformy Obywatelskiej, z której został wykreślony w 2006r. z powodu "braku jakiejkolwiek aktywności".

Kolejna cegiełka wyjęta z muru kłamstw, przeinaczeń i przekrętów. Kropla drąży skałę.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 15:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Johnny99 napisał(a):
Kolejna cegiełka wyjęta z muru kłamstw, przeinaczeń i przekrętów. Kropla drąży skałę.


Raczej kolejna Twoja (albo salonowa) kreatywna interpretacja. Czytanie ze zrozumieniem leży na obu łopatkach.


Śr sty 26, 2011 15:32
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Całe to wydarzenie w Łodzi wzburzało i wzbudza we mnie żal i współczucie dla ofiar i ich rodzin.

Zupełnie nie rozumiem, jak można było usiłować przekształcić to w kampanię nienawiści wobec partii zamordowanego. A takie próby czynił Marszałek (sic) Niesiołowski.
SweetChild, współczuję Ci.
Tyle, że z zupełnie innego powodu.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr sty 26, 2011 15:35
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Johnny99 napisał(a):
Dzisiejsza Wyborcza podaje, w malutkiej notce, że Ryszard C. żadnym wariatem nie był, miał pełne rozeznanie popełnianego czynu i będzie ponosił pełną odpowiedzialność - grozi mu więc dożywocie. Podaje dalej Wyborcza, że wg prokuratury zabójstwo było motywowane politycznie. 20 stycznia szefowa częstochowskiej PO potwierdziła, że Ryszard C. był członkiem Platformy Obywatelskiej, z której został wykreślony w 2006r. z powodu "braku jakiejkolwiek aktywności".

Kolejna cegiełka wyjęta z muru kłamstw, przeinaczeń i przekrętów. Kropla drąży skałę.

Nie powiedziałabym, ze wyjęta cegiełka - zawiedzione przekonania .
Większość osób związanych z PiS, RM, już w dniu zamachu "znało" dalsze koleje losu zamachowca......."wiadomo - zrobią z niego wariata".


Śr sty 26, 2011 15:39
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Ryszard C. był członkiem Platformy Obywatelskiej, z której został wykreślony w 2006r. z powodu "braku jakiejkolwiek aktywności".

No to chciał zapunktować i przeszarżował.

Cytuj:
"wiadomo - zrobią z niego wariata".

Może i chcieli tylko biegli się oparli naciskom i wydali diagnozę zgodnie ze swoim sumieniem i posiadaną wiedzą.
Zawsze jeszcze może się targnąć na życie.


Ostatnio edytowano Śr sty 26, 2011 15:46 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 26, 2011 15:44
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Alus napisał(a):
Większość osób związanych z PiS, RM, już w dniu zamachu "znało" dalsze koleje losu zamachowca......."wiadomo - zrobią z niego wariata".


Alus,
skąd Ty znasz większość osób związanych z PIS, RM ?????????? I ich opinie w dniu zamachu w temacie mordercy??? :o :o :o

Może coś pomyliłaś. Ty jesteś związana raczej z PO niż PIS i RM. Tak wynika przynajmniej z treści Twoich postów. :shock:

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr sty 26, 2011 15:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
SweetChild napisał(a):
Raczej kolejna Twoja (albo salonowa) kreatywna interpretacja. Czytanie ze zrozumieniem leży na obu łopatkach.


Czytanie ze zrozumieniem czego?

Zresztą nawet jeśli "interpretacja", to jest już zdecydowanie za dużo przesłanek do takich "interpretacji".

Alus napisał(a):
"wiadomo - zrobią z niego wariata".


Nie rozumiem - jakie zawiedzione oczekiwania, skoro faktycznie tak zrobiono? Tak samo jak bredzenie o tym, że Ryszard C. nienawidził "całej polityki" (tygodnik Nie - o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że sprzyja PiS - dotarł do znajomego Ryszarda z kasyna, który zdecydowanie upierał się, że Ryszard C. klasę polityczną miał jako taką głęboko gdzieś, a nienawidził jedynie Kaczyńskich), planował zamach na Niesiołowskiego (co okazało się najnormalniej w świecie ordynarnym kłamstwem). "To tylko wariat" - krzyczeli wtedy wszyscy. Że jednak nie wariat, dziś już można poczytać tylko w drobnych notkach na którejś tam stronie.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 15:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
maly_kwiatek napisał(a):
SweetChild, współczuję Ci.
Tyle, że z zupełnie innego powodu.


Znaczy z innego niż wcześniej mi współczułeś? Czy z innego niż brak umiejętności czytania ze zrozumieniem?

Johnny99 napisał(a):
Czytanie ze zrozumieniem czego?


Prostego tekstu, który sam przytoczyłeś.

Johnny99 napisał(a):
Zresztą nawet jeśli "interpretacja", to jest już zdecydowanie za dużo przesłanek do takich "interpretacji".


Kreatywna interpretacja jest jak kreatywna księgowość: błędna u samej podstawy. Niegodziwy cel realizowany niegodziwymi metodami.


Śr sty 26, 2011 15:54
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Nie rozumiem - jakie zawiedzione oczekiwania, skoro faktycznie tak zrobiono? Tak samo jak bredzenie o tym, że Ryszard C. nienawidził "całej polityki" (tygodnik Nie - o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że sprzyja PiS - dotarł do znajomego Ryszarda z kasyna, który zdecydowanie upierał się, że Ryszard C. klasę polityczną miał jako taką głęboko gdzieś, a nienawidził jedynie Kaczyńskich), planował zamach na Niesiołowskiego (co okazało się najnormalniej w świecie ordynarnym kłamstwem). "To tylko wariat" - krzyczeli wtedy wszyscy. Że jednak nie wariat, dziś już można poczytać tylko w drobnych notkach na którejś tam stronie.

Rozumiesz świetnie :D
"Zrobią z niego wariata, aby czasem w sądzie nie wyszło kto tak naprawdę nim kierował".....takie opinie słyszałam od wszystkich moich znajomych, zwolenników PiS i stałych słuchaczy RM.


Śr sty 26, 2011 15:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
SweetChild napisał(a):
Prostego tekstu, który sam przytoczyłeś.


I czego w nim nie zrozumiałem?

Cytuj:
Niegodziwy cel realizowany niegodziwymi metodami.


Akurat ty, wraz z całą resztą rzeczników rządu, macie jak najmniejsze prawo do tłumaczenia mi, co jest niegodziwe. I czegokolwiek innego.

Alus napisał(a):
"Zrobią z niego wariata, aby czasem w sądzie nie wyszło kto tak naprawdę nim kierował".....takie opinie słyszałam od wszystkich moich znajomych, zwolenników PiS i stałych słuchaczy RM.


Alus bawi się w Kamalę? Gdzie ja napisałem, że ktoś nim kierował? Co ty za bzdury opowiadasz? Po co cytujesz "swoich znajomych" skoro dobrze wiesz, że nie jestem ani zwolennikiem PiS, ani stałym słuchaczem RM?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 16:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL