Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 3:38



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Wybory Parlamentarne 2011 
Autor Wiadomość
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Gdyby nie było licznych świadków zamachu, to dowiedzielibyśmy się, że niegodziwa była Partia której członkiem był zamordowany i że on wpadł w stan depresji w związku z tym i dokonał tego desperackiego czynu.

Podobnie usiłowano kiedyś tłumaczyć że Ireneusz Sekuła, poseł SLD, ze wstydu za swoja partię popełnił samobójstwo z taką determinacją, że strzelił do siebie kilka razy, z broni bynajmniej nieautomatycznej. Oczywiście sprawców śmierci Posła Sekuły nie odnaleziono.

Albo odpowiedzialnością za katastrofę lotniczą pod Smoleńskiem usiłowano obarczyć Prezydenta Kaczyńskiego, bo "po co on tam leciał"?

Czy ci, co tu usiłują wciskać środowisku zamordowanego jakąś niegodziwość, zastanawiacie się co czynicie? Jak to się ma do zapewne deklarowanej przez Wasj chrześcijańskości?

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr sty 26, 2011 16:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Jak to się ma do zapewne deklarowanej przez Wasj chrześcijańskości?


Nawet wiara musi ustąpić, gdy atakowana jest Ukochana Partia i Miłościwy Wódz. Dowodem stosunek katolików popierających PO do różnych przejawów działalności Kościoła zależny od tego, czy dany przejaw wyraża życzliwość w stosunku do Platformy czy raczej nie bardzo.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 16:12
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
No to Alus Wam da popalić bo akurat trafiliście na jej ulubiony temat.
Polityka a chrześcijaństwo.


Śr sty 26, 2011 16:18
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Alus bawi się w Kamalę? Gdzie ja napisałem, że ktoś nim kierował? Co ty za bzdury opowiadasz? Po co cytujesz "swoich znajomych" skoro dobrze wiesz, że nie jestem ani zwolennikiem PiS, ani stałym słuchaczem RM?

Przeczytaj mój post - czy rzeczywiście odniosłam się personalnie do Ciebie.

Cytuj:
Nawet wiara musi ustąpić, gdy atakowana jest Ukochana Partia i Miłościwy Wódz. Dowodem stosunek katolików popierających PO do różnych przejawów działalności Kościoła zależny od tego, czy dany przejaw wyraża życzliwość w stosunku do Platformy czy raczej nie bardzo.

- Boże, dziekuję Ci, ze nie jestem jak inni ludzie, zdziercy, oszuści, cudzołoznicy, albo jak i ten celnik, albo jak i ci zwolennicy PO..........


Śr sty 26, 2011 16:23

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Johnny99 napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Prostego tekstu, który sam przytoczyłeś.


I czego w nim nie zrozumiałem?


Obawiam się, że niczego.


Johnny99 napisał(a):
Cytuj:
Niegodziwy cel realizowany niegodziwymi metodami.


Akurat ty, wraz z całą resztą rzeczników rządu, macie jak najmniejsze prawo do tłumaczenia mi, co jest niegodziwe. I czegokolwiek innego.


Akurat Ty, wraz z całą resztą oszczerców, masz jak najmniejsze prawo do udzielania mi jakichkolwiek praw.

maly_kwiatek napisał(a):
Gdyby nie było licznych świadków zamachu, to dowiedzielibyśmy się, że niegodziwa była Partia której członkiem był zamordowany i że on wpadł w stan depresji w związku z tym i dokonał tego desperackiego czynu.


Twój wybitny talent w gdybologii jest już chyba dla każdego oczywisty.

maly_kwiatek napisał(a):
Czy ci, co tu usiłują wciskać środowisku zamordowanego jakąś niegodziwość, zastanawiacie się co czynicie? Jak to się ma do zapewne deklarowanej przez Wasj chrześcijańskości?


Tak, że jeśli ktoś łże, to trzeba go napomnieć. Wiem, że to jak mówienie ślepemu o kolorach, ale przynajmniej próbowałem.


Śr sty 26, 2011 16:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
SweetChild napisał(a):
Obawiam się, że niczego.


Aha, widzę, że to wszystko co masz na ten temat do powiedzenia. Tego się spodziewałem.

Cytuj:
Akurat Ty, wraz z całą resztą oszczerców


Teraz z kolei mi wykażesz oszczerstwo. Czekam.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 18:16
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Czy jest mozliwosc, ze w zabojstwie Narutowicza maczala paluchy PO. Moze ktos ma jakies dane?

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


Śr sty 26, 2011 18:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Kto wie - skoro, zgodnie z raportem komisji w sprawie Barbary Blidy za jej samobójstwo odpowiedzialna jest "atmosfera rządów PiS" (jak podała Wyborcza). Czekam na powstanie komisji w sprawie katastrofy smoleńskiej (oczywiście, nie ma na nią na razie szans - rząd Platformy komisję w sprawie śmierci Blidy uskutecznił od razu, w sprawie śmierci prezydenta nawet na to nie wpadł, no ale ba, w końcu miejmy świadomość różnicy między politykiem akceptowanej opozycji a jakimś tam pisowcem, któremu się zdarzyło zostać prezydentem), która w końcowym raporcie orzeknie, że za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych pasażerów samolotu odpowiedzialna była "atmosfera rządów PO". Ważny precedens został już w każdym razie uczyniony.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 26, 2011 18:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Dural napisał(a):
Czy jest mozliwosc, ze w zabojstwie Narutowicza maczala paluchy PO. Moze ktos ma jakies dane?


Niewiadomski przez rok był członkiem PO.


Śr sty 26, 2011 18:51
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Johnny99 napisał(a):
Kto wie - skoro, zgodnie z raportem komisji w sprawie Barbary Blidy za jej samobójstwo odpowiedzialna jest "atmosfera rządów PiS" (jak podała Wyborcza). Czekam na powstanie komisji w sprawie katastrofy smoleńskiej (oczywiście, nie ma na nią na razie szans - rząd Platformy komisję w sprawie śmierci Blidy uskutecznił od razu, w sprawie śmierci prezydenta nawet na to nie wpadł, no ale ba, w końcu miejmy świadomość różnicy między politykiem akceptowanej opozycji a jakimś tam pisowcem, któremu się zdarzyło zostać prezydentem), która w końcowym raporcie orzeknie, że za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych pasażerów samolotu odpowiedzialna była "atmosfera rządów PO". Ważny precedens został już w każdym razie uczyniony.

Wszystkie komisje sejmowe to czysta kpina ze społeczeństwa, igrzyska chamstwa i głupoty posłów.
Od komisji sejmowych wybaw nas Panie.......


Śr sty 26, 2011 19:18

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Johnny99 napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Obawiam się, że niczego.

Aha, widzę, że to wszystko co masz na ten temat do powiedzenia. Tego się spodziewałem.


I słusznie, bo to nie podstawówka, abym miał wyjaśniać kilka prostych zdań w języku polskim.

Johnny99 napisał(a):
Cytuj:
Akurat Ty, wraz z całą resztą oszczerców


Teraz z kolei mi wykażesz oszczerstwo. Czekam.


Ależ proszę bardzo, daleko nie muszę szukać, na tej stronie napisałeś

Johnny99 napisał(a):
Nawet wiara musi ustąpić, gdy atakowana jest Ukochana Partia i Miłościwy Wódz. Dowodem stosunek katolików popierających PO do różnych przejawów działalności Kościoła zależny od tego, czy dany przejaw wyraża życzliwość w stosunku do Platformy czy raczej nie bardzo.


To oszczerstwo.


Śr sty 26, 2011 19:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Kolejna manipulacja:

Johnny99 napisał(a):
Kto wie - skoro, zgodnie z raportem komisji w sprawie Barbary Blidy za jej samobójstwo odpowiedzialna jest "atmosfera rządów PiS" (jak podała Wyborcza). Czekam na powstanie komisji w sprawie katastrofy smoleńskiej (oczywiście, nie ma na nią na razie szans - rząd Platformy komisję w sprawie śmierci Blidy uskutecznił od razu, w sprawie śmierci prezydenta nawet na to nie wpadł, no ale ba, w końcu miejmy świadomość różnicy między politykiem akceptowanej opozycji a jakimś tam pisowcem, któremu się zdarzyło zostać prezydentem), która w końcowym raporcie orzeknie, że za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych pasażerów samolotu odpowiedzialna była "atmosfera rządów PO". Ważny precedens został już w każdym razie uczyniony.


W przypadku Barbary Blidy to GW (a nie komisja sejmowa) napisała, że za jej samobójstwo odpowiedzialna jest "atmosfera rządów PiS". W przypadku katastrofy smoleńskiej do znudzenia słyszymy o "odpowiedzialności politycznej PO", o zarzutach w stylu "premier ma krew na rękach" nie wspominając. Czy w raporcie końcowym komisji w sprawie Barbary Blidy jest coś o "atmosferze rządów PiS" jako odpowiedzialnej za samobójstwo?


Śr sty 26, 2011 20:03
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
SweetChild napisał(a):
........................

Johnny99 napisał(a):
Nawet wiara musi ustąpić, gdy atakowana jest Ukochana Partia i Miłościwy Wódz. Dowodem stosunek katolików popierających PO do różnych przejawów działalności Kościoła zależny od tego, czy dany przejaw wyraża życzliwość w stosunku do Platformy czy raczej nie bardzo.


To oszczerstwo.


A ja uważam iż szczera prawda tylko że boli.


Śr sty 26, 2011 20:23

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
O ile mnie wzrok nie myli to miało być o wyborach - skoro już nic nie macie na ten temat do powiedzenia, to temat zamykam. I tym razem z ostrzeżeniami za "pyskówkę"


Cz sty 27, 2011 9:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL