Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 5:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892 ... 969  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1609
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jakże by inaczej, życie to śmiech i żar.
„Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one? Kto z was przy całej swej trosce może choćby jedną chwilę dołożyć do wieku swego życia? A o odzienie czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ani przędą. A powiadam wam: nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, to czyż nie tym bardziej was, małej wiary?”


Wt sie 31, 2021 11:45
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 robi to, co potrafi: trolluje.

A torby z jedzeniem faktycznie do osrodka dostarczaja osoby postronne, bo dyrekcja potrafi tylko , jak zreszta caly uklad PiSu glosic w mediach teorie jako fakty.


Cytuj:
Przed ośrodkiem dla cudzoziemców w Dębaku spotkaliśmy Polkę i Afgańczyków z fundacji pomagającej cudzoziemcom. Przywieźli jedzenie uchodźcom. Robili to już wcześniej, bo - jak twierdzili - żywności w ośrodku mieszkańcom brakuje. Jednak rzecznik Urzędu ds. Cudzoziemców zaprzecza, by ktokolwiek z uchodźców był głodny.


https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7 ... a_Wyborcza

A teraz Kaminski wprowadza stan wojenny, pierwszy od 1989 roku (jak sam twierdzi), zeby mu sie prasa i ibbe postronne nie paletaly przy granicy i pokazywaly, jak pogranicznicy wypychaja uchodzcow na bagna.
https://twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/sta ... 11361?s=19


Wt sie 31, 2021 12:11

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1609
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
A torby z jedzeniem faktycznie do osrodka dostarczaja osoby postronne, bo dyrekcja potrafi tylko , jak zreszta caly uklad PiSu glosic w mediach teorie jako fakty.

To są głodni czy nie są głodni? Te dary dostarczane podskokach i reklamówkach, to jakiś peer, piar czy pijar opozycji. Czy może jest tam coś poza papierem toaletowym i szczoteczkami do czegoś tam?


Wt sie 31, 2021 12:23
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 dla ciebie nigdy nie beda glodni, bo ty wierzysz propagandzie z ust osob wysoko postawionych.
Chocbys sam widzial na wlasne oczy te 2 posilki, to bys wierzyl co ci dyrektor powie.
Ot, taki charakter.

A teraz i tak zostanie juz tylko trzecia prawda w partyjnych mediach, wiec zadne watpliwosci ci dobrego samopoczucia nie zakloca.

PS Uwazasz, ze to prywatne osoby powinny dokarmiac uchodzcow i to sprowadzonych przez panstwo pilskie oficjalnie?
Pewnie tak. W koncu w Polsce wszyscy placa podatki i skladki na nagrody i pensje dla pociotkow pisowskich, a lecza sie za wlasne pieniadze.
Anormalnosc jest powszechnie akceptowana.


Wt sie 31, 2021 12:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
@george45
Koniec trollowania.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 31, 2021 12:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1609
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
A teraz Kaminski wprowadza stan wojenny, pierwszy od 1989 roku (jak sam twierdzi), zeby mu sie prasa i ibbe postronne nie paletaly przy granicy i pokazywaly, jak pogranicznicy wypychaja uchodzcow na bagna.

Łżesz, nikt nie wprowadza stanu wojennego. Proszę o dowody, lub odwołanie wierutnego kłamstwa, a moderatora o interwencję.
PS
Cygan przejdzie przez wieś jeden raz, drugi raz nie ma szans.


Ostatnio edytowano Wt sie 31, 2021 13:31 przez george45, łącznie edytowano 1 raz



Wt sie 31, 2021 13:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Może nie wojennym, ale wyjątkowym: https://deon.pl/swiat/polska-chce-wprow ... ia,1551977

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 31, 2021 13:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1609
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Może nie wojennym, ale wyjątkowym: https://deon.pl/swiat/polska-chce-wprow ... ia,1551977

Może? masz jakieś wątpliwości? Widzisz różnicę między chce a wprowadza?


Wt sie 31, 2021 13:32
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 napisał(a):
To są głodni czy nie są głodni? Te dary dostarczane podskokach i reklamówkach, to jakiś peer, piar czy pijar opozycji. Czy może jest tam coś poza papierem toaletowym i szczoteczkami do czegoś tam?

Ty zapewne byłbyś do syta nakarmiony, a nawet przejedzony, przy stawce dziennej 9 zł - 3 zł na jeden posiłek :(

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dzcow.html


Wt sie 31, 2021 13:59
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 napisał(a):
Kael napisał(a):
A teraz Kaminski wprowadza stan wojenny, pierwszy od 1989 roku (jak sam twierdzi), zeby mu sie prasa i ibbe postronne nie paletaly przy granicy i pokazywaly, jak pogranicznicy wypychaja uchodzcow na bagna.

Łżesz, nikt nie wprowadza stanu wojennego. Proszę o dowody, lub odwołanie wierutnego kłamstwa, a moderatora o interwencję.
PS
Cygan przejdzie przez wieś jeden raz, drugi raz nie ma szans.

No prosze: nawet faktom nie wierzysz. Jest tak jak pisalam.

Oczywiscie, ze formalnie wprowadzaja lokalny stan wyjatkowy, zeby im sie prasa i poslowie nie paletali (co sami mowia). Tysiace ofiar smiertelnych Covida im nie przeszkadzalo tak, jak 30 uchodzcow, no ale nie mozna by bylo wyborow prezydenckich zrobic ( i sfalszowac).

Kaminski jednak powiedzial, w linku ktory wkleilam, ze to pierwszy stan wojenny po roku 1990. Jesli sluchales, to po prostu bezczelna, pisowska metoda propagandy, zarzucasz mi lgarstwo zaklamujac fakty.
Dlaczego mnie to nie dziwi,?
Chyba to ja powinnam wezwac moderacje za obelge.

No i co do tego ze chca a jeszcze nie wprowadzili: akurat w tym wypadku, jest oczywiste, ze prezydent podpisze natychmiast.

Tylko po co kraj wydaje pieniadze na wicepremiera ds bezpieczenstwa? Taka wyjatkowa sytuacja, tak niebezpieczna, ze stan wyjatkow wprowadzaja, a on zniknal? Czyzby znowu zaspal?


Ostatnio edytowano Wt sie 31, 2021 14:39 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Wt sie 31, 2021 14:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 napisał(a):
Może? masz jakieś wątpliwości? Widzisz różnicę między chce a wprowadza?

Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem, a nie sam tytuł. Podjęto uchwałę, wymieniono konkretne miejscowości. Po co? Dla picu?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 31, 2021 14:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Zdradzieckie mordy, komuniści i złodzieje, element animalny, chamska hołota, gorszy sort - w całej krasie język miłości :diabel: :diabel:

Wiecznie to powtarzasz a to już stare.
Teraz niedawno doszły słowa miłości wypowiedziane przez Frasyniuka śmiecie, psy w pełni poparte przez Wałęsę który zresztą ma w tym doświadczenie bo tak kiedyś nazwał Brauna. A także nazwanie pewnego posła szmatą przez Radosława Sikorskiego.
Oczywiście to z szacunku dla drugiego człowieka.


Ostatnio edytowano Wt sie 31, 2021 14:57 przez katon, łącznie edytowano 1 raz



Wt sie 31, 2021 14:49
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Na wlasne zyczenie owego posla. Szybko zapomnial, co sam mowil. Internet nie zapomina.

Cytuj:
Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato.

Źródło: Zespół Piersi o Kukizie: Który muzyk mówił „jak zostanę politykiem, naplujcie mi w ryj”?, pikio.pl, 2 listopada 2015

https://pl.m.wikiquote.org/wiki/Pawe%C5%82_Kukiz

https://www.cozadzien.pl/gwiazdy/piersi ... mato/14046

Cytuj:
W czasie obrad opozycja wygrała głosowanie o odroczenie posiedzenia. Marszałek Elżbieta Witek zdecydowała o reasumpcji głosowania. Po przerwie zdanie zmieniło trzech posłów Kukiz'15 - Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Parlamentarzyści zagłosowali razem z PiS-em, co pozwoliło na wznowienie obrad. (...)
Marszałek Sejmu stwierdziła, zarządzając powtórne głosowanie, że zasięgnęła opinii pięciu prawników, którzy potwierdzili, że ten wniosek może być głosowany na tym posiedzeniu. Później okazało się, że opinie pochodziły z 2018 roku i dotyczyły innej sprawy, w której do reasumpcji nie doszło.


- Myśmy się naprawdę pomylili. Możecie wierzyć czy możecie nie wierzyć. Ja po prostu mówię: pomyliłem się przy tym głosowaniu, a gdyby nie doszło do reasumpcji, to doszłoby do przedterminowych wyborów, doszłoby do upadku rządu. A gdyby upadł rząd, to upadłaby również szansa uchwalenia moich postulatów - tłumaczył we wtorek Paweł Kukiz w Radiu Wrocław.

Były kandydat na prezydenta w wyborach w 2015 roku tłumaczył, że decyzja nie była łatwa. - Życie nie jest zero-jedynkowe i czasem trzeba podejmować jakieś niezbyt popularne decyzje. Ja wiem, że to marnie wyglądało i za to serdecznie przepraszam - że to wszystko było chaotyczne. Tak naprawdę było tu dużo mojej winy, ponieważ ja po prostu w sposób jakiś tam szczególny nie zachowałem też ostrożności - mówił.

- Ale moją intencją - i to mówiłem już od samego początku - było zagłosowanie za ustawą „lex TVN”. Od 2015 roku mam w programie dekoncentrację kapitałową mediów w intencji ich repolonizacji. I to cała filozofia. Ale pomyliłem się i tyle - zaznaczył Kukiz. Jego zdaniem „gdyby tego sprostowania nie było w postaci reasumpcji, to byłoby po rządzie”. - Byłoby po moich postulatach. To znaczy moich - naszych, obywatelskich: ustawie antykorupcyjnej, po sędziach pokoju wybieranych przez obywateli, po referendach... - wymieniał..

https://www.rp.pl/Polityka/210839908-Ku ... borow.html

Czyli kiedy Kukizowi pasuje, to nalezy naginac prawo! Super!


Ostatnio edytowano Wt sie 31, 2021 15:03 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 3 razy



Wt sie 31, 2021 14:54

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Adamowicz już mu odpowiedziała żeby nie wycierał swojej mordy.

I taka kultura.


Wt sie 31, 2021 14:59
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Miala powiedziec, zeby nie wycieral ryja???

Dlaczego samozwanczy symetrysci oczekuja wyszukanej kultury od opozycji i niczego podobnego od rzadzacych?
Chamstwo rzadzacych cytowane przez Alus jest stare? I co? Autorzy tych slow przeszli jakas gleboka metamorfoze?
Poczytaj wpisy w mediach spolecznosciowych kobiety, ktora jest sedzia TK, a moim zdaniem jest mocno niezrownowazona psychicznie.


Wt sie 31, 2021 15:13
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892 ... 969  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL