Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 3:07



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Wybory Parlamentarne 2011 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
a na którego z ,,bandy czworga"chcecie glosowac wy?


Pt sty 21, 2011 12:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:38
Posty: 473
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cześć Gita2
Gita2 napisał(a):
Tylko czy ci mlodzi, wykształceni i z wiellkich miastach dadzą się kolejny raz nabrać, gdy zaciągniete kredyty trzeby będzie w pocie czoła spłacać?
Tak się szczęśliwie składa, że jestem młody, wykształcony i z wielllkiego miasta.
Tak się również składa, że raz dałem się nabrać, w 2005 roku. Już śpieszę wyjaśniać, że dałem się nabrać na "PIS". Przy okazji wyborów prezydenckich wyczułem nosem przemiany JarKacza. Śmierdziały mi na kilometr. Nie ukrywam, że część moich znajomych, również młodych, wykształconych i z wielkich miast niestety dała się nabrać po raz drugi.
Wierzysz w cuda? Jeśli tak, to możesz również wierzyć, że dadzą się zrobić w konia po raz trzeci.

Co do kredytów. My młodzi, wykształceni i z wielkich miast, wiemy, że kredyty trzeba spłacać. Nawet jeśli trzeba to robić w pocie czoła. Bo wiemy skąd biorą się pieniądze. Z potu czoła własnie.
Pamiętasz rok 2008? Pamiętasz gdy JarKacz przyszedł z planem PiS walki z kryzysem? Pamiętaszna czym opierał się tamtejszy plan Jarosława Kaczyńskiego? Pamiętasz reakcję Pana Premiera Donalda Tuska?

_________________
Obrazek


Pt sty 21, 2011 13:06
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
osiris napisał(a):
I nie piszę tego wszystkiego z sarkazmem, dlatego że Alus jest blisko służb mundurowych więc wie co pisze.

osiris, to twoj kolejny "komplement"? A za moj o twojej znajomosci jezykow sie obraziles...


Pt sty 21, 2011 13:43
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Kamala napisał(a):
osiris napisał(a):
I nie piszę tego wszystkiego z sarkazmem, dlatego że Alus jest blisko służb mundurowych więc wie co pisze.

osiris, to twoj kolejny "komplement"? A za moj o twojej znajomosci jezykow sie obraziles...


Tylko ja dalej nie rozumiem dlaczego wciąż uważacie słowo "służby mundurowe" za inwektywę?
To już jakaś obsesja.
Gdybym napisał "bezpieka, ubecja" to co innego a co mundurowi mają na grzechu że wciąż się obrażacie?
To słowo"mundur" ma odcień pejoratywny?


Pt sty 21, 2011 13:59
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Poniewaz mozna to podciagnac pod uwage
Cytuj:
A co ta uwaga ad personam wnosi do dyskusji?

ktora wyglosli uzytkownik osiris tu
viewtopic.php?f=37&t=27004&start=778


Pt sty 21, 2011 14:06
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Znowu się zaczyna jakiś off-top.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt sty 21, 2011 14:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Geonides napisał(a):
Co do kredytów. My młodzi, wykształceni i z wielkich miast, wiemy, że kredyty trzeba spłacać. Nawet jeśli trzeba to robić w pocie czoła. Bo wiemy skąd biorą się pieniądze. Z potu czoła własnie.


Natomiast ci, którzy wychowali się w PRL, uważają, że człowiekowi się należy. Jak nie ma, tu trzeba zabrać lumpenliberałowi czy innemu kułakowi. Bo na tym polega solidarne państwo.

Na marginesie, możesz się przejechać Gita2 na tych kredytach, bo wielu młodych, wykształconych i z wielkich miast brało kredyty w walutach, głównie frankach. Przy mocniejszej złotówce ich raty spadną i nici z Schadenfreude ;)


Pt sty 21, 2011 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Co do kredytów. My młodzi, wykształceni i z wielkich miast, wiemy, że kredyty trzeba spłacać. Nawet jeśli trzeba to robić w pocie czoła. Bo wiemy skąd biorą się pieniądze. Z potu czoła własnie.


wytłumacz to rzeszy ludziom, którzy kantują ile wlezie by dostać rentę czy inne świadczenie. później dziwienie się, że ludziom się nie chce pracować jak im państwo połowę owoców pracy zabiera i daje nierobom i darmozjadom.


Pt sty 21, 2011 14:43
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Ale do rzeczy.
Kampania zaczyna nabierać tempa.
Żeby przykryć brzydki zapach mamy następną wrzutkę.
Śledztwo w sprawie Marczuk umorzone a w sprawie Tomka dopiero nabiera rumieńców i kto wie czy w tej sprawie PO nie wymierzy swego ostrza (ponownie) przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu i CBA za jego rządów.
Po wyborach wszystko się wyciszy ale teraz trzeba rozkręcić media rożnymi pomówieniami, oszczerstwami które obniżą słupki PiS-u.
W tej walce każdy chwyt dozwolony.
W końcu to "wojna domowa" więc krew będzie się lała.


Ostatnio edytowano Pt sty 21, 2011 15:02 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt sty 21, 2011 14:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Gita2 napisał(a):
ToMu napisał(a):
Myślenie na zasadzie "PO = zuo, bo zabójca M. Rosiaka kiedyś do tej partii należał" jest równie debilne, jak słynny "hak" Kurskiego pt. "A dziadek Tuska był w Wehrmacie".

Nie wierzysz posłance PO?
To ona potwierdza, że Ryszard C był w PO w latach 2004-2005.
http://www.tvn24.pl/0,1690157,0,1,rysza ... omosc.html
Widzę, że nic nie rozumiesz.

Nie neguję tego, że należał do PO. No i co z tego?

Odpowiedzialność zbiorowa PO - bo facet który zabił pracownika PiSu kiedyś tam do tej partii należał?

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt sty 21, 2011 15:01
Zobacz profil WWW
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Odpowiedzialność zbiorowa PO - bo facet który zabił pracownika PiSu kiedyś tam do tej partii należał?

Tylko że Niesiołowski wyszedł na dudka skoro twierdził, że to jego miał zabić a nie Kaczyńskiego.
Facet wykrzykiwał wiadome groźby, był członkiem PO a ni z gruszki ni z pietruszki akurat zaczaił się na Stefana.

Jakież mnie zdziwienie ogarnęło kiedy przeczytałem taką konstatacją, która pokryła się w 100% z moimi przemyśleniami.
W innym wątku pytałem wszystkich co miał na myśli Tusk, grożąc że prawda będzie bolesna dla pewnych ludzi, skoro ta prawda powinna bić wyłącznie w PO i rząd.
Poniżej mamy odpowiedzieć.
Cytuj:
Myślę, swoją drogą, że ze słów "poznamy okrutną dla niektórych prawdę", "nie chcą poznać prawdy i chcą wojny z Rosją" wynika jedno. Niebawem dowiemy się podczas zmasowanego ataku medialnego, że to PiS właśnie, a nie żadni Ruscy zorganizował zamach w Smoleńsku.

Znając od lat paru techniki wywierania wpływu na świadomość Polaków stosowane przez Tuska, zaczynam dochodzić do wniosku, że to, co dzieje się w ostatnim czasie, to nic innego jak przygotowania do jakiejś medialnej niewiarygodnej bomby!

Coraz częściej z ust PO słychać przecież hasła typu :
"Jarosław Kaczyński oszalał", "obłęd Prezesa PiS", "Ten człowiek jest chory psychicznie", itp...

Myślę, że Tusk dąży do prawdy w postaci "Jarosław Kaczyński w obłędzie i żądzy władzy zorganizował zamach na Prezydenta RP i innych ważnych w kraju ludzi".


Pt sty 21, 2011 15:04
Post Re:
Cytuj:
Widzę, że nic nie rozumiesz.

Nie neguję tego, że należał do PO. No i co z tego?

Odpowiedzialność zbiorowa PO - bo facet który zabił pracownika PiSu kiedyś tam do tej partii należał?

Tomu - Ty nie rozumiesz
- Tuskowi już doszukali się dziadka z Wermahtu,
- Komorowskiemu - jakiś komunista Żyd wymordował prawdziwych Komorowskich, przejął majątek, dokumenty, prezydent jest wnukiem/prawnukiem owego.
Pozostałym z PO niedługo doszukają się, że ich dziadkowie, ojcowie, matki, babki, tworzyli trzon stalinowskiego reżimu, ubowskich oprawców.


Pt sty 21, 2011 15:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
I jak znajdą haka - zaznaczam, haka: coś na ta osobę, obecnego polityka PO, a nie rodziny w każdą możliwą stronę do x pokoleń - to od razu będzie, niechybnie, znaczyło, iż tacy sami są wszyscy w PO.

W końcu - ta sama partia, nie?

Taki delikatny "skrót", uproszczenie.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt sty 21, 2011 15:32
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
ToMu i Alus!
Mnie nie da się oszukać. Za długo żyję i z logiki w szkole średniej miałam najlepsze oceny.
Albo nie rozumiecie, albo udajecie.
To jest złe, że Ryszard C należał do PO, ale jeszcze gorsze jest to, że Platformersi/miedzy innymi Dzikowski i Olszewski/ po stwierdzeniu JK, że Ryszard C należał do PO gromy ciskali na głowę Prezesa PiS.
A teraz co robią ? To norma dla Platformersów:oskarżac bezpodstawnie.
Zresztą wielu wykolejonym to sie podoba, tak, że PO chociaż nie wygra i tak prawdopodobnie będzie rządzić drugą kadencję.
Jak pisałam na wstępie jest wiele ważniejszych powodów, że PO najbliższe wybory przegra.
Szybujące w górę ceny, to jeden z powodów.
W moim ośiedlowym sklepie pomidory w grudniu były w cenie 9,5, a dzisiaj są po 13.00 zł.
Przykładów szybujących cen w górę jest wiele.


Pt sty 21, 2011 16:03
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
To masz jakiegoś chytrusa sklepikarza :D .....w moim dziś kupowałam po 7,90 zł.
O ewentualnym scenariuszu pisze R. Ziemkiewicz....przejrzał cy co?
http://www.rp.pl/artykul/597472.html


Pt sty 21, 2011 16:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL