Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 7:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Likwidacja Teatru Telewizji przez PO 
Autor Wiadomość
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
osiris, zrodla tej strasznej wiadomosci (ze to PO niszczy kuture w telewizji) jak widze, dalej nie masz? Bo z artykulu kacperka29 wynika, ze i za PiSu tez teatr w telewizji nie mial szalonego poparcia...

Metanoia napisał(a):
nie ogladam teatru telewizji i nie jestem jego fanem, ale jest dla mnie lepszy niz "Zagubieni"

o PO nie mam dobrego zdania i nie widze potrzeby bronienia PO

Metanoia, ja nie pisalam o tym, ze masz PO bronic. Ale zeby dokladac przy kazdej okazji zaslyszane idiotyzmy, akurat tylko pod adresem PO, to mi jakos sie z chrzescijanstwem kloci...
A stosujac sposob dyskusjii niektorych osob na forum: i ty i osiris walczycie o cos, co was kompletnie nie interesuje. A moze obecny teatr telewizji to jeszcze gorszy upadek kultury i moralnosci niz ow serial? Klasyke nakrecona w latach siedemdziesiatych mozna powtorzyc, a aktualne sztuki niekoniecznie beda kiedys uznane za "klasyke".


So sty 29, 2011 9:36
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
za PiSu tez teatr w telewizji nie mial szalonego poparcia...

Misja nie ma nic wspólnego z szalonym poparciem.
Szalone poparcie jest ważne bo przekłada się na oglądalność a to nie jest kryterium misji.
W tym zacietrzewieniu coś Ci się moja droga pokręciło. ;)


So sty 29, 2011 10:50
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Wg teorii, ze "misja jest najwazniejsza", nalezaloby jasno okreslic co owa misja jest.
Ja moge sie domyslac, ze jest nia np szerzenie kultury w narodzie. Jestem za. Ale juz co owa kultura jest, jest dzis mocno dyskusyjne.

Mozesz oczywiscie uwazac, ze chodzilo mi o szalone poparcie widowni, ale ja mialam na mysli (uwaga: tlumacze), ze ekipa PiSowska jakos nie lozyla specjalnych kroci na rozwoj akurat teatru telewizji, bez wzgledu na jego ogladalnosc ( a moze dlatego?) tudziez nie bylo go w ramowce codziennie. Na poparcie moich slow przeczytaj uwaznie, jeszcze raz tekst, ktory zacytowal kacperek29.

A teraz kolej na ciebie: udowodnij teze twojego watku: to PO likwiduje swiadomie i z premedytacja teatr telewizji, ktory do tej pory byl najwazniejszy w programie telewizyjnym, wspierany przez wszystkie ekipy i prezentowal nam najlepsze dziela najlepszych dramaturgow w najlepszej obsadzie aktorskiej.


So sty 29, 2011 12:07
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
osiris nie ubolewał w 2006r gdy likwidowano Scenę Dwójki.
http://www.rp.pl/artykul/579965.html


So sty 29, 2011 12:33

Dołączył(a): N gru 17, 2006 14:05
Posty: 295
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
osiris napisał(a):
Misja nie ma nic wspólnego z szalonym poparciem.

misja w TVP? a niby na czym ona polega? przecież na tych kanałach, tak samo jak na komercyjnych typu Polsat i TVN nie ma co oglądać, i to już od bardzo dawna. Jaką misją jest puszczanie klasyki kina w piątki o 13 jak to było jakieś 7 lat temu, albo w godzinach późnonocnych? kto to miał oglądać? a w prime time durne obyczajówki, serialiki, klan i plebania.
a TVP Kultura? przegięta w drugą stronę - niszowe, nikomu nie znane filmy i programy dedykowane tym, którzy w kulturze siedzą głęboko.
brak Teatru Telewizji to naprawdę najmniejszy problem TVP.


So sty 29, 2011 13:03
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
a w prime time durne obyczajówki, serialiki, klan i plebania.

I "misyjny" serial "Barwy szczęścia" ukazujący perypetię, wielką miłość pary gejów.
W ramach misyjności relacja Gali wręczająca nagrodę dla najpiękniejszej pary w Polsce, gejów pana Raczka i Szczygielskiego.....i to w listopadzie 2008r gdy zarząd TVP stanowili ludzie z jedynej patriotycznej, katolickiej partii, czyli PiSu :D


So sty 29, 2011 13:12
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Wychodze z niesmiala propozycja. Osirisa nalezy udusic! (ze wzgledu na otrzymana prywatna wiadomosc od mojej sympatycznej kolezanki zmieniam powyzsze "udusic" na "przydusic") Nagroda pieniezna, wyjatkowo mala, (mowimy przeciez o osirisie) czeka! :D


personalna wycieczka nie na temat - ostrzeżenie /saxon/

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


So sty 29, 2011 13:39
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
A teraz kolej na ciebie: udowodnij teze twojego watku: to PO likwiduje swiadomie i z premedytacja teatr telewizji, ktory do tej pory byl najwazniejszy w programie telewizyjnym, wspierany przez wszystkie ekipy i prezentowal nam najlepsze dziela najlepszych dramaturgow w najlepszej obsadzie aktorskiej.

Chyba przedobrzyłaś z tym pytaniem które powinno brzmieć: " udowodnij teze twojego watku: to PO likwiduje świadomie i z premedytacja teatr telewizji,"
Przecież ja nie twierdzę to co napisałaś dalej a że likwiduje świadomie i z premedytacja to pewnik, bo po co, komu punkt programu który pomniejsza publiką gdzie można wstawić w to miejsce filmy klasy B,C, D które nabiją kasę ponieważ pospólstwo uwielbia tanią, ludyczną rozrywkę nie wymagająca myślenia.
Misja jest dla frajerów.

Alus napisał(a):
Cytuj:
a w prime time durne obyczajówki, serialiki, klan i plebania.

I "misyjny" serial "Barwy szczęścia" ukazujący perypetię, wielką miłość pary gejów.
W ramach misyjności relacja Gali wręczająca nagrodę dla najpiękniejszej pary w Polsce, gejów pana Raczka i Szczygielskiego.....i to w listopadzie 2008r gdy zarząd TVP stanowili ludzie z jedynej patriotycznej, katolickiej partii, czyli PiSu :D


Te filmy, sitcomy to blamaż TVP i tak samo jak WY uważam że powinno się je wyp............. do kosza.
A za parę gejów była niezła awantura - jeśli już a nie jakowaś akceptacja ze strony PiS-u.
Czasopismo "Gala" nie podlega pod "jurysdykcje" szefów TVP i dlatego w ogóle zlikwidowano tą galę za ten incydent, tylko że TY jakbyś o tym zapomniała.


So sty 29, 2011 14:28

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Metanoia napisał(a):
nie ogladam teatru telewizji i nie jestem jego fanem, ale jest dla mnie lepszy niz "Zagubieni"


Obrazek

Co do tematu - osiris przestań /saxon/, wywal telewizor całkowicie i będzie po problemie. Poza tym jak coś się w telewizji nie sprzedaje to się to usuwa, proste jak konstrukcja cepa. Widocznie ludzie wolą tańce z gwiazdami na lodzie przy sośnie or sth.

Jedyne sensowne programy jakie można w TV oglądać to TVN Turbo, travel channel i survival Lesa Strouta na Discovery. Reszta to papka.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


So sty 29, 2011 20:41
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Mroczny Pasażer, zapomniałeś dodać do swoich ulubionych kanałów takie hity jak Disney Channel, Cartoon Network, Nickelodeon, MiniMini, BBC CBeebies, Boomerang................etc.
To jest Twój poziom więc nie zabieraj głosu gdy starsi dyskutują na poważne tematy. ;)

Cytuj:
osiris przestań /saxon/

Ładniej było by "robisz kupkę" ;)

poproszę bez personalnych wycieczek - ostrzeżenie /saxon/


N sty 30, 2011 8:41

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
Mroczny Pasażer, zapomniałeś dodać do swoich ulubionych kanałów takie hity jak Disney Channel, Cartoon Network, Nickelodeon, MiniMini, BBC CBeebies, Boomerang................etc.
To jest Twój poziom więc nie zabieraj głosu gdy starsi dyskutują na poważne tematy


Zależy co puszczają. Bolka i Lolka, Reksia, Kacze opowieści z przyjemnością z synkiem obejrzę. :) Współczesnego badziewia nawet nie włączam.

BTW ładne rozeznanie masz w tych kanałach, nie sądziłem, że tyle ich istnieje. Wychodzi na to, że też oglądasz. :D

Cytuj:
Ładniej było by "robisz kupkę"


Oczywiście, ale Ty nie robisz kupki, Ty [poproszę o więcej kultury - ostrzeżenie /saxon/] jakby nie wiadomo jaka krzywda się w telewizji działa.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


N sty 30, 2011 11:23
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
krzywda się w telewizji działa.

No tak, bo po przejęciu TVP przez "właściwe władze" misja może już iść do kosza, ale kiedy była ona (owa telewizja) w rękach kaczystów to o misji głośnio było szczególnie ustami PO.


N sty 30, 2011 12:30
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
No tak, bo po przejęciu TVP przez "właściwe władze" misja może już iść do kosza, ale kiedy była ona (owa telewizja) w rękach kaczystów to o misji głośnio było szczególnie ustami PO.

Jesli "misja" polega na 422 tys. zł odprawach po roku pracy, to lepiej wywalić do kosza
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 98446.html


N sty 30, 2011 12:52

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
osiris napisał(a):
Cytuj:
krzywda się w telewizji działa.

No tak, bo po przejęciu TVP przez "właściwe władze" misja może już iść do kosza, ale kiedy była ona (owa telewizja) w rękach kaczystów to o misji głośnio było szczególnie ustami PO.


Naprawdę wierzysz, że w obecnej formie (nieważne za jakich rządów bo to już się dzieje od XX lat) TVP ma jakąkolwiek misję?

Jedyny ciekawy program "misyjny" jaki oglądałem w ostatnim roku to Królik po Berlińsku o 1 w nocy i to chyba nawet na TVP Info czy jak to się tam nazywa.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


N sty 30, 2011 13:03
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
Jedyny ciekawy program "misyjny" jaki oglądałem w ostatnim roku to Królik po Berlińsku o 1 w nocy i to chyba nawet na TVP Info czy jak to się tam nazywa.

Misja była spychana na peryferia ramówki od dawna ale jakies szczątki jeszcze były.
Teraz PO będzie chciało - za nasze pieniądze - robić z niej komercyjna TV.
PO burzyło się że kaczyści robią w TVP co chcą "za nasze pieniądze" więc trzeba im przykręcić kurek i dlatego wzywano do niepłacenia abonamentu i próbowano tak zmienić przepisy żeby to rząd decydował o kasie dla TVP.
Obecnie PO kiedy przejęło TVP chce nawet uruchomić US do ściągania abonamentu ale za to misje ma w głębokim poważaniu.

Alus nawet nie warto odpowiadać skoro piszemy o misyjności a ona o odprawach bo nie ma żadnego sensownego argumentu.


N sty 30, 2011 13:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL