Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 13:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Hit tego dnia 
Autor Wiadomość
Post Re: Hit tego dnia
Johnny99 napisał(a):
Raczej chodziło o to, że tylko Koła Gospodyń Wiejskich są na tyle głupie, by można im było prezentować sfałszowane zdjęcia jako dowody. To nie jest obraźliwe stwierdzenie, Alus?

Są równie mądre jak prof. Bienienda i historyk A. Macierewicz przedstawiający przerobione zdjęcie przez rosyjskiego blogera Vlada Igoreva.
P. Łojek trafiłby w sedno gdyby powiedział, że prezentacje ze sfałszowanym zdjęciem pasują jak ulał dla klubów GP.


N paź 13, 2013 16:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hit tego dnia
Jeszcze kilka lat temu zarzuty typu "fałszowanie zdjęć" wysuwali wyłącznie blogerzy od FYM-a. I wtedy byli wariatami :)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


N paź 13, 2013 17:37
Zobacz profil
Post Re: Hit tego dnia
"Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu rozesłał do wielu redakcji, z sugestią publikacji, wiadomość o zatrzymaniu groźnego pirata drogowego. Jak czytamy, news ten ma służyć ostrzeżeniu każdego, komu "się wydaje, że nie może być zatrzymany i skontrolowany przez ITD [bowiem] celem inspekcji jest przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, nie tylko kontrola pojazdów ciężarowych"

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 955871,415

I bardzo słusznie, tylko że ITD przy okazji opatrzył wiadomość zdjęciem prawa jazdy jednego z dziennikarzy portalu Interia.pl. (dziennikarz faktycznie ze zdarzeniem nie ma nic wspólnego, a zdjęcie zostało pożyczone z innego artykułu)
ITD tłumaczy się, że ich intencją było jedynie zilustrowanie materiału prasowego, a dane na zdjęciu zostały zasłonięte (dziennikarz jednak został rozpoznany, więc jak widać anonimizację zrobiono byle jak).

Aż strach umieszczać swoje zdjęcia w necie, a nuż ktoś zechce pożyczyć je do zilustrowania artykułu o dzieciobójcy (na przykład).


Pn paź 14, 2013 14:32
Post Re: Hit tego dnia
"Lech Wałęsa przyznał, że nie przeczytał mojej książki. Dodał jednocześnie, że najprawdopodobniej kłamię na jego temat i w związku z tym być może wytoczy proces sądowy przeciwko mnie - powiedział Piotr Semka", autor "pierwszej krytycznej biografii" Lecha Wałęsy 1980-2013.


Nie przeczytałem co napisałeś, ale najprawdopodobniej kłamiesz na mój temat w związku z tym spodziewaj się, że być może wytoczę Ci proces. Fajne, jak dla mnie może być hit tego dnia.

http://info.wiara.pl/doc/1866374.Zagadka-Lecha-Walesy


Śr sty 29, 2014 13:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hit tego dnia
Wałęsa nie jest znany z praktykowania osobliwych zwyczajów w rodzaju np. "czytania książek" ;) Wystarczy, że jego prawnicy przeczytają..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 29, 2014 13:31
Zobacz profil
Post Re: Hit tego dnia
MARIEL napisał(a):
"Lech Wałęsa przyznał, że nie przeczytał mojej książki. Dodał jednocześnie, że najprawdopodobniej kłamię na jego temat i w związku z tym być może wytoczy proces sądowy przeciwko mnie - powiedział Piotr Semka", autor "pierwszej krytycznej biografii" Lecha Wałęsy 1980-2013.


Nie przeczytałem co napisałeś, ale najprawdopodobniej kłamiesz na mój temat w związku z tym spodziewaj się, że być może wytoczę Ci proces. Fajne, jak dla mnie może być hit tego dnia.

http://info.wiara.pl/doc/1866374.Zagadka-Lecha-Walesy

Znając stosunek Semki do Wałęsy, nie dziwię się tej opinii Wałęsy.


Śr sty 29, 2014 13:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hit tego dnia
To, że ktoś ma negatywny stosunek do Wałęsy nie oznacza jeszcze, że kłamie na jego temat.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sty 29, 2014 13:50
Zobacz profil
Post Re: Hit tego dnia
Johnny99 napisał(a):
To, że ktoś ma negatywny stosunek do Wałęsy nie oznacza jeszcze, że kłamie na jego temat.

Owszem, nie znaczy, ale tyle pomyj wylano już na Wałęsę, że zupełnie nie dziwi mnie jego podejście do kolejnej książki napisana przez osobę, która nie kryje się z negatywnymi emocjami wobec Wałęsy.


Śr sty 29, 2014 14:04
Post Re: Hit tego dnia
Prezydent Rosji Władimir Putin nominowany w 2014 roku do Pokojowej Nagrody Nobla.
Nie wiem czy stać mnie będzie na jakiś komentarz do tego newsa, to jest już chyba ten poziom absurdu kiedy żywcem człowiekowi języka w gębie zaczyna brakować i to pomimo świadomości że Wladimira nie nominował przecież Komitet Noblowski.


Śr mar 05, 2014 13:25

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Hit tego dnia
A to te nominacje nie są utajnione przypadkiem?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr mar 05, 2014 14:16
Zobacz profil
Post Re: Hit tego dnia
Nie wiem prawdę mówiąc jak to dokładnie wygląda, ale myślę że to nie plotka bo wiadomość podają także te szanujące się serwisy.


Śr mar 05, 2014 14:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Hit tego dnia
Nominacje utajnione nie sa. Przeciez kazdy moze zglosic. Dyskusja nad nominowaniem, owszem.


Śr mar 05, 2014 19:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2608
Post Re: Hit tego dnia
awaryjan napisał(a):
Szkoda tylko, że szanowne Gospodynie Wiejskie "nie dosłyszały/nie doczytały" zdania, które padło tuż po przytoczonym przez MARIEL: "Z całym szacunkiem dla gospodyń". Wypowiedź niefortunna, Łojek przeprosił, ciekawe jednak czemu Gospodynie tegoż zdania nie dostrzegły...
Ponieważ to zdanie dokładnie nic nie znaczy. Pan Łojek mógł się nieco wysilić :hmmm:


Śr mar 05, 2014 22:11
Zobacz profil
Post Re: Hit tego dnia
MARIEL napisał(a):
Prezydent Rosji Władimir Putin nominowany w 2014 roku do Pokojowej Nagrody Nobla.
Nie wiem czy stać mnie będzie na jakiś komentarz do tego newsa, to jest już chyba ten poziom absurdu kiedy żywcem człowiekowi języka w gębie zaczyna brakować i to pomimo świadomości że Wladimira nie nominował przecież Komitet Noblowski.

Jednak nie odosobniony przypadek nominacji tyranów i morderców
http://natemat.pl/94031,putin-z-nominac ... elu-innych


Cz mar 06, 2014 9:48
Post Re: Hit tego dnia
No może już to znacie, ale ja dziś go odkryłam:
We defenders of Europe ... no i ta pierwsza wycieraczka samochodowa ;)


Śr mar 26, 2014 12:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL