Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 0:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
jest jeszcze Sekta Swiadkow Pancernej Brzozy . . .


So sty 07, 2017 12:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Za każdym razem, jak czytam mądrzenie się ekspertów, którzy kontakt z lotnictwem mieli poprzez parówki, puszki z colą i puszczanie latawców, to przychodzi mi do głowy pomysł takiej akcji: pakujemy ich do samolotu którym oni taranują jakąś taką brzozę udowodniając nam tym samym, jak bardzo się myliliśmy. Myślę, że bez problemu w zbiórce publicznej zbierzemy kasę na samolot - zresztą, przecież samolotowi nic się nie stanie, więc tacy Dariusze, aby utrzeć nam nosa, powinni sami się zrzucić. Prawda, Dariuszu, andeju et co. ?

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


So sty 07, 2017 14:41
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Co wiecej: powinni sami tam wsiasc.


So sty 07, 2017 14:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2847
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Acro napisał(a):
Za każdym razem, jak czytam mądrzenie się ekspertów, którzy kontakt z lotnictwem mieli poprzez parówki, puszki z colą i puszczanie latawców, to przychodzi mi do głowy pomysł takiej akcji: pakujemy ich do samolotu którym oni taranują jakąś taką brzozę udowodniając nam tym samym, jak bardzo się myliliśmy. Myślę, że bez problemu w zbiórce publicznej zbierzemy kasę na samolot - zresztą, przecież samolotowi nic się nie stanie, więc tacy Dariusze, aby utrzeć nam nosa, powinni sami się zrzucić. Prawda, Dariuszu, andeju et co. ?


Słusznie. Popieram pomysł. Wszystko, aby tylko nie dociekać prawdy. Ośmieszać, opluwać, sprowadzać do absurdu. Ale nie dopuścić do wyjaśnienia przyczyn ukrywania faktów, okłamywania opinii publicznej, a także do sprowadzenia wraku do Polski. Zwłaszcza to ostatnie jest ważne, bo może coś by wykryto. Tak samo jak nie można dopuścić do badania oryginałów czarnych skrzynek przez polskich ekspertów. Albowiem jest realna obawa, że tak jak przekopywanie w głąb miejsca katastrofy, tak inne zapewnienia okazałyby się kłamstwami. Za wszelka cenę trzeba bronić swoich przed oskarżeniami.


So sty 07, 2017 14:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Obywatelu ( lub obywatelko bo nie wiem jaka jestes plec spoleczno-kulturowa ) - czy Wieslaw Binienda lub Glenn Jorgensen to specjalisci przez parowki ?


So sty 07, 2017 15:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2847
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Dariusz-555 napisał(a):
Obywatelu ( lub obywatelko bo nie wiem jaka jestes plec spoleczno-kulturowa ) - czy Wieslaw Binienda lub Glenn Jorgensen to specjalisci przez parowki ?


Jak czytam te nielogiczne głupoty, to myślę sobie, że: Każdy, kto nie pluje na PIS, jest idiotą, zaprzańcem i regeneratem. Każdy, kto nie pluje na PIS nie ma pojęcia o zawodzie, który wykonuje. Wspomniani wyżej są zaiste tylko wędliniarzami. Acro, jak niekwestionowany autorytet, mógłby stawać za całą komisję Millera, Anodiny. A nawet jako rzecznik Tusko-Putina.

Co to za logika: Tak jest, bo ja tak mówię.
Bzdura. Prawdy należy dociekać. Zwłaszcza wtedy, gdy komuś zależy na tym, aby to uniemożliwić.

Można się nie zgadzać z wnioskami komisji jednej, czy drugiej. To normalne. Pomawianie powołanych specjalistów o niekompetencję, zwłaszcza bez zweryfikowania ich dokonań, świadczy o głupocie orzekającego.
Uniemożliwianie dochodzenia prawdy jest działaniem na szkodę społeczną. A w przypadku Smoleńska, także antypolską.


So sty 07, 2017 16:11
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ktos cos PiSowi uniemozliwia?

Za to kasa panstwowa czyli andejowska nie jest beczka bez dna i nieograniczonego czasu dochodzenia z szykanami jak kolejny nowy sarkofag na Wawelu dlugo nie zniesie.


So sty 07, 2017 16:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2847
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Kael napisał(a):
Ktos cos PiSowi uniemozliwia?

Za to kasa panstwowa czyli andejowska nie jest beczka bez dna i nieograniczonego czasu dochodzenia z szykanami jak kolejny nowy sarkofag na Wawelu dlugo nie zniesie.


Z braku argumentu, można splunąć, wyszydzić. Bardzo dowcipna uwaga, uśmiałem się jak bóbr (czy bobry się śmieją?).


So sty 07, 2017 16:34
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
andej napisał(a):
Sekta kodowska ma swoje dogmaty.
Których nie umiesz wymienić.
Cytuj:
Nie muszą być związane z wierzeniami innych sekt.
To jest wątek o Smoleńsku.
Dariusz-555 napisał(a):
jest jeszcze Sekta Swiadkow Pancernej Brzozy . . .
To ciekawe. W jakież to niestworzone bajki wierzy owa "sekta"?


So sty 07, 2017 22:03
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
andej napisał(a):
Kael napisał(a):
Ktos cos PiSowi uniemozliwia?

Za to kasa panstwowa czyli andejowska nie jest beczka bez dna i nieograniczonego czasu dochodzenia z szykanami jak kolejny nowy sarkofag na Wawelu dlugo nie zniesie.


Z braku argumentu, można splunąć, wyszydzić. Bardzo dowcipna uwaga, uśmiałem się jak bóbr (czy bobry się śmieją?).

Wesolek andej merytorycznie odpowiedzial.
Czyzby dzieki ciezkiej pracy najnowszej komisji specjalistow (na pewno nie od katastrof lotniczych), ktora zgarnie w 4 kata 20 milionow, nie trzeba bylo stawiac nowego sarkofagu na Wawelu? Coz ja oplulam? To ty uciekasz przed prawda w "dowcip" znacznie nizszych lotow
andej napisał(a):
[

Co to za logika: Tak jest, bo ja tak mówię.
Bzdura. Prawdy należy dociekać. Zwłaszcza wtedy, gdy komuś zależy na tym, aby to uniemożliwić.

Można się nie zgadzać z wnioskami komisji jednej, czy drugiej. To normalne. Pomawianie powołanych specjalistów o niekompetencję, zwłaszcza bez zweryfikowania ich dokonań, świadczy o głupocie orzekającego.
Uniemożliwianie dochodzenia prawdy jest działaniem na szkodę społeczną. A w przypadku Smoleńska, także antypolską.


Andej oczywiscie osobiscie zweryfikowal dokonania czlonkow tej komisji, ktora szasta jego pieniedzmi bez skrupulow. Gratuluje.
Nie zapomnij porownac efektu koncowego (jesli kiedykolwiek nastapi), w tym finansowego i moralnego (zaklocanie spokoju zmarlych i ich rodzin) prac obu komisji.


N sty 08, 2017 1:55
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Kael, nie pojmujesz zasady.....nikt z komisji Macierewicza nigdy nie wymówił słowa "zamach", sam Macierewicz od roku także, Macierewicz w kontrze do zagrywki Putina uwiarygodnił zapisy taśm z czarnych skrzynek.....a zwolennicy i tak rozniosła sie ta pogłoska między.....i trwa aż do dnia dzisiejszego.


N sty 08, 2017 9:02

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Acro napisał(a):
Za każdym razem, jak czytam mądrzenie się ekspertów, którzy kontakt z lotnictwem mieli poprzez parówki, puszki z colą i puszczanie latawców, to przychodzi mi do głowy pomysł takiej akcji: pakujemy ich do samolotu którym oni taranują jakąś taką brzozę udowodniając nam tym samym, jak bardzo się myliliśmy. Myślę, że bez problemu w zbiórce publicznej zbierzemy kasę na samolot - zresztą, przecież samolotowi nic się nie stanie, więc tacy Dariusze, aby utrzeć nam nosa, powinni sami się zrzucić. Prawda, Dariuszu, andeju et co. ?



Dał byś sobie spokoj ośmieszajac sie z tymi "parowkami" Odkad nobel z fizyki zostal wyjasniony za pomoca precli, nawet GW sie zawstydzila...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... eatow.html


N sty 08, 2017 9:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Kael napisał(a):
Co wiecej: powinni sami tam wsiasc.

Dokładnie taka jest idea! :D

andej napisał(a):
Wszystko, aby tylko nie dociekać prawdy. Ośmieszać, opluwać, sprowadzać do absurdu. Ale nie dopuścić do wyjaśnienia przyczyn ukrywania faktów, okłamywania opinii publicznej, a także do sprowadzenia wraku do Polski. Zwłaszcza to ostatnie jest ważne, bo może coś by wykryto

Bynajmniej.
Zespół Macierewicza zgarnia niesamowita kasiorę i NIC nie robi. NIC! Przedstawił jakies swoje dowody, alternatywne wyjaśnienia? Nie. NIC! Tu stawiaj zarzuty!
Powtórzę: tym prostym ekperymentem dowiedlibyście, że pancerne brzozy nie istnieją a samolot taki incydent spokojnie wytrzymuje. No przecież wasi eskperci od latawców i modeli z balsy wyliczyli na tych puszkach i parówkach, że tak jest, więc na co czekacie? Czemu nie chcecie dociekać prawdy?

kosiarz1 napisał(a):

Dał byś sobie spokoj ośmieszajac sie z tymi "parowkami" Odkad nobel z fizyki zostal wyjasniony za pomoca precli, nawet GW sie zawstydzila...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... eatow.html
Pojęcie "metafora" pewno niewiele Ci mówi, co?...

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


N sty 08, 2017 16:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Parę słów o kosztach tego zespołu: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 43167.html
Nie wiem, czy tylko dla mnie określenie "zespół Macierewicza" brzmi jak zespół Downa?...

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


N sty 08, 2017 16:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
TVN i wszystko jasne -


N sty 08, 2017 19:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL