Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 1:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
 Wybory Parlamentarne 2011 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
A więc Ziemkiewicz nas poszufladkował.
Ty mafiozo Alus, a ja sekciara.
Ziemkiewicz nie lubił i nie lubi PO, ani PiSu on wywodzi się z UPR, a teraz WiP i UPR w sondażach portalowych dobrze wypada, więc Ziemkiewicz ma nadzieję na wejście tych opcji do sejmu.
W sondażoach portalowych WiP UPR poprzednio również dobrze wypadało, ale nie udawało im się przekroczyć progu.
Jednym słowem czlonkowie i sympatycy tej opcji mocni są w informatyce.


Pt sty 21, 2011 16:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Gita2 napisał(a):
W sondażoach portalowych WiP UPR poprzednio również dobrze wypadało, ale nie udawało im się przekroczyć progu.
Jednym słowem czlonkowie i sympatycy tej opcji mocni są w informatyce.


W końcu Korwin-Mikke, legenda UPRu, jest cybernetykiem, więc pewnie mówi językiem zrozumiałym przez informatyków. Dla mnie to przede wszystkim partia dla ludzi młodych, "technicznych" i aspołecznych. Zresztą coś o tym wiem z autopsji ;)


Pt sty 21, 2011 16:48
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
To masz jakiegoś chytrusa sklepikarza :D .....

Gita2 kupuje w sklepie Rodziny, maja duzy narzut ze wzgledu na wiercenia. :)

A ja bym chcial zeby PiS wygralo! Dwa miesiace pozniej po raz kolejny sie ich usunie. Takiego ciosu to i sam Kaczynski nie wytrzyma. Oszaleje i zapanuje spokoj. :)

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


Pt sty 21, 2011 17:24
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Gita2 napisał(a):
W moim ośiedlowym sklepie pomidory w grudniu były w cenie 9,5, a dzisiaj są po 13.00 zł.
Przykładów szybujących cen w górę jest wiele.

Gita2, nie obraz sie, ale ... pomidory to rosliny sezonowe i im dalej w zime, tym dalsza droge maja do Polski. A i energia na ich hodowle tez rosnie. Choc wiem, ze mi nie uwierzysz: Tusk naprawde za to nic nie moze.
W zimie to sie kupuje kiszona kapuste. Tez zdrozala od grudnia?


Pt sty 21, 2011 17:39

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
W końcu Korwin-Mikke, legenda UPRu, jest cybernetykiem, więc pewnie mówi językiem zrozumiałym przez informatyków. Dla mnie to przede wszystkim partia dla ludzi młodych, "technicznych" i aspołecznych. Zresztą coś o tym wiem z autopsji


niestety jest to jedyna partia, która ma wolnorynkowe poglądy, więc niby na kogo innego tu głosować?


Pt sty 21, 2011 18:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Spragniony napisał(a):
niestety jest to jedyna partia, która ma wolnorynkowe poglądy, więc niby na kogo innego tu głosować?


Sam mam problem, na kogo głosować, więc nie będę doradzał innym ;)


Pt sty 21, 2011 19:13
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Kamala napisał(a):
Gita2 napisał(a):
W moim ośiedlowym sklepie pomidory w grudniu były w cenie 9,5, a dzisiaj są po 13.00 zł.
Przykładów szybujących cen w górę jest wiele.

Gita2, nie obraz sie, ale ... pomidory to rosliny sezonowe i im dalej w zime, tym dalsza droge maja do Polski. A i energia na ich hodowle tez rosnie. Choc wiem, ze mi nie uwierzysz: Tusk naprawde za to nic nie moze.
W zimie to sie kupuje kiszona kapuste. Tez zdrozala od grudnia?

A pamiętasz jak cenami jabłek, cebuli i chleba Tusk w 2007 roku Tusk atakował J.Kaczyńskiego, dając do zrozumienia wszystkim, że na to ma wpływ premier?
Kaczyński tę debatę przegrał, nie tylko dlatego, że nie znał cen, ale również dlatego, że Tusk grał nie fair. Widownia również była bezczelna.
Tak zostało do dziś. Tusk kłamie, nie gra fair, a pomimo tego ma spore poparcie.
W/g zasady:takich macie przywódców jacy jesteście sami i to jest prawda.
Obniżające się słupki dla PO stwarzaja wewnętrzne konfikty i to jest kolejny powód na to, że PO wyborów parlamentarnych nie wygra.
Nie powtórzy wyniku AWS, gdyż AWS nie obsadził wszystkich możliwych stanowisk swoimi, jak zrobiła to Platforma, dlatego PO i tak uzyska niezły wynik


Pt sty 21, 2011 19:38
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
No tak, pomidorki, szyneczka, a wiertla stoja gotowka niezasilane! Ludzie cieplej wody od lat nie maja i co? Pelen brzuszek w pierwszej kolejnosci. Wstyd!
Z tymi slupkami, to trzeba na spokojnie. Do czasu wyborow prezes Kaczynski w szpitalu (takim dla Napoleonow) tez ma szanse wyladowac. :)

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


Pt sty 21, 2011 20:16
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Tusk kłamie i nie gra fair, a pomimo tego ma spore poparcie

Jeśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będe premierem.....tak wygląda "prawda" i gra fair JK.
Tuska ma spore poparcie, bo dużo ludzi postrzega go jako jedyną zaporę przeciw powrotowi PiS do władzy......stara zasada "mniejszego zła".


Pt sty 21, 2011 20:46
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Premierem będzie Pani Beata Kempa.
Jest świetna i profesjonalna.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt sty 21, 2011 20:49
Zobacz profil
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Tuska ma spore poparcie, bo dużo ludzi postrzega go jako jedyną zaporę przeciw powrotowi PiS do władzy......stara zasada "mniejszego zła".

Tiaaa, to jest gwarantem dobrobytu, szczęścia i pomyślności naszego kraju co już widać, słychać i czuć. ;)
W zasadzie to tylko nam brakuje zniesienie wiz na Syberię do pełnej szczęśliwości ale jesteśmy już blisko. :D


Pt sty 21, 2011 20:52
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Moze na odwort: gwarancja, ze nie bedzie powrotu do szalenstwa IV Rzeczpospolitej? Niby niewiele, ale narod pamieta.... Takze obietnice prezesa przed- i powyborcze.

Pewnie, lepiej byloby gdyby ktos mogl obiecac i zagwarantowac
Cytuj:
dobrobyt, szczęście i pomyślności naszego kraju
, ale dopoki nasi koledzy i kolezanki z forum wola krytykowac, zamiast samemu stanac do wyborow i zabrac sie za rzadzenie, to takich gwarancji nikt nam nie da...


Pt sty 21, 2011 21:07
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
Moze na odwort: gwarancja, ze nie bedzie powrotu do szalenstwa IV Rzeczpospolitej?


Szaleństwa które wymyśliło sobie PO,a Lemingi łyknęły te bzdury jako swoje przemyślenia.
Jak pies Pawłowa pewne osoby na hasło Kaczyński toczą pianę.
Teraz to dopiero jest szaleństwo.


Pt sty 21, 2011 21:10
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
osiris w tym wieku skleroza? Czy tylko wytrenowana pamiec, zeby pamietac to co tobie pasuje?
Polecam Krzysztofa Daukszewicza "Pamietnik IV Rzepy", jezeli nie chce ci sie po internecie w archiwach szukac.

Mam po raz kolejny przytoczyc liste obietnic prezesa kim on bedzie, albo nie bedzie po wygranych wyborach?


Pt sty 21, 2011 21:34

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post Re: Wybory Parlamentarne 2011
Cytuj:
eśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będe premierem.....tak wygląda "prawda" i gra fair JK.
Tuska ma spore poparcie, bo dużo ludzi postrzega go jako jedyną zaporę przeciw powrotowi PiS do władzy......stara zasada "mniejszego zła".


a tusk obiecał obniżkę podatków i co? i g**no. tak to wygląda w demokracji, że politycy mają w głębokim poważaniu to co wcześniej mówili. w polityce po prostu się kłamie. i obydwoje i tusk i kaczyński kłamią, oszukują ile wlezie. obydwoje są siebie warci.
a ludzie, którzy głosują na PO tylko po to by pis nie wygrał i odwrotnie to mam do nich prośbę. niech zamiast wrzucać kartkę do urny to niech ją zjedzą, bo mimo, że ja głosuję na kogoś innego to i tak muszę ponosić konsekwencje głupiej większości, która np. zagłosuje na po i później muszę płacić wyższe podatki.


Pt sty 21, 2011 21:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL