Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 8:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
"Moje" dziewczyny :( .
A wy kurka wodna nie macie nic lepszego do roboty tylko z pazurkami nastajecie na siebie?
I, przede wszystkim Val.
Spytam słowami klasyka; co się z Tobą stało, co stało się, co się stało z Tobą :oops: ?
Powiedz w zaufaniu Val-uś jaka psia krwia wpłynęła na Twoją radykalizację poglądów, a w imię naszej niegdysiejszej "trójcy ekumenicznej" powyrywam mu nogi z tego i owego :twisted: .

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Pt wrz 28, 2012 23:13
Zobacz profil
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
Val napisał(a):
Przecież mogę iść na forum tarota pisać, że wg mnie tarot jest szkodliwy i czyni ludzi gorszymi. Reakcji nietrudno się domyślić. Jak będę "szczypać" to dostanę po łapkach.

Możesz i nie będziesz pierwsza z tego forum, która to zrobi :P
A fora są różne. Na jednych dostaniesz po łapkach, na innych nie. Ja sama nie udzielam się tam - również na forach tematycznie dla mnie atrakcyjnych - gdzie biją za niepochlebne opinie. Po co? :shock: Nudno by było :razz: :D

Val napisał(a):
A zdanie o Wiście usunęłam, bo wiedziałam że nie zdefiniujesz słowa "przykazanie" ;) .

A mnie się akurat ono wbiło, jak wcisnęłam cytowanie :razz:

Val napisał(a):
A dlaczego wyselekcjonowałaś sobie grupę, której to wytykasz, a na wybryki innych przymykasz oko?

No może dlatego, że akurat pod tym względem, nie różnię się tak bardzo od innych :P
Ludzi niezaangażowanych i w 100% obiektywnych szukać ze świecą w ręku ;)


Pt wrz 28, 2012 23:18
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
Otto_Katz napisał(a):
"Moje" dziewczyny :( .
A wy kurka wodna nie macie nic lepszego do roboty tylko z pazurkami nastajecie na siebie?

Eeee... nie ma co przesadzać... :no: Nie jest tak źle, Ottuś :razz:
Z każdym kolejnym :zdrowie: pazurki mi się tępią, i coraz lepiej gada mi się z Val :razz: :-D
:D :D


Pt wrz 28, 2012 23:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
-Vi- napisał(a):

Ja znam założenia Waszej wiary, i patrzę jak to wygląda w praktyce.


Pani -Vi- kolejny raz popełnia błąd myślowy.
Wyczytała gdzieś, że każdy chrześcijanin jesli chce być chrześcijaninem prawdziwym musi kochac wszystkich jak święty Franciszek.
Jest zupełnie inaczej. Chrześcijanin to człowiek, jak każdy inny, buddysta, hinduista, animista, ateista, teista, czy agnostyk - człowiek skażony grzechem, ale świadomy, że został od tego grzechu zbawiony przez Wcielenie Chrystusa.
Otrzymuje na drodze swej wiary pewne wytyczne, pewne przykazania, ale nie przez ich przestrzeganie jest zbawiony, ale przez wiarę.
Oczywiście, pani -Vi- która pochłonęła wszystkie rozumy, na to nie odpowie. Ba, nawet tego nie przeczyta.
Nadal będzie z dumą i wyższością wobec katolików, tkwiła w błędzie.

Zrobiła sobie wyobrażenie katolika, chrześcijanina i w to wyobrażenie wali z armat.
Walczy ze swoimi wyobrażeniami. Czy to nie schizofrenia?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt wrz 28, 2012 23:28
Zobacz profil WWW
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
-Vi- napisał(a):
Ja sama nie udzielam się tam - również na forach tematycznie dla mnie atrakcyjnych - gdzie biją za niepochlebne opinie. Po co? Nudno by było

Jak wejdę w wiek emerytalny, to sprawdzę jaka z tego rozrywka, co to ludzie sobie chwalą :D . Chyba, że tarocistki mi wskażą, że to trollowanie nie będzie mi dane :D
Cytuj:
No może dlatego, że akurat pod tym względem, nie różnię się tak bardzo od innych
Ludzi niezaangażowanych i w 100% obiektywnych szukać ze świecą w ręku

"Sami swoi" wiecznie żywi :D .

Pazurki obcięte ;) .
Dobranoc :spioch:


Pt wrz 28, 2012 23:32
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
-Vi- napisał(a):
Mienisz się chrześcijaninem, to ocenię jakim chrześcijaninem jesteś. Tyle.

A co uważasz się za lepszą żeby innych wiarę oceniać, innych grzechy i błędy ?? Grzechy popełniasz tak samo jak chrześcijanin i każdy człowiek, więc lepiej ocenianie kto jakim chrześcijaninem jest sobie odpuść. A może uważasz że skoro wiara i przykazania Cię nie dotyczą to jesteś mniej obłudna od wierzących, bo jak to może być że jeden z drugim idzie do Kościoła a po wyjściu grzeszy na lewo i prawo.


Pt wrz 28, 2012 23:47
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
Val napisał(a):
"Sami swoi" wiecznie żywi :D .

Pazurki obcięte ;) .
Dobranoc :spioch:

No baaa... jasne że wiecznie żywi :razz:
Poza tym, jak to ktoś kiedyś słusznie zauważył, ja mam po trosze moralność mafijną, gangsterską... czy jakoś tak :twisted:
:D

Dobranoc - jeszcze nie :spioch:
;)

quas napisał(a):
A co uważasz się za lepszą żeby innych wiarę oceniać, innych grzechy i błędy ?? Grzechy popełniasz tak samo jak chrześcijanin i każdy człowiek, więc lepiej ocenianie kto jakim chrześcijaninem jest sobie odpuść. A może uważasz że skoro wiara i przykazania Cię nie dotyczą to jesteś mniej obłudna od wierzących, bo jak to może być że jeden z drugim idzie do Kościoła a po wyjściu grzeszy na lewo i prawo.

Grzechy to domena chrześcijan. A na pewno dotyczy to dziedziny religijnej. Poza mną więc to całkiem :P
Jestem zdecydowanie mniej obłudna. Bo nie staram się uchodzić za taką, jaka nie jestem. Jak bywam wredna czy złaaa :twisted: , to nie staram się przypisywać sobie nie-wiadomo-czego, tylko mówię, że jestem wredna i zła :twisted:



Człowiek średniowiecza - Ignor :!: - lub jak kto woli:
Człowiek ignorowany - Średniowiecze :twisted:


So wrz 29, 2012 0:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
-Vi- napisał(a):
Człowiek średniowiecza - Ignor :!: - lub jak kto woli:
Człowiek ignorowany - Średniowiecze :twisted:

Całkiem nie szkodzi. To tylko dowód na próby zagłuszania docierającej do pani -Vi-, prawdy

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So wrz 29, 2012 8:21
Zobacz profil WWW
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?

Na przykład przez wdarcie się na katolickie fora i czaty, przekonanie moderatorów, ze ma się upoważnienie biskupa, lub "kogoś jeszcze ważniejszego" i rozgrywanie katolików przez ich wyszydzanie, gnojenie, przekonywanie, że nie mają racji, że Boga nie ma albo jest za słaby by pomagać ludziom, i wskazywanie niekatolickich dróg życia, jako lepszych, np. w czasie gdy Ojczyzna agresywnie zaatakowana, zamiast walki o Polskę, walka o dobrą kiełbasę w Komitecie PZPR za zółtymi firankami.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So wrz 29, 2012 10:02
Zobacz profil
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
@humalog, post usunęłam.
Wierzę, że potrafisz wyrazić sprzeciw w bardziej kulturalny
sposób.


So wrz 29, 2012 10:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
homo_homini_canis_est napisał(a):
Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?

Na przykład przez wdarcie się na katolickie fora i czaty, przekonanie moderatorów, ze ma się upoważnienie biskupa, lub "kogoś jeszcze ważniejszego" i rozgrywanie katolików przez ich wyszydzanie, gnojenie, przekonywanie, że nie mają racji, że Boga nie ma albo jest za słaby by pomagać ludziom, i wskazywanie niekatolickich dróg życia, jako lepszych, np. w czasie gdy Ojczyzna agresywnie zaatakowana, zamiast walki o Polskę, walka o dobrą kiełbasę w Komitecie PZPR za zółtymi firankami.


100% popieram. Stanowczo za dużo jest tu antychrześcijańskich wypowiedzi. Forum zaczyna przypominać onet....
Sama Vi napisała, że bawi ją jak zrobi zamieszanie. Nie ma więc miejsca na dyskusje, liczy się zamieszanie i drwienie z katolików.
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


So wrz 29, 2012 10:15
Zobacz profil
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
OK Mariel

Homo....weź wahadełko, wezwij na pomoc "kosmiczna energie"...a wtedy ci przejdzie.
"Bioenergoterapeuto - ulecz sie sam" .... po co masz szkodzic postronnym :)

Aha! tak a propos upowaznienia "kogos wazniejszego"....hmmm takie fałszywki to robią zwolennicy "kosmicznych energii" czy to pod nazwą reiki czy tez bioenergo. Co juz wykazałem na podstawie oszustwa jakiego dopuszczaja sie wzgledem s. Mariuszy Bugaj.

Normalni katolicy nie musza się uciekac do takich oszustw.


So wrz 29, 2012 10:15
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
piona napisał(a):
Sama Vi napisała, że bawi ją jak zrobi zamieszanie.

Nie, Vi nie napisała, że bawi ją jak robi zamieszanie. Proszę nie insynuować.


So wrz 29, 2012 10:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
-Vi- napisał(a):
piona napisał(a):
Sama Vi napisała, że bawi ją jak zrobi zamieszanie.

Nie, Vi nie napisała, że bawi ją jak robi zamieszanie. Proszę nie insynuować.


-Vi- napisał(a):
A fora są różne. Na jednych dostaniesz po łapkach, na innych nie. Ja sama nie udzielam się tam - również na forach tematycznie dla mnie atrakcyjnych - gdzie biją za niepochlebne opinie. Po co? Nudno by było


Tak zrozumiałem Twoją wypowiedź. Jeżeli źle zrozumiałem to przepraszam.
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


So wrz 29, 2012 10:51
Zobacz profil
Post Re: Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?
homo_homini_canis_est napisał(a):
Jak by tu jeszcze dołożyć katolikom?

Na przykład przez wdarcie się na katolickie fora i czaty, przekonanie moderatorów, ze ma się upoważnienie biskupa, lub "kogoś jeszcze ważniejszego" i rozgrywanie katolików przez ich wyszydzanie, gnojenie, przekonywanie, że nie mają racji, że Boga nie ma albo jest za słaby by pomagać ludziom, i wskazywanie niekatolickich dróg życia, jako lepszych, np. w czasie gdy Ojczyzna agresywnie zaatakowana, zamiast walki o Polskę, walka o dobrą kiełbasę w Komitecie PZPR za zółtymi firankami.

"Wskazywanie niekatolickich dróg życia" - właśnie np. przez propagowanie okultyzmu w postaci bioenergoterapii.


So wrz 29, 2012 11:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL