Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 12:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438 ... 970  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Momentami przeginają z tym działaniem. Patrząc na zapędy państwa przeciwko obywatelowi to można powiedzieć ze wszyscy jesteśmy podejrzani. Jak słynne powiedzenie A. Wyszyńskiego. Sens był miej więcej taki: Tamci na zewnątrz są podejrzani. Ci w środku są skazani tylko proces jeszcze się nie odbył.


Cz lip 13, 2017 16:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen, mów za siebie. Ja nie wychodziłam na ulice i nie wyjde, a uważam, ze PiS rowna sie dyktatura, z czym mi nie po drodze. Tyle mojego protestu, ze sobą pogadam nawet jawnie pod nazwiskiem w sieci.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lip 13, 2017 16:59
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie protestujemy, bo widzimy, że zmiany idą w dobrym kierunku. Do tej pory państwo było teoretyczne, a sędziowie robili co chcieli i jak chcieli. PiS wreszcie to zmienia i państwo zaczyna działać jak trzeba. :)

Nic odkrywczego - stale gdy rządzili inni, państwo było teoretyczne, gdy władzę przejęli nasi państwo zaczynało działać - przez wieki ta zasada funkcjonuje, za PRL- u włącznie.
Następcy PiS-będą głosić to samo, tylko szkoda Kościoła :(
https://oko.press/tylko-30-proc-polakow ... oko-press/


Cz lip 13, 2017 17:07
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa:
Małgosiaa napisał(a):
Yarpen, mów za siebie. Ja nie wychodziłam na ulice i nie wyjde, a uważam, ze PiS rowna sie dyktatura, z czym mi nie po drodze.

To teraz napisz mi na czym polega ta dyktatura PiS, bo z tego co kojarzę, to fakt sprawowania przez nich rządów samodzielnie wynika z zasad demokracji.




Alus:
Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie protestujemy, bo widzimy, że zmiany idą w dobrym kierunku. Do tej pory państwo było teoretyczne, a sędziowie robili co chcieli i jak chcieli. PiS wreszcie to zmienia i państwo zaczyna działać jak trzeba. :)

Nic odkrywczego - stale gdy rządzili inni, państwo było teoretyczne, gdy władzę przejęli nasi państwo zaczynało działać - przez wieki ta zasada funkcjonuje, za PRL- u włącznie.

Wiesz, to może poczytaj sobie o tym, co wychodzi w ramach komisji śledczej w sprawie Amber Gold, a potem pogadamy czy za PO-PSL państwo działało w sposób prawidłowy.


Cz lip 13, 2017 17:20
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Nic odkrywczego - stale gdy rządzili inni, państwo było teoretyczne, gdy władzę przejęli nasi państwo zaczynało działać - przez wieki ta zasada funkcjonuje, za PRL- u włącznie.

Cytuj:
Wiesz, to może poczytaj sobie o tym, co wychodzi w ramach komisji śledczej w sprawie Amber Gold, a potem pogadamy czy za PO-PSL państwo działało w sposób prawidłowy.

Patrząc jak działały i działają SKOK-i państwo nie działało i nie działa prawidłowo.


Cz lip 13, 2017 17:41
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie rżnij głupa, bardzo cię proszę.


Cz lip 13, 2017 17:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Nic odkrywczego - stale gdy rządzili inni, państwo było teoretyczne, gdy władzę przejęli nasi państwo zaczynało działać - przez wieki ta zasada funkcjonuje, za PRL- u włącznie.

Niestety ta odwieczna zasada głoszenia euforii nowych naszych, nie zawsze była poparta wzrostem wpływów budżetowych
Cytuj:
Następcy PiS-będą głosić to samo, tylko szkoda Kościoła :(
Nie szkoda

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 17:46
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie rżnij głupa, bardzo cię proszę.

I vice versa.
Powtórzysz zapewne Skoki działały legalnie w świetle prawa - to odpowiedz sobie, bo ja nie oczekuję odpowiedzi - czemu banki działające legalnie w świetle prawa nie obciążają obywateli kwotą 5,2 miliarda zł za swoje bankructwa.

Cytuj:
Cytuj:
Następcy PiS-będą głosić to samo, tylko szkoda Kościoła :(

Cytuj:
Nie szkoda

Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(


Ostatnio edytowano Cz lip 13, 2017 17:51 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 13, 2017 17:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Partia przejmuje kontrolę nad wszystkimi władzami, w ten sposób de facto usuwając trójpodział władz.

Dokładnie wbrew nauce papieży. Za to zgodnie z wizją Lenina.


Yarpen_Zirgin napisał(a):
fakt sprawowania przez nich rządów samodzielnie wynika z zasad demokracji.

Rządy samodzielne to demokracja? :| Ale jaka demokracja? Ateńska?

Natomiast:

dyktatura
1. «forma sprawowania absolutnej i nieograniczonej władzy przez jedną osobę lub grupę osób, mającą poparcie wojska i policji»

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lip 13, 2017 17:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

A co, nie masz tym razem pod ręką wygodnej ankiety na poparcie swoich teorii?
Albo lecisz konsekwentnie ankietami, albo czarnowidzctwem.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 17:58
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie rżnij głupa, bardzo cię proszę.

I vice versa.
Powtórzysz zapewne Skoki działały legalnie w świetle prawa - to odpowiedz sobie(...)

Szkoda, że nie chcesz dostrzec różnicy między tym, kiedy firmy, nawet upadające, działają w ramach prawa, a sytuacją, gdy ktoś z góry wie, że założona firma łamie prawo, a państwo nie dość, iż nie reaguje (mimo wiedzy), to jeszcze roztacza parasol ochronny (np. próbując ukręcić łeb sprawie przez niedopuszczenie do powstania komisji śledczej (co zresztą zapowiedział premier odpowiadając na pytanie syna)).


Cz lip 13, 2017 18:04
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
Alus napisał(a):
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

A co, nie masz tym razem pod ręką wygodnej ankiety na poparcie swoich teorii?
Albo lecisz konsekwentnie ankietami, albo czarnowidzctwem.

Nie podobają Ci się fakty, tym gorzej dla faktów......w czarnowidztwie daleko mi do Ciebie, nie prorokuję za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r.
Ankietami posługują sie nieomal wszystkie instytucje w Polsce, z Kościołem włącznie.


Yarpen_Zirgin napisał(a):
Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie rżnij głupa, bardzo cię proszę.

I vice versa.
Powtórzysz zapewne Skoki działały legalnie w świetle prawa - to odpowiedz sobie(...)

Szkoda, że nie chcesz dostrzec różnicy między tym, kiedy firmy, nawet upadające, działają w ramach prawa, a sytuacją, gdy ktoś z góry wie, że założona firma łamie prawo, a państwo nie dość, iż nie reaguje (mimo wiedzy), to jeszcze roztacza parasol ochronny (np. próbując ukręcić łeb sprawie przez niedopuszczenie do powstania komisji śledczej (co zresztą zapowiedział premier odpowiadając na pytanie syna)).

A Ty dostrzegłeś jak działa syndyk SKOK Wołomin, łamiąc obowiązujące prawo i nie ma na niego mocy, choć poszkodowani rozmawiali z J. Kaczyńskim, Z. Ziobrą i o. Rydzykiem ? (podałam link do obszernego artykułu - zapewne nie raczyłeś nawet przeczytać).
A zapomniałeś juz jak długo trwały boje w sejmie o przejęcie nadzoru nad Skokami przez KNF?
Gdyby tego nie przeforsowano dziś oszukanych byłoby miliony ludzi na kwotę 5,2 miliardów złotych.
A może nawet większą kwotę, bo 5-6 upadających SKOK przejęły banki
http://samcik.blox.pl/html/1310721,2621 ... tml?625495


Cz lip 13, 2017 18:20
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Szkoda, że nie chcesz dostrzec różnicy między tym, kiedy firmy, nawet upadające, działają w ramach prawa, a sytuacją, gdy ktoś z góry wie, że założona firma łamie prawo, a państwo nie dość, iż nie reaguje (mimo wiedzy), to jeszcze roztacza parasol ochronny (np. próbując ukręcić łeb sprawie przez niedopuszczenie do powstania komisji śledczej (co zresztą zapowiedział premier odpowiadając na pytanie syna)).

A Ty dostrzegłeś jak działa (...)

Dalej odwracasz kota ogonem byle nie przyznać, że koalicja PO-PSL działała na szkodę RP. :(


Cz lip 13, 2017 18:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Nie podobają Ci się fakty, tym gorzej dla faktów....
Przedstaw fakty, że Kościół dozna szkody

Cytuj:
..w czarnowidztwie daleko mi do Ciebie, nie prorokuję za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r.
A gdzie ja coś takiego "prorokowałem"?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 18:29
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Dalej odwracasz kota ogonem byle nie przyznać, że koalicja PO-PSL działała na szkodę RP. :(


A Ty nawet nie zdążyłeś przeczytać podanego linku......chcesz na takim poziomie niby dyskutować :( :(

Cytuj:
Nie podobają Ci się fakty, tym gorzej dla faktów....

Cytuj:
Przedstaw fakty, że Kościół dozna szkody

Wskazuję konsekwencję poglądów.
Dane liczbowe podam Ci za 5-8 lat.


Cytuj:
..w czarnowidztwie daleko mi do Ciebie, nie prorokuję za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r.

Cytuj:
A gdzie ja coś takiego "prorokowałem"?

Przypomnij sobie swoje proroctwa.....podpowiem - poszukaj w dziale moderacji :D


Cz lip 13, 2017 18:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438 ... 970  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL