Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 20:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 czyżby "Dlegat"?? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
jo_tka napisał(a):
Cytuj:
Wybacz, ale dla mnie bardziej interesująca będzie wypowiedź jo_tki.

Jeszcze prosiłabym o doprecyzowanie, na jaki temat...

A tu: viewtopic.php?p=188249&highlight=#188249
zadałem parę pytań, w związku z twoimi zarzutami które zaszyłaś we wcześniejszej odpowiedzi dla Alus.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Pn wrz 04, 2006 21:07
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
A jesteś pewny że
a) w ogóle odpowiadałam Alus
b) stawiałam jakiekolwiek zarzuty (zaszyte w jakiejkolwiek odpowiedzi)?

Bo pytania we wskazanym poście wydają mi się w sumie retoryczne/demagogiczne. Zwłaszcza to o ekskomunikę. I niekoniecznie do mnie...

Jeśli ktoś ma dowody, to może oczywiście powiedzieć nie tylko, że w danym środowisku istnieli agenci, ale nawet - kto nim był. Jeśli uzna to za dobre i potrzebne. Tyle że do tych dwóch rodzajów wypowiedzi potrzeba różnej rangi dowodów i przesłanek.

Ale wypowiedź (A) część dużego środowiska to byli agenci oraz (B) większość z niewielkiej grupki była agentami to dwie różne wypowiedzi. I trzeba mieć na nie różne dowody. No i oczywiście jeśli ma się na myśli A, to należy mówić A, a nie B. I wypadałoby jaśniej precyzować służby...

Wypowiedzi Maciarewicza dosłownie nie słyszałam. Ale bardzo wątpię, żeby wymyślili sobie tę "większość". Więc jeśli miał na myśli "niektórych z", to to nie tyle jest "skrót myślowy", co nadinterpretacja/naciąganie faktów, zależnie od intencji, a tłumaczenie takiej pomyłki powinno brzmieć: "przepraszam, rozpędziłem się". I nie inaczej.

I jeszcze w kwestii dowodów. Nie wiem, czy je ma. Ale jeśli ma, to ukrywa, mimo zwolnienia z tajemnicy państwowej i mimo przesłuchań przed komisją. Przykro mi - jeśli stawia się oskarżenie publicznie, to powinno się je publicznie uzasadnić.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt wrz 05, 2006 6:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL