Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 10:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona
 PiS - Populizm i Socjalizm 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
zefciu
Cytuj:
Ja pytam, od kiedy celem KRK jest propaganda za konkretnymi i przeciwko konkretnym partiom.


Gdzie się za tym opowiedziałem? Opowiadam się za tym: http://www.przewodnik-katolicki.pl/?pag ... &art=20044

zefciu
Cytuj:
Jeśli ktoś pisze niechlujnie, nie korzysta poprawnie z taga 'quote', nie przegląda postów przed wysłaniem i notorycznie wali dziwne błędy, to tak - jest to dowód pogardy dla użytkowników.


W jednym zdaniu, a tyle krzywdzących uogólnień. Słowo notorycznie oznacza: stale postępujący w pewien sposób, zwykle niewłaściwy. http://sjp.pwn.pl/sjp/;2490968 Jeśli dla Ciebie posiadanie odmiennych przekonań jest dziwnym błędem, to nic na to nie poradzę. To, że Ty czujesz się pogardzany, z powodu rzekomo niechlujnych wpisów itp., to Twój subiektywny pogląd. Ja jego nie podzielam. Na tym forum nie tylko ja popełniam błędy w pisowni. W dyskusji z Teofilosem nie czuję się pogardzany, gdy On dość często popełnia różne błędy( ortograficzne, gramatyczne). Jestem wyrozumiały dla ludzkiej ułomności.


Śr lis 19, 2014 11:49
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
proteom napisał(a):
Gdzie się za tym opowiedziałem?
Napisałem gdzie. Tam jest napisane, że zadaniem KRK jest obniżanie wyników wyborczych PO? Wskaż konkretny cytat.
Cytuj:
Jeśli dla Ciebie posiadanie odmiennych przekonań jest dziwnym błędem, to nic na to nie poradzę.
No i proszę. Pogląd iż należy pisać "po za" to "odmienne przekonanie".


Śr lis 19, 2014 12:55
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Proszę przenieście się z uwagami osobistymi do Uwag wzajemnych viewtopic.php?f=18&t=32426&start=3270


Śr lis 19, 2014 12:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
zefciu
Cytuj:
Napisałem gdzie.


Podaj proszę moje zdanie expressis verbis. Jakoś nie pamiętam, abym napisał, jak twierdzisz:
Cytuj:
celem KRK jest propaganda za konkretnymi i przeciwko konkretnym partiom.
.

zefciu
Cytuj:
Opowiadam się za tym: http://www.przewodnik-katolicki.pl/?pag ... &art=20044 Tam jest napisane, że zadaniem KRK jest obniżanie wyników wyborczych PO? Wskaż konkretny cytat.


Otóż to- nie ma, dlatego opowiadam się za takim rozumieniem aktywności Krk w polityce http://www.przewodnik-katolicki.pl/?pag ... &art=20044.

zefciu
Cytuj:
No i proszę. Pogląd iż należy pisać "po za" to "odmienne przekonanie".


To czym jest dla Ciebie? Jakoś na razie racjonalnie tego nie uzasadniłeś, tylko odwołałeś się do swoich subiektywnych uczuć ?


Śr lis 19, 2014 13:08
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
viewtopic.php?p=836883#p836883
proteom napisał(a):
Niestety :( ,ale Warszawa rzeczywiście jest opanowana przez lemingi:
W Warszawie do drugiej tury przechodzą Hanna Gronkiewicz-Waltz - 48,8 proc. i Jacek Sasin - 26 proc.
(...)
Gdzie jest Krk w Warszawie? Czemu nie głosi, jak destrukcyjna moralnie jest to partia?


Nie pamietasz co napisales? A moze chciales powiedziec co innego niz napisales?


Śr lis 19, 2014 13:44
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
proteom napisał(a):
Podaj proszę moje zdanie expressis verbis.
Po co mam robić kopiujwklejki? Każdy może sobie przeczytać Twoje zdanie i ocenić, czy zgadza się z moją oceną.
Cytuj:
Jakoś nie pamiętam, abym napisał, jak twierdzisz:
Cytuj:
celem KRK jest propaganda za konkretnymi i przeciwko konkretnym partiom.
Wyjaśniłem moje rozumowanie. Więc wskaż błąd w moim rozumowaniu zamiast powtarzać w kółko.
Cytuj:
Otóż to- nie ma
A u Ciebie jest
Cytuj:
To czym jest dla Ciebie?
Łamaniem reguł mojego ojczystego języka. Reguł, które nie podlegają dyskusji czy "przekonaniom".
Cytuj:
Jakoś na razie racjonalnie tego nie uzasadniłeś, tylko odwołałeś się do swoich subiektywnych uczuć ?
No i znowu - celowe wstawienie kilku spacji zamiast jednej. Po co ten trolling?


Śr lis 19, 2014 13:45
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Tymczasem wczorajsze wydarzenia z Miasta Stołecznego Poznania sprawiają, że muszę PiS pochwalić. Po 16 latach udało się odpiłować Ryszardowi Grobelnemu (człowiekowi, który dom handlowy nazywa "dworcem", ugór "specjalną strefą ekonomiczną", a wiadukt nad niczym "ramą komunikacyjną") ryj od koryta. Wszystko dzięki posłowi Tadeuszowi Dziubie z PiS, który udzielając Grobelnemu medialnego poparcia sprawił, że z samych tych, którzy w I turze na niego głosowali uciekła ⅕. Mógłby więc PiS rzec "jam tej siły cząstka mała, która wciąż złego pragnie, a dobro wciąż działa" :)


Pn gru 01, 2014 10:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
zefciu napisał(a):
Tymczasem wczorajsze wydarzenia z Miasta Stołecznego Poznania sprawiają, że muszę PiS pochwalić.


Za co tu chwalić :?: http://polska.newsweek.pl/wybory-samorz ... 790,1.html http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/838 ... miast.html
Cytuj:
Według sondażowych wyników w dużych miastach PO zgarnęła w II turze wyborów samorządowych pełną. Z kolei PiS poniósł dotkliwą porażkę, chociaż przegrywał nieznaczną liczbą punktów procentowych. Robert Biedroń będzie prezydentem Słupska. Będzie on pierwszym otwarcie homoseksualnym prezydentem miasta w Polsce.

PiS to chyba tylko potrafi uzyskać poparcie swojego żelaznego elektoratu. https://www.youtube.com/watch?v=iHG2PpzmGjY Nawet w Warszawie, mimo zmasowanej krytyki HGW ze strony wszystkich kandydatów i chyba ze wszystkich mediów, kandydat PiS przegrał.
Jak gej wygrywa :o , to znak, że Polska już nie jest taka katolicka, jak myślałem - przynajmniej w Słupsku.


Pn gru 01, 2014 13:35
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Moze po prostu "porzadni katolicy" nie chca sie w polityke angazowac? Wola krytykowac np za orientacje seksualna albo za grzechy przodkow zamiast sobie ubrudzic rece (praca) i opinie (dzieki innym "porzadnym katolikom")?


Pn gru 01, 2014 15:08
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Cytuj:
Jak gej wygrywa :o , to znak, że Polska już nie jest taka katolicka, jak myślałem - przynajmniej w Słupsku.

Zasmucę Cię - w papieskich Wadowicach rządził będzie sympatyk Twojego Ruchu.
Oficjalnie zarzeka się przynależności....ale.... na 2.07.2011r na I kongresie TR wygłaszał odczyt o"represyjności obowiązującego antynarkotykowego prawa w Polsce"
http://racjapolskiejlewicy.pl/przemowie ... likota/283


Pn gru 01, 2014 17:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Alus napisał(a):
Cytuj:
Jak gej wygrywa :o , to znak, że Polska już nie jest taka katolicka, jak myślałem - przynajmniej w Słupsku.

Zasmucę Cię - w papieskich Wadowicach rządził będzie sympatyk Twojego Ruchu.


Mam nadzieję, że wyleczył się z antyklerykalnych fobii.


Pn gru 01, 2014 18:05
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
proteom napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
Jak gej wygrywa :o , to znak, że Polska już nie jest taka katolicka, jak myślałem - przynajmniej w Słupsku.

Zasmucę Cię - w papieskich Wadowicach rządził będzie sympatyk Twojego Ruchu.


Mam nadzieję, że wyleczył się z antyklerykalnych fobii.

Mateusz Klinowski, który będzie rządził w Wadowicach otwarcie popiera powszechny dostęp do marihuany. Podstępnie zdobył głosy niezorientowanych posługując się hasłem:"Radykalny głos pokolenia JP2 z miasta, gdzie wszystko się zaczęło".

Proteom, życzę Ci wytrwałości na tym "katolickim" forum, gdzie wielu "otwartych katolików" rozumie tę otwartość na zło.


Wt gru 02, 2014 10:33
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Cytuj:
Proteom, życzę Ci wytrwałości na tym "katolickim" forum, gdzie wielu "otwartych katolików" rozumie tę otwartość na zło.

Jakbyś nie zauważyła proteon jest na forum już 5 lat.
Gorzej gdy ktoś zupełnie nie rozumie co faktycznie znaczy otwartość katolików, a polega na:
Z taką samą miłością pasterską w duchu szacunku pozdrawiam te środowiska i osoby, które nie tworzą rodziny diecezjalnej, lecz znajdują się na drodze wytyczonej przez inne wspólnoty wiary lub na własnych drogach poszukiwania prawdy
http://parafia.jadwiga-kielce.pl/news.php?readmore=149


Wt gru 02, 2014 10:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Prezes Kaczyński znowu szybciej mówi niż myśli: http://www.wprost.pl/ar/482373/Ambasado ... dozwolona/
Cytuj:
W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" Jarosław Kaczyński porównywał Danię i Polskę. - (...) my chcemy przebudować Polskę, znieść system klientystyczny, doprowadzić do lepszego kształtu rynku, choć zdajemy sobie sprawę, że prędko drugiej Danii nie zrobimy. Nie mówię o sprawach obyczajowych. On nie jest ryzykowny, tylko odrażający, tam się w gruncie rzeczy legalizuje pedofilię. Co nie zmienia faktu, że we wszystkich rankingach dotyczących na przykład walki z korupcją jest na pierwszym miejscu. Nawet jeśli porównać różne siły państwowe małej Danii i Polski, to oni pod niejednym względem są silniejsi - mówił w rozmowie z Anną Gielewską.
Doceniam wszystkie pozytywne uwagi dotyczące Danii i pragnę za nie podziękować. Jednak Pański komentarz dotyczący pedofilii w Danii (...) wzbudził olbrzymie zdziwienie. Pedofilia nie jest dozwolona w duńskim systemie prawnym, ani też nie jest akceptowana w duńskim społeczeństwie" - napisał ambasador Danii Steen Hommel w liście do Jarosława Kaczyńskiego w odpowiedzi na opublikowany w tygodniku "Wprost" wywiad z prezesem PiS.


Panie premierze: czemu Pan nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich wypowiedzi i daje pretekst do atakowania Pana i PiS-u, a może i Polski na arenie europejskiej. Znowu wychodzi Pan na ignoranta i po raz kolejny się ośmiesza :-(


Śr gru 03, 2014 14:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Poseł Hoffman to prawdziwe panisko. Jak wynajmować hotel, to na bogato
http://natemat.pl/125913,kolejna-afera- ... mieszkanie
Cytuj:
Za dwa pobyty Hofmana w lutym i jeden w kwietniu 2013 r. podatnicy zapłacili 2,6 tys. zł! Bo noclegi rozliczył oczywiście na Kancelarię Sejmu. Dlaczego nie nocował w swoim mieszkaniu? Tłumaczy się wyjątkowo pokrętnie" – pisze tabloid.

Wychodzi ok 850 zł za dobę hotelu The Granary - La Suite. Mógł sobie pospać chłopina np. w apartamencie typu Deluxe Suite http://www.thegranaryhotel.com/liveSleep-pl.html
Ten wyjątkowo przestronny, dwupoziomowy apartament dysponuje przeszklonym dachem lub ścianami z surowej cegły. Część sypialna i łazienka znajdują się na dolnym poziomie, natomiast na górze do dyspozycji Gości jest część dzienna, jadalnia z aneksem kuchennym oraz druga łazienka. Wyposażenie obejmuje klimatyzację, wykonane na zamówienie meble, a także szlafroki, kapcie, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Wyposażenie pokoju: widok na miasto, telefon, kanały satelitarne, sejf na laptopa, telewizor z płaskim ekranem, sejf, klimatyzacja, biurko, część wypoczynkowa, wentylator, długie łóżka (> 2 metry), ogrzewanie, wykładzina podłogowa, sofa, szafa / garderoba, prysznic, wanna, suszarka do włosów, szlafrok, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, kapcie, minibar, aneks kuchenny, lodówka, kuchenka mikrofalowa, część jadalna, czajnik elektryczny, przybory kuchenne, płyta kuchenna, budzenie na życzenie, ręczniki


Zwolennicy taniego państwa, pewnie by chcieli by nasz jaśnie pan poseł Hoffman męczył się w hostelu za kilkadziesiąt zł za dobę bez śniadania? Zrozumcie: nie po to jest posłem, by dziadować.


Śr gru 03, 2014 16:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL