Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 imam Ammar 
Autor Wiadomość
Post imam Ammar
posting.php?mode=newtopic&f=37

tyle z newsa KAI

a oto probke wypowiedzi Ammara dla "Dziennika Baltyckiego"

Cytuj:
- Podstawową zasadą dżihadu jest to, że w czasie konfliktu zbrojnego można prowadzić wszystkie działania militarne zgodnie z prawem, dopóki będą one niezbędne dla stłumienia oporu przeciwnika. Rodzaj tych działań uzależniony jest od stopnia niebezpieczeństwa, jakie grozi muzułmanom i państwu islamskiemu ze strony nieprzyjaciela. Ogólnie w okresie wojennym dopuszczalne jest zwalczać każdego, kto bezpośrednio bierze udział w walce zbrojnej lub pośrednio jest z nią związany (np. poprzez planowanie, tworzenie pomysłów na potrzeby wojny). Specjalny status ochronny przysługuje tej części ludności nieprzyjaciela, która nie jest w stanie walczyć przeciwko muzułmanom. Wynika to z nauki islamskiej posiadającej moc norm prawnych, która nie dopuszcza do zabijania ludności cywilnej nieuczestniczącej w walce zbrojnej. Według znawców islamu status ochrony przysługuje: kobietom i dzieciom, starcom i kalekom, ludziom religii (księżom, zakonnikom), handlarzom, robotnikom, rolnikom, niewolnikom itp. Wszystkie wymienione grupy ludności mają zagwarantowaną nietykalność i ochronę przez szarijat islamski, ale pod warunkiem że nie będą one uczestniczyć bezpośrednio (udział w walce zbrojnej) lub pośrednio (np. planowanie, udzielanie rad) w wojnie. Niespełnienie tego warunku powoduje, że grupy te traktowane są jak siły zbrojne i nie przysługuje im status ochronny.


(pelny wywiad http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,2087059.html )

Jestem ogromnie ciekaw czym zawinili ludzie pracujacy w WTC, oraz ludzie jadacy pociagiem do pracy w Hiszpanii?

Mysle, ze to dobry ruch....wydalenie tego czlowieka z kraju.
Bylo nie bylo znajdujemy sie w stanie wojny z terrorystami. Skoro zaszly przeslanki, ze moze on miec z nimi jakies kontakty, to slusznie sie go wydala.
Nawet jezeli ABW sie pomylila (w co nie za bardzo wierze).....to lepiej profilaktycznie wydalic jednego czlowieka, nizli czekac na smierc wielu niewinnych.

A co wy o tym myslicie???

pozdrowka


So maja 22, 2004 10:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Oczywiście zgadzam się z Tobą , że jakieś przesłanki ku temu aby wydalić tego człowieka musiały być bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ABW wyrzucała ludzi rzucając kostką . Ale nie przesadzałbym z utożsamianiem tego człowieka ( moge się oczywiście mylić ) z terrorystami , którzy zorganizowali zamach na WTC i pociągi w Hiszpanii . W wywiadzie mówi on raczej nie o terroryźmie a obronie ojczyzny przez muzułmanów a to wcale nie musi oznaczać działań jak te zbrodnie dokonane przez terrorystow w WTC czy Hiszpanii.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So maja 22, 2004 15:02
Zobacz profil
Post 
Witam

Czy ja go utozsamiam z terrorystami z WTC i Hiszpani?? Sam sie wlasnie nad tym zastanawiam. Skoro ABW chce go wydalic, skoro nawet prezydent Kwasniewski zaakceptowal dowody (wczesniej byl nastawiony sceptycznie).....to cos w tym wszystkim musi byc. Czysty jak lza to ten facet nie jest.

Najbardziej co mnie dziwi w wypowiedzi Ammara, to fakt braku potepienia terrorystow. On usilnie stara sie ich usprawiedliwic. Jedynym zlem jakie dostrzegl w ataku na WTC jest to, ze:
Cytuj:
Złe skutki 11 września to duży nacisk, jakiemu zostali poddani muzułmanie, szczególnie ci mieszkający na Zachodzie.


No wybaczcie, ale ktos kto w smierci tylu ludzi , widzi tylko "brak psychicznego komfortu", moim zdaniem nie jest czlowiekiem odpowiedzialnym.
Kolejna bulwersujaca wypowiedz, tlumaczaca ataki na WTC
Cytuj:
- Mentalność, kultura i religia islamu nie pozwala i nigdy nie będzie pozwalała, żeby obce niemuzułmańskie wojska znajdowały się na terenach muzułmańskich. Ma to mocne podstawy w przepisach Koranu.

Al Kaida chciała skierować wszystkich muzułmanów do walki z tymi wojskami. Ogłosiła stan wojny ze Stanami Zjednoczonymi. Wróg był więc zawiadomiony zgodnie z zasadami prowadzenia walki zbrojnej - dżihad. Natomiast to, czy punkty, które wybrano do ataku, były właściwe czy nie, to już kwestia oceny sytuacji przez przywódców.


Al Kaida "Oglosila".....ja bym raczej powiedzial ze "wywolala" wojne, atakujac niewinna ludnosc cywilna.
O ile dobrze sobie przypominam to przed 11 wrzesnia, nie bylo amerykanskich wojsk w Afganistanie, ani w Iraku. To z czym oni walczyli?

Zycze temu panu , szczesliwej podrozy i mam nadzieje, ze juz tutaj nie wroci. :D

pozdrowka :)


So maja 22, 2004 20:49

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2004 17:42
Posty: 56
Post 
NA POCZATKU SPROSTUJE JESLI CHODZI O GAZETĘ WYBORCZA ZNAM PEŁNY WYWIAD Z AHMEDEM I WYBORCZA PRZEKRECIŁA TEROCHE FAKTÓW I WYMAZAŁA TO ZE ON NIE MÓWI W SWOIM IMIENIU ALE ZE TAK UWAZAJA NIEKTÓRZY NAUKOWCY ISLAMU I ON JAKO POLITOLOG NIE JAKO AHMED AMMAR TEGO NIE BYŁO W WYBORCZEJ. SKAD TO WIEM ZNAM AHMEDA I JEST U NIEGO CODZIENNIE ZNAM CZŁOWIEKA MUCHY BY NIE SKRZYWDZIŁ TO DOBRY CZŁOWIEK ZAWSZE LUDZA POMAGA KOCHA INNYCH LUDZI ZAWSZE BRONIŁ CHRZESCIJAN JESLI JAKIS MUZUŁMANIN NA NICH NAJEZDZAŁ NIE ROZRUZNIAŁ PRZYNALEZNOSCI KIEROWAŁ SIE ZAWSZE ISLAMEM I SPRAWIEDLIWOSCIA ZŁEGO SŁOWA CZŁOWIEKOWI NIE POWIEDZIAŁ NIGDY NIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO Z TERRORYZMEM JEST TEMU PRZECIWNY
PRZECIEZ CZYTALISIE OPINIE NAUKOWCÓW MOZNA ATAKOWAC LUDZI BIOROCYCH UDZIAŁ W WALCE LU IM POMAGAJACYCH WTC POMAGAŁO RZADOWI USA I SPONSOROWAŁO GO ALE WTEDY TRZEBA BY ZABIC WSZYSTKICH AMERYKANÓW I MNIE TEZ BO PŁACE PODATKI WIEC TO NIE BYŁO ZGODNE Z ISLAMEM A TYMBADZIEJ MADRYT

DZIHAD TO ODPOWIEDZ NA ATAK NIE ATAK.
AMERYKANIE JUZ OD DAWNA WALCZA Z MUZUŁMANAMI NIE OD 11 WRZESNIA ALE TO NIE USPRAWIEDLIWIA ZABICIA NIEWINNYCH LUDZI WALCZYC NALEZY Z WOJSKIEM I RZADEM ALE NIE POPRZEZ LUDZI NIE MAJACYCH SWIADOMOSCI POMOCY IM LUB LUDZI NIE BIOROCY UDZIAŁU W WOJNIE

PROSZE WSZYSTKICH KATOLIKÓW O WSPARCIE MIEM WCHODZE W PASZCZE LWA ALE PROSZE WAS O POPARCIE DLA NIEGO PAMIETACIE
JAK W ROSJI WYDALILI KSIEZY I POWIEDZIELI TO SAMO ICH KGB POWIEDZIAŁO TO SZPIEDZY I CO NIE PODALI DLACZEGO ICH NIEWPUSZCZA LUB WYDALA CZY TO BYŁO SPRAWIEDLIWE NIE JA TAK UWAZAM I JESTEM TU PO STRONIE KSIEZY TAK SAMO JEST W TYM PRZYPADKU
1 DOWODY - ABW MÓWI ZE MA OK
2 JESLI MA DOWODY NIECH POKAZE I OSKARZY - ABW MAY ALE NIE POKAZEMY
3. KRAJ DEMOKRATYCZNY POLSKA (KOCHAM MÓJ KRAJ ALE CO MAM MYSLEC) 60% PRZECIW NASZYM WOJSKA W IRAKU I CO GUZIK NIE MAMY WPŁYWU DEMOKRACJA? WŁADZA POCHODZI OD LUDU?
JESLI JA JESTEM OBYWATELEM TEGO KRAJU MAM PRAWO WIEDZIEC ZA CO WYDALA SIE MOJEGO PRZYJACIELA NIE POKAZA A PRZESTANE PROTESTOWAC NIECH UDOWODNIA PRZESTANE MÓWIC

POMYSLCIE TYLKO WCHODZI DO WAS DO DOMU KOLES PIERWSZY RAZ GO WIDZISZ I MÓWI
- PANA OJCIEC TO TERRORYSTA
- JAK TO.
- NO TAK TERRORYSTA MAM DOWODY.
- OJ TAK A JAKIE.
- NO MAM BARDZO DUZO
-NIECH MI PAN POKAZE
- NIE. NIE POKAZE ALE MAM ZAPEWNIA WIEC ZABIERAMY GO

TAK TRACICIE OJCA I BRATA ON STRACI RODZINE ZONE IDZIECKO PRZECIEZ W JEMENIE GO ZAMKNA MOZE BEDA TORTUROWAC A DLA WAS SPOKO NISZCZYCIE CZŁOWIEKA

A JA CZY JA JESTEM TERRORYSTA BO JESTEM MUZUŁMANINEM TAK NAPISALI W GAZECIE TAK UWAZACIE ZE MUZUŁMANIE TO TERRORYSICI ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA JAK TO ROBILI FASZYSCI?

Belizariusz Nawet jezeli ABW sie pomylila (w co nie za bardzo wierze).....to lepiej profilaktycznie wydalic jednego czlowieka, nizli czekac na smierc wielu niewinnych.

DLACZEGO W TOBIE TYLE NIENAWISCI TY NIE JESTES CHRZESCIJANINEM NIE MASZ MIŁOSIERDZIA NIE STOSUJESZ NAUK JEZUSA (PZN) KOCHAJCIE SWOICH NIEPRZYJACIÓŁ TY NIENAWIDZISZ NIEWINNEGO CZŁOWIEKA CO MY CI ZROBILISMY.


N maja 23, 2004 11:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Odpisałem na wcześniejszy post nie czytając wcześniej całego wywiadu i to był błąd. Facet rzeczywiście mówi bardzo kontrowersyjne rzeczy i nie usprawiedliwia go nawet to , że jak sam twierdzi przemawia jako politolog . Nie było by w tym nic złego jednak mi się wydaję , że owszem gość przemawia jako politolog ale politolog fundamentalista choć jak on sam mówi Europa nie rozumie islamu dlatego może my nie zrozumieliśmy jego słów . Odnośnie tego wywiadu to nasuneła mi się taka myśli związana z wydaleniem tego pana z Polski . Myślę , że całkiem prawdopodobne jest , że właśnie ten wywiad skłonił ABW do decyji o wydaleniu tego pana . Możliwe też , że ktoś z ambasady USA przeczytał ten wywiad i delikatnie zasugerował hehe naszym panom z ABW co mają zrobić :biggrin:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


N maja 23, 2004 11:40
Zobacz profil
Post 
roninie

Po pierwsze to nie "Gazeta Wyborcza", ale "Dziennik Baltycki" przeprowadzil ten wywiad.
Przeczytaj go dokladnie CALY, a nie tylko fragmenty.
Jak to napisal Wizard........ten czlowiek wypowiada sie jako politolog, ale rownoczesnie wyglasza swoje poglady.

Druga sprawa: To nie ja stwierdzilem jego powiazania z ugrupowaniami terrorystycznymi, ale ABW. W dodatku zostalo to potwierdzone przez Prezydenta RP.
Dlaczego mam wierzyc wypowiedzia pana Ammara, a mam watpic w to co twierdzi Agencja Bezpieczenstwa Wewnetrznego i Prezydent mojego kraju?? Tymbardziej ze tak jedni jak i drugi, sa odpowiedzialni Konstytucyjnie za bezpieczenstwo moje , mojej rodziny i przyjaciol.

Twoj KRZYK roninie (tak w ogole to prosilbym Cie bys nie pisal CAPSEM), jest dla mnie zupelnie niezrozumialy.

Pytasz gdzie dowody? Jakies widocznie sa. Dlaczego ich nie ujawniono? Przypuszczalnie dlatego , ze ABW to sluzby specjalne. Jestem przekonany, ze sluzby te w obecnym czasie stale inwigiluja grupy muzulmanow. Byc moze pelne przedstawienie dowodow , mogloby narazic niektorych agentow na wielkie niebezpieczenstwo.
Z tego co mi wiadomo, Prezydent zobowiazal ABW do przedstawienia, niektorych dowodow opinii publicznej. Pozyjemy, zobaczymy.

W ktorej gazecie napisano, ze kazdy muzulmanin jest terrorysta? Takiego stwierdzenia, nigdzie nie widzialem. Za to widzialem inne.....ze kazdy muzulmanin MOZE BYC (Nie, JEST) potencjalnym terrorysta, a to wielka roznica. Nie zaprzeczysz chyba, ze to wlasnie muzulmanskie ugrupowania terrorystyczne dokonuja zbrodniczych aktow na niewinnej ludnosci cywilnej.

Roninie.....gdzie ty tutaj widzisz nienawisc? Ja tylko podaje fakty .
Poza tym.......co tutaj ma dorzeczy milosierdzie chrzescijanskie? Czy temu czlowiekowi ktos grozi smiercia? czy ktos chce tego czlowieka zlikwidowac?? Czy ktos chce go zamknac do wiezienia?
NIE....
Jedyne czego chce to by ten czlowiek wrocil do swojego rodzimego kraju......czy to oznaka nienawisci?
Piszesz , ze w Jemenie beda go zamkna i beda torturowac? Za co?
Co takiego zrobil?

Roninie, chyba ci nerwy wysiadaja.
Odpowiem ci tak jak ty mnie:
"Nie martw sie, Bog z Toba"

pozdrowka

P.S.
...i kolejny raz prosze bys nie pisal Capsem. Nikt tutaj nie jest gluchy, krzyczec nie trzeba


N maja 23, 2004 12:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Gazeta przekręciła wywiad i to nie mowi Ahmed tylko on cytuje naukowców islamskich a w ogóle to on to mówi jako politolog...przyznam , że to ciekawe wytłumaczenie ale jakoś do mnie nie przemawia. Czyli politolog nie może przyznać , że zbrodnia jest zbrodnią ?! Studiuje politologie i aż sie boję myśleć co będzie jak ją skończę i stane się politologiem mam jednak nadzieję , że będe umiał odróżnić dobro od zła . Ahmed widocznie jako politolog juz tego nie potrafi i tu mu należy współczuć . Jako politolog powinien jednak wiedzieć , że ABW nie musi mu mówić czemu chce go wydalić bo takie jest prawo państwa w którym jak sądze chciał związać swoją przyszłość . Nie znam tego człowieka więc nie wiem czy jest dobrym czy złym czlowiekiem ale po słowach jakie wypowiada w wywiadzie odnoszę wrażenie , że nie do konca jak mówi ronin nie rozróznia przynależności. Co do nienawiści , którą nam zarzuca ronin to naprawdę nie wiem gdzie w wypowiedzi Belizariusza doszukałeś sie nienawiści? Bardziej u Belizariusza widzę troskę o ojczyznę i innych ludzi. Poza tym uważam , że muzułmanie nie powinni się dziwić temu , że tzw świat zachodni ich nie rozumie bo trudno zrozumieć ataki na niewinnych ludzi. Dlatego też dopóki islam nie wytępi w swojej religii chorego fundamendalizmu to sytuacje takie jak wydalenie Ahmeda będą sie powtarzać bo po prostu ludzie się boją takich ludzi jak Ahmed i nie ma tu znaczenia czy słusznie czy nie i czy jest dobrym czy złym czlowiekiem.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


N maja 23, 2004 12:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Belizariuszu po co wklejasz dwa razy to samo ???

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


N maja 23, 2004 13:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2004 17:42
Posty: 56
Post 
prezydent ja pamietasz juz raz skłamał publiczie mówił ze ma mgr przed pierwsza kadencja do tej pory nie udowodnił tego nie wierze mu dlatego ahmed ammar nigdy mnie nie okłamał ta róznic
czyli co jak hitler mówił to nalezało mu wierzyc bez niczego bez pytan tak?


-W ktorej gazecie napisano, ze kazdy muzulmanin jest terrorysta? Takiego stwierdzenia, nigdzie nie widzialem. Za to widzialem inne.....ze kazdy muzulmanin MOZE BYC (Nie, JEST) potencjalnym terrorysta, a to wielka roznica.

stwierdzenie wyborczej odsyłam do niej a jesli nie to do witryny
napisali miej wiecej ma powiazania z terroryzmem (brak dowodów) i ludzie któzy przebywaja wokół niego czyli (ja i 50 muzułmanów z poznania)
a co do mojego kraju to zoataw go w spokoju Polska to nie prezydent i abw to ludzie tu zyjacy moja i twoja rodzina nie słucham kłamców ani takich co nie maja dowodów
a tak przy okazji według prawa polskiego nie mozna wsadzic nikogo za poglady tylko za przestepstwo a on go nie popełnił


N maja 23, 2004 13:34
Zobacz profil
Post 
ABW usuwa człowieka z tego państwa...
Ktoś uważa, że bez przyczyny? Wątpię.

Natomiast ja nie mam realnej wiedzy by to oceniać. Czy są przyczyny dla których ta wiedza nie jest udostępniona? Być może.


A cóż to za styl? Proszę mieć wyłączony Caps Lock :) Dziś nie mam uprawnień moderatora więc nic nie mogę z tym zrobić.


N maja 23, 2004 14:00

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2004 17:42
Posty: 56
Post 
rozumie szaraczka i muzułmanina nie posłuchacie rozumiem to nie nie mam do was nic to wasze zdanie ale moze posłuchacie słów prawnika i profesora. Bóg z wami.


- Uważam, że decyzja, którą podjął wojewoda wielkopolski w oparciu o raport ABW, jest wyjątkowo niesłuszna, ksenofobiczna, niesprawiedliwa, łamiąca zasady tolerancji, a dodatkowo stanowi rażące naruszenie prawa międzynarodowego! - mówi profesor Jan Sandorski z Katedry Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych UAM, z którą związany jest Ahmed Ammar. - To decyzja krzywdząca jednostkę, która wkręciła się niechcący w koła historii, które kręcą się coraz szybciej odkąd Polska, wbrew prawu międzynarodowemu, wzięła udział w interwencji w Iraku! Jak można cudzoziemca skazywać na wydalenie z kraju, dając mu możliwość odwołania, które zostanie rozpatrzone, kiedy on już będzie poza terenem Polski? Jak można skazywać kogoś na wygnanie na podstawie zarzutów, które są tajne i których nawet sam oskarżony nie poznał? To jakiś sąd kapturowy z najgorszych czasów komunizmu.


N maja 23, 2004 14:16
Zobacz profil
Post 
Wizard

Podwojny post to efekt awarii netu :). Juz usunalem.

ronin

Cytuj:
prezydent ja pamietasz juz raz skłamał publiczie mówił ze ma mgr przed pierwsza kadencja do tej pory nie udowodnił tego nie wierze mu dlatego ahmed ammar nigdy mnie nie okłamał ta róznic


Za tamto klamstwo, rowniez nie jestem zwolennikiem prez. Kwasniewskiego. Bylo to jednak klamstwo wyborcze.
Tutaj jest sprawa inna.
Po pierwsze nie prezydent wymyslil dowody przeciwko Ammarowi....ale ABW. Prezydent je tylko widzial.
Z tego co wiadomo to, nie wywiad dla gazety jest powodem wydalenia Ammara, ale dowody jakie przeslali ABW Amerykanie. Kolejna sprawa jest to, ze ten czlowiek byl obserwowany i sprawdzany przez tajne sluzby juz od...Marca.
Mamy wiec deklaracje podejrzewanego o kontakty z terrorystycznymi bojowkami jednego czlowieka, przeciwko dowodom zebranym przez Amerykanow i nasze ABW.
Nie powiesz mi, ze to tylko tak ktos sobie ubzdural by wydalic niewinnego czlowieka z kraju. Przeciez do zeszlego tygodnia, malo kto mial pojecie o jego istnieniu!!

Owszem Polska to ja, ty, oraz ludzie tutaj mieszkajacy........ale Prezydent (mimo, ze nie darze go szczegolna sympatia) jest Glowa tego Panstwa. ABW, jak sama nazwa wskazuje jest powolana po to by zapewnic bezpieczenstwo mnie, Tobie i ludziom tutaj mieszkajacym.

Nie rozumiem rowniez tak ogromnego strachu pana Ammara przed wydaleniem. Przeciez .....moze sprawe oddac do sadu, o co wiec mu chodzi.

Nie przesadzaj rowniez z tym zagrozeniem jego zycia w Jemenie. Pierwszy raz slysze o czyms takim. Nawet jezeli.....to przeciez wyksztalcony doktorant w dodatku Imam, wcale nie musi wracac do Jemenu. Jest tyle krajow w ktorych zyja muzulmanie. Z pewnoscia bezrobotnym nie zostanie. Jezeli sie boi...to niech poprosi o azyl, zamieszka poza Polska i niech zaskarzy decyzje o wydaleniu do Trybunalu w Strassburgu........przeciez jest doktorantem Wydzialu Prawa.


pozdrowka


N maja 23, 2004 14:17

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2004 17:42
Posty: 56
Post 
Bóg nas osadzi na sadzie ostatecznym pokaze ktoma racje amen
co bojsz sie ze kasujesz moje posty?

a oto wypowiedzi ludzi którzy go znaja

autor: Ilona Długa (gość)
data: 2004-05-20 10:58

Studiowalam razem z Ahmedem.Zawsze byl wesoly, usmiechniety, zyczliwy, chetny do pomocy, optymistycznie nastawiony do ludzi.I nagle, po 13 latach, okazuje sie, ze stanowi on zagrozenie dla panstwa i narodu??? Jestem zawstydzona taka niesprawiedliwa decyzja. Ahmed,daj znac, jesli mozna Ci pomoc

autor: Oburzony (gość)
data: 2004-05-20 15:52

Studiowalem z Ahmedem Ammarem i wiem, ze to bardzo przyzwoity czlowiek. Nigdy nie spiskowal przeciwko naszemu krajowi. Wrecz przeciwnie, zawsze sie z nim utozsamial i podkreslal, ze terroryzm islamski to najwieksze zlo swiata. Nie robcie mu nic zlego!


N maja 23, 2004 14:54
Zobacz profil
Post 
roninie

Mylisz sie....nie boje sie i nie dlatego wykasowalem Twoje nic nie wnoszace posty. Ktore poza wybujala ocena mojej osoby nie mialy zadnej tresci.

Owszem to Bog nas osadzi. Gdybys nie wiedzial to w chrzescijanstwie tez wierzymy w to, ze Bog jest Sedzia Sprawiedliwym. Ten poglad nie jest domena muzulmanow.

Podajesz cytaty osob znajacych Ammara. W porzadku, nie dziwie sie emocjom jego przyjaciol.
Dziwne jednak by bylo, gdyby Ammar przyznal sie swoim przyjaciolom w Polsce do kontaktow z terrorystami. Co zdaja sie potwierdzac sluzby specjalne.
Ocena tych ludzi jest malo obiektywna.

pozdrowka


N maja 23, 2004 15:02

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2004 17:42
Posty: 56
Post 
a profesor i prawo co myslisz niech zgadne??????


N maja 23, 2004 15:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL