Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Łośki wymyśliły nowe reality-show 
Autor Wiadomość
Post 
Kamyk napisał(a):
Te "łośki" to prędzej się odnoszą do autorów programu, niż do Holendrów jako takich

To tylko twoje domysły. Autor tematu o tym nigdzie nie zaznacza. Dla mnie jest oczywiste, że używa terminu "łośki" w celu znieważenia holenderskiego narodu.


So cze 02, 2007 10:13

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Ha ha :D "łośki" określeniem znieważającym :D
Może niech autor tematu napisze kogo miał na myśli, bo tak to są różne interpretacje :)


So cze 02, 2007 10:34
Zobacz profil
Post 
No i okazalo sie, ze byl to gag propagandowy
http://wiadomosci.onet.pl/1546787,12,1, ... ,item.html


So cze 02, 2007 10:45
Post 
Kamyk napisał(a):
Ha ha :D "łośki" określeniem znieważającym :D

Śmiej się śmiej. Ciekawe, czy ci by było tak do śmiechu jakby ktoś zaczął używać podobnych terminów wobec Polaków, czy katolików.

Kamala, no właśnie też słyszałem, że to była jednak prowokacja. Bardzo udana prowokacja i popieram takie akcje, gdyż dzięki temu zwrócono w sposób znaczący uwagę na problem braku dawców organów.


So cze 02, 2007 12:05
Post 
Kamyk napisał(a):
Ha ha :D "łośki" określeniem znieważającym :D
Może niech autor tematu napisze kogo miał na myśli, bo tak to są różne interpretacje :)

Jeszcze czego. Z morza różnych interpretacji wybieracie najbardziej idiotyczną i chcecie bym wam jeszcze tłumaczyć dlaczego nie jest ona słuszna.


So cze 02, 2007 15:10

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Nie, pojawiła się interpretacja która jest według mnie zbyt daleko idąca. Stąd prośba do Ciebie żebyś powiedział co miałeś na myśli


So cze 02, 2007 15:13
Zobacz profil
Post 
Nie, ponieważ twierdzenie:

<< Ze zdania 'Łośki wymyśliły nowe reality-show' i kontekstu, w którym owe 'łośki' są przedstawicielami narodu takiego a takiego, wynika że autor zdania określa naród ten a ten mianem 'łośków'. >>

zawiera w sobie błąd logiczny - non sequitur. Nie muszę się odnosić do twierdzenia, które jest zbudowane na podstawowym błędzie logicznym. Autor krytyki nie zechciał użyć rozumu by zbadać poprawność swego twierdzenia.
Nic mnie nie obliguje do tłumaczenia autorowi krytyki rzeczywistości. W zupełności wystarczy, jeżeli się ograniczę do zwrócenia uwagi na non sequitur w jego rozumowaniu.

Nic ponadto.


So cze 02, 2007 16:10

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Ale o to w zasadzie chodziło :)


So cze 02, 2007 18:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL