Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 15:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Znany psycholog Andrzej S. oskarżony o pedofilię... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Co do wypowiedzi jotki...jeśli sąd poda niezbite dowody na jego niewinność to ja w to uwierzę więc nie wiem czemu piszesz , ze nikt w to nie uwierzy ?

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz lip 01, 2004 12:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
jot_ka masz rację. Media może i podadzą informację o niewinnosci, ale... gdzieś w rubryce, do której rzadko ktokolwiek zagląda. Na pewno nikt nie zrobi z tego tematu na pierwsza stronę. Nie bedzie wilekich tytułów, jak teraz... "Znany psycholog oskarżony..." Ciekawe czy pojawiłby się taki tytuł na pierwszej stronie "Znany psycholog został bezpodstawnie oskarżony..." i adnotacja, że media się pomyliły.

Wizard, jak się pojawi taki artykuł gdziekolwiek, gdzie media najpierw zrobiły z czegoś aferę, a potem przeprosily za pomyłkę, to... daj mi znać. Może wtedy zgodze się z tobą w kwesti rzetelności przekazywanych przez media informacji. Ale narazie pozwól, że zostanę przy swoim zdai na ten temat. :)


Cz lip 01, 2004 13:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Julio ale jaką znowu aferę ? Osoba publiczna została oskrżona o pedofilie. Media podały informacje policji na ten temat i nic wiecej . Kłócić sie jedynie można o to czy powinni pokazać jego twarz i podać inicjały. Ja uważam , że tak. Julio twoje zdanie jest twoim zdaniem i nie mam zamiaru ci go zabierać. Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz lip 01, 2004 13:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
moze ty tego nie widzisz, ale... media zrobiły z tego aferę. poza tym... może wg ciebie najlepszym sposobem na ukaranie A. S. jest, jak w sredniowieczu, spalenie na stosie? Ale wtedy też palili za herezje... przemyśl to. a może zaczniesz robić sondaż, jaką karę powinien wymierzyć sąd...


Cz lip 01, 2004 13:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Julio nie rozumiem o co tobie chodzi. Masz rację nie widzę by media zrobiły z tego afere ale jak juz pisałaś ty masz swoje zdanie i ja je mam więc proszę o odrobinę zrozumienia.
Cytuj:
poza tym... może wg ciebie najlepszym sposobem na ukaranie A. S. jest, jak w sredniowieczu, spalenie na stosie? Ale wtedy też palili za herezje... przemyśl to. a może zaczniesz robić sondaż, jaką karę powinien wymierzyć sąd...

Julio prosiłbym cię bardzo byś nie pisała bzdur. W którym miejscu napisałem, ze Andrzej S jest winny i trzeba go ukarać ?!

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz lip 01, 2004 13:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
sory, jaeśli zostałeś urażony. Jednak odnosze wrażenie, że jesteś święcie przekonany o jego wine. Stąd kwestia sposobu ukarania :)


Cz lip 01, 2004 13:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Julio widzę tu postępowania twoich ulubionych mediów. Bez dowodów robisz aferę jakoby to ja był przekonany o winie tego pana .
Ps. będzie z ciebie dobra dziennikarka .... Super Expresu :biggrin:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz lip 01, 2004 13:21
Zobacz profil
Post 
Są media i media, jedni piszą, drudzy dementują.
Pytasz Julko o sprostowanie - sprawa "dziennikarza" z Polic.
Jedni dziennikarze zamykali się w klatce na znak protestu, w obronie tegoż, inni opisywali sprawę, jak to wyglądało w rzeczywistości.
Sąd Najwyższy rostrzygnął.
Nie jest tak do końca, że dziennikarze napiszą co chcą i wszyscy im uwierzą.
Nie wszyscy gonią za sensacją i piszą wg zaleceń.


Cz lip 01, 2004 17:30
Post 
Cytuj:
Andrzej S., znany psycholog, przyznał się do winy - krzywdził dzieci - donosi "Super Express". Reporterzy dziennika ustalili, że Andrzej S. brał także udział jako ekspert w... śledztwach dotyczących pedofilów! Minister sprawiedliwości sprawdzi wszystkie śledztwa w sprawie pedofilów.


Cytuj:
- To ja jestem na tych zdjęciach. Jestem chory od pięciu lat - wyznał Andrzej S.


Click me

Mam nie wiele do powiedzenia jako rozwinięcie, ale to dobrze, że się przyznał.


Śr lip 07, 2004 10:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL