Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 1:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona
 Wielcy i znani odchodzą, ale pozostaną w pamięci! 
Autor Wiadomość
Post 
Sala im. Geremka w Sejmie?

Cytuj:
Marszałek zaproponuje Prezydium Sejmu, aby sala nr 14 w budynku G na Wiejskiej, gdzie często obraduje komisja spraw zagranicznych, nosiła imię zmarłego w niedzielę prof. Bronisława Geremka. - To jest sala w najstarszej części Sejmu i wydaje mi się, że to jest propozycja najlepsza z możliwych uczczenia bardzo wybitnego polityka i parlamentarzysty, przewodniczącego pierwszego parlamentarnego klubu wolności, klubu OKP - podkreślił Komorowski.


Jak dla mnie to poroniony pomysł i próba wywołania następnego spięcia. choć może się mylę.
Jeżeli już, to widziałbym tutaj (po jego śmierci) Bartoszewskiego za którym nie przepadam, ale go przynajmniej szanuję.


Wt lip 15, 2008 18:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
osiris napisał(a):
Sala im. Geremka w Sejmie?
Jak dla mnie to poroniony pomysł i próba wywołania następnego spięcia. choć może się mylę.

A niech się wygłupiają i jeszcze bardziej ośmieszają, bo wyraźnie widać że ciągle im tego mało. Przyśpieszą tylko swój koniec.

Dzięki takim pomysłom tylko więcej z tych oszołomów co dali się nabrać wyborczymi esemesami pozna się na nich. Na miejscu PiSu za mocno bym nie protestował, niech przegłosują.

Jeszcze nie wiadomo co kiedyś wyjdzie na jaw o różnych "autorytetach", więc zdrowo myślący człowiek dobrze by się zastanowił nim wyszedł by z taką propozycją. Jak widać głupolów nie brakuje wśród elit inteligencji.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Wt lip 15, 2008 23:30
Zobacz profil WWW
Post 
No niestety - jak by inni chcieli - wielki nie odszedł w wielkim stylu.
Wyprzedzał - prawdopodobnie - na trzeciego.
I pomyśleć, że wielki mąż stanu był pospolitym piratem drogowym.
Aż się nie chce wierzyć jak momentami wielcy ludzie są mali i słabi.

Co ciekawe ta informacja jest skrzętnie skrywana, bo an me ani kukuryku na ten temat na oficialnych portalach.
Fakt, jest się czego wstydzić.


Śr lip 16, 2008 6:19
Post 
Ponieważ na pasku Polsat News doczytałem potwierdzenie tej informacji nasuwają się pewne przemyślenia.
Upamiętnienie pirata drogowego przez nadanie sali sejmowej jego imieniem chyba mija się z celem i staje się nie tyle nietrafionym pomysłem, co niesmacznym.
I druga uwaga.
Et Verbum Caro factum est
Chyba nasza koleżanka Alus trafiła przypadkowo w dziesiątkę pisząc onegdaj:
Cytuj:
nie prościej napisać "niedoszły morderca

Alus, ogłaszam Cie jasnowidzem i wydaje mi się, że jeżeli ta wersja wypadku potwierdzi się, to chyba Geremek nie powinien zasługiwać na miejsce w tym temacie.
Ex parvis saepe magnarum momenta rerum pendent, dlatego też takie postępowanie zasługuje jedynie na potępienie a nie pochlebstwa i niweczy, pomniejsza wcześniejsze zasługi.
Można jedynie żywić tylko nadzieję, żę:
Deus et natura nihil faciunt frustra


Śr lip 16, 2008 8:35

Dołączył(a): Wt sty 31, 2006 9:38
Posty: 342
Post 
osiris napisał(a):
No niestety - jak by inni chcieli - wielki nie odszedł w wielkim stylu.
Wyprzedzał - prawdopodobnie - na trzeciego.
I pomyśleć, że wielki mąż stanu był pospolitym piratem drogowym.
Aż się nie chce wierzyć jak momentami wielcy ludzie są mali i słabi.

Co ciekawe ta informacja jest skrzętnie skrywana, bo an me ani kukuryku na ten temat na oficialnych portalach.
Fakt, jest się czego wstydzić.


Tutaj dotykamy nieco szerszego problemu. Bład na drodze może zdarzyć sie każdemu, kłopot w opisch medialnych. Kiedy zrobi to zwykły człowiek, słychać zabił , poranił kobietę ,n admierna szybkość , oskarzycielskie tony. W sytuacji osoby znanej np Otylia Jędrzejczak, słychać.... współczucie dla jej tragedii zamiast oskarzycielskie tonu np o morderczyni brata, Zientarski ciężko ranny , stonowane głosy o braku rozsądku przy dużej szybkości (ponad 250km/h w miescie !!!) i cisza o śmierci kolegi, tutaj też nie ma oskrażeń o cieżkie zranienie ojca dwojga dzieci. Nie jest intencja moją dobijać kogokolwiek, jedynie protest wzbudza medialne stawianie pod pręgierzem zwykłych ludzi, przemilczanie wypadków co bardziej znanych.
To podłość, żerowanie na cudzym nieszczęściu ze strony mediów , zwana obecnie szukaniem oglądaności , wzrostem sprzedarzy dziennej.


Śr lip 16, 2008 8:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
osiris napisał(a):
Ex parvis saepe magnarum momenta rerum pendent, dlatego też takie postępowanie zasługuje jedynie na potępienie a nie pochlebstwa i niweczy, pomniejsza wcześniejsze zasługi.


To kwintesencja Twojego światopoglądu, proponuję, abyś wstawił sobie w stopkę następujące zdanie:
Niewłaściwy manewr drogowy niweczy, pomniejsza wcześniejsze zasługi.


Śr lip 16, 2008 9:58
Zobacz profil
Post 
Sweet

A czemu ty się dziwisz? Te niby-chrześcijany, zwące sie katolikami, a hodowane na Rydzyku i jego sekcie. Nie mają za grosz poczucia przyzwoitości.
To pewnie chodzące ideały, którym nigdy nie zdarzyło się pojechać szybciej niż przepisy przewidują, nigdy też nie zdażyło im się popełnić najmniejszegho błędu za kierownicą. Pewnie wzorem swego wodza Kaczyńskiego Jarosława prawa jazdy nie posiadają (zbyt małointeligentni).

Kundelki! Szczekaliście, szczekaliście, a okazuje się, że Geremek będzie pochowany po katolicku (na dodatek z asystą biskupią), mimo swoich żydowskich korzeni. Taka jest właśnie różnica pomiędzy "hitlerkiem" z Torunia, a Kościołem prawdziwym. W Kościele nie ma Zyda, Greka itp. są chrześcijanie. W sekcie Rydzyka to byłoby nie do pomyślenia. Geremek to wg. nich na pewno Żyd i na 100 % mason i na pewno powinno sie jego zwłoki spławić kanalizacją.
Jak dobrze, że tych podłych mediów od Rydzyka słucha coraz mniej osób. Część przegląda na oczy, a reszta wymiera w sposób naturalny.
Dzięki Ci Boże!!!!


Śr lip 16, 2008 11:23
Post 
shark...spasuj :) ...mówisz jak ten dziad do obrazu :D ....szkoda czasu i atłasu :D


Śr lip 16, 2008 11:32
Post 
Alus

Masz rację! Z tymi sługusami sowieckiego agenta w sutannie, szkoda gadać :D


Śr lip 16, 2008 11:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
shark napisał(a):
Kundelki! Szczekaliście, szczekaliście, a okazuje się, że Geremek będzie pochowany po katolicku (na dodatek z asystą biskupią), mimo swoich żydowskich korzeni. Taka jest właśnie różnica pomiędzy "hitlerkiem" z Torunia, a Kościołem prawdziwym. W Kościele nie ma Zyda, Greka itp. są chrześcijanie. W sekcie Rydzyka to byłoby nie do pomyślenia. Geremek to wg. nich na pewno Żyd i na 100 % mason i na pewno powinno sie jego zwłoki spławić kanalizacją.
Jak dobrze, że tych podłych mediów od Rydzyka słucha coraz mniej osób. Część przegląda na oczy, a reszta wymiera w sposób naturalny.

Dzięki Ci Boże!!!!

Jak trwoga to do boga. To o katolickim pochówku Gremka.
A co do ciebie shark, sam sobie wystawiasz świadectwo.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Śr lip 16, 2008 11:45
Zobacz profil WWW
Post 
shark napisał(a):
Alus

Masz rację! Z tymi sługusami sowieckiego agenta w sutannie, szkoda gadać :D


Kurski mógłby brać u Ciebie nauki. :D


Alus napisała:
Cytuj:
shark...spasuj ...mówisz jak ten dziad do obrazu ....szkoda czasu i atłasu

Potwierdzam, słowo dziad pasuje jak ulał do poziomu Sharka.

Cytuj:
Niewłaściwy manewr drogowy............


Cóż za aksamitna, jedwabna delikatność tego wypadku.
To była skrajna nieodpowiedzialność. Nazywajmy to po imieniu.


Śr lip 16, 2008 11:50
Post 
SweetChild podsunął mi pomysł, żeby zmienić opis historii i tą retoryką posłużyć się w stosunku do Hitlera i Stalina. Może napiszmy, że zachowali się niewłaściwie w stosunku do narodów świata. Niegrzeczni chłopcy.
Sweet Twoje określenie to podobna retoryka.


Śr lip 16, 2008 11:54

Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 7:25
Posty: 325
Post 
Zastanawia mnie jedna rzecz: oświeceni członkowie "Kościoła prawdziwego" pełni miłości do bliźniego wypisują prymitywne inwektywy, których używanie zarzucają oponentom:

Cytuj:
- sługusy sowieckiego agenta,
- kundelki,
- Kundelki! Szczekaliście, szczekaliście,
- zbyt małointeligentni,
- paranoiczni "analizatorzy",
- wyprane z rozumu mózgi,
- sfora,
- niby-chrześcijany, hodowane na Rydzyku i jego sekcie


Aluś zaś kilka niżej postów utyskiwała pisząc:
Cytuj:
A wypowiedzi co poniektórych userów aż ociekają miłością do bliźniego
Których userów?

Przejrzycie "naturalnie" na oczy i zobaczcie w kto używa rynsztokowego języka i posługuje się epitetami. Osiris, Stanisław Adam, Robur? A może ja?

_________________
wiara to pewność bez dowodu


Śr lip 16, 2008 11:54
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Przejrzycie "naturalnie" na oczy i zobaczcie w kto używa rynsztokowego języka i posługuje się epitetami. Osiris, Stanisław Adam, Robur? A może ja?

Nie dane im jest przejrzeć.
Są zaźlepieni nienawiścią do wszystkiego co wywodzi się z odmiennej opcji.
Dziwi mnie, że Alus zaciągnęła sie do kompani Grubego i Sharka.
Jedynie SweetChild lekko odstaje od tego szemranego towarzystwa.


Śr lip 16, 2008 12:27

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
osiris napisał(a):
Cytuj:
Niewłaściwy manewr drogowy............


Cóż za aksamitna, jedwabna delikatność tego wypadku.
To była skrajna nieodpowiedzialność. Nazywajmy to po imieniu.


I tu też się zasadniczo różnimy: ja nie formułuję ciężkich oskarżań na bazie tikera z Polsatu, który nagle stał się źródłem objawienia, mimo że należy do byłego TW.


Śr lip 16, 2008 12:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL