Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 23:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 71  Następna strona
 PiS - Populizm i Socjalizm 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Gita2 napisał(a):
P.S.do Asphodelusa Palikota nie podałam do prokutatury za obrażanie o.Rydzyka, a za obrażanie moich uczuć religijnych.
Prokuratura oddaliła tę sprawę.


Oczywiście ze względu na to, że prokuratura jest upolityczniona, a nie ze wzgledu na to, że cały donos był jedną wielką bzdurą.

Mnie w końcu Gita też kiedyś groziła prokuraturą. Pewnie już ją tam znają i ignorują jej doniesienia...


Cz wrz 15, 2011 14:56
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Witold napisał(a):
Gita2 napisał(a):
P.S.do Asphodelusa Palikota nie podałam do prokutatury za obrażanie o.Rydzyka, a za obrażanie moich uczuć religijnych.
Prokuratura oddaliła tę sprawę.


Oczywiście ze względu na to, że prokuratura jest upolityczniona, a nie ze wzgledu na to, że cały donos był jedną wielką bzdurą.

Mnie w końcu Gita też kiedyś groziła prokuraturą. Pewnie już ją tam znają i ignorują jej doniesienia...

Twoja bezczelność sięga szczytu Himalajów.
Kiedys za to odpowiesz, nie wiem czy w tym czy w przyszłym życiu.


Cz wrz 15, 2011 15:08
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Cytuj:
Napisałes, że Kaczyński zwalczał Pieronka i Życimskiego, a ja NIGDY nie usłyszałam NIC na temat Życimskiego i Pieronka od Kaczyńskiego, więc czas najwyższy, abyś odwołał to kłamstwo!
Ewentualnie pdał link w którym udowodnisz to, że Kaczyński zwalczał Życimskiego i Pieronka

Gita - słyszałas kiedyś takie powiedzenie: od czego kowal ma skrzypce?....od czego szef partii ma posłusznych aparatczyków?



Cytuj:
Dowodów może nie znaleziono ale widocznie wszystko to okazało sie prawdą. Skoro Życiński jest teraz w piekle ,a jego głos słychać w niebie! Tak wyje! Jest razem obok Mahometa, przywiązany najgrubszym łańcuchem

Mówisz poważnie, czy żartujesz?

A co byś wolała? :-)


Cz wrz 15, 2011 15:24
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
apshodelus napisał
Cytuj:
było by problemem gdyby nastąpiła całkowita prywatyzacja bowiem pracownik prywatny zarabia więcej niż państwowy.

to była ironia - jak myślisz ile zarabia dyplomowany nauczyciel , policjant , lekarz -
stawki co niektórych dużo przekraczają stawki ludzi pracujących w prywatnych firmach .
aps napisał
Cytuj:
Zresztą- praca jest, ucieczka do Anglii to pójście na łatwiznę
to dopiero , załóż wobec tego biuro pośrednictwa pracy a z miejsca podeśle ci z dziesięciu absolwentów szkół wyższych . a po drugie o jakiej łatwiżnie mówisz o takiej , że za nasze podatki rządzący żyją sobie w luksusie a reszta coby żyć jak człowiek musi wyjężdżać .
o szpitalach i slużbie zdrowia w anglii lepiej sobie poczytaj .
palikot platforma ustawa o eutanazji . :jem3:


Cz wrz 15, 2011 15:30

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Gita2 napisał(a):
Kiedys za to odpowiesz, nie wiem czy w tym czy w przyszłym życiu.


Oho, zaczynają się groźby...

Właśnie tacy osobnicy jak Gita wyrabiają elektoratowi PiS opinię taką, jaką ma. Za kazdym razem, kiedy Kaczyński przegrywa w sądzie, to dla nich dowód na upolitycznienie sądów i skandal, że kampanię wyborczą toczy się w sądach. Ale oni sami nie mają najmniejszych oporów, żeby grozić prokuraturą za własciwie dowolne niepasujące im wypowiedzi :(

Który to już z kolei przykład hipokryzji Gity? Poziom moralny tego towarzystwa lepiej zostawić bez szerszego komentarza... bo gdyby użyć słów które rzeczywiście trafnie go opisują, to faktycznie mogliby się obrazić.


Cz wrz 15, 2011 16:10
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
znam ludzi którzy prawdopodobnie będą głosować na pis , ale nie uważam żeby ich poziom moralny był w jakimś bliżej nieokreślonym stanie. nawet ośmielę się stwierdzić , że niejednokrotnie przewyższa poziom moralny na przykład niesiołowskiego .
dlatego może ujmę to inaczej , jaki jest stan moralny tych ludzi taki jest , ale na pewno bliżej mi do nich niż właśnie do poziomu ludzi pokroju niesiołowskiego . myślę ,że nikogo nie uraziłem . :okulary:


Cz wrz 15, 2011 16:31

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Toteż ja nie mówię o poziomie moralnym elektoratu PiS, tylko o poziomie pewnej bardzo charakterystycznej grupy, która się do tego elektoratu zalicza.

Poziom moralny Niesiołowskiego to przewyższać nietrudno, problem polega na tym, że ci właśnie osobnicy o których mowa, się raczej nie mogą tym osiągnięciem pochwalić. W zasadzie to reprezentują bardzo zbliżony poziom.


Cz wrz 15, 2011 16:48
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Moi kandydaci do sejmu z okręgu26-gdyńskiego, to wspaniali ludzie, a więc mam pewien dylemat na kogo głosować.
Wiem, że moja siostra głosować będzie na Dorotę Arciszewską, córka i zięć prawdopodobnie na Selina, a ja raczej na Śniadka, a więc nie wybieramy jedynki, chociaż nie sugerujemy się studencką akcją:"odrzuć jedynkę", czy tak to brzmi, czy inaczej?
http://wybierzpis.org.pl/kandydaci/pomo ... eg,26.html


Cz wrz 15, 2011 17:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
W zasadzie to pomysłodawcą tej akcji był chyba Rafał Ziemkiewicz.


Cz wrz 15, 2011 17:06
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Popieram:
http://www.programpis.org.pl/


Pn wrz 19, 2011 16:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Wielu wyleczyło się z wirusa antypisowskiego:
http://niezalezna.pl/16359-muniek-ulegl ... opagandzie


Pn wrz 19, 2011 17:18
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Gita2 napisał(a):
Wielu wyleczyło się z wirusa antypisowskiego:
http://niezalezna.pl/16359-muniek-ulegl ... opagandzie

Przykład wyleczenia dał już parę lat temu SLD.


Pn wrz 19, 2011 17:45
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
tak program pis w ogólnych zarysach jest dobry i chyba możliwy do osiagniecia . bez wodolejstwa typu tusk i reszta drużyny . :)


Wt wrz 20, 2011 7:17
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
tajfun napisał(a):
tak program pis w ogólnych zarysach jest dobry i chyba możliwy do osiagniecia . bez wodolejstwa typu tusk i reszta drużyny . :)

Program stałej pogardy, oskarżeń, pomówień, wobec wszystkich, którzy nie podzielają jedynie słusznej wizji świata.


Wt wrz 20, 2011 7:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Alus, oczywiście, uważnie go przeczytała.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 20, 2011 8:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 71  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL