Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 5:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona
 PiS - Populizm i Socjalizm 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Wykaż, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów za IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja, albo odwołaj kłamstwo. Możesz to zrobić albo w ten sposób, że przytoczysz jakieś analogiczne oświadczenie sędziego Kryże (albo innego) z czasów IV RP, albo w ten sposób, że wskażesz mi moją wypowiedź, w której lustruję prl-owską przeszłość "prezesów najważniejszych sądów". Proszę bardzo, czekam. Jeżeli nie odpowiesz, zamierzam się zwrócić w twojej sprawie do Moderacji, bo ktoś wreszcie musi cię przywołać do porządku.

Alus napisał(a):
Papugi maja to do siebie, że wobec niepodważalnych dowodów winy


Jakiej winy? Winy czego?

Cytuj:
A obraźliwe słowa Kaczyńskiego traktują Kaczyński locuta, causa finita


Kto i gdzie? Konkrety.

Cytuj:
"Sędziowie pisowscy" to naturalne, bezproblemowe zjawisko i tak ma trwać na wieki wieków Amen.


Skoro tak uważasz.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 17, 2014 7:26
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Johnny99 napisał(a):
Wykaż, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów za IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja, albo odwołaj kłamstwo. Możesz to zrobić albo w ten sposób, że przytoczysz jakieś analogiczne oświadczenie sędziego Kryże (albo innego) z czasów IV RP, albo w ten sposób, że wskażesz mi moją wypowiedź, w której lustruję prl-owską przeszłość "prezesów najważniejszych sądów". Proszę bardzo, czekam. Jeżeli nie odpowiesz, zamierzam się zwrócić w twojej sprawie do Moderacji, bo ktoś wreszcie musi cię przywołać do porządku.

Najpierw Ty wskaż dokładnie takie same oskarżenia sędziów Kadencji IV RP, na którą ci sędziowie zareagowaliby dokładnie podobnie.
Wbrew twojej opinii, sędziowie to nie idioci, którzy z nieznanych sobie i społeczeństwu przyczyn wydają jakieś oświadczenia, sprzeciwiając się tym bzdurnym oszczerstwom.
Twoja opinia - Oświadczenie jest absurdalnie histeryczne i ma się nijak do tego co powiedział Kaczyński - jest tylko twoją opinią, i niczym nie obliguje sędziów czy uczestników forum do uznania jej na zasadzie niepodważalnego dogmatu.
Nie potrafisz podać podobnego przypadku oszczerstwa pod adresem sędziów wypowiedzianych przez anty pisowską opozycję, to straszysz mnie Moderacją.....piaskownica :brawo:


Śr gru 17, 2014 8:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Alus napisał(a):
Najpierw Ty wskaż dokładnie takie same oskarżenia sędziów Kadencji IV RP, na którą ci sędziowie zareagowaliby dokładnie podobnie.


Niczego takiego nie znam. O żadnym takim oświadczeniu mi nie wiadomo. Tym bardziej masz wyjaśnić, skąd twierdzenie, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja.

Cytuj:
Wbrew twojej opinii, sędziowie to nie idioci, którzy z nieznanych sobie i społeczeństwu przyczyn wydają jakieś oświadczenia, sprzeciwiając się tym bzdurnym oszczerstwom.


A kto mówi, że idioci? Komu nieznane, temu nieznane - ja możliwą przyczynę podałem.

Cytuj:
Twoja opinia - Oświadczenie jest absurdalnie histeryczne i ma się nijak do tego co powiedział Kaczyński - jest tylko twoją opinią, i niczym nie obliguje sędziów czy uczestników forum do uznania jej na zasadzie niepodważalnego dogmatu.


O, a ja myślałem że obliguje.

Cytuj:
Nie potrafisz podać podobnego przypadku oszczerstwa pod adresem sędziów wypowiedzianych przez anty pisowską opozycję, to straszysz mnie Moderacją


To ty masz go podać, w celu wykazania, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów za IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja (co jeszcze podkreśliłaś właśnie słowem "dokładnie" - DOKŁADNIE takie samej!) - albo odwołać kłamstwo.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 17, 2014 9:50
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Najpierw Ty wskaż dokładnie takie same oskarżenia sędziów Kadencji IV RP, na którą ci sędziowie zareagowaliby dokładnie podobnie.


Niczego takiego nie znam. O żadnym takim oświadczeniu mi nie wiadomo. Tym bardziej masz wyjaśnić, skąd twierdzenie, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja.

Rzecz w tym, ze ja nigdy nie mówiłam o upolitycznieniu sędziów IV - dokładnie stwierdziłeś to Ty - No to przytocz podobne oświadczenie SĘDZIÓW PISOWSKICH.

Cytuj:
No ty masz go podać, w celu wykazania, że przekonanie o upolitycznieniu sędziów za IV RP utrzymujesz na dokładnie takiej samej podstawie, co ja (co jeszcze podkreśliłaś właśnie słowem "dokładnie" - DOKŁADNIE takie samej!) - albo odwołać kłamstwo.

Powtórzę po raz enty - nie ja utrzymuję tezę o upolitycznieniu sędziów w IV RP - to Ty twierdzisz o sędziach pisowskich.


Śr gru 17, 2014 10:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Alus napisał(a):
Rzecz w tym, ze ja nigdy nie mówiłam o upolitycznieniu sędziów IV


Rozumiem więc, że twoje stwierdzenie: Z sędzią Kryże na czele w IV RP zupełnie nie było upolitycznione :D należy rozumieć dosłownie, a nie np. jako ironizowanie? Bo wtedy sprawy rzeczywiście nie ma.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 17, 2014 10:35
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Rzecz w tym, ze ja nigdy nie mówiłam o upolitycznieniu sędziów IV


Rozumiem więc, że twoje stwierdzenie: Z sędzią Kryże na czele w IV RP zupełnie nie było upolitycznione :D należy rozumieć dosłownie, a nie np. jako ironizowanie? Bo wtedy sprawy rzeczywiście nie ma.

Adekwatnie jak Twoje oskarżenie o upolitycznieniu po wydaniu oświadczenia prezesów sądów.


Śr gru 17, 2014 11:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2794
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
A moja żona (zakochana w PO) twierdzi, że wszystkich sędziów mianował Kaczyński. A gdy jej się pytam, dlaczego działają oni na zamówienie władzy, to się na mnie obraża. A może oni są tylko poprawni politycznie? A etyka zawarta jest w dyrektywach?


Pt gru 19, 2014 14:50
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
andej napisał(a):
A moja żona (zakochana w PO) twierdzi, że wszystkich sędziów mianował Kaczyński. A gdy jej się pytam, dlaczego działają oni na zamówienie władzy, to się na mnie obraża. A może oni są tylko poprawni politycznie? A etyka zawarta jest w dyrektywach?

I obydwoje nie macie racji - ani Kaczyński nie powołał wszystkich, ani nie działają na zamówienie władzy.
Jeśli co poniektórzy działają, to jedynie na rzecz od wieków znanej władzy....kasy.


Pt gru 19, 2014 15:34

Dołączył(a): Pt sty 23, 2015 11:13
Posty: 11
Post PiS Populizm i Socjalizm
Precyzyjna obserwacja Andrzeja - trafia w 10. Ale na dole też PiS nieźle uprawia swoją politykę - jak wiemy. Podstawą myślenia w PiS-ie jest założenie, że ludzie mają krótką pamięc i często piją żeby zapomnieć


Cz sty 29, 2015 13:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Kiedyś politycy PiS uczestniczyli w pięknej manifestacji - przyjaźni polsko -węgierskiej
https://www.youtube.com/watch?v=-7tXMhHv4tE
W tym roku zdecydowanie odcinają się od tego.
Pytam zatem zwolenników PiS- czy może w tym roku wybierają się do Kijowa aby wspierac tradycje UPA?


Pn mar 02, 2015 22:32
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Jest takie piękne, tradycyjne, staropolskie przysłowie: co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr.

Przysłowie bardzo praktyczne, pozwalające zobojętnić stare kwasy i wspólnie pracować na rachunek lepszej przyszłości - zamiast radować umownego Cara, który chciałby dzielić i rządzić tym, co do niego nie należy.

Ciapulek to przysłowie, jak widać, cznia.


Cz mar 05, 2015 8:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Czy Węgrzy już stali się "be" ?

A no tak - ten Viktor Orban to straszny złoczyńca. Dba o interes własnego kraju oraz pokazał środkowy palec cwaniakom z MFW i Bank Światowy.
Normalnie zbrodniarz!
I panu Jarubasowi też się dostało że wsparł premiera Węgier-od kogo?
[...]


Ostatnio edytowano Pt mar 06, 2015 9:01 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

Reg. I/4 !



Cz mar 05, 2015 23:28
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
Węgrzy są OK.

Natomiast Orban obrał kurs sprzeczny z interesami naszego kraju i ponosi tego konsekwencje. Ciapulek pisze z Budapesztu? Bo powinien, jako Polak, troszczyć się o interesy polskie, a nie obce.

Zresztą jest bardzo wątpliwe, czy Orban o te interesy Węgier dba. Mówiąc wprost, jest to idiota, który próbował ratować finanse swojego państwa wprowadzając podatek od Internetu (nie wyszło mu) i który pozwolił, na swojej ziemi, uhonorować ludzi, którzy mordowali Węgrów podczas Powstania 1956 roku.

Wolno zapytać, co ciapulek ma do żydów i Żydów?


Pt mar 06, 2015 0:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2794
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
ciapulek napisał(a):
Kiedyś politycy PiS uczestniczyli w pięknej manifestacji - ...
W tym roku zdecydowanie odcinają się od tego.

Ciekawe, skąd takie wnioski? Czy krytyka Orbana jest tożsama z niechęcią do kraju, narodu?

Politycy (wszystkich partii, także partii komunistycznych i oszustów) powinni dbać o interesy własnego kraju i narodu. I w większości krajów europejskich tak jest. I jest tak we wszystkich silnych krajach europejskich.
Kijem tego, kto nie pilnuje swego.
W tej sytuacji PiS ma rację.


Pt mar 06, 2015 14:27
Zobacz profil
Post Re: PiS - Populizm i Socjalizm
ciapulek napisał(a):
Kiedyś politycy PiS uczestniczyli w pięknej manifestacji - przyjaźni polsko -węgierskiej
https://www.youtube.com/watch?v=-7tXMhHv4tE
W tym roku zdecydowanie odcinają się od tego.
Pytam zatem zwolenników PiS- czy może w tym roku wybierają się do Kijowa aby wspierac tradycje UPA?

Nie, nie wybiorą się.


So mar 21, 2015 15:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL