Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 13:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 127  Następna strona
 Idziemy na wybory 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):
Nie jestem zwolenniczką PiS więc i nie mam obowiązku, ani nie upatruję przyjemności w nienawidzeniu kogokolwiek.


Wszyscy zwolennicy wszelkich partii mają obowiązek i przyjemność kogoś nienawidzić - to nieodłączny element bycia zwolennikiem jakiejś partii :-D Pisowcy nienawidzą PO, a Alus nienawidzi pisowców :-D

Cytuj:
Ateiści nie budzą we mnie wrogich uczuć, nie oskarżam ateistów o niszczenie Kościoła, co non stop powtarzane jest w RM.


Uważnie słuchasz RM, co? :-D Może wcale nie jest, skoro RM przygarnia także ateistów? :-D Przyszło ci kiedyś do głowy, że możesz się po prostu mylić? :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 31, 2014 17:10
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Najbliższe wybory 25 maja, do PE wybierzemy 50 europosłów/czy51?/, Platforma wystawiła na swoich listach upadłych ministrów,celebrytów i polityków, Prawo i Sprawiedliwość doświadczonych polityków i naukowców. Najważniejsze są jedynki, w Lublinie na liście Platformy kontrowersyjny Michał Kamiński zwany Miśkiem.
Czy mierny "mistrz" manipulacji - Kamiński dostanie się do PE?, moim zdaniem NIE!


Pn mar 31, 2014 17:32
Post Re: Idziemy na wybory
Cytuj:
Wszyscy zwolennicy wszelkich partii mają obowiązek i przyjemność kogoś nienawidzić - to nieodłączny element bycia zwolennikiem jakiejś partii :-D Pisowcy nienawidzą PO, a Alus nienawidzi pisowców :-D

Totalna bujda.

Cytuj:
Uważnie słuchasz RM, co? :-D Może wcale nie jest, skoro RM przygarnia także ateistów? :-D Przyszło ci kiedyś do głowy, że możesz się po prostu mylić? :-D

Uznam, że się mylę gdy RM przygarnie Senyszyn i Hartmana :D
Bo jak na razie to biedne starsze osoby straszone eutanazją, proszą Maryję o błogosławieństwo dla wieloletniego orędownika i działacza na rzecz legalizacji :D


Wt kwi 01, 2014 8:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):
Totalna bujda.


A może to co ty napisałaś jest totalną bujdą? :-D

Cytuj:
Uznam, że się mylę gdy RM przygarnie Senyszyn i Hartmana :D


A czemu miałoby to zrobić? :shock: Pomijam już fakt, że Senyszyn i Hartman raczej nie mają ochoty być przygarnięci :-D

Cytuj:
Bo jak na razie to biedne starsze osoby straszone eutanazją, proszą Maryję o błogosławieństwo dla wieloletniego orędownika i działacza na rzecz legalizacji :D


I mówi to ktoś, kto popiera mściwego Tuska, bo Kaczyński jest mściwy :D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt kwi 01, 2014 11:35
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
@Johnny99 a co ma Tusk do macenia w glowach przez RM?
Alus ma racje: w RM faktycznie holubieni bywaja ludzie z przedziwnymi pogladami.


Wt kwi 01, 2014 11:45
Post Re: Idziemy na wybory
Cytuj:
I mówi to ktoś, kto popiera mściwego Tuska, bo Kaczyński jest mściwy :D

Nie dostrzegasz zasadniczej różnicy....ja nie jestem tak niedoinformowana jak owe biedule wierne słuchaczki RM :D


Wt kwi 01, 2014 15:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):
Nie dostrzegasz zasadniczej różnicy....ja nie jestem tak niedoinformowana jak owe biedule wierne słuchaczki RM :D


Tym gorzej, Alus, tym gorzej - one nie wiedzą, co czynią, a ty doskonale wiesz, a i tak to czynisz :D

Kael napisał(a):
Alus ma racje: w RM faktycznie holubieni bywaja ludzie z przedziwnymi pogladami.


Może RM jest po prostu tolerancyjne? :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt kwi 01, 2014 16:53
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Niestety, RM jest tolerancyjne inaczej.
Jak ktos chwilowo do aktualnej polityki :x przepraszam, linii programowej ojca Dyrektora pasuje, to bedzie holubiony. A jak ojciec Dyrektor kogos nie lubi, to chocby miod mu z ust i serca plynal - do studia nie wpusci. Sam mowil.
Debaty polityczne roznych opcji? To przeciez nie w swietej katolickiej, a nie to bylo we "wreszcie polskiej, katolickiej telewizji" niedopuszczalne.
Prawda jest jedna i my ja znamy, a nasi sluchacze poznaja ja od nas.

To nie ten watek, ale ja mam coraz wieksza alergie na "posiadaczy prawdy", ktorzy uznaja tylko zdanie zgodne ze swoimi przekonaniami. Nie tylko religijnymi.


Wt kwi 01, 2014 18:00
Post Re: Idziemy na wybory
Cytuj:
Tym gorzej, Alus, tym gorzej - one nie wiedzą, co czynią, a ty doskonale wiesz, a i tak to czynisz :D

Gorzej dla pisowców i o. Rydzyka uprawiających politykę wedle maksymy ciemny lud to kupi :D

Cytuj:
Może RM jest po prostu tolerancyjne? :-D

Ewangeliczny wzór tolerancji :badgrin:


Śr kwi 02, 2014 8:00
Post Re: Idziemy na wybory
Idę na wybory. Ale będę głosował po swojemu.


Śr kwi 02, 2014 8:20
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):
Cytuj:
I mówi to ktoś, kto popiera mściwego Tuska, bo Kaczyński jest mściwy :D

Nie dostrzegasz zasadniczej różnicy....ja nie jestem tak niedoinformowana jak owe biedule wierne słuchaczki RM :D

Do pięt nie dorosłaś Alus,tym biedulkom, słuchaczkom RM. Te "biedule" świadomie wiedzą na kogo głosować w odróżnieniu od Ciebie, głosującej w/g zasady: za wszelką cenę trzeba utrzymać się na "zasłużonej posadzie", nieważne, że popieram oszustów i nieudaczników.


Śr kwi 02, 2014 10:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Idziemy na wybory
Kael napisał(a):
Jak ktos chwilowo do aktualnej polityki :x przepraszam, linii programowej ojca Dyrektora pasuje, to bedzie holubiony. A jak ojciec Dyrektor kogos nie lubi, to chocby miod mu z ust i serca plynal - do studia nie wpusci. Sam mowil.


I to jest takie wyjątkowe zjawisko? :-D

Cytuj:
Debaty polityczne roznych opcji? To przeciez nie w swietej katolickiej, a nie to bylo we "wreszcie polskiej, katolickiej telewizji" niedopuszczalne.


Ja też tego nie lubię, ale przecież nie ma obowiązku organizowania debat różnych opcji..

Cytuj:
To nie ten watek, ale ja mam coraz wieksza alergie na "posiadaczy prawdy", ktorzy uznaja tylko zdanie zgodne ze swoimi przekonaniami. Nie tylko religijnymi.


Tacy posiadacze są wszędzie, nie tylko w RM :roll:

Alus napisał(a):
Gorzej dla pisowców i o. Rydzyka uprawiających politykę wedle maksymy ciemny lud to kupi :D


A co Jezus w Ewangelii powiedział przed słowami: ".. bo nie wiedzą co czynią"? :-D

A ty Alus jesteś dowodem na to, że jasny lud.. też to kupuje :D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr kwi 02, 2014 11:54
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Cytuj:
Do pięt nie dorosłaś Alus,tym biedulkom, słuchaczkom RM. Te "biedule" świadomie wiedzą na kogo głosować w odróżnieniu od Ciebie, głosującej w/g zasady: za wszelką cenę trzeba utrzymać się na "zasłużonej posadzie", nieważne, że popieram oszustów i nieudaczników.

Gdyby biedulki wiedziały, że prof. Wolniewicz chce je i ich rodziny uwolnić od trudów ziemskiego padołu poprzez eutanazję, i gdyby wiedziały, że profesor atakuje KRK za nie ustanowienie kolejnego sakramentu tzn.eutanazji, uciekłyby biedule z sprzed obrazu Maryji z plakatem proszącym o Jej błogosławieństwo dla orędownika zabijania.
"Udacznicy" z PiS walą na oślep wszystkich "pomordowanymi pod Smoleńskiem", a efekt mizerny.
Nawet o. Rydzyk odsłania ich kłamstwa (oczywiście w "nagrodę" za wywalenie promowanych kandydatów z list do EU)
http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... czony.html


Śr kwi 02, 2014 12:22
Post Re: Idziemy na wybory
Alus Pycha idzie przed upadkiem, albo inaczej pycha, to pierwszy stopień do piekła. Rozważ to w swoim sumieniu, pyszniąc się tym, co wiedzą, a czego nie wiedzą "bidule" jak nazywasz słuchaczki Radia Maryja.
Platforma, Twoja faworytka od dawna zasłużyła na to, aby iść na śmietnik historii, ale oczywiście to się nie stanie, gdyż co najmniej 10% jest zadowolonych z tego, że czerpią korzyści dzięki posadom i posadkom jakie daje im rządząca partia.
Co do Twojej radości z działania o.Rydzyka, to powiem Ci, za mało wiesz, aby się wypowiadać w tej sprawie i dzisiaj w 9-tą rocznicę śmierci Błogosławionego Jana Pawła II, życzę Ci, abyś chociaż cząstkę Jego przesłania do nas Polaków, potrafiła stosować w kontaktach z bliźnimi.


Śr kwi 02, 2014 13:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 11:42
Posty: 728
Post Re: Idziemy na wybory
Alus, Kael
No to co, idziemy na wybory? Godzimy się na dzisiejszą rzeczywistość, czy też chcemy pozytywnych zmian w naszych społecznościach? Kto będzie liczył głosy, gdzie będą przechowywane i przetwarzane dane z wyborów w Polsce? Jaką przyszłość wybierzemy dla naszych dzieci i wnuków? Spróbuj odpowiedzieć!

_________________
Pozdrawiam! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

zsoborniki


Ostatnio edytowano Śr kwi 02, 2014 13:59 przez zsoborniki, łącznie edytowano 2 razy



Śr kwi 02, 2014 13:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 127  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL