Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 2:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 127  Następna strona
 Idziemy na wybory 
Autor Wiadomość
Post Re: Idziemy na wybory
Gita2 napisał(a):
W sprawie wyborów napisałam w salonie24 notkę:"Wasale podnieśli wrzask"-polecam
http://gita.salon24.pl/351007,wasale-podniesli-wrzask

:brawo: :brawo: ....może bezwiednie, ale dokładnie ukazujesz stosunek PiS do ludzi, którzy nie są ich zwolennikami pogardę -"wasal", bo przecież kto nie kocha JK to tylko podły zdrajca sługus.
Zachowania typowe dla sekty albo chorej komuny w Korei PŁN.


Pt paź 07, 2011 11:37

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Idziemy na wybory
Alus, a czy ja coś pisałam o milości do JK???
Poza tym wasalami nie gardzę, ale myślę o nich z politowaniem, a to jest różnica.
A co tam u Ciebie w Kielcach się dzieje? Czy dlatego prawie 24 godziny nie było Cię na forum?


Pt paź 07, 2011 12:34
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Gita2 napisał(a):
Alus, a czy ja coś pisałam o milości do JK???
Poza tym wasalami nie gardzę, ale myślę o nich z politowaniem, a to jest różnica.
A co tam u Ciebie w Kielcach się dzieje? Czy dlatego prawie 24 godziny nie było Cię na forum?

Nie gardzę ale się lituję jako gorszymi z niższej półki....taki stosunekl do ludzi przesądza o mojej niechęci do PiS.
Byłam na forum...to Ty chyba ganiałaś po peronach za JK :D


Pt paź 07, 2011 12:39

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):
Gita2 napisał(a):
Alus, a czy ja coś pisałam o milości do JK???
Poza tym wasalami nie gardzę, ale myślę o nich z politowaniem, a to jest różnica.
A co tam u Ciebie w Kielcach się dzieje? Czy dlatego prawie 24 godziny nie było Cię na forum?

Nie gardzę ale się lituję jako gorszymi z niższej półki....taki stosunekl do ludzi przesądza o mojej niechęci do PiS.
Byłam na forum...to Ty chyba ganiałaś po peronach za JK :D

Mocno żałuję, że nie mogłam witać Jarosława Kaczyńskiego w Gdańsku. We wtorki udzielam lekcji moim wnukom:Magdzie i Łukaszowi i moja mołość do JK jest zbyt mała, abym odłożyła to na drugi plan.
Na koniec powiem:Uchowaj nas Panie Boże od rządów PO RPP.


Pt paź 07, 2011 12:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2009 14:36
Posty: 87
Post Re: Idziemy na wybory
Zdecydowałem się, głosuję na Panią Magdalenę Żuraw z mojego okręgu wyborczego, reprezentuje ona moje poglądy, a przede wszystkim broni poczętego życia!

_________________
''Kochajcie i odmawiajcie różaniec''


Pt paź 07, 2011 13:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Idziemy na wybory
PROJEKT RPP- CZYLI TAJNA UMOWA MIĘDZY TUSKIEM A PALIKOTEM
RPP- pozorna secesja Janusza Palikota z PO i utworzenie RPP ma na celu odłowienie osób niezadowolonych z rządów PO; po wyborach dojdzie do koalicji między RPP a PO i ugrupowanie Palikota będzie wspierać Platformę w przegłosowywaniu projektów ustaw; jednym słowem ścisła współpraca z PO czyli de facto głosując na Palikota wspierasz Platformę Obywatelską


Pt paź 07, 2011 14:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Idziemy na wybory
Gita2 napisał(a):
Na koniec powiem:Uchowaj nas Panie Boże od rządów PO RPP.


Jest spore prawdopodobieństwo że Bóg cię wysłucha i PO prawdopodobnie będzie dalej rzadzić z PSLem :)

merkaba napisał(a):
PROJEKT RPP- CZYLI TAJNA UMOWA MIĘDZY TUSKIEM A PALIKOTEM
RPP- pozorna secesja Janusza Palikota z PO i utworzenie RPP ma na celu odłowienie osób niezadowolonych z rządów PO; po wyborach dojdzie do koalicji między RPP a PO i ugrupowanie Palikota będzie wspierać Platformę w przegłosowywaniu projektów ustaw; jednym słowem ścisła współpraca z PO czyli de facto głosując na Palikota wspierasz Platformę Obywatelską


Podstawowym argumentem, który przemawia za bardzo małym prawdopodobieństwem koalicji PO-RPP jest to, że gdyby Palikot chciał wspierać Platformę, to by z niej nie występował z wielkim hukiem i nie bawił sie w wyciąganie jej brudów na światło dzienne. Jest tylko jedna opcja, która by to w tej sytuacji uprawdopodabniała: Palikot chce się dorwać do realnej władzy, ale w PO był postacią tak mizerną i nic nie znaczacą, że jedyną jego szansą na osiągnięcie czegokolwiek z tą partią jest opuszczenie jej, założenie własnej i zmuszenie Tuska do koalicji. Ale ten scenariusz jest przez oficjalną wersję PiSu całkowicie wykluczony, gdyż jak wiemy od Johnnego i Gity, Palikot był bardzo "prominentnym członkiem PO" :)

Natomiast głosując na Palikota wspierasz... Palikota i to jest zupełnie wystarczający powód, żeby na niego nie głosować.


Pt paź 07, 2011 14:07
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Nie istotne, że wspierasz Palikota....brakło dziadka z Wermahtu, to i Palikot jako straszydło się przyda ......JK straszy "babcią ze Stasi", to jako antodotum Palikot :D


Pt paź 07, 2011 15:06

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Idziemy na wybory
Questa napisał(a):
Zdecydowałem się, głosuję na Panią Magdalenę Żuraw z mojego okręgu wyborczego, reprezentuje ona moje poglądy, a przede wszystkim broni poczętego życia!

Rozumiem, że Magdalena Żuraw startuje z listy PiS?, a więc witaj w klubie.


Pt paź 07, 2011 15:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2009 14:36
Posty: 87
Post Re: Idziemy na wybory
Tak z PiS-u, to są moje pierwsze wybory przeczytałem jakie ma ideały i spodobały mi się, takie osoby powinny mieć miejsce w Sejmie, żeby bronić życia i polskiej rodziny. I jeszcze babcie przekonałem, żeby też na nią głosowała:)

_________________
''Kochajcie i odmawiajcie różaniec''


Pt paź 07, 2011 19:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 11:42
Posty: 728
Post Re: Idziemy na wybory
Znalazłem temat na tym forum, który zaczyna być na nowo aktualny. Kto ma ochotę proponuję odsłuchać interesujące wywody socjologa prof. Zybertowicza właśnie na temat wyborów.

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/za ... o-panstwa/

Można podzielić się swoimi uwagami do przedstawionego problemu!

_________________
Pozdrawiam! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

zsoborniki


Pn mar 31, 2014 12:20
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
zsoborniki napisał(a):
Znalazłem temat na tym forum, który zaczyna być na nowo aktualny. Kto ma ochotę proponuję odsłuchać interesujące wywody socjologa prof. Zybertowicza właśnie na temat wyborów.

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/za ... o-panstwa/

Można podzielić się swoimi uwagami do przedstawionego problemu!

Jak to RM pokochało ateistów ...."nasz ateista dobry ateista" :D


Pn mar 31, 2014 14:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Idziemy na wybory
A co, Alus, ty to pewnie ateistów nienawidzisz, co? :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 31, 2014 16:03
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Johnny99 napisał(a):
A co, Alus, ty to pewnie ateistów nienawidzisz, co? :-D

Nie jestem zwolenniczką PiS więc i nie mam obowiązku, ani nie upatruję przyjemności w nienawidzeniu kogokolwiek.
Ateiści nie budzą we mnie wrogich uczuć, nie oskarżam ateistów o niszczenie Kościoła, co non stop powtarzane jest w RM.


Pn mar 31, 2014 16:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 11:42
Posty: 728
Post Re: Idziemy na wybory
Alus skrzętnie zawsze zmienia temat zamiast odnosić się do zasadniczej sprawy. Ale widocznie taką misję pełni na tym forum. Wszyscy są potrzebni a także i ci, co nie doświadczyli (odkryli) jeszcze działania Boga a także ci, co nie są zwolennikami PiS-u.

_________________
Pozdrawiam! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

zsoborniki


Pn mar 31, 2014 16:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 127  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL