Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 18:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Wszystkiego najlepszego drogie Panie. 
Autor Wiadomość
Post Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Wszystkiego najlepszego drogie Panie, bez was ten świat byłby marny i brzydki. :)


Cz mar 08, 2012 10:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Dołączam się do życzeń :)

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz mar 08, 2012 11:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Ja również życzę wszystkiego najlepszego. Niechaj Wam się darzy jak najlepiej, albo jeszcze lepiej.

Chociaż - tak po prawdzie - humoru nie mam. Bo to wiecie, moja oblubieńcza konkubinka Stasiulka, to cwana bestia. Wczoraj sama sobie kupiła kwiatki w biedronce za parę złotych (to tak specjalnie, już ją znam!), aby mnie naciągnąć na droższy prezent. No i tym sposobem pomysła mi ukradła, a rano jak sięgałem do portfela żeby jej dać w prezencie dychę, to psakrwia podbiegła i mówi - o jakie ładne, nowe banknoty i mnie na amen sczyściła.

Zaś Ignac z II piętra, choć mają z Andzią ciche dni, też o prezencie pamiętał. Ino przyszeł do mnie po kokardkę - coby poniższy upominek uatrakcyjnić. Widać te chłopy nie są wcale takie złe. No nie?

Załącznik:
1331167631prezent-na-dzien-kobiet.jpg
1331167631prezent-na-dzien-kobiet.jpg [ 88.39 KiB | Przeglądane 5882 razy ]

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz mar 08, 2012 12:09
Zobacz profil
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.


Cz mar 08, 2012 13:49
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Dołączam się do życzeń.
Drogie Panie bądźcie dla nas zawsze wzorem piękna, cierpliwości....i kochajcie nas mocniej niż my Was :-D :bukiet:


Cz mar 08, 2012 18:17

Dołączył(a): So lis 19, 2011 20:53
Posty: 11
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
A dziękuję Panom 8)
:D <kawusia>



i podzielę się takimi ładnymi życzeniami, które mnie dziś spotkały, może się komus jeszcze przydadzą:P

Zastanawiał się Bóg z czego JĄ stworzyć. I powiedział: "Nie stworzę jej z głowy mężczyzny, żeby nie zadzierała głowy, ani z oka, żeby nie była zbyt ciekawa, ani z ucha, żeby nie podsłuchiwała, ani z serca, żeby nie była zazdrośnicą, ani z ręki, żeby nie dotykała wszystkiego, ani z nogi, żeby nie była latawicą. Stworzę kobietę z żebra, by chroniła serce mężczyzny...


Cz mar 08, 2012 18:41
Zobacz profil
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Ja ze swojej strony, bardzo wszystkim Panom za życzenia dziękuję :)


Cz mar 08, 2012 18:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Wszystkiego najlepszego :)

Obrazek

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 08, 2012 19:19
Zobacz profil
Post Re: życzenia
Wszystkim forumowym kobietom z okazji 8 marca ( 8) ) życzę wszystkiego dobrego.

Obrazek

Niech żyje kobiecość! (może być? jakoś inne hasła nie przychodzą mi z tej okazji do głowy ;) )


So mar 08, 2014 10:24
Post Re: życzenia
MARIEEEEEL litości!!! Nie wprowadzaj Panów w kompleksy, pomyślą jeszcze na widok tej pani, że są tak kobiecy, że to im należy dzisiaj składać życzenia :p

Nie zdziw się, gdy później zobaczysz takie okazy:
Obrazek



A tak w ogóle :mrgreen:
Dla Pań


So mar 08, 2014 11:39
Post Re: życzenia
Mogłabyś MARIEL przenieść te posty do swojego działu, gdzie jest adekwatniejszy tytuł :p: "Wszystkiego najlepszego drogie Panie"
viewtopic.php?f=37&t=30820&p=658676&hilit=prezent#p658676


So mar 08, 2014 11:53
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Zrobione. Wiesz, że miałam też na uwadze pocztówkę dla kobiet z tym panem w gustownym, różowym fartuszku, ale zrezygnowałam, bo ktoś by jeszcze pomyślał, że tak wyglądają moje najskrytsze marzenia :razz:
Edit: Mam jeszcze coś fajnego, tak a propos tego święta kobiecości: ;)


So mar 08, 2014 12:43
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
@MARIEL, wiesz, pomarzyc mozna ;-) zycie jednak szybko nas sprowadza na ziemie :x


So mar 08, 2014 14:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: życzenia
MARIEL napisał(a):
Wszystkim forumowym kobietom z okazji 8 marca ( 8) ) życzę wszystkiego dobrego. [...]

Wielce przemiłe Panie, dziewczyny, kobiety i... (niestety zbanowane lub przepłoszone stąd ochotne lecz szanowne, słodkie i do "rzeczy kobitki" :comk2:, lubo nazbyt inteligentne - dla tego katoforum - damy :bukiet:).

Ja, jak najbardziej pamiętam o Waszym święcie i tradycyjnie uzewnętrzniam wyeksploatowaną wątróbkę oraz serducho pojemne:

Zdrowia, szczęścia i słodyczy - na Dzień Kobiet - Otto życzy!

Aby nie być gołosłownym, oprócz żartobliwych życzonek sprzed dwóch lat (kilka postów wyżej) przypomnę o swym "prymacie" sprzed roku: viewtopic.php?p=739240#p739240 i bukieciku ostów od serca, nie zaś kasy w markecie :razz:.

Cóż mi pozostaje, skoro dziś nie na miejscu jest wspominanie, w miarę obiektywnych czasów rządów @Saxona?
@@Asienkka i MARIEL były pierwszymi po jego rezygnacji, wprowadzającymi "der Neue Ordung". Reforma @Soula, gloryfikacja smutasów i nominacja średniowiecznych kosmitów, to już tylko konsekwencja linii partyjnej?!

Zatem - kochane Panie - nie dziwcie się, że zbieracie dziś zerowe efekty własnej, naiwnej wiary w jakikolwiek szacunek i uczuciowość pseudomacho patrialchalnego systemu - religijnego, społecznego i forumowego!

Ku ilustracji (i przemyśleniu pod nieobecność/a wyrzucenie dobrodusznych humanistów) :

Załącznik:
55093022.jpg
55093022.jpg [ 62.38 KiB | Przeglądane 5629 razy ]

I wyjątkowo, zamiast żartów lub wielkich słów (Otta), to co Wam - moje(?) piękne i drogie - winien okazać dziś każdy mężczyzna/user, lecz jak widać tylko spokoateusz, to potrafi:

Nalepszości i życząc wszystkiego, co najmilsze - kłaniam się, całując Wasze dłonie:


Załączniki:
zzzzzzzzzzzzzzdzień-kobiet.jpg
zzzzzzzzzzzzzzdzień-kobiet.jpg [ 52.14 KiB | Przeglądane 5629 razy ]

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek
So mar 08, 2014 15:05
Zobacz profil
Post Re: Wszystkiego najlepszego drogie Panie.
Kael napisał(a):
@MARIEL, wiesz, pomarzyc mozna ;-) zycie jednak szybko nas sprowadza na ziemie :x

Nie tak źle na tej ziemi, znajdzie się ktoś dla oka:

Obrazek

i coś dla ucha :)


So mar 08, 2014 15:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL