Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 20:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
medieval_man napisał(a):
Owszem, kłamała.
Pisząc o zorganizowanym chamskim wygwizdywaniu weteranów powstania warszawskiego.
Mogłaby przyznać, że w emocjach napisała za dużo, ale po co?
Żadnej skruchy.

Nawet jak wygwizdywano Bartoszewskiego to nie dlatego, że był weteranem, ale dlatego, że był chamsko zachowującym się w przestrzeni publicznej poplecznikiem PO.

A co do tego, że skrytykowałem gwiżdżących za zakłócanie powagi miejsca i czasu, to gdybyś czytała uważnie posty innych, zamiast czytać forum z klapkami na oczach, zauważyłabyś, że od początku krytykowałem taką postawę.
Tak więc Ameryki nie odkryłaś

Krytykowales nader delikatnie miejsce. O czasie, czyli Rocznicy Powstania, gdzie kazdy mogl byc a juz na pewno byli powstancy, dopisales w kolejnym poscie. Nie uszanowano wlasnie powstancow, ktorzy tam chcieli cos waznego dla siebie i dla Polski swietowac. Pospolstwo postanowilo zalatwic swoj interes i opluc czy tam wygwizdac tych, ktorych nie lubi. Takze powstanca. Niewatpliwie bardzo po "katolicku", swoja droga.
Powstancow mieli w ... wielkim powazaniu.

I gdybyś czytał uważnie posty innych, zamiast czytać forum z klapkami na oczach, zauważyłbyś, ze docenilam, ze przynajmniej miejsce uznales za niegodne chamskich politycznych rozgrywek.


Pn maja 28, 2018 17:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
Widzisz co sam tylko chcesz.
Teraz będziesz dowodził, że gwiżdżący znaleźli się na cmentarzu zupełnie przypadkiem......
Niezależnie czy modlitwa Richelieu, czy łobuza spod budki z piwem, faktem jest, że zdradzanie na publicznym forum stanu zdrowia, czy umysłu znajomego zakonnika, jest nie jest godziwe - dlatego tak je zapamiętałam.

Czy gwiżdżący na cmentarzu organizowali się na Twitterze na gwizdanie, analogicznie do tego, co robili chcący sikać na pomnik, jak to zostało opisane https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002752#p1002752 ?

Bo jeśli się nie organizowali, to nie potrzeba dowodzenia na brak organizowania, bo sam brak tego dowodzi. Nie popadajmy w paranoję, jak na razie dowodów na to, że się nie jest wielbłądem, nie trzeba przedstawiać.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn maja 28, 2018 17:30
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
chwat napisał(a):
Alus napisał(a):
Widzisz co sam tylko chcesz.
Teraz będziesz dowodził, że gwiżdżący znaleźli się na cmentarzu zupełnie przypadkiem......
Niezależnie czy modlitwa Richelieu, czy łobuza spod budki z piwem, faktem jest, że zdradzanie na publicznym forum stanu zdrowia, czy umysłu znajomego zakonnika, jest nie jest godziwe - dlatego tak je zapamiętałam.

Czy gwiżdżący na cmentarzu organizowali się na Twitterze na gwizdanie, analogicznie do tego, co robili chcący sikać na pomnik, jak to zostało opisane https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002752#p1002752 ?

Bo jeśli się nie organizowali, to nie potrzeba dowodzenia na brak organizowania, bo sam brak tego dowodzi. Nie popadajmy w paranoję, jak na razie dowodów na to, że się nie jest wielbłądem, nie trzeba przedstawiać.

Czyżbyś sądził, że w dobie powszechnego internetu zanikły przez lata stosowane sposoby zorganizowania się?
Ten aktualnie nawołujący do sikania na pomnik to marnej kondycji prowokator.
Prowokator, bo pomnik jest poświęcony wszystkim ofiaro katastrofy pod Smoleńskiem, kogo zatem spośród 96 zmarłych, politolog zamierza znieważyć......jedynie sam siebie.


Pn maja 28, 2018 17:45
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
chwat napisał(a):
Alus napisał(a):
Widzisz co sam tylko chcesz.
Teraz będziesz dowodził, że gwiżdżący znaleźli się na cmentarzu zupełnie przypadkiem......
Niezależnie czy modlitwa Richelieu, czy łobuza spod budki z piwem, faktem jest, że zdradzanie na publicznym forum stanu zdrowia, czy umysłu znajomego zakonnika, jest nie jest godziwe - dlatego tak je zapamiętałam.

Czy gwiżdżący na cmentarzu organizowali się na Twitterze na gwizdanie, analogicznie do tego, co robili chcący sikać na pomnik, jak to zostało opisane https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002752#p1002752 ?

Bo jeśli się nie organizowali, to nie potrzeba dowodzenia na brak organizowania, bo sam brak tego dowodzi. Nie popadajmy w paranoję, jak na razie dowodów na to, że się nie jest wielbłądem, nie trzeba przedstawiać.

Czyżbyś sądził, że w dobie powszechnego internetu zanikły przez lata stosowane sposoby zorganizowania się?
Ten aktualnie nawołujący do sikania na pomnik to marnej kondycji prowokator.
Prowokator, bo pomnik jest poświęcony wszystkim ofiaro katastrofy pod Smoleńskiem, kogo zatem spośród 96 zmarłych, politolog zamierza znieważyć......jedynie sam siebie.

http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... hejtu.html
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/irena-s ... ch/k6689mz
stanowisko sekretarza stanu w gabinecie premiera, wynagrodzenie z msz.....chyba wyczerpuje odpowiedź na Twoje pytanie o organizatorów.


Wt maja 29, 2018 6:24

Dołączył(a): Pn cze 18, 2018 22:03
Posty: 18
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Witajcie.
Myślałem, że tu: https://zchrystusem.pl/kawiarenka-f48/t ... -s390.html znajdę parę osób do pogadania o Smoleńsku. Niestety beton jest betonem, zamknęli mi temat, ale jazdę z nimi miałem jednak równą.


Pn cze 18, 2018 22:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Przyszedłeś tu na skargę, czy dyskutować?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn cze 18, 2018 22:13
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Małgosiaa napisał(a):
Przyszedłeś tu na skargę, czy dyskutować?

Tym bardziej, że dyskusja nie będzie inaczej przebiegała, skoro na wskazanym forum piszą osoby, które także swoje racje o katastrofie smoleńskiej już przedstawiały na forum "wiara".


Wt cze 19, 2018 7:33

Dołączył(a): Pn cze 18, 2018 22:03
Posty: 18
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
Tym bardziej, że dyskusja nie będzie inaczej przebiegała,

Myślę, że jednak będzie inaczej przebiegała, przejrzałem nie co co tu napisano, jednak inaczej to wygląda
Alus napisał(a):
skoro na wskazanym forum piszą osoby, które także swoje racje o katastrofie smoleńskiej już przedstawiały na forum "wiara".

Te osoby już swoje napisały, a właściwie prócz negacji nic nie napisały tu jak i też tam.
Małgosiaa napisał(a):
Przyszedłeś tu na skargę, czy dyskutować?
Może wyjaśnię, bo to bardzo ważne:
"Dyskusja (od łac. discussio 'roztrząsanie')[1] – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób."
Bardzo często ten argument jest w różnych polemikach nie dotrzymywany. Tu też czasami się to rozjeżdża.


Wt cze 19, 2018 10:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 18, 2018 22:03
Posty: 18
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Przeglądając watek nie ukrywam, że jednak pobieżnie całość zagadnienia została wrzucona do jednego wora. Myślę, ze jednak wymiary tej tragedii należy podzielić na trzy, cztery części:
1 organizacja lotu do startu
2 sam lot od startu do miejsca upadku
3 wrak i jego badanie
4 ofiary.

W zasadzie wszystkie te tematy zostały poruszone lecz jeżeli je zazębimy nie dojdziemy do żadnych wniosków, tym bardziej jeżeli zaczniemy w te tematy wplatać doniesienia prasowe, które to czasami są z sobą sprzeczne. Można się oprzeć na dokumentach oraz na wypowiedziach fachowców ale nie takich co mają fakultet muzykologa po teologii a ludzi, którzy zjedli zęby za sterami takich maszyn.
Mala analiza i szybko mamy obraz jasny czysty i klarowny.


Wt cze 19, 2018 18:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Jak dla mnie temat wyczerpany do granic wytrzymałości. PiS zrobił z tragedii narodowej komedię i nie ma sensu w tym gatunku uczestniczyć. Mało tego. Kolejną tragedia jest uczestniczenie w komedii.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 19, 2018 21:06
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Małgosiaa napisał(a):
Jak dla mnie temat wyczerpany do granic wytrzymałości. PiS zrobił z tragedii narodowej komedię i nie ma sensu w tym gatunku uczestniczyć. Mało tego. Kolejną tragedia jest uczestniczenie w komedii.

Raczej tragifarsę, bo nawet komuniści uszanowali wolę matki Grzegorza Przemyka i nie dokonali zamierzonej ekshumacji, dla PiS wola rodziny, spokój zmarłych, nie znaczy nic.


Śr cze 20, 2018 7:43

Dołączył(a): Pn cze 18, 2018 22:03
Posty: 18
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Małgosiaa napisał(a):
Jak dla mnie temat wyczerpany do granic wytrzymałości. PiS zrobił z tragedii narodowej komedię i nie ma sensu w tym gatunku uczestniczyć. Mało tego. Kolejną tragedia jest uczestniczenie w komedii.

Takt, tylko jeszcze wiele osób wierzy w tę komedię a warto by im wytłumaczyć, ze to dramat a nie komedia.


Śr cze 20, 2018 13:29
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ci, którzy mieli zrozumieć, że to bzdura, zrozumieli. Reszcie nic nie wytłumaczysz. Co najwyżej dowiesz się, że nie jesteś godny czyścić butów autorowi teorii zamachu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 20, 2018 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
wątpiacy1 napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Jak dla mnie temat wyczerpany do granic wytrzymałości. PiS zrobił z tragedii narodowej komedię i nie ma sensu w tym gatunku uczestniczyć. Mało tego. Kolejną tragedia jest uczestniczenie w komedii.

Takt, tylko jeszcze wiele osób wierzy w tę komedię a warto by im wytłumaczyć, ze to dramat a nie komedia.

Wiarę chcesz wytłumaczyć? Moim zdaniem, chcesz nawrócić na swoją wiarę. Każda wiara prowadzi do fikcji i kłamstwa, a nie do prawdy. Wierzysz w słońce, wierzysz w księżyc, wierzysz w gwiazdy? Po prostu wiesz że istnieją.


Cz cze 21, 2018 8:49
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
george45 napisał(a):
Każda wiara prowadzi do fikcji i kłamstwa, a nie do prawdy.

Wierzysz w wyznanie miłości partnerki/żony/męża, a to tylko kłamstwo.


Cz cze 21, 2018 10:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL