Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Inicjatywa 
Autor Wiadomość
Post Inicjatywa
Potrzeba 1 miliona podpisów PROLIFE, żeby powalczyć z aborcją w UE.




Warto się włączyć. Zagłosujcie i roześlijcie apel dalej.


Powstała bardzo ważna inicjatywa obrony ludzkiego życia w UE. Użyto przepisów UE aby zablokować mordowanie nienarodzonych dzieci, oryginał po angielsku: http://www.oneofus.eu/initiative-explanation/

Po polsku można przeczytać tu: http://www.naszdziennik.pl/wp/19292,pow ... iatek.html

Formularz do głosowania: https://ec.europa.eu/citizens-initiativ ... /signup.do

Bardzo proszę zagłosujcie ! Wystąpmy w ten sposób w obronie Bożych przykazań i naszej ludzkiej przyzwoitości. Powyższy formularz jest b. prosty i szybko się go wypełnia.
Koniecznie prześlijcie tę wiadomość wszystkim znajomym w kraju i za granicą (w UE), opowiedzcie sąsiadom i kolegom w pracy.
Ratujmy dzieci abyśmy nie odpowiadali za grzech zaniedbania!


Pn lut 18, 2013 19:17
Post Re: Inicjatywa
Raczej o efekt będzie ciężko bo jest to odgórnie sterowana polityka na szczytach władz sterujących podstawionymi rządami narodów. A celem jest mordowanie dzieci zniewolonych narodów w dzisiejszych obozach koncentracyjnych zwanych aborcyjnymi klinikami. Oczywiście warto robić takie inicjatywy, chociażby po to by pokazać że są ludzie sprzeciwiający się mordowaniu dzieci. Myślę jednak że u nas w kraju taki ruch powinien powstać przeciwko invitro które PO już realizuje, a jest to działanie które Tusk wykonuje z polecenia w naszym kraju w tym samym celu co w innych dokonuje się mordu dzieci poszczególnych narodowości.


Wt lut 19, 2013 10:32
Post Re: Inicjatywa
A podpisales sie chociaz?
Gosc Niedzielny tez te akcje zalecal pod koniec stycznia. I papiez Benedykt XVI pochwalal.


Wt lut 19, 2013 10:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Jeden z nas - akcja przeciwko aborcji
Chciałbym zainteresować Was akcją, której celem jest walka z finansowaniem aborcji przez Unię Europejską.

Działania mają charakter formalny i ogólnoeuropejski a formą jest inicjatywa obywatelska w ramach funkcjonowania Parlamentu Europejskiego.

Informacje oraz podpisy wspierające akcję:
http://jedenznas.pl/
http://www.oneofus.eu/pl/

Myślę, że nie możemy pozostać obojętni.
Pozdrawiam

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Pt maja 31, 2013 6:53
Zobacz profil
Post Re: Jeden z nas - akcja przeciwko aborcji
Już wiemy ;)
Temat: Inicjatywa
viewtopic.php?f=37&t=33253&p=735558&hilit=miliona+podpis%C3%B3w#p735558


Pt maja 31, 2013 7:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Jeden z nas - akcja przeciwko aborcji
Akcja się rozwija. Na razie zebrano prawie pół miliona podpisów - do wniosku potrzeba jeszcze drugie tyle.

Jeśli się uda osiągnąć wymagana liczbę, inicjatywą będzie musiał zająć się Parlament Europejski.
Będzie wtedy czas na dyskusję parlamentarną (wysłuchanie publiczne) i nagłośnienie problemu.
Polega on na tym, że z powodu dziur w systemie prawnym pieniądze unijne są kierowane na działania skierowane przeciwko życiu, szczególnie chodzi o niszczenie ludzkich embrionów, badania na komórkach macierzystych.

Im więcej podpisów tym lepiej. Wystarczy milion, ale dwa zrobią większe wrażenie :)
Inicjatorzy liczą szczególnie na głosy z Polski.
Myślę, że nie możemy zawieść.

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Pt maja 31, 2013 20:52
Zobacz profil
Post Re: Inicjatywa
http://www.youtube.com/watch?v=Zq6PdvBD ... =endscreen


Wt cze 11, 2013 16:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Inicjatywa
Zajrzałem teraz:
Cytuj:
Mamy 676.386 z 1.000.000 podpisów
Z tego 126.609 podpisów z Polski!

Szału nie ma, zwłaszcza jeśli chodzi o Polskę.
Muszę powiedzieć, że rozczarowują mnie zawsze takie akcje. Wydaje mi się, że "kto żyw i w Boga wierzy" zaraz się podpisze a tutaj tak pomalutku, że chyba do października nie dadzą rady.

Może słaba promocja? A może łatwiej zbierać podpisy za okręgami jednomandatowymi?

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Śr lip 03, 2013 21:24
Zobacz profil
Post Re: Inicjatywa
Niestety projekt w całości odrzucono: http://info.wiara.pl/doc/2022918.Inicja ... -odrzucona


Cz maja 29, 2014 10:38
Post Re: Inicjatywa
Mariel,

takie wiadomości podcinają skrzydła.
Powiedz mi , jak mam rozumieć godność człowieka, poszanowanie jego praw...kiedy nikt, absolutnie nikt, nie liczy się ze zdaniem 2-milionowej grupy ludzi.

Płakać mi się chce.


Cz maja 29, 2014 18:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Inicjatywa
Cytuj:
Powiedz mi , jak mam rozumieć godność człowieka, poszanowanie jego praw...

Chodzi ci o moj wpis ktory MARIEL usuneal?
Jesli nie, czym sie przejmujesz?
"Mamy 676.386 z 1.000.000 podpisów"
Ja po prostu jestem zaskoczony swiadomoscia ktora pozwala wam tak celnie oceniac swiat.
Moim zdaniem, bardzo dobry wynik!
Prawie 700 000 ludzi! Przeciez to niespelna sto procent z 0.1 promila!
Niepodwazalny sens prowadzenie akurat takich (lub podobnych) kampanii. Kolosalna sila przebicia, widoczna jak na dloni! Swiat oczekuje madrych, polskich incjatyw!
Moja sie nie spodobala, skasowano. Wymyslcie cos lepszego skoro pokoj swiatowy olewacie. :(


Cz maja 29, 2014 19:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 20:19
Posty: 79
Post Re: Inicjatywa
http://wzrostwiary.blogspot.com/2014/05 ... eksza.html

_________________
Obrazek
Solidarni z prześladowanymi
Jestem trzeźwy - bądź i ty

Kiedy chce się zniszczyć religię, zaczyna się od ataków na kapłanów, bo tam, gdzie nie ma kapłana, nie ma już ofiary i religii. św. Jan Maria Vianney


Cz maja 29, 2014 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Inicjatywa
Wiesz czym jest forum? Na forum sie dyskutuje.
W jaki celu linkujesz do bloga?

"Okazuje się, że mechanizm Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej wpisany w traktat o funkcjonowaniu UE, by obywatele mogli wpływać na kształt unijnego prawa, jest tylko fasadą demokracji.".

Jesli dobrze rozumiem, 1 000 000 obywateli zmusza EU do czegostam. 700 000 - nie. Wytlumacz, moge sie mylic.
Mam tez pytanie. Czy bys poparl moje incjatywe zbierania glosow za "Zeby wojen nie bylo, chorob i wszystkiego zlego z punktu widzenia katolika"?
Moglbym otworzyc nowy temat z tabela "tak-nie". Moderacja glosow liczyc nie chce, choc sprawa ambitna. :(


Cz maja 29, 2014 20:00
Zobacz profil
Post Re: Inicjatywa
Ja bym poparł inicjatywę żeby nie było niczego. Wtedy każdy mógłby się spełnić robiąc coś. Współcześnie bowiem tyle rzeczy zostało już zrobionych, że wielu ludzi nie widzi celu i sensu swojej egzystencji i przyłącza się do ruchów głoszących konieczność zmian na lepsze, to jest na gorsze.

To poważny problem filozoficzny.


Cz maja 29, 2014 20:05
Post Re: Inicjatywa
lokis napisał(a):
Cytuj:
Powiedz mi , jak mam rozumieć godność człowieka, poszanowanie jego praw...

Chodzi ci o moj wpis ktory MARIEL usuneal?

Nie, nic mi o tym nie wiadomo.

Jesli nie, czym sie przejmujesz?
"Mamy 676.386 z 1.000.000 podpisów"
Ja po prostu jestem zaskoczony swiadomoscia ktora pozwala wam tak celnie oceniac swiat.
Moim zdaniem, bardzo dobry wynik!

Zawsze znajdziesz jakieś +

Prawie 700 000 ludzi! Przeciez to niespelna sto procent z 0.1 promila!
Niepodwazalny sens prowadzenie akurat takich (lub podobnych) kampanii. Kolosalna sila przebicia, widoczna jak na dloni! Swiat oczekuje madrych, polskich incjatyw!
Moja sie nie spodobala, skasowano.

hmm, a czego dotyczyła?

Wymyslcie cos lepszego skoro pokoj swiatowy olewacie. :(

Chodziło o światowy pokój? To piękna inicjatywa i bardzo na czasie



Lokis, dzięki za dobre słowa.
Pozdrawiam, M-M


Cz maja 29, 2014 21:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL