Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 9:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
 Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
"Szokująca przemoc seksualna" stosowana przez dzieci wobec swoich rówieśników ma miejsce od wczesnych lat szkolnych – takie dane ujawnił najnowszy raport brytyjskiego komisarza ds. dzieci, którego wyniki publikuje BBC. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wielka- ... ieci/blkw9 Badanie wykazało, że prawie 2,5 tys. młodych ludzi padło ofiarą wykorzystywania seksualnego, a dalsze 16,5 tys. było zagrożone. Niepokojący jest fakt, że zagrożenie to dotyczyło dzieci z różnych warstw społecznych, z terenów zarówno miejskich, jak i wiejskich.
Fakt, że niektórzy dorośli, zazwyczaj mężczyźni, gwałcą i wykorzystują dzieci jest już niestety powszechnie akceptowany
– powiedziała Berelowitz. – Odkryliśmy jednak szokujące i głęboko niepokojące dowody przemocy seksualnej, w tym gwałtów, popełnianych przez młodych ludzi w stosunku do innych młodych ludzi oraz dzieci – dodała.

To są efekty edukacji seksualnej, bombardowania ludzi, zwłaszcza dzieci, seksem w każdym medium w stopniu porażającym. To, co dawniej młody człowiek doświadczał od święta w sferze erotycznej , to teraz ma codziennie i to godzinami! Edukacja seksualna w UK tylko doprowadziła do wzrostu aborcji i to u dzieci! Właśnie przeglądam podręcznik biologii z Anglii. Przeznaczony od 11 do 14 roku życia. Rzeczywiście ciekawie napisany, z obrazkami... Jestem pod wrażeniem. :( Nie widzę powodów, dla których mają się dzieci uczyć w tym wieku jak włożyć penisa do pochwy i jakie środki antykoncepcyjne są najbardziej skuteczne. Tego uczą dzieci, to mają efekty: zboczenia, gwałty dzieci na dzieciach, holocaust nienarodzonych dzieci. http://prolife.com.pl/pg/pl/wiadomosci/ ... tanii.html
W Wielkiej Brytanii ogłoszono dane statystyczne dotyczące aborcji za rok 2009. Odnotowano niewielkie zmniejszenie przypadków zabijania dzieci nienarodzonych. Dane obejmujące Anglię Szkocję i Walię pokazują, że przeprowadzono tam w ubiegłym roku 202 105 aborcji. :o Tylko w ciągu jednego roku, pomimo lansowanej edukacji seksualnej, jako remedium na nieodpowiedzialne ciąże. Kiedyś myślałem, że na W Europy jest większy szacunek do życia, bo nie było tam komunizmu, ale widzę, że cywilizacja śmierci tam zagościła na dobre, i przynosi demoniczne efekty. Zero moralności i przyzwoitości. U nas też to się panoszy. Małolaty- 12,13 lat ubierają się i malują jak dorosłe kobiety. Gdzie poczucie wstydu i skromności? W moich czasach, jak dziewczyna 18 letnia przyszła do klasy z kolczykiem czy miała pomalowane usta, to była wyproszona z lekcji. Teraz dzieci robią się tak wyuzdane i bezwstydne, jak kiedyś prostytutki - i to nie wszystkie! Jak ostatnio zwróciłem takiej małolacie( 12-latka) uwagę, że ubiera się niestosowanie do wieku: obcisłe leginsy, ostry makijaż, to mnie obrzucała wyzwiskami. Gdzie jest jej katolicka rodzina, czego jej uczy. Patrzę na to wyuzdanie młodych dziewczyn i widzę, że mało która czerpie wzorce ze skromnej, cichej i pokornej Matki Bożej. Jak jest napisane tutaj
http://www.piotrskarga.pl/ps,459,16,885 ... ierze.html
Kobieta musi być skromna w ubiorze. Wystawianie ciała na pokaz publiczny jest wyzbyciem się aury tajemniczości. Duch i wnętrze kobiety wymagają, aby była ona nie tylko ubrana, ale żeby to był także strój godny i przyzwoity. Noszenie pozbawionych godności ubrań jest nie tylko niemoralne z tego powodu, że może wywoływać pożądanie u płci przeciwnej, ale jest także całkowicie niegodne natury kobiecej, którą cywilizacja chrześcijańska określiła mianem "damy".
Oto dlaczego absolutnie konieczne było zniszczenie sensu przyzwoitości i skromności. Wskutek tego później można było zniszczyć jeszcze więcej. Nikt nie może zaprzeczyć, że instytucja rodziny jest i będzie jednym z najważniejszych celów rewolucji kulturalnej obecnego wieku. Także nikt nie może zaprzeczyć, że sercem domu jest kobieta. Atakując kobietę, atakuje się rodzinę.

Dobrze, że moja narzeczona jest skromna: nie maluje się, zero ubioru wyzywającego ( skromna szara spódnica i trzewiki). Nie traci pieniędzy na salony mody itp wynalazki tego świata, bo wie, że Bogu podoba się tylko wnętrze( dusza), a reszta i tak do piachu.
Nagonka liberałów na księży ma na celu odwrócenie uwagi od zasadniczego problemu: to oni i ich media promują patologie, wyuzdanie, pedalstwo, zabijanie dzieci na życzenie. To tam kwitnie pedofilia http://www.wykop.pl/ramka/668279/rozbit ... pedofilow/


Śr lis 27, 2013 2:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
proteom napisał(a):
Badanie wykazało, że prawie 2,5 tys. młodych ludzi padło ofiarą wykorzystywania seksualnego, a dalsze 16,5 tys. było zagrożone.

Daje to, w zaokrągleniu (w górę), 20 tys. osób. W Wielkiej Brytani żyje, w zaogkrągleniu (w dół), 60 mln. osób. 20 tysięcy z 60 milionów to są trzy setne procenta. To są promile.

proteom napisał(a):
Odkryliśmy jednak szokujące i głęboko niepokojące dowody przemocy seksualnej, w tym gwałtów, popełnianych przez młodych ludzi w stosunku do innych młodych ludzi oraz dzieci

Panią Berelovitz należałoby przepuścić przez turnus po polskich domach dziecka.

proteom napisał(a):
Właśnie przeglądam podręcznik biologii z Anglii. Przeznaczony od 11 do 14 roku życia. Rzeczywiście ciekawie napisany, z obrazkami... Jestem pod wrażeniem.

Ja miałem taki obrazek w książce do rosyjskiego. Było tam zdjęcie gimnastyczki robiącej szpagat. Czy mam pisać konkretnie, co i gdzie zostało długopisem dorysowane?

proteom napisał(a):
Nie widzę powodów, dla których mają się dzieci uczyć w tym wieku jak włożyć penisa do pochwy i jakie środki antykoncepcyjne są najbardziej skuteczne.

14 lat to jest młodzież, to są nastolatkowie. W wypadku ustroju Bożego, tj. średniowiecznego feudalizmu, małżonkowie. Na jakiej planecie proteom żyje?

proteom napisał(a):
Tego uczą dzieci, to mają efekty: zboczenia, gwałty dzieci na dzieciach, holocaust nienarodzonych dzieci.

Sam jesteś zboczenie i holocaust. Nie, nie chodzi mi o to, żeby obrazić. Chodzi mi o to, żeby zwrócić Ci uwagę, że sam takimi kategoriami myślisz i sam takie słowa wprowadzasz do obiegu. Zaśmiecasz język dyskusji, rozumiesz?

proteom napisał(a):
Dane obejmujące Anglię Szkocję i Walię pokazują, że przeprowadzono tam w ubiegłym roku 202 105 aborcji.

200 tys. z 30 mln. to jest siedem dziesiątych procenta. Dalej promile.

proteom napisał(a):
Nagonka liberałów na księży ma na celu odwrócenie uwagi od zasadniczego problemu: to oni i ich media promują patologie, wyuzdanie, pedalstwo, zabijanie dzieci na życzenie.

Pewno zarobię za to drugie ostrzeżenie i będę musiał udać się na urlop przed trzecim, ale, chłopie, naprawdę: o czym Ty chcesz prowadzić tę dyskusję? Ma to być wysypisko rantów na współczesną kulturę? Ja też uważam, że pokemony i tapeciary są osobami o zerowym guście. Pogadamy sobie? Ale o czym, o k...wkach? [...]

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Ostatnio edytowano Śr lis 27, 2013 8:00 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

obraźliwe przytyki -> kosz.



Śr lis 27, 2013 2:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 16:27
Posty: 331
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
W moich czasach, jak dziewczyna 18 letnia przyszła do klasy z kolczykiem czy miała pomalowane usta, to była wyproszona z lekcji. Teraz dzieci robią się tak wyuzdane i bezwstydne, jak kiedyś prostytutki - i to nie wszystkie!


Powiem ci szczerze, jeżeli ty uważasz, że kolczyk i pomalowane usta to oznaka prostytucji, to masz naprawdę poważny problem. Moim zdaniem, szanowny moralizatorze, wyzywanie od k... każdej dziewczynki, która nie ubiera się w twoim ulubionym stylu, nie stoi moralnie wyżej od jej molestowania seksualnego.

Wiesz, ile jest gwałtów na nieletnich w Iranie czy Indonezji, gdzie nie ma paskudnego liberalizmu, a patologie i pedalstwo są karane sądownie? Pewnie się nie dowiesz, bo tam o takich rzeczach nie przeczytasz w prasie. Bo to nieprzyzwoite i prowadzi do zgorszenia publicznego. Indonezyjskie dwunastoletnie dziewczynki zmuszane do prostytucji przez swoich rodziców nie mogą liczyć na to, że ktoś o tym napisze i coś z tym zrobi. To jest właśnie efekt "niedoseksualizowania" - czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal, prawda? Sądzisz że w Anglii w epoce wiktoriańskiej, gdy wszystko było nieprzyzwoite, nie istniało wykorzystywanie nieletnich? Rzeczywiste jest dla ciebie tylko to, co jawne?

Swoją drogą, ciekawi mnie, jaki procent z tych 200 tys. aborcji dokonują Polki mieszkające lub przyjeżdżające tylko w tym celu do Wielkiej Brytanii.


Śr lis 27, 2013 6:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
@proteom

to najperfidniejszy rodzaj zniewolonia innego człowieka
umieścić go na ołtarzu i nie pozwalać z niego zejść


Ty właśnie to robisz.

Kobieta nic nie musi.
Jest wolnym człowiekiem i wolność to jej pierwsze i podstawowe prawo.
Bez wolności wszysko inne traci sens.

Chce być skromna - niech będzie skromna.
Chce nosić mini i ostry makijaż niech nosi.
Tobie nic do tego.

Tobie co najwyżej może się to podobać lub nie jej sposób ubierania
lub nie. Twój gustu - Twoja sprawa.

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Śr lis 27, 2013 11:19
Zobacz profil
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Cytuj:
Kobieta nic nie musi.
Jest wolnym człowiekiem i wolność to jej pierwsze i podstawowe prawo.
Bez wolności wszysko inne traci sens.

Oczywiście. Nikt nic nie musi. Tak samo ja czy ty nie musimy być katolikami i przestrzegać przykazań Bożych, kościelnych i być posłuszni Papieżowi. W końcu ogranicza to wolność... .

Cytuj:
Chce nosić mini i ostry makijaż niech nosi.
Tobie nic do tego.


Wszyscy wiemy, że szczególnie w miesiącach letnich zobaczyć można stroje, rażące każdego, kto posiada jeszcze choć trochę szacunku i zrozumienia dla cnót chrześcijańskich oraz zwykłej ludzkiej skromności. Na plażach, w miejscowościach wypoczynkowych - niemal wszędzie, na ulicach wielkich i małych miast, w miejscach prywatnych i publicznych, a nierzadko również w budynkach poświęconych Bogu, dominują, stroje nieskromne i nieprzyzwoite. Z tego powodu zwłaszcza młodzież, będąca w wieku szczególnie podatnym na pokusy zmysłowe, wystawiona jest na wyjątkowe niebezpieczeństwo utraty niewinności, która jest najpiękniejszą ozdobą ich duszy i ciała. W sposób szczególny problem niemoralnej mody związany był i jest głównie z tym, co media lansują w strojach kobiecych. Dlatego w dalszym ciągu listu Stolica Apostolska zwracała uwagę: Stroje kobiece, o ile mogą one być nazwane jeszcze strojami, ubiory, "jeśli można nazwać ubiorem coś, co nie chroni ciała ani nie służy skromności" sprawiają niekiedy wrażenie, że mają raczej pobudzić lubieżność, niż przed nią bronić. - Pius XII

Cytuj:
Tobie co najwyżej może się to podobać lub nie jej sposób ubierania
lub nie. Twój gustu - Twoja sprawa.

A nie slyszałaś, że grzeszących należy upominać? Tak, tak jesienna noszenie przykusych sukienek, dekoltów do pępka jest grzechem nieskromności i braku wstydu. Nie ważne jak będziesz sobie to tłumaczyć i jak bardzo będziesz widziała w tym wydumany seksizm.


Śr lis 27, 2013 12:17

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
A noszenie spodni przez kobiety?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr lis 27, 2013 12:29
Zobacz profil
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
JedenPost napisał(a):
A noszenie spodni przez kobiety?

No przecież to kobiety spodnie wymyśliły i pierwsze nosiły! Przynajmniej w kulturze basenu śródziemnomorskiego. To dla bezpieczeństwa, aby mężczyzn do gwałtu nie kusić.


Śr lis 27, 2013 12:50

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
I co z tego? Ileż było krzyku jakie to nieskromne i niemoralne?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr lis 27, 2013 13:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Skoro już sprowadzamy rzecz do absurdu -
sharp7 napisał(a):
Tak, tak jesienna noszenie przykusych sukienek, dekoltów do pępka jest grzechem nieskromności i braku wstydu.

Tak, jesienna. Pamiętaj, że jesteś worem grzechu i kusisz do grzechu samym swoim istnieniem. Sharp się może rozebrać do slipek na basenie, a Ty masz pływać w swetrze i spódnicy. Bóg tak chce! To znaczy, papież...

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr lis 27, 2013 14:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Dobra, zanim się Johnny przyczepi (i tak się przyczepi).

Dżihad toczy się w swoim sercu. "Jeśli Twoje oko cię gorszy..." i tak dalej. Nie kobieta jest winna Twojego grzechu i nie ona dopuszcza się w sercu swoim cudzołóstwa, ino Ty.

Weź pod uwage, że mężczyznę w kobiecie kusić może cokolwiek, od zapachu po kolor włosów; dosyć popularne są bose stopy. Gdyby przerzucić całą odpowiedzialność za grzech pożądania na kobietę, one wszystkie musiałyby wyglądać jak czarownice: rozczochrane, brudne i śmierdzące, żeby broń Panie Boże nie kojarzyć się z TYM. A i tak nie wyklucza to wszystkich pasjonatów.

Jeśli więc odczuwasz pożądanie na widok damskiej mody, to albo chodzisz z wzrokiem wbitym w chodnik, albo zawiązujesz sobie oczy i wystukujesz laską drogę przed sobą, jak ociemniały. (Ociemniali dają radę; Ty też się nauczysz.)

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr lis 27, 2013 14:53
Zobacz profil
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
sharp7 napisał(a):
A nie slyszałaś, że grzeszących należy upominać? Tak, tak jesienna noszenie przykusych sukienek, dekoltów do pępka jest grzechem nieskromności i braku wstydu. Nie ważne jak będziesz sobie to tłumaczyć i jak bardzo będziesz widziała w tym wydumany seksizm.

Bardzo dobra odpowiedz @Lurkera.
Lurker napisał(a):
Dżihad toczy się w swoim sercu. "Jeśli Twoje oko cię gorszy..." i tak dalej. Nie kobieta jest winna Twojego grzechu i nie ona dopuszcza się w sercu swoim cudzołóstwa, ino Ty.


Gdybys poczytal sobie Ewangelie, to bys znalazl wersje jeszcze radykalniejsza:
Cytuj:
27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż!10 28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. 29 11 Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. 30 I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. Mt 5,27-30


Czyli, jezeli ty pozadasz kobiete, to TY jestes winien. Nie ona. W Izraelu 2000 lat temu raczej zadna kobieta gola nie chodzila, a pozadanie bylo i wtedy problemem mezczyzn.
Te pomysly, ze to kobieta prowokuje (biednych, slabych) mezczyzn (czy moze chloptasiow?) do grzechu, mezczyzni wbijali sobie do glowy od czasow Adama i Ewy. A Kosciol, zdominowany przez meskich celibatariuszy, ich w tym utwierdzal.
I w ten prosty sposob, jak Adam, uwazali ze winne sa kobiety i sam Pan Bog, bo kobiety stworzyl.

A Pan Jezus mowi wyraznie i to do mezczyzn: TY jestes winien.


Śr lis 27, 2013 15:03
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Nie odniose się do większości, bo nie ma sensu. Czekałem tylko jeszcze na teksty o murzynkach w Afryce, które nikogo nie gorsza i inne bzdety.
Lurker gada oklepane głuopty, a Kael zaczyna przypominac Majanovak.
Szkoda, bo przez lata, czego dalem przyklad powyżej, Kościół, jego głowy, pasterze, święci jasno wypowiadali się w tej kwestii. Kto chce ten znajdzie i pojmie róznice, granice i sens, a kto nie to będzie generalizował, bo tak łatwiej.
Przypominam, że nikt nikogo nie zmusza do słuchania Papieża, zawsze można iść własną drogą - oświeconą, co tam KK.

Pozdrawiam.


Śr lis 27, 2013 17:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Pozdrowień nie przyjmuję.

Idąc tropem sharpa dochodzimy do punktu, w którym "i nie wódź nas na pokuszenie" przestaje być prośbą, a staje się żądaniem. Żądaniem, aby sam świat utrzymywał nas w ryzach, bo my sami nie jesteśmy w stanie zapanowac nad sobą, nad naszą naturą, za którą nie możemy przecież odpowiadać, skoro nie stworzyliśmy się sami i nie zrywaliśmy osobiście żadnego owocu.

Można ostatecznie takie żądanie postawić, ale konsekwencją odmowy jego spełnienia jest wypowiedzenie posłuszeństwa, na zasadzie: ja wypełniam swoją część umowy (napominam, poprawiam), a Ty nie chcesz wypełnić swojej (ale jakiej?); jesteś więc oszustem, grasz ze mną nieczysto.

Wtedy zrywam więź i zaczynam budować ustrój doskonały na własną rękę. Świat pozbawiony grzechu, to znaczy taki, w którym ja (ja...!) nie jestem wystawiony na żadne pokusy. Świat sprofilowany pod moje gusta, świat w którym bliźni stanowi narzędzie mojego zbawienia. Zbawienia, dodajmy, doczesnego, skoro zerwałem więź, uzurpując sobie pozycję, może nawet stawiając się ponad.

Ustroje takie kończą żałośnie. Bliźni traktowany narzędziowo degeneruje się do niewolnika (bynajmniej nie jest to metafora), a praca niewolnicza jest żałośnie niewydajna. Stąd też ustroje takie przegrywają w konkurencji z ustrojami, w których wprawdzie od pokus aż się roi, ale z drugiej strony, bliźni traktowany jest podmiotowo, a nie przedmiotowo.

Taki bliźni rewanżuje się traktując mnie podmiotowo również. W ustroju "doskonalszym" jestem tylko Szatanem-tyranem; w ustroju zwyczajnym jestem stworzony na podobieństwo, choć mniej mogę.

Dlatego warto toczyć dżihad w swoim sercu i warto pielęgnować cnoty, ponieważ zbliża to człowieka do Boga. Nawet ateistę. Postawa przeciwna zbliża do Szatana, nawet katolika w pełnej łączności z papieżem.

Oklepane? No.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr lis 27, 2013 17:45
Zobacz profil
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
@sharp7: Ewangelia nie ma sensu?
Ty chyba nigdy nie zastanowiles sie nad roznica miedzy Adamem w raju i synem marnotrawnym z Ewangelii? Podpowiem: chodzi o stosunek do wlasnego grzechu. To jest decydujace dla naszego zbawienia badz potepienia.

Raczej twoj pomysl, ze kobieta ma chodzic w worku, zeby mezczyzn nie kusic, jest rodem z ... islamu.

Za to osobiscie uwazam, ze wszelki krotkie spodenki powinny byc dla mezczyzn na ulicach zabronione! Ze wzgledow estetycznych.


Śr lis 27, 2013 17:56
Post Re: Wyzwolenie seksualne - efekty praktyczne
Lurker - pewnie oklepane, ale nie czytałem, więc ci nie powiem.

Kael -
Cytuj:
Raczej twoj pomysl, ze kobieta ma chodzic w worku, zeby mezczyzn nie kusic, jest rodem z ... islamu.

Jeśli już rzucasz oskarżenia to lepiej, żebyś miała na to dowód, bo wychodzisz na kłamce jak narazie.
Wiem, że twoje (zapewne kobiece) ego zostało podrażnione, ale nieskromny ubiór jest grzechem i powiedziałem tylko to, więc daj sobie spokój. Możesz sobie dopisywać teorie jakie chcesz, ale rzeczywistości i tak nie zmienisz. Więcej zrobisz dbając w ubiorze o swoją skromność, którą zalecił ci Papież niż doszukując się wszędzie "przeciwkobiecych" teorii. Ta kwestia dotyczy tak samo mężczyzn jak i kobiet, więc nie wiem po co to feministyczne naburmuszenie.


Śr lis 27, 2013 19:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL