Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 19:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona
 Hej sokoły 
Autor Wiadomość
Post Re: Hej sokoły
Odżizas. Ambasador Rosji przy ONZ oświadczył, że z prośbą o interwencję zwrócił się do Putina listownie Janukowycz. Noż kurza twarz, to nie jest nawet polityka dziewiętnastowieczna.


Pn mar 03, 2014 22:42
Post Re: Hej sokoły
Wszyscy po trochu tę awanturę będziemy finansować, tracą klienci 5 polskich funduszy inwestycyjnych, które lokują ich oszczędności na moskiewskiej giełdzie, ale nie ulega wątpliwości, że najwięcej zapłaci Putin i jego kraj.

Wartość giełdowa rosyjskich spółek spadła na łeb na szyję. Wpompowane wczoraj w rubla 10mld doraźnie pomogło, ale przecież przecenienie tej waluty oznacza także, że wartość (w zielonych) rosyjskiego długu zagranicznego wzrosła o te 10 mld dol.


Wt mar 04, 2014 8:12
Post Re: Hej sokoły
Putin musi opanować Ukrainę, albo wpompować w Krym miliony
http://wyborcza.pl/1,75477,15560871,Nie ... niony.html


Wt mar 04, 2014 9:12
Post Re: Hej sokoły
Tymczasem - wejrzenie w myślenie szeregowych Rosjan na przykładzie eks-milicjanta, pisarza fantastyki.
Cytuj:
Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat.


Wt mar 04, 2014 10:30
Post Re: Hej sokoły
ErgoProxy napisał(a):
Tymczasem - wejrzenie w myślenie szeregowych Rosjan na przykładzie eks-milicjanta, pisarza fantastyki.
Cytuj:
Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat.

Tez podobnie byś myślał gdyby Ci non stop od 20 lutego pokazywano jako stan aktualny, obrazy obrony majdanu.


Wt mar 04, 2014 10:38
Post Re: Hej sokoły
Ale znany pisarz dostęp do sieci chyba ma? ;) Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze będziemy oglądać to demonstracyjne rzucanie zadem. Góra zdaje się już trochę ochłonęła, dociera świadomość nadchodzących konsekwencji gospodarczych.


Wt mar 04, 2014 10:41

Dołączył(a): Śr lis 30, 2011 16:59
Posty: 17
Post Re: Hej sokoły
Co do tego krymu. Może ruscy na chybcika ''podciagna kabel z pradem'', a w helikopterach mi-26 beda dowozic w baniach wode pitna. Gdzie mają najbliższe ''prądownie''?

Ewentualnie zamiast jednego miliarda usd rocznie, ruscy bedą dopłacali kilka (kilkanascie) miliardow wiecej za odkupowanie od ukraincow odpowiedniego drozszego pradu i wody pitnej. Kilkanascie miliardow putin przeboleje, wszak jego zraniona duma moglaby, zerwania sie ukrainy ze smyczy, nie przezyc.


Wt mar 04, 2014 10:59
Zobacz profil
Post Re: Hej sokoły
Na razie Miedwiediew kazał wybudować most do Kercza, przez cieśninę między Morzem Czarnym i Azowskim.

Dzielni ludzie.


Załączniki:
204th-tactical-aviation-brigade.jpg
204th-tactical-aviation-brigade.jpg [ 15.05 KiB | Przeglądane 817 razy ]
Wt mar 04, 2014 11:23
Post Re: Hej sokoły
To pomysł jeszcze sprzed kilku lat, w obecnej sytuacji to nie wiadomo czy dojdzie do jego sfinalizowania. Kontrakt podpisany, a Krym nie wiadomo czyj...


Wt mar 04, 2014 11:31
Post Re: Hej sokoły
ErgoProxy napisał(a):
Zuchy. To świetny pomysł. Teraz ukraincy testują swoje możliwości.

Oglądam konferencję Putina. Dawno takiej obłudy nie słyszałem.

Równie dużej odwagi wymagały te słowa rosyjskiej dziennikarki.


Wt mar 04, 2014 12:08
Post Re: Hej sokoły
Cytuj:
Oglądam konferencję Putina. Dawno takiej obłudy nie słyszałem.

Z góry wiedziałam co będzie ten chory człowiek mówił, więc nie oglądam. Wystarczy, że sąsiednim pokoju mąż nie potrafi trawić tych kłamstw.

Cytuj:
Równie dużej odwagi wymagały te słowa rosyjskiej dziennikarki.

Łagry na Syberii, lub śmierć z rąk "nieznanych sprawców".


Wt mar 04, 2014 12:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hej sokoły
Oczywiście fakt, że ten "chory człowiek", szerzący kłamstwa nie do strawienia i grożący łagrami czy śmiercią z rąk nieznanych sprawców, w 2010 r. objął osobiście nadzór nad "śledztwem" w sprawie katastrofy smoleńskiej nie jest (nie był?) żadnym problemem i pomimo jego chorób i kłamliwości wszystko jest pięknie wyjaśnione.. (przepraszam, ciężko się powstrzymać).

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt mar 04, 2014 12:42
Zobacz profil
Post Re: Hej sokoły
Johnny99 napisał(a):
Oczywiście fakt, że ten "chory człowiek", szerzący kłamstwa nie do strawienia i grożący łagrami czy śmiercią z rąk nieznanych sprawców, w 2010 r. objął osobiście nadzór nad "śledztwem" w sprawie katastrofy smoleńskiej nie jest (nie był?) żadnym problemem i pomimo jego chorób i kłamliwości wszystko jest pięknie wyjaśnione.. (przepraszam, ciężko się powstrzymać).

Objął i trzyma wrak, co wcale nie oznacza, że polscy specjaliści nie mieli dostępu do dowodów.


Wt mar 04, 2014 12:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hej sokoły
Ale tak poza tym, to rząd tymczasowy niech się lepiej weźmie do roboty, bo coś o tym ostatnio cicho - a w tym, że obecne władze nie mają właściwej legitymacji, to akurat Rosja ma rację (kwestia impeachmentu Janukowicza też nie jest rozwiązana).

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt mar 04, 2014 12:56
Zobacz profil
Post Re: Hej sokoły
Johnny, zluzuj trochę. Putin właśnie powiedział, że "po przewrocie na Ukrainie powstało nowe państwo". Nie idź pod rękę z kagiebistą, bardzo Ciebie proszę.


Wt mar 04, 2014 12:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL