Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 17, 2024 0:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona
 PiS - Populizm i Socjalizm 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 19:45
Posty: 185
Post PiS - Populizm i Socjalizm
Jest temat anty PeOwski przerabiający nazwę ich partii napisany przez wrogą platformie Gitę ogółem mówiący o PO. Postanowiłem założyć osobny temat o PiSie jako przeciwnik tej partii.

Napisałem ten temat ponieważ często PiSowcy nie potrafią merytorycznie udowodnić lepszości swojej partii.

A teraz- co mi się w niej nie podoba i dlaczego uważam ją za zagrożenie dla kraju?

1. Populizm i Socjalizm- tak powinna nazywać ta partia bowiem takim głównie hołduje wartościom- populistycznie zdobywa socjalistyczny elektorat. A kimże jest elektorat tej partii?
a)- robotnicy fabryczni z upadłych zakładów którym nie chciało się przez 20 lat wolnej Polski znaleźć pracy i ich dzieci. Aby te słowa nie były li tylko czczą gadaniną opowiem wam autentyczną historię. Jako przedstawiciel niegłosującej w większości na PiS wykształconej inteligentnej klasy średniej zamieszkałem w 2004 r. niedaleko byłego PGR. Stan tych ludzi jest tragiczny. Zapijaczeni w większości dnia, płodzą więcej dzieci niż ich na to stać, w dodatku całkiem prości i nieokrzesani. (Gdy osadnicy z miasta się budowali oni kradli nam materiały budowlane). Ten pół-patologiczny element głosuje na PiS...

Gdy pytałem się ich dlaczego głosują na PiS odpowiedzieli ze ''PiS im da, tak jak Gierek nam dawał''. Zatem ci ludzie nie chcą i nie podejmą uczciwej pracy bo do kradzieży i lenistwa przyzwyczaiła ich komuna. Kaczyński i jego patria brzydzą się prywatną gospodarką wolą populistycznie dawać socjaluchom.

Niedawno pewien obrotny facet założył firmę niedaleko byłego PGR firmę produkującą wełnę, żaden z nierobów z PGR nie zgłosił się do pracy chociaż mają do niej 500m. wolą dostać zasiłek tak jak obiecał Kaczyński zamiast uczciwie pracować.

Tu odbieram PiSowcom element propagandowy w postaci ''PiS da ludziom pracę'' brednie. PiS jedynie daje zasiłki nierobom i becikowe aby te nieroby płodziły dzieci i żeby Kaczyński miał jeszcze więcej wyborców.

2. Mieszanie nacjonalizmu z socjalizmem. PiS oprócz wyżej cech wymienionych propaguje też nacjonalizm. Nie jest to pozytywny nacjonalizm. Jest to nacjonalizm jak najbardziej negatywny, opierający się głównie na straszeniu, straszeniu Niemcami i Rosją. Niemcom nie należy ufać i nie dopuszczać do kupowania przez nich ziemi. Znam jednego Niemca co kupił ziemie w Polsce, to dobry człowiek chce założyć firmę i dać Polakom pracę ale PiSowcy tego nie rozumieją woleli by umrzeć z głodu niż dla Niemca pracować.

Rosja według PiS po 10 kwietnia to diabeł wcielony, wróg śmiertelny, są już o tym ine tematy zatem tu nie rozwinę.

3. Stosunek PiSowców do średnich i bogatych:

Według PiSu jeśli ktoś dorobił się majątku po 89' to nie zrobił tego uczciwie. Według PiS uczciwy Polak jest biedny jak szczur kościelny. Według PiS jak ktoś do czegoś doszedł po 89' to na pewno jest członkiem ''Układu''. Na pewno jest postkomunistycznym złodziejskim wieprzem kradnącym majątek ''narodowy''- czytaj komunistyczny. Ale co taki były fabryczny robol zwolennik PiS może cokolwiek wiedzieć o kapitaliźmie? On nie rozumie kapitalizmu, woli szczuć zatem lepszych od siebie, zazdrościć im i czekać aż Kaczyński da mu zasiłek.

4. Fanatyzm religijny PiS. PiS to w większości ludzie prości i niewykształceni. Są zatem przedstawicielami zaściankowatego, agresywnego wiejskiego katolicyzmu, ten fanatyczny wiejski katolicyzm nienawidzi wszystkiego innego niż on sam i do niczego nie ma szacunku.

Dlatego PiS trzyma z Rydzykiem i GP organami agresywnego, przesiąkniętego nienawiścią wiejskiego katolicyzmu.

W swojej bucie i pysze PiS chce zawładnąć wszystkimi Polakami. Także niekatolikami. Kaczyński sam mówił biskupom w 2008 że chce re-katolizacji Polski. Chce nas cofnąć do średniowiecza. PiSowscy inkwizytorzy w postaci swoich parlamentarzystów pragną zabronić nie-katolikom dostępu między innymi do In Vitro. Oni nie mają prawa. PiSowski katolik nie ma prawa zabronić czegokolwiek nie-katolikowi

Ja się zaczynam bać bowiem PiS chce stworzyć w Polsce państwo wyznaniowe takie jak Iran. Europa Zachodnia ma problem z muzułmanami, my z PiSowcami. Apeluję zatem zwłaszcza do ateistów, agnostyków i innowierców: powiedzcie PiSowi: nie! Nie pozwolimy targać naszej godności i naszą wolność tracić.

Przypomnijcie sobie jak PiS płaszczy się przed klerem a zwłaszcza przed Rydzykiem. Ja mam swoją godność i przed człowiekiem w czarnej szacie nie skłonię nigdy poddańczo głowy. Jestem wolny.

5. Język Pisowskiej nienawiści : oto jak (cytuję z pamięci) są lżeni przez PiS ich przeciwnicy w internecie.:

Żyd, Mason, Żydokomuna, lewackie szmaty/ścierwa/świnie/zdrajcy/, Ruscy, POmyleńcy, POj...ańcy, paligłupy, palik...wy, lewacka zydomasońsko-ateistyczna tłuszcza, POmiot, naczelni opluwacze, cadyki...

to i tak nie wszystkie przykłady, zatem możesz sobie czytelniku wyobraźić jak niski jest poziom PiSowców.

Ale jest nadzieja na przyszłość- nasza piękna młodzież która w sierpniu 2010 dzielnie i bohatersko walczyła z PiSem na Krakowskim Przedmieściu.


Pn wrz 12, 2011 21:14
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
No to się doigrałeś :D ....zaraz się dowiemy kim jesteś...ateistą wywodzący się ze środowisk homo, masz intratne stanowisko w PO albo uwłaszczona komuna, byłeś TW, zwolennik aborcji, eutanazji ....jednym słowem zakała.


Pn wrz 12, 2011 21:38

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:46
Posty: 3
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
demagogia w czystej postaci.


Pn wrz 12, 2011 21:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:46
Posty: 3
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Głosuj sobie na PO. Niech Ci zrobią drugą Irlandię. Albo nie: niech Cię zapakują w karton i wyślą do Bangladeszu. O jednego demagoga w tym kraju będzie niej. I NFZ zaoszczędzi i ZUS skorzysta. A i nam jakoś lżej będzie.


Pn wrz 12, 2011 21:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:46
Posty: 3
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
A jednak tyś chyba czerwony zakompleksiony, depresyjny, zawiedziony upadkiem PRL-u zwolennik SLD a lbo oszołoma Pali-kota. No cóż, tylko wspólczuć.


Pn wrz 12, 2011 22:01
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Asphodelus! N A R E S Z C I E !!! Dziesiątki razy proponowałam fance Platformy - Alus, aby otworzyła wątek o PiSie, gdyż wiecznie w wątu o Platformie atakowała PiS, tworząc off topy
Trudno powiedzieć dlaczego dopiero ty to teraz zrobiłes.
Jest takie przysłowie: Lepiej późno niz wcale, a więc powtarzam jeszcze raz NARESZCIE!!!
Może dlatego nareszcie, że PiS w sondażach depcze Platformie po piętach?
Masz prawo Asphodelus nazywać PiS-Populizm i Socjalizm, nawet masz prawo krzyczeć na środku rynku, że to Populizm i Socjalizm, powodzenia :brawo:


Pn wrz 12, 2011 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
ludek napisał(a):
demagogia w czystej postaci.

Oczywiście, że demagogia w czystej postaci, dlatego mozna się z tego uśmiać, albo ignorować
w/g zasady:Psy szczekaja karawana idzie dalej.
Platformersi coraz lepiej zdają sobie sprawę, że przegrają, dlatego wpadają w panikę.


Pn wrz 12, 2011 22:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 19:45
Posty: 185
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
ludek napisał(a):
A jednak tyś chyba czerwony zakompleksiony, depresyjny, zawiedziony upadkiem PRL-u zwolennik SLD a lbo oszołoma Pali-kota. No cóż, tylko wspólczuć.

No proszę... cóż za merytoryczna ocena... powiedz tylko kto wychwalał komucha Gierka? Kaczyński. Kto wspiera komunistycznego sędziego Andrzeja Kryże? Kaczyński. Kto chce miec ''solidarne'' (czytaj, socjalistyczne) państwo? Kaczyński. Przecież właśnie PiSowcy tęsknią za PRL za tymi zakładami założonymi przez komuchów. Wiedz ze elektorat PiS przed 2001 był w 90% elektoratem socjalnym SLD PiS zabrał SLD wyborców.

ludek napisał(a):
Głosuj sobie na PO. Niech Ci zrobią drugą Irlandię. Albo nie: niech Cię zapakują w karton i wyślą do Bangladeszu. O jednego demagoga w tym kraju będzie niej. I NFZ zaoszczędzi i ZUS skorzysta. A i nam jakoś lżej będzie.

Ja nie jestem za PO tylko za WiP ale dla PiSowców każdy kto nie z nami ten przeciw nam, ten jest ubek jest i zdrajca.

Gita2 napisał(a):
Asphodelus! N A R E S Z C I E !!! Dziesiątki razy proponowałam fance Platformy - Alus, aby otworzyła wątek o PiSie, gdyż wiecznie w wątu o Platformie atakowała PiS, tworząc off topy
Trudno powiedzieć dlaczego dopiero ty to teraz zrobiłes.
Jest takie przysłowie: Lepiej późno niz wcale, a więc powtarzam jeszcze raz NARESZCIE!!!
Może dlatego nareszcie, że PiS w sondażach depcze Platformie po piętach?
Masz prawo Asphodelus nazywać PiS-Populizm i Socjalizm, nawet masz prawo krzyczeć na środku rynku, że to Populizm i Socjalizm, powodzenia :brawo:

Dziękuje za aplauz moja droga, a teraz prosze merytorycznie obronic swoją ukochaną partię.


Pn wrz 12, 2011 22:36
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
PiS to partia, która się sama broni.


Pn wrz 12, 2011 23:05
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Młodzi wybierają PiS, to dobry znak, że wyborcy mądrzeją:

http://wybierzpis.org.pl/


Wt wrz 13, 2011 7:39
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
1 młodzi wykształceni teraz - bez możliwości pracy lub praca na stażowym lub praca za najmniejszą krajową chcą , ale nie maja pracy . mogę podać przykłady .
- zlikwidowane zakłady pracy między innymi pgr-y i nie zaproponowano nic w zamian , żadnych innych miejsc pracy
- wtedy zasiłki otrzymali wszyscy ci którzy pracowali i ci co nigdzie nie pracowali za jacka kuronia .
2 państwowa służba zdrowia i ubezpieczenia , państwowe szkoły to normalne w krajach rozwiniętych .
3 po roku 89 w czasie tzw przemian spolecznych większość (nie wszyscy)ale większość to nieuczciwi ludzie z elektoratu partyjnego , grabiący wszystko to co mogli zabrać dla siebie .
przechodziłem przez to w trakcie uruchamiania swojej firmy.
i zadam ci pytanie co ty wiesz o kapitalizmie ? :brawo:


Wt wrz 13, 2011 7:56

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Tajfun! Do kogo kierujesz to pytanie?, mam nadzieję, że nie do mnie.


Wt wrz 13, 2011 8:15
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Tajfun! Do kogo kierujesz to pytanie?, mam nadzieję, że nie do mnie.


Wt wrz 13, 2011 8:15
Zobacz profil
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
Gita2 napisał(a):
Asphodelus! N A R E S Z C I E !!! Dziesiątki razy proponowałam fance Platformy - Alus, aby otworzyła wątek o PiSie, gdyż wiecznie w wątu o Platformie atakowała PiS, tworząc off topy
Trudno powiedzieć dlaczego dopiero ty to teraz zrobiłes.
Jest takie przysłowie: Lepiej późno niz wcale, a więc powtarzam jeszcze raz NARESZCIE!!!
Może dlatego nareszcie, że PiS w sondażach depcze Platformie po piętach?
Masz prawo Asphodelus nazywać PiS-Populizm i Socjalizm, nawet masz prawo krzyczeć na środku rynku, że to Populizm i Socjalizm, powodzenia :brawo:

Masz drugi temat w którym możesz sobie ulżyć :D
Nie rozumiesz czym jest dysputa - otworzyłaś temat o PO i traktowałaś go jako spluwaczkę.
A dyskusja to wymiana poglądów - plucie nią nie jest.
Choć niezrozumienie Twoje rozumię - lata słuchania, oglądania "dyskusji" w RM wszystko tłumaczy.


Wt wrz 13, 2011 8:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 19:45
Posty: 185
Post Re: PiS- Populizm i Socjalizm.
tajfun napisał(a):
1 młodzi wykształceni teraz - bez możliwości pracy lub praca na stażowym lub praca za najmniejszą krajową chcą , ale nie maja pracy . mogę podać przykłady .
- zlikwidowane zakłady pracy między innymi pgr-y i nie zaproponowano nic w zamian , żadnych innych miejsc pracy
- wtedy zasiłki otrzymali wszyscy ci którzy pracowali i ci co nigdzie nie pracowali za jacka kuronia .
2 państwowa służba zdrowia i ubezpieczenia , państwowe szkoły to normalne w krajach rozwiniętych .
3 po roku 89 w czasie tzw przemian spolecznych większość (nie wszyscy)ale większość to nieuczciwi ludzie z elektoratu partyjnego , grabiący wszystko to co mogli zabrać dla siebie .
przechodziłem przez to w trakcie uruchamiania swojej firmy.
i zadam ci pytanie co ty wiesz o kapitalizmie ? :brawo:

A może to było konieczne? To wszystko szło do Sowietów, tych zakładów w ogóle nie powinno się budować. Gierek budując te zakłady zniszczył miejscowy drobny świetnie prosperujący przemysł. Debilizmem była budowa np. nowej huty na ziemi rolniczej wysokiej jakości.

Tych rozwiniętych państwach z socjalem które bankrutują? Publiczne szkoły służą indoktrynacji dzieci (giertychowska 2 godzina religii). Indokrynacja religijna w przedszkolach państwowych.

Prywatne szpitale były by tańsze od publicznych, z powodu konkurencji.
Na państwowe jestem okradany przez podatki co miesiąc jestem okradany na te nędzne państwowe szpitale.

To ciekawe, bo widzisz, ja znam kilku przedsiębioców i tylko jeden jest synem dyrektora komunistycznej fabryki. Reszta dorobiła się pracowitością i inteligencją czego brakuje zazdrośnikom z PiS. Najłatwiej było założyć firmę na początku lat 90 bo ziemia była bardzo tania.

A to że miałeś problem z firmą to raczej wina biurokracji i głupich przepisów.


Wt wrz 13, 2011 9:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1062 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL