Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 10:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV 
Autor Wiadomość
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Kael napisał(a):
@gita, przejrzalam program. Uniwersytet biblijny znalazlam raz o ... 23 w czwartek. Przepraszam, ale o tej porze to ja spie snem sprawiedliwego.

Cala reszta mnie nie interesuje na tyle, zebym wlaczala akurat TV Trwam, kiedy w ogole mam czas na telewizje.

Program:Uniwersytet biblijny, nie ja Ci proponowałam, sama oglądam rzadko, o godz. 23.00, to jest powtórka. Wiem, że jest w sobotę do południa.
Jeśli cała reszta Cię nie interesuje, to nie musisz się zmuszać do oglądania. Prawie codziennie o godz.21.40 oglądam filmy, wczoraj był piękny film o dziewczynie, która przeżyła na skutek nieudanej aborcji, płakałam oglądając ten film.


Śr mar 26, 2014 12:26
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
P.S.Tytuł tego filmu:"Każde życie jest cudem", pomimo tego, że wcześniej widziałam już ten film, oglądałam po raz drugi.
W telewizji Trwam nie oglądam programów o wędkowaniu i motoryzacji, to mnie w ogóle nie interesuje. Jak już wcześniej pisałam, dla mnie i dla wielu moich znajomych jest najlepsza telewizja.


Śr mar 26, 2014 12:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Coz. Skutki przegrzania wynikajace z kapieli w termach o.Rydzyka nie daly na siebie dlugo czekac.


N mar 30, 2014 3:30
Zobacz profil
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
lokis napisał(a):
Coz. Skutki przegrzania wynikajace z kapieli w termach o.Rydzyka nie daly na siebie dlugo czekac.

Potrafisz napisać coś merytorycznego w tym temacie?


N mar 30, 2014 8:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Cytuj:
Potrafisz napisać coś merytorycznego w tym temacie?

No tego... . Jakby to powiedziec... . A w ameryce ciagle murzynow bija!!

Wbrew pozorom, cieszy mnie udostepnienie czestotliwosci. Mam dwa powody. Drastycznie zmalalo wycie karetek pogotowia, dazacych do "beretow" ktorym zabraklo tlenu. Czlowiekowi staremu trzeba czesciej ustepowac, jest jak dziecko.
Mamy wiec kilka lat spokoju, az do nastepnych masowek. Przeciez to wstyd narodowy, by TVT podlegala jakimkolwiek oplatom!
W tytule watku maslo maslane. Skoro polska, to wiadomo, ze katolicka.

Czemu starzy, upier-tego ludzie umieraja? Bo musza! Nawet i Ban Bog traci nerwy na koniec. :)


N mar 30, 2014 20:46
Zobacz profil
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Widzę lokis, że orientujesz się w temacie. Co do przewidywania kolejnych masówek również, tylko dotyczyć one mogą tych, do których karetki pogotowia nie dojeżdżają:do młodych.
Prawda jest taka, że umierają starzy i młodzi, chociaż ci ostatni rzadziej. Dłużej natomiast żyją ci, co słuchają RM i oglądają Telewizję Trwam i wiem to nie tylko stąd, że moja mama, słuchała RM i oglądała Telewizję Trwam i dożyła do wieku 95lat.


Pn mar 31, 2014 6:38
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Cytuj:
Dłużej natomiast żyją ci, co słuchają RM i oglądają Telewizję Trwam i wiem to nie tylko stąd, że moja mama, słuchała RM i oglądała Telewizję Trwam i dożyła do wieku 95lat.

Wyjaśnia się dlaczego starotestamentowi patriarchowie dożywali 300-600 lat....słuchali RM i oglądali TV Trwam :D


Pn mar 31, 2014 7:49
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Alus napisał(a):
Cytuj:
Dłużej natomiast żyją ci, co słuchają RM i oglądają Telewizję Trwam i wiem to nie tylko stąd, że moja mama, słuchała RM i oglądała Telewizję Trwam i dożyła do wieku 95lat.

Wyjaśnia się dlaczego starotestamentowi patriarchowie dożywali 300-600 lat....słuchali RM i oglądali TV Trwam :D

Żenujący dowcip niskich lotów, a więc nie gratuluję.


Pn mar 31, 2014 15:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Cytuj:
Dłużej natomiast żyją ci, co słuchają RM i oglądają Telewizję Trwam

Zludne odczucie. Przypomne, szanowna Mama nie ogladala TVT przez 90 lat, piec ostatnich nie jest w stanie zaburzyc glupotami wiedzy calego zycia. Tym bardziej, ze ogladana miedzy kilkugodzinnymi drzemkami.
Ostatecznie kobieta uczestniczaca niemal w Maryjnym Cudzie nad Wisla, ma prawo powiedziec, "Nic mnie nie jest w stanie zadziwic!". :)
A zlosliwej Alus ja przekaze link.
http://tv-trwam.pl/filmy/rozrywka-i-edukacja
Niech spojrzy na zaskakujaca barwe, rospietosc edukacji i to nawet w czterech odcinkach!
Calkiem sensownie mozna zsumowac: "Aromatyczna ryba w samochodzie Siodmego Sakramentu". :D


Wt kwi 01, 2014 20:46
Zobacz profil
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Lokis! Martwi Cię to, że w Telewizji Trwam od rana do wieczora nie ma modlitwy, a są również inne programy? Powiadam Ci, Telewizja Trwam to nie kościół, czyż nie widzisz różnicy?


Śr kwi 02, 2014 13:47
Post Re: TV Trwam, wreszcie polska, katolicka TV
Dzisiaj XXIII Pielgrzymka RRM na Jasną Górę. Uroczystość transmitowana była w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.


N lip 13, 2014 15:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL