Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 13:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 Tusk szefem Rady Europejskiej 
Autor Wiadomość
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Alus napisał(a):
Cytuj:
No tak, w/g Ciebie sondaż na 1000 osób jest bardziej miarodajny niż wybory w których wzięło udział kilkanaście, czy kilkadziesiąt tysięcy osób.
"Efekt Tuska" zadziałał 3:0 dla Prawa i Sprawiedliwości.
Polecam moją notkę na salonie24:"Totalna kompromitacja sondażowni TNS Polska"

Kiedy tak zeźlił Cie TNS Polska, bo stale cieszyły Radowały Cię wyniki podawane przez tą sondażownię, niezmiennie wskazujące wygrana PiS.
Cieszyć wygrana PiS możesz się gdy wskazanie będzie rzędu min 45%, bo przy takim wyniku PiS ma szansę przejąc władzę.
Na wybory uzupełniające, zwłaszcza rok przed wyborami, chodzą jedynie zagorzali konkretnych partii. Większość - zwłaszcza przy takiej pogodzie jak wczoraj - wybiera wypoczynek, rozrywkę.

.W kontekście Twoich ubolewań zniszczonego kraju, zrujnowanej wsi przez rząd Tuska - we wczorajszych dożynkach na Jasnej Górze podano, iż "zrujnowano polska wieś" produkuje żywność dla 70 krajów na świecie ....oby więcej podobnej ruiny :-D

PS - frekwencja w Rybniku w 2013r wynosiła 16,81%, czyli po roku już o połowa mniej.

Frekwencja w Rybniku wynosiła o połowę mniej, a więc to jest niewątpliwie "sukces" Platformy, a dokładniej "efekt Tuska".


Pn wrz 08, 2014 10:48
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Niska frekwencja dowodzi jedynie zrozumienia Polaków, że te wybory to przysłowiowa "gra o pietruszkę" :D
W świętokrzyskim w gminie Bliżyn frekwencja wyniosła 1,91% :D


Pn wrz 08, 2014 10:54
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Alus napisał(a):
Niska frekwencja dowodzi jedynie zrozumienia Polaków, że te wybory to przysłowiowa "gra o pietruszkę" :D
W świętokrzyskim w gminie Bliżyn frekwencja wyniosła 1,91% :D

Platforma przegrała 0:3, gdyby wynik był odwrotny, to też byłaby "gra o pietruszkę"?


Pn wrz 08, 2014 11:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Jedno te wybory pokazały na pewno - nie ma mowy o żadnym "efekcie Tuska".

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn wrz 08, 2014 11:23
Zobacz profil
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Johnny99 napisał(a):
Jedno te wybory pokazały na pewno - nie ma mowy o żadnym "efekcie Tuska".

To prawda, poza tym Polacy nie są tacy głupi, jak sądzą sondażownie na pasku rządzącej sitwy.


Pn wrz 08, 2014 11:29
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
gita napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Jedno te wybory pokazały na pewno - nie ma mowy o żadnym "efekcie Tuska".

To prawda, poza tym Polacy nie są tacy głupi, jak sądzą sondażownie na pasku rządzącej sitwy.

A od kiedy to TNS Polska, której sondaże radośnie non stop przywoływałaś, jako przewagę PiS nad PO, przeszło na pasek "rządzącej sitwy" ? :D :D

"Efekt Tuska" nie jest tak silny, aby pozbawić Polaków korzystania z pięknej niedzielnej pogody. W świętokrzyskim w dodatku przeżywano uroczystości na Świętym Krzyżu.
Poszli tacy wyborcy partii, jak znajomy, o którym dowcipnie jego koledzy mówią, ze gdyby ogłoszono, że aby oddać głos na PiS należy przepłynąć Bałtyk, to on kilka metrów od brzegu zastanowiłby się czy umie pływać :D :D


Pn wrz 08, 2014 11:47
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Jedno te wybory pokazały na pewno - nie ma mowy o żadnym "efekcie Tuska".

To prawda, poza tym Polacy nie są tacy głupi, jak sądzą sondażownie na pasku rządzącej sitwy.

A od kiedy to TNS Polska, której sondaże radośnie non stop przywoływałaś, jako przewagę PiS nad PO, przeszło na pasek "rządzącej sitwy" ? :D :D

"Efekt Tuska" nie jest tak silny, aby pozbawić Polaków korzystania z pięknej niedzielnej pogody. W świętokrzyskim w dodatku przeżywano uroczystości na Świętym Krzyżu.
Poszli tacy wyborcy partii, jak znajomy, o którym dowcipnie jego koledzy mówią, ze gdyby ogłoszono, że aby oddać głos na PiS należy przepłynąć Bałtyk, to on kilka metrów od brzegu zastanowiłby się czy umie pływać :D :D

Nie kłam! NIGDY nie zachwycałam się wynikami sondażu, gdyż NIGDY PiS nie miał w nich ponad 43% potrzebnych do samodzielnego rządzenia. Kolejne Twoje kłamstwo!
Owszem pisałam, że powodem do radości będą dopiero wyniki PONAD 43%.


Pn wrz 08, 2014 12:36
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Cytuj:
A od kiedy to TNS Polska, której sondaże radośnie non stop przywoływałaś, jako przewagę PiS nad PO, przeszło na pasek "rządzącej sitwy" ? :D :D


Cytuj:
Nie kłam! NIGDY nie zachwycałam się wynikami sondażu, gdyż NIGDY PiS nie miał w nich ponad 43% potrzebnych do samodzielnego rządzenia. Kolejne Twoje kłamstwo!
Owszem pisałam, że powodem do radości będą dopiero wyniki PONAD 43%.


Inny sondaż podaje, że Prawo i Sprawiedliwość ma 43%, a więc nareszcie Polakom spadają łuski z oczu, a nawet niektóre lemingi nareszcie mądrzeją - wpis z dn. 18.07.2014r.
Ogólnie radośnie o przewadze PiS w sondażach - 10.07. 2014; 24.04.2014r; 15.04.2014r.


Pn wrz 08, 2014 13:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Uuu, napracowałaś się.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn wrz 08, 2014 14:05
Zobacz profil
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Johnny99 napisał(a):
Uuu, napracowałaś się.

Nie ja, wyszukiwarka :)


Pn wrz 08, 2014 14:11
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Alus napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Uuu, napracowałaś się.

Nie ja, wyszukiwarka :)

Żeby taki pracowity był Twój idol, to byłoby super.
Byłaby szansa, że nauczy się angielskiego, a nawet francuskiego.


Pn wrz 08, 2014 15:30
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Uuu, napracowałaś się.

Nie ja, wyszukiwarka :)

Żeby taki pracowity był Twój idol, to byłoby super.
Byłaby szansa, że nauczy się angielskiego, a nawet francuskiego.

On i bez pracowitości, znajomości języków, traktowany jest na arenie międzynarodowej w kategorii SUPER :D
A co w kwestii - nie kłam! NIGDY nie pisałam??


Pn wrz 08, 2014 15:54

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
[quote="Alus"
A co w kwestii - nie kłam! NIGDY nie pisałam??[/quote]
Nie bądź okrutna...
Co do wyniku wyborów uzupełniających : nie jest tak, że PO przegrała. PO nie udało się tylko odwojować mandatów które należały do PiS, w matecznikach PiSu zresztą.
Opublikowany ostatnio sondaż krajowy wcale nie jest w sprzeczności z rezultatem wyborów uzupełniających. Zresztą poczekajmy na kolejne sondaże.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Wt wrz 09, 2014 6:11
Zobacz profil
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Cytuj:
Co do wyniku wyborów uzupełniających : nie jest tak, że PO przegrała. PO nie udało się tylko odwojować mandatów które należały do PiS, w matecznikach PiSu zresztą.

Owszem świętokrzyskie matecznik PiS-u, ale tak niska frekwencja nie powinna być powodem do radości w PiS, bo może ona świadczyć o zmniejszaniu sie liczby zwolenników.


Wt wrz 09, 2014 7:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Tusk szefem Rady Europejskiej
Frekwencja w Rybniku w roku 2013 wynosiła 11,1%, a w roku 2014 9,3% Zmniejszyła się, ale nie aż tak bardzo. W dodatku kandydat PIS dostał więcej głosów. W 2013 7 769 głosów, a w roku 2014 już 11 146 głosów. Jednak PO miała znacznie większy wzrost z 4 913 głosów w roku 2013 do 9 665 głosów w roku 2014 Wszystko, przypominam, przy niższej frekwencji

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt wrz 09, 2014 8:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL