Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:26
Posty: 99
Post Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Browary Pana Marka Jakubiaka to jedne z nielicznych piw w Polsce, które w 100% należą do Polaków, Pan Marek nie boi się prezentować swoich poglądów - mówi otwarcie co uważa i jest za to krytykowany... czy tak działa demokracja ? Czy nie powinno być tak, że każdy może wyrazić własne zdanie ? Czy chrześcijańskie poglądy muszą być spychane do podziemia?

Za wypowiedź krytykującą adopcję dzieci przez pary homoseksualne,
lewicowe organizacje zachęcają do bojkotu i wylewania jego piw... jako fan Ciechana Miodowego (zanim jeszcze dowiedziałem się o poglądach właściciela browaru) muszę twardo stanąć po jego stronie i ustawicznie powiększać swój brzuch wlewając w niego te znakomite piwa.

Jak pić piwo - to najlepiej POLSKIE - filmik na YouTube

Które piwa są polskie a które należą do zagranicznych koncernów

Co sądzicie o tej akcji ? Moim zdaniem przysporzy jedynie fanów piwom Ciechan, Bojan czy Lwówek - na facebooku już pojawiają się akcje masowego kupna tych piw.

_________________
Serdecznie zapraszam na wartościowe serwisy:
Piosenki Religijne » Pieśni Patriotyczne
» Piosenki Dla Dzieci » Piosenki Harcerskie » Kolędy


Wt wrz 23, 2014 11:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Kulturą i tolerancją pan Ciechan raczej nie grzeszy.

Zauważcie co powiedział Michalczewski i jak na to odpowiedział (na twarzoksiążce) Ciechan. Oceńcie sami poziom obu wypowiedzi.

Michalczewski napisał(a):
Geje nie są gorsi. A niby czemu dwaj kochający się mężczyźni czy dwie kochające się kobiety mają być gorsi? Przecież nawet papież nauczał, że trzeba kochać bliźniego bez względu na kolor skóry czy wyznanie. [...] Niedaleko mnie na osiedlu mieszkają dwaj młodzi mężczyźni. Uśmiechnięci, sympatyczni, uczynni. Wszyscy ich lubią. I nagle ktoś zauważył, że oni się całują. Sąsiedzi zaczynają ich nienawidzić. Już nie są mili i pomocni? Zmienili się? Nie, to są nadal ci sami wartościowi ludzie. Trzeba ich traktować inaczej, bo są gejami? Że niby są gorsi? Przecież to jest chore!


i odpowiedź:

Ciechan napisał(a):
Boks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to! wiem, że to już niemożliwe, ale życzę ci dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać!



http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... amusi.html


Myślę, że znajdą się zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy Ciechana i jego piwa. Ja akurat nigdy tego piwa nie piłem, nie mam więc co wylewać, ale i nie kupię go specjalnie.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 12:01
Zobacz profil
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Widziałam wczoraj Michalczewskiego w programie T. Lisa - zaperzony, wściekły, gotów pobić B. Kępę.
Wszystko w obronie "biednych" homo" których w Polsce prześladują nie pozwalając im adoptować dzieci.
Papieżem też się posłużył, przy czym wyraźnie widać, że nie pojmuje sensu wypowiedzi głowy Kościoła.
Szacunek, tolerancja - bezwarunkowo tak, ale nie bonusy w postaci obdarowywania dziećmi, zwłaszcza w sytuacji, gdy pary heteroseksualne czekają po kilka lat na adopcję.


Wt wrz 23, 2014 12:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Jak to bokser. Trochę narwany był, no i elokwencji Kempy nie miał. To fakt. A ona go wyraźnie wkurzała, choć formalnie była w porządku (to mniej więcej tak jak ja tu na forum).
Niemniej Michalczewski powiedział to co ja powtarzam od lat: lepsza kochająca para homo niż patologiczna rodzina hetero lub dom dziecka (o tym ostatnim mówię od lat). Kempa stwierdziła, że to jest kolejna trauma dla dziecka, do czego nie można dopuścić, ale wywinęła się od jakiegoś sensownego uzasadnienia. Podobnie, jak Michalczewski spytał co by zrobiła, gdyby jej syn okazał się gejem, to uciekła od odpowiedzi. Niby proste pytanie, a takie trudne.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 12:41
Zobacz profil
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Jajko napisał(a):
Jak to bokser. Trochę narwany był, no i elokwencji Kempy nie miał. To fakt. A ona go wyraźnie wkurzała, choć formalnie była w porządku (to mniej więcej tak jak ja tu na forum).
Niemniej Michalczewski powiedział to co ja powtarzam od lat: lepsza kochająca para homo niż patologiczna rodzina hetero lub dom dziecka (o tym ostatnim mówię od lat). Kempa stwierdziła, że to jest kolejna trauma dla dziecka, do czego nie można dopuścić, ale wywinęła się od jakiegoś sensownego uzasadnienia. Podobnie, jak Michalczewski spytał co by zrobiła, gdyby jej syn okazał się gejem, to uciekła od odpowiedzi. Niby proste pytanie, a takie trudne.

Sensowne uzasadnienie dostarczyli naukowcy USA, Wlk Brytanii, Francji, Niemiec, przez 20 lat prowadzący badania z dziećmi z rozbitych, otóż w 3 godzinnym filmie ukazano spustoszenie emocjonalne, degradację poczucia wartości tych dzieci, młodzieży i już dorosłych.
Podobnie skutki miałoby powierzenie dzieci związkom homo - nawet zakładając, że przejęłyby dziwactwa wychowawco/czyń, to i tak ostracyzm otoczenia skutkowałby emocjonalnym spustoszeniem.
Podobnie ja dzieci rozwiedzionych rodziców w życiu dorosłym miałyby niesamowite problemy w tworzeniu szczęśliwej rodziny.
Kępa o tym mówiła, ale została zakrzyczana.
Jeśli chodzi o miłość rodziców do dzieci homo, to naturalne, że nadał będą kochane.


Wt wrz 23, 2014 13:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Bojkot polegający na wylewaniu piwa? Jakoś wątpię, czy pan właściciel się takim bojkotem zmartwi :-D Rafał Ziemkiewicz zapytał przy tej okazji, czy jakieś "LGBTQ" nie zechciałoby zakupić hurtowej ilości jego książek celem rytualnego spalenia - proponuje nawet rabat :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 23, 2014 14:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Alus napisał(a):
...ukazano spustoszenie emocjonalne, degradację poczucia wartości tych dzieci, młodzieży i już dorosłych.
Podobnie skutki miałoby powierzenie dzieci związkom homo


Jakieś podstawy tego odważnego twierdzenia??

Alus napisał(a):
- nawet zakładając, że przejęłyby dziwactwa wychowawco/czyń,


O jakich dziwactwach piszesz? I jak owe miałyby wpływać na rozwój dzieci?

Alus napisał(a):
to i tak ostracyzm otoczenia skutkowałby emocjonalnym spustoszeniem.


Dlatego wielu homoseksualistów opuszcza Polskę. Może czas zmienić nastawienie otoczenia? Jeśli będziemy wychowywać nasze dzieci w duchu katolickim miłości i szacunku do bliźniego, to nie powinno być mowy o żadnym ostracyzmie i jego skutku w postaci emocjonalnego spustoszenia. Nie sądzisz?
Np. w takiej Australii, dzieci wychowane przez homoseksualistów są zdrowsze i szczęśliwsze od swoich "tradycyjnych" rówieśników.
http://www.abc.net.au/news/2014-07-05/c ... ds/5574168

Alus napisał(a):
Podobnie ja dzieci rozwiedzionych rodziców w życiu dorosłym miałyby niesamowite problemy w tworzeniu szczęśliwej rodziny.


Patrz wyżej.

Alus napisał(a):
Jeśli chodzi o miłość rodziców do dzieci homo, to naturalne, że nadał będą kochane.


Zależy dla kogo. Nie jest to oczywista oczywistość i sądzę, że między innymi dlatego Kempa wolała zastosować tradycyjny manewr unikowy i olać pytającego i jego pytanie.
http://muzyka.interia.pl/raport/mam-tal ... 30528,8431

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 14:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Johnny99 napisał(a):
Bojkot polegający na wylewaniu piwa? Jakoś wątpię, czy pan właściciel się takim bojkotem zmartwi :-D Rafał Ziemkiewicz zapytał przy tej okazji, czy jakieś "LGBTQ" nie zechciałoby zakupić hurtowej ilości jego książek celem rytualnego spalenia - proponuje nawet rabat :-D


No ale gdyby tak ktoś zakupił Biblię i spalił, to by było wielkie aj-waj, nie?

Wylewanie jest symbolem sprzeciwu. Dalszy krok, nie symboliczny, a praktyczny, to powstrzymanie się od kupowania tego piwa. Pytanie, czy zrobi to więcej osób niż je kupi w ramach poparcia dla homofoba.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 14:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Jajko napisał(a):
No ale gdyby tak ktoś zakupił Biblię i spalił, to by było wielkie aj-waj, nie?


Pewnie tak ;-)

Cytuj:
Wylewanie jest symbolem sprzeciwu. Dalszy krok, nie symboliczny, a praktyczny, to powstrzymanie się od kupowania tego piwa. Pytanie, czy zrobi to więcej osób niż je kupi w ramach poparcia dla homofoba.


Właśnie :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 23, 2014 14:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
A że homofobia u nas ma się całkiem dobrze, to plajty Ciechanowi nie wróżę. Tylko nie wiem czy to jest powód do radości...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 14:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:26
Posty: 99
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Jajko napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Bojkot polegający na wylewaniu piwa? Jakoś wątpię, czy pan właściciel się takim bojkotem zmartwi :-D Rafał Ziemkiewicz zapytał przy tej okazji, czy jakieś "LGBTQ" nie zechciałoby zakupić hurtowej ilości jego książek celem rytualnego spalenia - proponuje nawet rabat :-D


No ale gdyby tak ktoś zakupił Biblię i spalił, to by było wielkie aj-waj, nie?

Wylewanie jest symbolem sprzeciwu. Dalszy krok, nie symboliczny, a praktyczny, to powstrzymanie się od kupowania tego piwa. Pytanie, czy zrobi to więcej osób niż je kupi w ramach poparcia dla homofoba.



Sądzę, że za palenie Biblii to nawet by policja nikogo nie zatrzymała... ale ruszyć Koran... więzienie murowane.

_________________
Serdecznie zapraszam na wartościowe serwisy:
Piosenki Religijne » Pieśni Patriotyczne
» Piosenki Dla Dzieci » Piosenki Harcerskie » Kolędy


Wt wrz 23, 2014 14:35
Zobacz profil
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Jajko napisał(a):
Alus napisał(a):
...ukazano spustoszenie emocjonalne, degradację poczucia wartości tych dzieci, młodzieży i już dorosłych.
Podobnie skutki miałoby powierzenie dzieci związkom homo


Jakieś podstawy tego odważnego twierdzenia??

Napisałam - naukowcy, specjaliści prowadzili badania, poprzez systematyczną pracę z 1000 dzieci z 4 krajów przez 20 lat.

Cytuj:
O jakich dziwactwach piszesz? I jak owe miałyby wpływać na rozwój dzieci?

Przejąc preferencje seksualne wychowawców

Cytuj:
Dlatego wielu homoseksualistów opuszcza Polskę. Może czas zmienić nastawienie otoczenia? Jeśli będziemy wychowywać nasze dzieci w duchu katolickim miłości i szacunku do bliźniego, to nie powinno być mowy o żadnym ostracyzmie i jego skutku w postaci emocjonalnego spustoszenia. Nie sądzisz?
Np. w takiej Australii, dzieci wychowane przez homoseksualistów są zdrowsze i szczęśliwsze od swoich "tradycyjnych" rówieśników.
http://www.abc.net.au/news/2014-07-05/c ... ds/5574168

tylko czemu takie radosne doniesienia o wspaniałości życia homo w innych krajach.
Jeśli byłby to naturalny stan, to po co doniesienia.....naturalne są np. śluby hetero a jakoś nikt radośnie nie głosi o nich światu.
Hipotetycznie - gdyby, co Boże nie daj, przytrafiłby ci się wypadek i twój syn pozostał pełnym sierotą, a nikt z rodziny nie podjąłby sie jego wychowywania, z radością w sercu zafundowałbyś mu pełne szczęśliwości życie w związku homo?

Cytuj:
Zależy dla kogo. Nie jest to oczywista oczywistość i sądzę, że między innymi dlatego Kempa wolała zastosować tradycyjny manewr unikowy i olać pytającego i jego pytanie.
http://muzyka.interia.pl/raport/mam-tal ... 30528,8431

Nie jest, niemniej zdecydowana większość nie wyrzeka się swoich dzieci.
Akurat teraz w rodzinie jest takie domniemanie, że jeden młody człowiek jest właśnie homo.
Rodzice to rozważają, syn oczywiście jeszcze im tego nie zaanonsował, niemniej już rodzice zadeklarowali, iż w żaden sposób nie zmienią stosunku do niego.


Wt wrz 23, 2014 14:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Alus, napisałaś o spustoszeniach w rozbitych rodzinach, a nie w związkach homo. A to NIE TO SAMO.

Czy Ty przejęłaś preferencje seksualne swoich wychowawców? Lubisz tak samo jak oni? Dokładnie? Czy może uogólniasz, że dziecko homoseksualistów będzie homoseksualistą??

Te doniesienia o wspaniałości życia homo są tylko i wyłącznie po to by zadać kłam twierdzeniom homofobów. Zresztą sama wpisujesz się w ten schemat uważając, że wychowanie homo to trauma. Nie w Australii. Odniesiesz się jakoś merytorycznie do tego?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 23, 2014 15:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 18, 2013 13:29
Posty: 345
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
LGBT kochają inaczej. To dlaczego chcą mieć dzieci tak samo jak hetero? Skoro Bozia albo prawa biologii nie pozwalają to może jest to jakaś sugestia, że może trzeba pójść inną drogą? Jest tyle innych miejsc w których można lokować swoje uczucia, po co udawać, że się będzie rodziną? Nie będzie się. Będzie się parą homo z dzieckiem. Niestety. Tak samo jak kobieta w garniturze i krawacie.

_________________
... lecz ludzi dobrej woli jest więcej ...


Wt wrz 23, 2014 15:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 18, 2013 13:29
Posty: 345
Post Re: Bojkot Ciechana, Lwówka i Bojana
Oglądałem Beatę Kępę przeciw Michalczewskiemu, Lisowi i ustawionej publiczności. Życzyłbym każdemu politykowi takiego opanowania, kultury słowa i jasności przedstawiania swojej myśli jaką ma ta kobieta. Mało jest niestety takich ludzi wśród osób występujących publicznie.

_________________
... lecz ludzi dobrej woli jest więcej ...


Wt wrz 23, 2014 15:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL