Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 18:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Mój Marsz Niepodległości 2014 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 19:45
Posty: 390
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
akacja napisał(a):
Chodzi o to że gdy zmieniła się władza tzn. mamy nowego prezydenta oraz wygrał PIS to nie było zadym. A to dlatego, że ktoś z zewnątrz dopuszczał się tych prowokacji np. mogli być to ludzie Komora.


Rozumiem, że w te parę dni od powstania rządu Pis wyczyscił wszystkie stanowiska od góry do dołu i wywalił "prowokatorów".

andej napisał(a):
Jestem przekonany, że lewicowy rząd i takiż prezydent mieli interes w wywoływaniu burd w trakcie marszu. Wszak walczyli ze wszystkimi, którzy dobro Polski stawiają na pierwszym miejscu.


Platforma lewicą?

Cytuj:
W tłumie, niemal zawsze, znajdą się osoby lubiący zadymy. Wtedy wystarczy kilku prowokatorów wewnątzr tłumu i armia prowokatorów w policji. I zadyma gotowa.


Kilku prowokatorów powoduje, że grzeczni patrioci masowo zaczynają rzucać brukiem w policję. Wychodzi na to, że ci idący w marszu patrioci to skończeni debile.


Pn lis 16, 2015 18:06
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
Hej :) ...to nie ja piszę bzdury o amortyzacji biurka Piłsudskiego.
Przepraszam, poplątało mi się przy edycji cytatów.


Pn lis 16, 2015 18:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
akruk napisał(a):
Ustawa o rachunkowości jeszcze w 2001 w ogóle zakazywała amortyzacji dzieł sztuki, zaś art. 16 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych w dalszym ciągu wyraźnie zakazuje stosowania amortyzacji dzieł sztuki i eksponatów muzealnych.

Hej :) ...to nie ja piszę bzdury o amortyzacji biurka Piłsudskiego.


Kochana Alus, przepraszam, że nie zaznaczyłem, że to ironia.

Akruk ma rację? Poszperałem troszkę. Biurko wycenione jest na 85oo zł.


Pn lis 16, 2015 18:29
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Cytuj:
Pytanie teraz: czy Komorowski przejął po Kaczyńskim całkowicie błędnie oceniony i wyceniony obraz?

Dokładnie - zasadnicze pytanie.


Pn lis 16, 2015 18:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
Cytuj:
Pytanie teraz: czy Komorowski przejął po Kaczyńskim całkowicie błędnie oceniony i wyceniony obraz?

Dokładnie - zasadnicze pytanie.


I dlaczego Kaczyński nie wziął tego obrazu ze sobą do samolotu?

A odpowiadając na zasadnicze pytanie: Chyba mnie przekonałaś, że jeśli obraz wadliwie przeceniony, to można go bezkarnie zabrać. I już. Wina tego, kto wyceniał. A ten, kto ukradł niewinny.
Dokładnie tak samo jak z aferą podsłuchową. Nie przewału ważne i stosunek do państwa, ani nieudolność służb specjalnych, tylko ten, kto podsłuchiwał. Głównie dlatego, że wydało się jaki stosunek do Polski mieli członkowie odchodzącej władzy.

Alus, czy zawarta była kpina? Jak oceniasz?


Wt lis 17, 2015 9:55
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
andej napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
Pytanie teraz: czy Komorowski przejął po Kaczyńskim całkowicie błędnie oceniony i wyceniony obraz?

Dokładnie - zasadnicze pytanie.


I dlaczego Kaczyński nie wziął tego obrazu ze sobą do samolotu?

A odpowiadając na zasadnicze pytanie: Chyba mnie przekonałaś, że jeśli obraz wadliwie przeceniony, to można go bezkarnie zabrać. I już. Wina tego, kto wyceniał. A ten, kto ukradł niewinny.
Dokładnie tak samo jak z aferą podsłuchową. Nie przewału ważne i stosunek do państwa, ani nieudolność służb specjalnych, tylko ten, kto podsłuchiwał. Głównie dlatego, że wydało się jaki stosunek do Polski mieli członkowie odchodzącej władzy.

Alus, czy zawarta była kpina? Jak oceniasz?

Upierdliwości sie nie ocenia....ona po prostu jest.
Nie jesteś zdolny rozeznać różnicy miedzy sprawami uregulowanymi prawnie a precedensami.
Amortyzacja, obniżanie wartości z upływem czasu to standard uregulowany prawnie.
Kradzież dokonana przez duchownego, to ewenement łamiący prawo.
Moje ironiczne pytanie czy księża ukradną, stosujesz do naturalnych procedur prawnych.


Wt lis 17, 2015 10:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):

(censored) ...

Nie jesteś zdolny ...

Moje ironiczne pytanie ...




Miłego dnia!


Wt lis 17, 2015 10:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL