Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Mój Marsz Niepodległości 2014 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):

Nie zauważyłaś spadających od miesięcy cen?.....spowodowane to jest nadmiarem ropy, bez tej z PI świat swobodnie sie obejdzie.

No i potwierdza się, że jesteśmy zarówno Polska jak i świat w niewoli bankierów.
To może się nie podobać ale wielcy tego świata będą finansować terroryzm przez kupowanie ropy od ISIS, podobnie tak jak komuś na tym zależy i finansuje falę islamskiej migracji.


So lis 14, 2015 13:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 19:45
Posty: 390
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
akacja napisał(a):
Jeszcze do przebiegu samego Marszu Niepodległości 2015: odbył się spokojnie i bez większych incydentów. A więc dało się !!!


No więc tzw. patrioci się cieszą, że tym razem "świętując" Dzień Niepodległości nie rozwalili stolicy. To tak jakby lekarz uważał za swój powód do dumy, że podczas piątej (czwartej?, nie pamiętam) operacji z kolei pacjent w końcu nie zmarł mu na stole.


So lis 14, 2015 14:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
pudlasz napisał(a):
To tak jakby lekarz uważał za swój powód do dumy, że podczas piątej (czwartej?, nie pamiętam) operacji z kolei pacjent w końcu nie zmarł mu na stole.


Słusznie. Takie były niemal wszystkie nowatorskie metody leczenia. Do dziś nie byłoby transfuzji krwi, gdyby ileś osób po pierwszych transfuzjach nie zmarło. Nie od razu Kraków zbudowano.


So lis 14, 2015 19:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
pudlasz napisał(a):
akacja napisał(a):
Jeszcze do przebiegu samego Marszu Niepodległości 2015: odbył się spokojnie i bez większych incydentów. A więc dało się !!!


No więc tzw. patrioci się cieszą, że tym razem "świętując" Dzień Niepodległości nie rozwalili stolicy. To tak jakby lekarz uważał za swój powód do dumy, że podczas piątej (czwartej?, nie pamiętam) operacji z kolei pacjent w końcu nie zmarł mu na stole.

Wciąż nie rozumiesz co cały czas chcę napisać.
Chodzi o to że gdy zmieniła się władza tzn. mamy nowego prezydenta oraz wygrał PIS to nie było zadym. A to dlatego, że ktoś z zewnątrz dopuszczał się tych prowokacji np. mogli być to ludzie Komora.


So lis 14, 2015 20:00
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
akacja napisał(a):
pudlasz napisał(a):
akacja napisał(a):
Jeszcze do przebiegu samego Marszu Niepodległości 2015: odbył się spokojnie i bez większych incydentów. A więc dało się !!!


No więc tzw. patrioci się cieszą, że tym razem "świętując" Dzień Niepodległości nie rozwalili stolicy. To tak jakby lekarz uważał za swój powód do dumy, że podczas piątej (czwartej?, nie pamiętam) operacji z kolei pacjent w końcu nie zmarł mu na stole.

Wciąż nie rozumiesz co cały czas chcę napisać.
Chodzi o to że gdy zmieniła się władza tzn. mamy nowego prezydenta oraz wygrał PIS to nie było zadym. A to dlatego, że ktoś z zewnątrz dopuszczał się tych prowokacji np. mogli być to ludzie Komora.

A gdy rządziła PO i PAD corocznie marsze rozwalało ponoć lewactwo.


So lis 14, 2015 21:31
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):

A gdy rządziła PO i PAD corocznie marsze rozwalało ponoć lewactwo.

PO i PAD?
Kiedy?
Z tym rozwalaniem przez "lewactwo" to niestety w dużej mierze prawda

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So lis 14, 2015 22:03
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
A gdy rządziła PO i PAD corocznie marsze rozwalało ponoć lewactwo.


Ale 11 listopad nigdy nie wypadł w okresie między wyborem AD na prezydenta, a upadkiem rządu PO.

Jestem przekonany, że lewicowy rząd i takiż prezydent mieli interes w wywoływaniu burd w trakcie marszu. Wszak walczyli ze wszystkimi, którzy dobro Polski stawiają na pierwszym miejscu.

W tłumie, niemal zawsze, znajdą się osoby lubiący zadymy. Wtedy wystarczy kilku prowokatorów wewnątzr tłumu i armia prowokatorów w policji. I zadyma gotowa.


N lis 15, 2015 8:34
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
andej napisał(a):
Alus napisał(a):
A gdy rządziła PO i PAD corocznie marsze rozwalało ponoć lewactwo.


Ale 11 listopad nigdy nie wypadł w okresie między wyborem AD na prezydenta, a upadkiem rządu PO.

Jestem przekonany, że lewicowy rząd i takiż prezydent mieli interes w wywoływaniu burd w trakcie marszu. Wszak walczyli ze wszystkimi, którzy dobro Polski stawiają na pierwszym miejscu.

W tłumie, niemal zawsze, znajdą się osoby lubiący zadymy. Wtedy wystarczy kilku prowokatorów wewnątzr tłumu i armia prowokatorów w policji. I zadyma gotowa.

Taa....mieli interes...podobny jak nie robienie rwetesu z tego, że w kancelarii prezydenta śp.L. Kaczyńskiego na etatach zatrudnione były dwie pielęgniarki opiekujące się śp. J. Kaczyńską.
Nie robiono rwetesy, larum na całą Polskę, gdy stwierdzili zaginiecie całej dokumentacji ułaskawienia gangstera - kumpla Dobienieckiego.
Oczywistym jest, że pryncypialny dr prawa nie podpisałby ułaskawienia, z negatywną opinią sądu i prokuratury.
Za to larum pod niebiosa - ukradziono obraz o wartości katalogowej 4 zł.
Tak wyglądają interesy w wydaniu PO i PiS.


N lis 15, 2015 9:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):

Za to larum pod niebiosa - ukradziono obraz o wartości katalogowej 4 zł.



Bawi mnie wywracanie kota ogonem. Przeszłaś samą siebie. Totalne pomieszanie z poplątaniem.

Mówią, że atak jest najlepszą formą obrony. Ale atak przygotowany, rozsądny. Czy na prawdę uważasz, że wszyscy rozmówcy cierpią na zaawansowanego Alzheimera?

Aluś, załatw mi jakieś obrazy Gierymskiego. Zapłacę za każdy 2,5 więcej. Dam po 10 zł za każdy.
Kupię hurtem. Też w podobnej cenie, Wyspiańskiego, Boznańską, Malczewskiego i tak dalej.

Podziwiam fachową wiedzę. Gdzie można się zwrócić, abyś wyceniła dzieła sztuki?


Pn lis 16, 2015 13:03
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
andej napisał(a):
Alus napisał(a):

Za to larum pod niebiosa - ukradziono obraz o wartości katalogowej 4 zł.



Bawi mnie wywracanie kota ogonem. Przeszłaś samą siebie. Totalne pomieszanie z poplątaniem.

Mówią, że atak jest najlepszą formą obrony. Ale atak przygotowany, rozsądny. Czy na prawdę uważasz, że wszyscy rozmówcy cierpią na zaawansowanego Alzheimera?

Aluś, załatw mi jakieś obrazy Gierymskiego. Zapłacę za każdy 2,5 więcej. Dam po 10 zł za każdy.
Kupię hurtem. Też w podobnej cenie, Wyspiańskiego, Boznańską, Malczewskiego i tak dalej.

Podziwiam fachową wiedzę. Gdzie można się zwrócić, abyś wyceniła dzieła sztuki?

Własnie fachowa wiedza sie kłania.
Stan wyposażenia, posiadania, w ewidencji jest corocznie amortyzowany i wyceniany.
Ten obraz akurat na 2015r miał wartość 4 zł.
Prokuratura dowiedzie czy był to oryginał - którego wartość wzrasta z latami, czy dobra kopia, która właśnie podlega amortyzacji - czyli systematycznie traci na wartości.

Skoro fakt zatrudnienia w kancelarii prezydenckiej 2 pielęgniarek posługujących przy śp. J. Kaczyńskiej to atak, to pogratulować obiektywizmu :brawo:


Pn lis 16, 2015 13:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
Własnie fachowa wiedza sie kłania.
Stan wyposażenia, posiadania, w ewidencji jest corocznie amortyzowany i wyceniany.
Ten obraz akurat na 2015r miał wartość 4 zł.
Prokuratura dowiedzie czy był to oryginał - którego wartość wzrasta z latami, czy dobra kopia, która właśnie podlega amortyzacji - czyli systematycznie traci na wartości.

Skoro fakt zatrudnienia w kancelarii prezydenckiej 2 pielęgniarek posługujących przy śp. J. Kaczyńskiej to atak, to pogratulować obiektywizmu :brawo:


Genialne. Że też na to nie wpadłem. Biurko Piłsudskiego zapewne też ma znikomą wartość księgową. Jak teraz, zupełnie przypadkowo się zdematerializuje, do wypożyczający zwróci kancelarii 19,50 zł? Chyba, że już jest całkowicie zamortyzowane.

Alus załatw mi te reprodukcje. Zapłacę po 12 zł. Weź dla mnie wszystkie obrazy, figurki itd. Wezmę wszystko w takiej cenie.

Kiedyś, w latach 70-tych I sekretarz Pruszkowa zmieniał mieszkanie. Robotnicy meblujący mieszkanie przypadkowo zobaczyli wspaniały dywan z dołączona fakturą. Był przeceniony ze względu na liczne wady. Kosztował nieco mniej niż 2 butelki wódki. Dywan zginął. A robotnicy natychmiast zadeklarowali, że co do grosza zwrócą jego wartość. Oczywiście księgową.

Pielęgniarki: Zorientuj mnie proszę, czy starsza pani mieszkała w pałacu? W jakim okresie? Czy też się tam stołowała? Na co była chora?


Pn lis 16, 2015 16:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus, zobacz jak idioci dali się nabrać.

Mianowicie napisali, że:
"Szokujące wyniki kontroli po Komorowskim: – pieniędzmi szastano bez umiaru – zniknęło całe wyposażenie rezydencji.
Posiadłość została splądrowana. Brakowało stołów, krzeseł, kanap, regałów, luster, obrazów, dywanów, żyrandoli.
Zdemontowano nawet wyposażenie kuchni i łazienek" - czytamy na stronie tygodnika.
Wartość wywiezionych przedmiotów z Klarysewa szacowana była na ok. 1,5 miliona złotych!


Nie wzięli pod uwagę wartości księgowej. Domyślam się, że księgowo wartość tego wszystkiego nie przekraczała 100 zł.
Pomyśl, dziennikarze, a tacy naiwni.


Pn lis 16, 2015 16:14
Zobacz profil
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
andej napisał(a):
Alus napisał(a):
Własnie fachowa wiedza sie kłania.
Stan wyposażenia, posiadania, w ewidencji jest corocznie amortyzowany i wyceniany.
Ten obraz akurat na 2015r miał wartość 4 zł.
Prokuratura dowiedzie czy był to oryginał - którego wartość wzrasta z latami, czy dobra kopia, która właśnie podlega amortyzacji - czyli systematycznie traci na wartości.

Skoro fakt zatrudnienia w kancelarii prezydenckiej 2 pielęgniarek posługujących przy śp. J. Kaczyńskiej to atak, to pogratulować obiektywizmu :brawo:


Genialne. Że też na to nie wpadłem. Biurko Piłsudskiego zapewne też ma znikomą wartość księgową. Jak teraz, zupełnie przypadkowo się zdematerializuje, do wypożyczający zwróci kancelarii 19,50 zł? Chyba, że już jest całkowicie zamortyzowane.

Alus załatw mi te reprodukcje. Zapłacę po 12 zł. Weź dla mnie wszystkie obrazy, figurki itd. Wezmę wszystko w takiej cenie.

Kiedyś, w latach 70-tych I sekretarz Pruszkowa zmieniał mieszkanie. Robotnicy meblujący mieszkanie przypadkowo zobaczyli wspaniały dywan z dołączona fakturą. Był przeceniony ze względu na liczne wady. Kosztował nieco mniej niż 2 butelki wódki. Dywan zginął. A robotnicy natychmiast zadeklarowali, że co do grosza zwrócą jego wartość. Oczywiście księgową.

Pielęgniarki: Zorientuj mnie proszę, czy starsza pani mieszkała w pałacu? W jakim okresie? Czy też się tam stołowała? Na co była chora?

Wyceń jeszcze szczebel z drabiny Jakubowej i kopytko osiołka wiozącego Świętą Rodzinę - równie wiarygodne do Twoich wymysłów.
Czy według Ciebie starsze panie, którymi opiekują sie pielęgniarki opłacane przez PCK i MOPR mieszkają w PCK i MOPR.


Pn lis 16, 2015 16:18
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
Alus napisał(a):
Biurko Piłsudskiego zapewne też ma znikomą wartość księgową. [...] Chyba, że już jest całkowicie zamortyzowane.
Amortyzacja jest liczona tylko od wartości środków trwałych będących inwestycją. To po pierwsze. Jeśli został nabyty w innym celu (np. reprezentacyjnym), to amortyzacji w ogóle się nie liczy. Wartość księgową ustala się jako wartość nabycia pomniejszaną o odpisy z tytułu "trwałej utraty wartości" albo stosuje się tzw. wartość godziwą, czyli przeszacowuje okresowo do wartości rynkowej (art.28, p.3, ust.1 ustawy). Ustawa o rachunkowości jeszcze w 2001 w ogóle zakazywała amortyzacji dzieł sztuki, zaś art. 16 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych w dalszym ciągu wyraźnie zakazuje stosowania amortyzacji dzieł sztuki i eksponatów muzealnych.

Pytanie teraz: czy Komorowski przejął po Kaczyńskim całkowicie błędnie oceniony i wyceniony obraz?


Pn lis 16, 2015 16:56
Post Re: Mój Marsz Niepodległości 2014
akruk napisał(a):
Alus napisał(a):
Biurko Piłsudskiego zapewne też ma znikomą wartość księgową. [...] Chyba, że już jest całkowicie zamortyzowane.
Amortyzacja jest liczona tylko od wartości środków trwałych będących inwestycją. To po pierwsze. Jeśli został nabyty w innym celu (np. reprezentacyjnym), to amortyzacji w ogóle się nie liczy. Wartość księgową ustala się jako wartość nabycia pomniejszaną o odpisy z tytułu "trwałej utraty wartości" albo stosuje się tzw. wartość godziwą, czyli przeszacowuje okresowo do wartości rynkowej (art.28, p.3, ust.1 ustawy). Ustawa o rachunkowości jeszcze w 2001 w ogóle zakazywała amortyzacji dzieł sztuki, zaś art. 16 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych w dalszym ciągu wyraźnie zakazuje stosowania amortyzacji dzieł sztuki i eksponatów muzealnych.

Pytanie teraz: czy Komorowski przejął po Kaczyńskim całkowicie błędnie oceniony i wyceniony obraz?

Hej :) ...to nie ja piszę bzdury o amortyzacji biurka Piłsudskiego.


Pn lis 16, 2015 17:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL