Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 18:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Biedroń prezydentem Słupska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 18:47
Posty: 4
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
quas napisał(a):
Agenor napisał(a):
Natomiast denerwuje mnie postawa mediów głównego nurtu jeśli chodzi o ten temat. Traktują go jakby został wybrany na papieża,

Tutaj już padło porównanie sodomity Biedronia do papieża Franciszka przez wojującego ateistę :o . I faktycznie widać podobieństwo, być może Biedroń wzoruje się właśnie na Franciszku. Przypuszczam zresztą że nie zaprzeczyłby, albo powiedziałby że darzy sympatią Franciszka. W końcu sodomici uważają że Franciszek wyciągnął do nich rękę, do ich sodomii w której ich utwierdził Franciszek jak i początkowy paszkwil z Synodu Franciszka.
Szkoda tylko że to porównanie Franciszka i Biedronia przez ateistę, nie ma nic wspólnego z Jezusem, ale po owocach ich poznacie.



Nie wiem skąd taki wniosek, że jestem wojującym ateistą. Jestem przecież chrześcijaninem, katolikiem. Mówię tylko, że media go traktują jakby został powołany do o wiele ważniejszego urzędu niż prezydent Słupska, do urzędu jakim jest papież lub prezydent Stanów Zjednoczonych. To było tylko porównanie, żeby zaakcentować jak bardzo media szaleją na punkcie Biedronia. A co do podobieństw Biedronia z Franciszkiem, oczywiście, prawdziwych podobieństw nie ma, ale prawdą jest to, że Biedroń teraz chce zachwycić stylem i podejściem, i naśladuje pod tym względem może nawet i Franciszka. Najbardziej rzuca się w oczy ten jego przyjazd do pracy rowerem, niby taka skromność.
Ale daleko mi od porównywania tych dwóch osób. Chciałem po prostu powiedzieć, że zachwyt mediów jest wkurzający i przesadzony, że tak mocno go reklamują tylko dlatego, że jest gejem.


Wt gru 09, 2014 21:21
Zobacz profil
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
To się nie tyczyło Ciebie, tylko wcześniejszej wypowiedzi w tym wątku - wypowiedzi Jajko, wojującego ateisty niby z humorem. Tam padło porównanie sodomity Biedronia z Franciszkiem i do tego się odnosiłem. Po owocach ich poznacie. Franciszek, sodomita i wojujący ateista.


Wt gru 09, 2014 22:48

Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 18:47
Posty: 4
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
quas napisał(a):
To się nie tyczyło Ciebie, tylko wcześniejszej wypowiedzi w tym wątku - wypowiedzi Jajko, wojującego ateisty niby z humorem. Tam padło porównanie sodomity Biedronia z Franciszkiem i do tego się odnosiłem. Po owocach ich poznacie. Franciszek, sodomita i wojujący ateista.



Ahaa, teraz zrozumiałem o co chodzi. Przepraszam w takim razie, jestem nowy na tym forum i jeszcze się nie orientuję zbyt dobrze :)


Śr gru 10, 2014 14:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL