Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 9:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Biedroń prezydentem Słupska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz paź 31, 2013 16:35
Posty: 143
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Chodziłem z Nim w jednej grupie do przedszkola, był przystojny, mądry, inteligentny, uwielbiany przez rówieślniczki. Chodził z piękna szatynką. Nawet mu tego zazdrościliśmy.


N gru 07, 2014 7:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Czy Biedroń będzie dobrym prezydentem - zobaczymy.
Ale jedno (mnie) cieszy bardzo. Okazuje się, że facet znany głównie z upominania sie o prawa gejów i z tego, że sam jest gejem, wygrywa wybory prezydenckie i to z umiarkowanym kandydatem centrowej partii. I nie dzieje się to wcale w wielkim mieście. Pokazuje to, że zmiana mentalności ludzi w kierunku tolerancji dla homoseksualizmu dokonała się w Polsce ogromna (albo mówiąc językiem prawicowych, kościelnych propagandzistów - promocja homoseksualizmu odnosi sukces). Może wreszcie przestaniemy wlec się w ogonie krajów europejskich i zalegalizujemy związki osób homoseksualnych a dalszej kolejności prawo do adopcji dzieci. Pewnie nie wszyscy zdają sobie sprawę, że związki partnerskie, lub nawet częściej małżeństwa osób tej samej płci są usankcjonowane w prawie już każdym kraju Europy Zachodniej, poza bodaj tylko Włochami.
Wasz świat, świat, w którym to co myśli Kościół przekłada się na literę prawa i głos ludu, przemija, drodzy katolicy...


Pn gru 08, 2014 0:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 12, 2014 11:29
Posty: 134
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Cieszę się z tych samych powodów co atheist.

_________________
"Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna" (Seneka Młodszy)


Pn gru 08, 2014 2:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Cieszy mnie ten wybór. Pan Biedroń wygląda mi na rozsądnego i uczciwego człowieka.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Wt gru 09, 2014 2:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Ech, to już nawet nie jest smutne, to jest żałosne. Wybrano gdzieś-tam prezydenta miasta, a dyskusja toczy się o tym:

- że lubi chłopców
- że jest ateistą
- że jest gejem
- że ponoć głosowały na niego jakieś podejrzane wnuki
- że jest homoseksualistą
- że jest ateistą
- że upomni się o prawa gejów.
- że w przedszkolu już był przystojny i mądry
- że "kocha inaczej"
- że siedział w namiocie (?)


i osobiście mój hit wątku (sorry R.G.):
- że "wygląda na rozsądnego i uczciwego człowieka"

.
.
.

A myślałem już, że minęły czasy, kiedy głosowało się na kandydata, bo się "inteligentnie uśmiecha"...

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt gru 09, 2014 9:17
Zobacz profil
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Hehe, wojujący ateiści, już kiepsko z wami, żeby troszkę się podbudować musicie aż tak podczepiać się pod jednego geja któremu się udało. Trzeba odreagować i się pocieszyć na geju po klęsce Palikota i jawnej lewicy. Chciało by się klęskę przebić w sukces na jednym geju. :D


Wt gru 09, 2014 10:54
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
quas napisał(a):
Hehe, wojujący ateiści, już kiepsko z wami, żeby troszkę się podbudować musicie aż tak podczepiać się pod jednego geja któremu się udało. Trzeba odreagować i się pocieszyć na geju po klęsce Palikota i jawnej lewicy. Chciało by się klęskę przebić w sukces na jednym geju. :D

Geja, który ujawnił swoje preferencja - a Ty jesteś przekonany, że nie głosujesz na geja utrzymującego swe preferencje w ścisłej tajemnicy?


Wt gru 09, 2014 12:34
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Alus napisał(a):
Geja, który ujawnił swoje preferencja - a Ty jesteś przekonany, że nie głosujesz na geja utrzymującego swe preferencje w ścisłej tajemnicy?

Nie ujawnił tylko na gejostwie zrobił karierę i stał się rozpoznawalny. Z czego zna go większość ludzi, z tego że lubi facetów. Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoimi seksualnymi peferencjami, zboczeniami, upodobaniami...Tak samo jeżeli ktoś nie obnosi się publicznie ze swoją seksualnością to i większość ludzi nie interesuje czyjaś seksualność.
Rozumiem Alus że jeżeli ktoś publicznie nie zadeklarował swojej seksualności to Ciebie to interesuje, abyś mogła wiedzieć czy głosujesz na geja czy hetero. Abyś bez tej ważnej dla Ciebie wiedzy o sekualności nie musiała głosować w ciemno. Mnie to w takim przypadku wcale nie interesuje.


Wt gru 09, 2014 14:27
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Mnie też nie interesuje kto z kim sypia.
Wszyscy niemal politycy na czymś zrobili karierę, często cynicznie wykorzystując przekonania i zaangażowanie innych.


Wt gru 09, 2014 15:28
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Alus napisał(a):
Wszyscy niemal politycy na czymś zrobili karierę, często cynicznie wykorzystując przekonania i zaangażowanie innych.

A na czym cynicznie zrobił karierę Biedroń. Na tym że jest gejem, na swojej seksualności. To jeszcze bardziej sięga dna.


Wt gru 09, 2014 16:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
quas napisał(a):
Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoimi seksualnymi peferencjami

Czyli ani Tusk ani Kwaśniewski nie pokazywali się z małżonkami publicznie?

O obleśnych tekstach Millera czy Leppera już nie wspominając.

quas napisał(a):
A na czym cynicznie zrobił karierę Biedroń. Na tym że jest gejem, na swojej seksualności. To jeszcze bardziej sięga dna.

A to, że w rankingu Polityki na aktywnych posłów w parlamencie był w pierwszej dziesiątce to pewnie efekt homo-lobbingu?

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt gru 09, 2014 16:54
Zobacz profil
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
bert04 napisał(a):
Czyli ani Tusk ani Kwaśniewski nie pokazywali się z małżonkami publicznie?

Nie znam ludzi dla których pójście z żoną np. na zakupy to obnoszenie się swoimi seksualnymi preferencjami. Tak samo nie widzę polityka robiącego karierę i nabijającego sobie rozpoznawalność dlatego że ma heteroseksualne preferencje. Bazowanie na swojej seksualności to zwykłe dno.
bert04 napisał(a):
A to, że w rankingu Polityki na aktywnych posłów w parlamencie był w pierwszej dziesiątce to pewnie efekt homo-lobbingu?

No, a czego. W całej EU działa wielki homo-lobbing wspierany przez wszelkie massmedia i wielu polityków. Nie trzeba być szczególnie bystrym żeby to widzieć.


Wt gru 09, 2014 18:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
bert04 napisał(a):
i osobiście mój hit wątku (sorry R.G.):
- że "wygląda na rozsądnego i uczciwego człowieka"
A myślałem już, że minęły czasy, kiedy głosowało się na kandydata, bo się "inteligentnie uśmiecha"...

Być może inaczej rozumiemy związek frazeologiczny "wyglądać na coś" :-)
O rozsądku wnioskuję z jego wypowiedzi, a o uczciwości- z działań.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Wt gru 09, 2014 18:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 18:47
Posty: 4
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Nie obchodzi mnie to czy osoba którą wybierają mieszkańcy Słupska jest homoseksualistą. Nie znam problemów Słupska i nie mogę oceniać tego czy będzie on dobrym prezydentem tego miasta czy nie.
Natomiast denerwuje mnie postawa mediów głównego nurtu jeśli chodzi o ten temat. Traktują go jakby został wybrany na papieża, na prezydenta Stanów Zjednoczonych albo na dyrektora wszechświata. Codziennie artykuły na temat tego jak został inaugurowany, jak przyjechał do pracy rowerem, jak się uśmiechnął.... Zaraz będą ze wzruszeniem pisać o tym z czego się składa jego śniadanie.... Jest wiele miast i wiele prezydentów, a jedyny powód dlaczego Biedroń jest tak reklamowany to fakt, że jest gejem. A bycie gejem nie powinno być zawodem. Niech już dadzą spokój z tym Biedroniem.


Wt gru 09, 2014 18:56
Zobacz profil
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Agenor napisał(a):
Natomiast denerwuje mnie postawa mediów głównego nurtu jeśli chodzi o ten temat. Traktują go jakby został wybrany na papieża,

Tutaj już padło porównanie sodomity Biedronia do papieża Franciszka przez wojującego ateistę :o . I faktycznie widać podobieństwo, być może Biedroń wzoruje się właśnie na Franciszku. Przypuszczam zresztą że nie zaprzeczyłby, albo powiedziałby że darzy sympatią Franciszka. W końcu sodomici uważają że Franciszek wyciągnął do nich rękę, do ich sodomii w której ich utwierdził Franciszek jak i początkowy paszkwil z Synodu Franciszka.
Szkoda tylko że to porównanie Franciszka i Biedronia przez ateistę, nie ma nic wspólnego z Jezusem, ale po owocach ich poznacie.


Wt gru 09, 2014 20:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL