Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 6:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:26
Posty: 99
Post Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Członek partii rządzącej, z tytułem profesora, krzyczy do szefa opozycji parlamentarnej "SIADAJ KURDUPLU"...

"To jest to co się na tej sali dzieje, to "Siadaj Kurduplu", no rzeczywiscie jestem niewysokiego wzrostu ale są tu NIŻSI np. pewien profesor (o Niesiolowskim)." - Jarosław Kaczyński

Filmik na YouTube

Jak oceniacie "naszą kulturę polityczną" ? ;)

_________________
Serdecznie zapraszam na wartościowe serwisy:
Piosenki Religijne » Pieśni Patriotyczne
» Piosenki Dla Dzieci » Piosenki Harcerskie » Kolędy


Cz gru 18, 2014 15:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 17, 2014 14:18
Posty: 186
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Kiepsko.W końcu co to z obyczaje żryć na sali w trakcie posiedzenia sejmu

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-sejmie ... wicz/vck83


Cz gru 18, 2014 15:59
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Jeszcze się nie tłuką... Jest dobrze.


Cz gru 18, 2014 16:28

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Cawilian napisał(a):
Jeszcze się nie tłuką... Jest dobrze.

Na pewno już niedługo zaczną. Nic straconego. Poczekajmy :boks:


Cz gru 18, 2014 17:15
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Jakie spoleczenstwo, tacy poslowie. I nie mamy co udawac, ze jest inaczej.


Cz gru 18, 2014 17:28
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Kael napisał(a):
Jakie spoleczenstwo, tacy poslowie. I nie mamy co udawac, ze jest inaczej.

Dokładnie....w czasie przepychanki w sejmie p. Pawłowicz wrzeszczała na posłów zamknij mordę..., stul pysk - wypisz, wymaluj jak sąsiadki z mojego dzieciństwa.
Otóż były takie trzy, które non stop kłóciły się, przy czym dochodziło do rękoczynów, z wyrywaniem włosów włącznie.
Miałam wtedy 5-6 lat i potwornie bałam sie tych wrzeszczących bab - gdy usłyszałam zamknij mordę!! w te pędy uciekałam do domu, a gdy znajdowałam się po przeciwnej stronie placu gdzie trwała burda, chowałam się w wybudowanej tam piwniczce na ziemniak.
To były wiejskie awanturnice, a tu pani poseł z tytułem profesorskim......
Za 2-3 dni posłowie - za wyjątkiem partii chrześcijańskiej - będą się łamać opłatkiem :(


Cz gru 18, 2014 17:39
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
DarekM napisał(a):
Członek partii rządzącej, z tytułem profesora, krzyczy do szefa opozycji parlamentarnej "SIADAJ KURDUPLU"...

Od kiedy Armand Ryfiński należy do partii rządzącej?


Cz gru 18, 2014 18:40
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Jeszcze w kwestii demokracji - w sobotę Pis maszeruje "w obronie demokracji i WOLNOŚCI PRASY", a 2 dni później prezentacja zrozumienia tej wolności
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 99425.html


Cz gru 18, 2014 19:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Oglądałem to z synem (późna podstawówka). Z uśmiechem na twarzy stwierdził, że u nich na lekcjach bywa tak samo. Elita, kurna jego chata, a poziom jak w podstawówce....

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz gru 18, 2014 23:46
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Jajko napisał(a):
Oglądałem to z synem (późna podstawówka). Z uśmiechem na twarzy stwierdził, że u nich na lekcjach bywa tak samo. Elita, kurna jego chata, a poziom jak w podstawówce....

Ciekawe kto z kogo bierze przykład :D .....ale dla co poniektórych zachowanie p. Pawłowicz jest bardziej chrześcijańskie niż zachowanie papieża Franciszka :diabel: :diabel:


Pt gru 19, 2014 9:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Wątpię, aby w Polsce były rządy (większości) ludu (demokracja). Na biegunie północnym zdecydowanie ona jest, bo tam rzeczywiście
ló(u)d rządzi :) . Przepraszam za ironię.
Dobrze, że jeszcze się nie biją i że jeszcze opłatkiem dzielą.
Ale z drugiej strony, odnoszę wrażenie, że te rzekome podziały wśród nich są tylko pod publikę, bo jak zakończy się telewizyjne show obradami sejmu zwane, to oni są między sobą Bronkiem, Mietkiem, Kazikiem, Donkiem itp., gdzie zasadą jest "ręka rękę myje". Ot co, jedni bez drugich nie mogliby istnieć.

A wracając do oceny systemu w Polsce, nie wiem czy jeszcze tzw demokracja czy już raczej
demo(n)kracja.


Pt gru 19, 2014 10:36
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Skoro od lat partia mianowaną 'jedyną chrześcijańską" nie jest zdolna podzielić się opłatkiem z duchownymi przybyłymi do sejmu i z posłami innych ugrupowań, a do tego pod krzyżem zawieszonym w sejmie padają obraźliwe, wulgarne słowa (cytowanej wyżej), to wskazuje raczej na demo(n)krację :(


Pt gru 19, 2014 11:50
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Kael napisał(a):
Jakie spoleczenstwo, tacy poslowie. I nie mamy co udawac, ze jest inaczej.

Alus napisał(a):
Dokładnie

Jak widać pewne środowiska i ludzie sympatyzujący z Platformą ostatnio przeszli do wmawiania Polakom jakim to są narodem do niczego i działają na obniżenie morali Polaków. To tak w sytuacji wojny obok.

Mówcie za siebie, jakie jesteście taką partię wspieracie i takie jej działania, a nie obrażacie innych.


Pt gru 19, 2014 12:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Alus napisał(a):
Skoro od lat partia mianowaną 'jedyną chrześcijańską" nie jest zdolna podzielić się opłatkiem z duchownymi przybyłymi do sejmu i z posłami innych ugrupowań, a do tego pod krzyżem zawieszonym w sejmie padają obraźliwe, wulgarne słowa (cytowanej wyżej), to wskazuje raczej na demo(n)krację :(

To jest przykład zatwardziałości serca i umysłu na Boga i drugiego człowieka, i nie stoi za tym działanie Ducha Świętego, bo Ten jednoczy. Skoro nie Duch Święty, to Jego przeciwnik.

@quas. Np. ja nie po(d)pieram takiej czy innej partii, ale staram się żyć nauką Ewangelii. Nie wiem o jakiej partii pisała Alus, nie śledzę "wielkiej polityki", ale jeśli w partii deklarującej się jako katolicka, ma to miejsce, to trzeba to nazwać złem. Mówienie Jezusowi, Panie Panie, bez pełnienia woli Ojca Niebieskiego, nie jest ewangeliczne.


Pt gru 19, 2014 12:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Czy to jeszcze demokracja ? "Siadaj Kurduplu"
Alus napisał(a):
Skoro od lat partia mianowaną 'jedyną chrześcijańską" nie jest zdolna podzielić się opłatkiem z duchownymi przybyłymi do sejmu i z posłami innych ugrupowań, a do tego pod krzyżem zawieszonym w sejmie padają obraźliwe, wulgarne słowa (cytowanej wyżej), to wskazuje raczej na demo(n)krację :(

Aby nie obrażać tego krzyża powinni go przenieść do kościoła. W kościele nikt by nie obżerał się pod tym biednym krzyżem i nikt by się nie wyzywał.
A apropo jedzenia. Czy Pawłowicz jako reprezentantka katolickiej partii odmówiła modlitwę przed tym posiłkiem?


Pt gru 19, 2014 12:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL