Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1013 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
 Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć katolik? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 01, 2015 12:54
Posty: 214
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
dzięki gito za pomoc jak Duda ma takie podejście do ludzi jak Ty to dziękuje za takiego prezydenta.
Ps. czy wiesz, ze tak bezkrytycznie wierząc w ludzi , prawie jak w Boga, co widac po Twoich wpisach, być moze popełniasz grzech bałwochwalstwa?


Pt maja 29, 2015 11:13
Zobacz profil
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
navi31 napisał(a):
dzięki gito za pomoc jak Duda ma takie podejście do ludzi jak Ty to dziękuje za takiego prezydenta.
Ps. czy wiesz, ze tak bezkrytycznie wierząc w ludzi , prawie jak w Boga, co widac po Twoich wpisach, być moze popełniasz grzech bałwochwalstwa?

Dziękować za prezydenturę Andrzeja dudy będziesz miał okazję za pięć lat.
Co do drugiego zdania Twego komentarza, z którego serdecznie się uśmiałam nie będę komentować, jednak dziękuję, gdyż śmiech to zdrowie! :D :-D :badgrin: :biggrin: :D :-D


Pt maja 29, 2015 12:45

Dołączył(a): N kwi 12, 2015 14:26
Posty: 80
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
gita napisał(a):
Dziękować za prezydenturę Andrzeja dudy będziesz miał okazję za pięć lat.

Szanowna Brygido, czyżbyś posiadała zdolność transcendencji? :)
Kadencja nowo-wybranego prezydenta jeszcze się nawet nie rozpoczęła. Wstrzymajmy się z tymi podziękowaniami. :)


Pt maja 29, 2015 13:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
gita napisał(a):
...
Dziękować za prezydenturę Andrzeja dudy będziesz miał okazję za pięć lat.
...

W rzeczy samej, za 5 lat - z pewnością, ale i nieco wcześniej, będziemy mogli oceniać Dudę. Jedni - czy spełnił pokładane w nim nadzieje, a ich oponenci, czy sprawdziły się związane z nim obawy.

A na razie Duda jest bezrobotnym. Pozbawiony przez Sikorskiego mandatu już nie dostaje kasy z Brukseli. Więcej, Sikorski zadbał też o to, aby Dudzie nie należała się emerytura (z europarlamentu), ani odprawa. Od 01 lipca miałby do nich prawo. Ale Radek się zorientował i postąpił po OBYWATELSKU, jak przystało na członka Platformy (rzekomo) Obywatelskiej.


Pt maja 29, 2015 13:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 01, 2015 12:54
Posty: 214
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
Cytuj:
Dziękować za prezydenturę Andrzeja dudy będziesz miał okazję za pięć lat.


Narazie nie piłem do prezydenta, dziękuje w tym momencie to dziękuje tylko i wyłącznie Tobie , ze olałaś moje pytanie i zajełaś się dalszą agitacją.
Oto wyborca Andrzeja Dudy, gdy przychodzi do konkretów chowa się pod stół, ale do agitacji jest pierwszy..
Ale co tam , i tak Cie to nie ruszy twarda skora co?

Cytuj:
Co do drugiego zdania Twego komentarza, z którego serdecznie się uśmiałam nie będę komentować, jednak dziękuję, gdyż śmiech to zdrowie!


ja bym się tak nie śmiał, gdyż bałwochwalstwo jak każda obrzydliwość nie wchodzi z zewnątrz tylko od wewnątrz
Skoro tak uświecasz własciwie bez wiekszych powodów prezydenta to moze mieć znamiona
bałwochwalstwa, ja widze tu powód do niepokoju bo bezkrytycyzm to właśnie stawianie w miejsce Boga
ludzi (konkretnie tych ktorzy wskazali kandydata Dudę , a potem jego samego )
Sprawa wcale nie jest śmieszna , a poważna.

Ps.
jeżeli nie tym jest fanatyzm, to czym ? :shock:


Pt maja 29, 2015 15:47
Zobacz profil
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
navi31! A więc którego z kandydatów powinien poprzeć katolik? Którego z 10, którzy przegrali z Andrzejem Dudą?
P.S.Temat powoli staje się nieaktualny, gdyż Prezydent RP już został wybrany i pierwsze kroki po wyborze skierował do Częstochowy, przed obraz Matko Boskiej Częstochowskiej oraz Krucyfiks, znak naszej wiary, to znaczy nie wiem czy Twojej, ale na pewno mojej i milionów Polaków - chrześcijan mieszkających w Polsce i za granicą.


So maja 30, 2015 7:48

Dołączył(a): N mar 01, 2015 12:54
Posty: 214
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
owszem jest juz nieaktualny , jak chcesz wiedzieć ja głosowałem na Brauna, choc wahałem sie miedzy Braunem a Korwinem Mikke (bo ma znacznie wieksze doświadczenie i wiedzę na temat państwa).
Ostatecznie jednak prywatyzacja wszysstkiego co popadnie , w tym lasów przekonała mnie by
zagłosować na Grzegorza.
W drugiej turze Duda dostał moj głos .

Jednak chcialbym tak jak on to co obiecuje a miedzy innymi właśne to , ze każdego wysłucha
było do zrealizowania, poki co narazie nie wiem nawet jak miałbym to zrobić
poza marszem pod Belweder, a mam ciekawy projektm, a konkretniej pomysł jak zrobić, zeby urzędas nie rządził petentem (co jest bezprawne bo żadna władza mu sie nie należy - najwyżej nad swoimi pracownikami),a był sługą użytku publicznego
(co jest właściwym porządkiem rzeczy)
.
Poczekam aż oficjalnie obejmie prezydenturę


So maja 30, 2015 13:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Którego z kandydatów na prezydenta powinien poprzeć kato
Gdym dziś na portalu interia dodał kometarz do tekstu na temat piosenek o prezydentach to mi go cenzura wycięła. Napisałem, że o prezydencie śpiewa też Makowski. W tzw. DING napisali: Twój komentarz do "Prezydenci w polskiej piosence " dodany 31.05.2015 (8:27) jest niezgodny z zasadami dyskusji portalu.
Wcześniej zauważyłem wiosnę. Na interii pojawiały się już nie tylko peany na cześć włądzy, ale też krytyczne. A komentarze też dopuszczano różne. A jednak cenzura nie przepuści satyry. Zapewne dlatego w mediach głównego ścieku nie ma nigdy Makowskiego, Rosiewicza ani Pietrzaka.


N maja 31, 2015 17:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1013 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL