Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 14:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 182  Następna strona
 Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia 
Autor Wiadomość
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Quinque napisał(a):
Nawet kardynałowie(Sarah) z Afryki sprzeciwiają jest szantażowaniu katolików ewangelią, co by przyjmowali imigrantów

A to zmienia postać rzeczy, ponieważ?


N kwi 14, 2019 18:23
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Quinque napisał(a):
Nawet kardynałowie(Sarah) z Afryki sprzeciwiają jest szantażowaniu katolików ewangelią, co by przyjmowali imigrantów

Co tam do Afryki - polscy zakonnicy nazywają ludzi swołoczą, której trzeba sie pozbyć z kraju :diabel:


N kwi 14, 2019 18:34
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
nolda napisał(a):
Quinque napisał(a):
Nawet kardynałowie(Sarah) z Afryki sprzeciwiają jest szantażowaniu katolików ewangelią, co by przyjmowali imigrantów

A to zmienia postać rzeczy, ponieważ?


Nie mam zamiaru dyskutować w takim tonie ale wyjątkowo odpowiem. Ponieważ, lewacy i inne osoby gardzące Europejskimi wartościami chcą poprzez szantaż wymuśić na katolikami przyjmowanie imigrantów. A mnie opinia Kardynała Saraha jako następcy apostołów bardzo cieszy


Pn kwi 15, 2019 9:09
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
A opinia papieża, jako następcy św Piotra (też Apostoł) ci ....?
Zawsze najlepiej poszukać głosu, który pasuje do własnej wygody.


Pn kwi 15, 2019 9:29
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Opinia papieża jest jego opinią. Nie muszę jej przyjmować

A na moje pytanie ilu imigrantów przyjęłaś pod swój dach, nie raczyłaś odpowiedzieć


Pn kwi 15, 2019 9:36
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
No proszę, stary demagogiczny srgument. W mojej parafii 2 muzułmańskich uchodźców mieszka na plebanii. W moim bundeslandzie udzielono schronienia setkom jazydek, z których jedna dostała nagrodę Nobla. I zapewniam ciebie, że więcej nie potrzeba. Ale katolicy w Polsce nawet chorych dzieci nie chcieli.


Pn kwi 15, 2019 11:55
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Kael napisał(a):
No proszę, stary demagogiczny srgument. W mojej parafii 2 muzułmańskich uchodźców mieszka na plebanii. W moim bundeslandzie udzielono schronienia setkom jazydek, z których jedna dostała nagrodę Nobla. I zapewniam ciebie, że więcej nie potrzeba. Ale katolicy w Polsce nawet chorych dzieci nie chcieli.

Pseudo katolicy - byłem przybyszem nie przyjęliście Mnie.


Pn kwi 15, 2019 12:09
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Kael napisał(a):
No proszę, stary demagogiczny srgument. W mojej parafii 2 muzułmańskich uchodźców mieszka na plebanii. W moim bundeslandzie udzielono schronienia setkom jazydek, z których jedna dostała nagrodę Nobla. I zapewniam ciebie, że więcej nie potrzeba. Ale katolicy w Polsce nawet chorych dzieci nie chcieli.


Pytam
- ile ty przyjęłaś imigrantów pod swój dach? Nie pytam ilu imigrantów mieszka w twojej okolicy


Pn kwi 15, 2019 15:27
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Dlaczego mam przyjmować pod mój dach, jeśli spoleczność z moich podatków ma dość miejsc, żeby uchodźców umieścić?
To jest właśnie demagogiczne postawienie sprawy: ty nie przyjęłas do własnego domu? To ja ich przez granicę też wpuścić nie muszę!. I ty i ja staniemy indywidualnie przed Bogiem. Też Panu Jezusowi będziesz tłumaczyć, że to nie twoja odpowiefzialność, że są wojny i ktoś pomocy potrzebował? No i że Jego rodzinę byś osobiście przyjął te 2000 lat temu w Rgopcie. Ale tylko z pieczątką od samego Boga Ojca.


Pn kwi 15, 2019 15:39
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Kael napisał(a):
To jest właśnie demagogiczne postawienie sprawy: ty nie przyjęłas do własnego domu? To ja ich przez granicę też wpuścić nie muszę!

Ano, Quinque widocznie sądzi, że Polska to taka jakby jego własność prywatna, dom jego własny, w którym on miru pilnuje i porządku. Ba, on uważa, że papieża słuchać nie musi, bo kto to zacz papież, jak Quinque jest pan i inwestyturę dzierży w swoim ręku. Taki mindset cesarski i co mi pan zrobi.

Wolno mu? No przeca, że wolno. Chociaż z gruzem w Holandii zasuwa.


Pn kwi 15, 2019 15:50

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Alus napisał(a):
Pseudo katolicy - byłem przybyszem nie przyjęliście Mnie.

A co z roztropnością?
Uważam że naród, który może pomieścić obcokrajowców, ale nie ma szans na integrację, lepiej niech nie przyjmuje imigrantów.
Więc nie wszędzie można ich przyjąć.


So kwi 20, 2019 11:55
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
katon napisał(a):
Alus napisał(a):
Pseudo katolicy - byłem przybyszem nie przyjęliście Mnie.

A co z roztropnością?
Uważam że naród, który może pomieścić obcokrajowców, ale nie ma szans na integrację, lepiej niech nie przyjmuje imigrantów.
Więc nie wszędzie można ich przyjąć.

O roztropności:
Panie Jezu, łatwo jest nieść krzyż na szyi, albo powiesić go jako ornament na ścianach naszych pięknych katedr, lub domów, ale nie jest łatwo spotkać i rozpoznać nowe krzyże dziś: bezdomnych,
młodzieży pozbawionej nadziei, pracy i perspektyw, imigrantów żyjących w slamsach, na marginesie naszego społeczeństwa, po tym jak zmierzyli się z niesłychanym cierpieniem
, papież Franciszek Droga Krzyżowa Koloseum.
A mówi to apelując do naszej roztropności, bo każdy kiedyś może usłyszeć: byłem głodny, a nie dałeś Mi jeść, byłem przybyszem, a nie przyjąłeś Mnie.


So kwi 20, 2019 12:14

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
A dlaczego brakuje środków na sprowadzenie Polaków z Kazachstanu?
Dlaczego nie udziela się azylu prześladowanym chrześcijanom, którym grozi śmierć?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So kwi 20, 2019 12:30
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Andy72 napisał(a):
A dlaczego brakuje środków na sprowadzenie Polaków z Kazachstanu?
Dlaczego nie udziela się azylu prześladowanym chrześcijanom, którym grozi śmierć?

A co Ty w tym kierunku robiłeś? - kiedyś będziesz musiał odpowiedzieć na zadane Ci przez Jezusa to pytanie....nie wywiniesz sie od odpowiedzi.


So kwi 20, 2019 12:52

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Ja nie jestem u władzy, gdybym był to bym zaostrzył prawo karne, skoro trzeba "rozpoznać nowe krzyże dziś", to dlaczego nie wstawiamy się za okradanymi i mordowanymi?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So kwi 20, 2019 12:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 182  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL