Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 0:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 182  Następna strona
 Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia 
Autor Wiadomość
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
akruk napisał(a):
equuleuss napisał(a):
Zacznijmy od tego że nie są to uchodźcy, ale nielegalni imigranci. Teraz już lepiej.
Limity nie obejmują emigracji z powodów innych niż uchodźstwo, np. ekonomicznych.

Za 800 dolarów kupisz sobie dokumenty na bycie syryjskim ''uchodźcą'', świetny pomysł na dobre życie.

Cytuj:
ani czy zagrozi to islamizacją (to promil populacji RP)
equuleuss napisał(a):
Nie bierzesz pod uwagę ich ogromnej zdolności rozrodczej.
Taa, bo to króliki są, inna rasa, co w 10 lat się rozrośnie z 20 tysięcy do milionów.

Weź pod uwagę przeciętna rodzinę muzułmańską gdzie jest 4-5-6 dzieci, albo więcej, bo są takie rodziny z 8-10 dzieciaków także. Weź pod uwagę że on ma jeszcze kolejne 10 dzieci z dwoma kolejnymi żonami i kochankami. Już lepiej?

I teraz porównaj to z przeciętną rodziną europejską gdzie dwoje dzieci to zazwyczaj limit. Ktoś powiedział takie trafne słowa że ci faceci którzy teraz napływają, oni niosą swoją siłę w ich plemnikach.


Cytuj:
podobno planuje się iż napłynie ich tutaj około 6 milionów w najbliższym czasie
"Podobno", "jeden bloger napisał", "znajomy znajomego usłyszał".

Nie znajomy znajomego tylko rzetelny prognozy, sama akcja przyjmowania tych ludzi jest obliczona przez państwa unijne na 10-15 najbliższych lat. Poza tym, dodaj jeszcze to że w/g prawa w Europie, oni mają możliwość sprowadzenia tutaj swojej całej rodziny, w taki sposób ich liczba podwaja się i potraja a nawet może więcej.

Cytuj:
Islam to nie jest religia, ale rodzaj ideologii i system polityczno - religijny.
Czyli identycznie jak chrześcijaństwo?

Teraz to pojechałeś, albo sorry, nie lubię używać takich słów ale to jest jak ''rżnięcie głupa'', po prostu. Dajesz wrażenie inteligentnego człowieka, a przynajmniej oczytanego, i rozmawiajmy w inteligentny sposób. Przede wszystkim poznaj czym jest islam w swojej prawdziwej istocie, a nie w lemingowym przekazie ''znaku pokoju'', a potem możemy rozmawiać bardziej rzeczowo.

Cytuj:
poza tym, mają co najmniej troje dzieci wzwyż, zazwyczaj.
Ło matko! niemożliwe! A biskupi polscy to nawołują, żeby ile mieć? Jedno? No ile mają "prawdziwi katolicy"? Co najmniej trójkę.

Nawołują ale co to ma do rzeczy? Czy z ich nawoływania rodzą się te dzieci? A w muzułmańskich rodzinach owszem. To są rodziny wielodzietne. Przynajmniej trójka dzieciaków.

Cytuj:
Zazwyczaj to oni nie mają woli aby się asymilować i integrować. Nawet ich religia nie pozwala na to.
No na pewno. Bo w Polsce nie ma od pokoleń mniejszości muzułmańskiej. Wcale a wcale. Chyba że się komuś merda asymilacja z konwersją, przejściem na inną wiarę.

Nie chodzi tutaj o przejście na inną wiarę, ale oni zupełnie nie asymilują się ze społecznością eurpejczyków i stylem życia zachodniej cywilizacji. Dla nich wyznacznikiem prawa i wszystkiego jest koran i to co powie ich immam. Kultura europejska i ''kultura'' islamska nie mogą koegzystować razem, bo wartości wyznawane są na przeciwległych biegunach. Chociażby takie wartości uniwersalne jak wolność lub demokracja które każdy szanujący się muzułmanin ma głęboko w pogardzie.

Cytuj:
Rzadko kiedy uczą się języka
Znaczy: na uchodźstwie rzadko kiedy się uczą języka? Bo tak sobie wymyśliłeś?

Bo wiem.

Cytuj:
często są analfabetami
80% Syryjczyków (średnia mężczyzn i kobiet) jest czytatych i pisatych. Im dłużej trwa wojna, tym mniej dzieci zdobędzie wykształcenie.

W/g danych BBC, tylko około 20 % tych ''uchodźców'' jest Syryjczykami. A mamy wiele imigrantow z Afryki, także muzułmanów, i oni stanowią ten spory procent analfabetów.

Cytuj:
polski to jeden z najtrudniejszych języków świata
Dla kogo? Dla Anglików?
Przemysław Turek, Czy polski należy do najtrudniejszych języków świata? Polszczyzna w statystykach trudności przyswajania języków i w perspektywie porównawczej, w: Polonistyka bez granic, t. 2., red. R.Nycz, W.Miodunka, T.Kunz, Kraków 2011.

Nie, nie tylko. Prawie wszyscy cudzoziemcy mają trudności z polskim, szczególnie wymowa, czytanie. Tak, polski jest bardzo trudnym językiem, nawet dla Polaków, i nawet panu prezydentowi zdarzyło się zrobić błędy w oficjalnym piśmie...


Pt wrz 18, 2015 12:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
akruk napisał(a):

Cytuj:
podobno planuje się iż napłynie ich tutaj około 6 milionów w najbliższym czasie

"Podobno", "jeden bloger napisał", "znajomy znajomego usłyszał".


"Bloger" miał chyba rację...
na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców
oraz
Jacques Attali, twierdzi że UE musi się przygotować na przyjęcie aż blisko sześciu milionów afrykańskich i bliskowschodnich uchodźców!

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt wrz 18, 2015 13:48
Zobacz profil WWW
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
equuleuss napisał(a):

Weź pod uwagę przeciętna rodzinę muzułmańską gdzie jest 4-5-6 dzieci, albo więcej, bo są takie rodziny z 8-10 dzieciaków także. Weź pod uwagę że on ma jeszcze kolejne 10 dzieci z dwoma kolejnymi żonami i kochankami. Już lepiej?

I teraz porównaj to z przeciętną rodziną europejską gdzie dwoje dzieci to zazwyczaj limit. Ktoś powiedział takie trafne słowa że ci faceci którzy teraz napływają, oni niosą swoją siłę w ich plemnikach.

No popatrz: a w mojej okolicy jakos malo tych wielodzietnych muzulmanow. Ale te pare tysiecy to pewnie zadna miarodajna proba losowa....

No i oczywiscie chrzescijanie ciagle tez moga miec dzieci ile chca...


Pt wrz 18, 2015 16:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
@Kael, czy to prawda?
http://pikio.pl/zakazano-spodniczek-i-dekoltow-ze-wzgledu-na-islamskich-uchodzcow/

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt wrz 18, 2015 17:32
Zobacz profil WWW
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Owstem . W czerwcu. Zostalo to zreszta skrytykowane.
http://m.huffpost.com/de/entry/7676972
Ale przeroczyste bluzki sa wedlug mnie tak czy inaczej nie na miejscu w szkole.

A ibez uchodzcow w szkole panstwowej moich dzieci juz 10 lat temu takie stroje byly zabronione. Niestety, dzisiejsza mlodziwz nie ma kompletnie poczucia intymnosci i wstydu, co widac chocby na facebooku.


Pt wrz 18, 2015 17:47
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Całkiem możliwe że to jest prawdziwa informacja, Die Welt to chyba nie jest odpowiednik jakiegoś brukowca. Tym bardziej że wiele ludzi nie kłamiąc mówi o różnych sytuacjach ktore mają miejsce w Anglii, Szwecji czy Francji, gdzie ze względu na spoleczności muzułmańskie jest problem religijno-kulturowy i gdzie te mniejszości próbują, i to skutecznie, egzekwować swoje koraniczne prawa.

W kilku angielskich szkołach zażądali aby wszystkie dziewczynki nosiły chusty i coż, zarząd zgodził się na to, to jest uleganie, nie wchodzenie z nimi w konflikty, w myśl źle pojętej integracji kulturowej gdzie domownicy muszą podporządkować się przybyszom. A oni korzystają z tej wszech panującej poprawności politycznej, i z obawy aby nie zostać posądzonym o rasizm i nie otrzymać etykietki ksenofoba albo islamofoba.

Kael i Alus chcą porównywać arabskich muzułmanów ze społecznościami Turków których kolejne pokolenie siedzi już w Niemczech. Chociaż, pomimo tego, oni także trzymają się razem w jakiś sposób, także tworząc swoją muzułmańską społeczność w społeczności, a parę dni temu była rozróba na ulicy we Frankfurcie nawet z udziałem policji gdzie doszło do starć pomiędzy Turkami a Kurdami bodajże.


Pt wrz 18, 2015 18:10
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
To już jednak jest lepsza opcja kiedy taka mała dziewczynka mówi że chciałaby wyglądać jak Barbie lub (o zgrozo) Miley Cyrus, niż taki słodki berbeć który chciałby kiedyś stać się taki jak jego tatuś, terrorysta z ISIS. Berbeć ubrany w strój dżihadysty i z nożem w reku probujący odciąć głowę pluszowemu misowi, po czym podpalający tegoż misia, z okrzykami, flagą i hymnem w tle.
Wykorzystują dzieci w perfidny sposób, jako tarcze ochronne, i od najmłodszych lat oswajając ich z przemocą. Widziałem taką małą dziewczynkę z kałasznikowem w ręku, na zdjęciu, i to dziecko, niestety, ale jest zdolne zastrzelić cię, a ty będziesz niezdolna do obrony, bo przecież nie zabijesz dziecka nawet we własnej obronie.

I to jest coś obrzydliwego. Jeśli chcesz mieć cokolwiek wspólnego z tą ''kulturą'' której tak bronisz, to cóż, jest wolny wybór dobra lub zła, ale ja nie chcę. Już pokazali tutaj ile warte są dla nich dzieci, chociażby przerzucając je poza płot graniczny, po czym te dzieciaki trafiły do szpitala, czy zrobiałabyś coś takiego z Twoim własnym dzieckiem? Czy groziłabyś że utopisz swoje dzieci w morzu jeśli nie wpuszczą cię do Europy? Jaka do chol.....y determinacja, to jest bestialstwo.


Ostatnio edytowano Pt wrz 18, 2015 18:34 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt wrz 18, 2015 18:30
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
To ja poprosze o link do tego niusa. Francja chust zabrania a Anglia wprowadza? Tak jak prawo szariatu w Szwecji...

@equuleuss, ty masz jakis problem. Moze przestan sie zajmowac uchodzcami? Ciebie to nie doryczy, dopoki nie beda w Polsce zostawac. Przezyles (moze nieswiadomie) Czeczencow, to tym bardziej przezyjesz uchodzcow w Niemczech.

To byla 1 szkola w Bawarii! Oprocz tego jest wiele szkol w Niemczech, ktore maja taki dress code w regulaminach wewnetrznych, bez extra muzulmanow. Mlodziez w Europie (w Polsce tez) nie zna dzis zadnych granic i jak bezmyslne owce leca z tlumem.

Niedawno widzialam pewna europejska pania, ktora na stacji benzynowej tak gorliwie myla sanochod, ze momentami byla prawie gola, bo ze spodniami zsuwala sie i bielizna dolna. Obok mnie tankowala pewna zakryta chusta i plaszxzem dosyc mloda Turczynka. Wzrokiem wyrazilysmy swoja opinie: pelne porozumienie w kwestii kompletnego braku wstydu i kultury pracowitej pani.


Pt wrz 18, 2015 18:33
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Oto link. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dziecko-w-stroju-dzihadysty-scina-misia-brutalnosc-ma-przyciagac,571648.html

Nie, ja nie mam problemu, a problem jest w tym że zdajesz się nie widzieć zagrożenia w tym wszystkim, zagrożenia także dla naszej kultury i dla chrześcijańskiej kultury. Tutaj sprawa nie dotyczy tylko skromnych lub nieskromnych strojów. Niestety, ale mamy prawo do noszenia ubioru jaki chcemy i mamy prawo zostać za to skrytykowani także. Ale ja cenię sobie takie wartości jak wolność.

To znaczy że ktoś może wybrać pomiędzy strojem skromniejszym, bardziej wyzywającym, pomiędzy taka koszulą a inną, czy taką bluzką a inną, pomiędzy rurkami a Levisami 501 i tym podobne. Bo cenię sobie wolność a nie przymuszanie do zakutania w jakieś worki od stóp do głów. A może taka Turczynka wolałaby wbic się w jakiś mniej skromy strój?

W krajach arabskich jest tak że Ty jako kobieta musisz nosić te wszystkie barchany na sobie, pewna kobieta z Polski, podrożniczka, pojechała do jednego z krajów muzułmańskich gdzie oczywiście została zaraz przymusowo ubrana w to wszystko. I wybrała się do meczetu, z ciekawości po prostu, i co tam zauważyła? Oto młodzieniec, mężczyzna, w koszulce, z opuszczonymi spodniami na biodra pokazującymi bieliznę, modny i na luzie. A ona w worku w którym omalże sie udusiała w tym upale. Chcesz takiego świata dla siebie? Proszę bardzo, ale nie skazuj przyszłe pokolenia na coś takiego w Europie.


Pt wrz 18, 2015 18:41
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Kael napisał(a):
Niestety, dzisiejsza mlodziwz nie ma kompletnie poczucia intymnosci i wstydu, co widac chocby na facebooku.

He. He. A propos intymności i prywatności, nie dawniej jak w zeszłym tygodniu natknąłem się na wzruszającą historię pewnej anglojęzycznej, co została damą do towarzystwa dzianych pustynnych arabusów; zdaje się że chętne na taką profesję wystawiają fotki na tumblerze. Zapadł mi w pamięć szczególnie łosoś, szczęśliwie nieżywy, tudzież szczere do bólu wyznanie rzeczonej osoby, że jak na Ciebie defekują, to po trzecim razie się przyzwyczajasz. Historyjka kończyła się jakże atrakcyjnym i wzruszającym oświadczeniem, że pani jest ustawiona do smierci i że wszystko, czego teraz chce, to normalne życie seksualne. Nazwiska nie podam, bo mi na nic potrzebne, w każdym razie jakoś chyłkiem-bokiem do publicznej wiadomości wyciekło.


Pt wrz 18, 2015 18:52
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Nie mamy prawa do chodzenia pol golo w miejscach publicznych! A jak bedziesz chodzic calkiem golo, to cie zamkna w psychiatryku.

Ja mam swiadomosc roznych zagrozen. Miedzy innymi dlatego najprawdopodobniej nie pojade juz nigdy samochodem do Polski. To chamstwo na drogach i lamanie przepisow to juz nie na moje nerwy. Jezeli ci o taka swa-wolnosc chodzi, to na pewno tego nie popre.

Goscie w domu pomagaja czasem gospodarzom sie ogarnac, bo to jednak wstyd.

A ten link to do tych dziewczynek w chustach w Anglii???
Wiesz ilu psycholi niszczy (swoje) dzieci? W Polsce tez. Np gwalcac je i krecac o tym filmy. Pare lat tenu pewnego trenera tak przylapano.

@ErgoProxy a w jakim to kraju panienki tatuowano podpisami wlascicieli?


Pt wrz 18, 2015 19:02

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uchodzcy a Kosciół


Z jednego z komentarzy wynika, że nieprawda.

Cytuj:
Odnalazłam źródło, czyli oryginalny list wystosowany przez dyrektora szkoły do rodziców uczniów. Nie ma w nim ani zakazów, ani nakazów , za to jest zalecenie poprzedzone prośbą.


Sytuacja tak czy inaczej idiotyczna, z uwagi na demonstrowany przez władze szkolne brak jaj, by nazwać rzecz po imieniu, tj. powiedzieć wprost, że boją się agresji ze strony gości.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt wrz 18, 2015 19:04
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Kael napisał(a):
@ErgoProxy a w jakim to kraju panienki tatuowano podpisami wlascicieli?

Ja się z tym zetknąłem w przypadku Rumunii, ale podejrzewam, że rzecz jest dość powszechna, bo to w ogóle łatwo wymyśleć, a zresztą tatuaż zdobi, a nie szpeci, et cerata.


Pt wrz 18, 2015 19:07
Post Re: Uchodzcy a Kosciół
Cudze chwalicie, swego nie znacie
http://www.tvp.info/18346291/gang-suten ... lascicieli

No ale bojcie sie muzulmanow w Afryce. To naprawde duzo zmieni


Pt wrz 18, 2015 19:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2015 22:14
Posty: 96
Post Re: Uchodzcy a Kosciół

To my im zakażmy nosić burki i zakrywać twarze. Wszak to oni są tu gośćmi a nie panami

_________________
Ein Reich, ein Volk, ein Ticket


Pt wrz 18, 2015 19:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 182  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL