Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Rownie spoko co dla innych "zdradzieckie mordy", "jestesmy panami" czy chamskie, publiczne odzywki panny Krysi, ktorej nawet powaga urzedu, jak sprawuje nie utemperowala.

Jak dla mnie Ziemkiewicz moze mowic co chce.
Kazdy moze.
Tyle, ze warto wiedziec, ze "slowo ptaszkiem wyleci a kamieniem wroci".
Swiat poza granicami Polski ma wlasne reguly, ktore warto znac, przekraczajac granice domowych pieleszy.


Wt paź 05, 2021 14:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
O ile mnie pamięć nie myli i ślepy nie jestem, jest to watek związany z przeglądem prasy i aktualności a nie skarbnica cytatów i miejsce na wzajemne dogryzanie się. Chcecie to piszcie to we "wzajemnych uwagach" pamiętając o zasadach kultury wypowiedzi.

_________________
ksiądz


Śr paź 06, 2021 8:08
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Po raz ostatni proszę Cię Alus abys nie cytowała całej wypowiedzi swojego przedmówcy, bo często to robisz choć zwracałem Ci parę razy uwagę. Uwagi pisz w odpowiednim dziale!


Śr paź 06, 2021 8:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
PeterW napisał(a):
Dla Ciebie autor zdania (przykładowo) "Jestem przeciw przemocy" jest zwolennikiem przemocy, bo użył tego określenia w swojej wypowiedzi.


Jeżeli ktoś napisze "Jestem przeciw przemocy, ale..." to owszem. A cały wspominany wyżej tekst RAZ-a jest takim jednym wielkim "ale..." . Niby nie należy strzelać do gejów. Czy lesbijek. Czy do biseksualistów. Czy do transów. Ale oni są nowymi bolszewiko-nazistami. Ludźmi, którzy chcą "nas" (?!) zniszczyć.

Zresztą, co to za metafora, "strzelać do ideologii, nie do ludzi"? Słyszałeś kiedyś w innym związku o strzelaniu do ideologii? Ja nie. Zawsze jak strzelano do ideologii kułactwa, na końcu dnia strzelano do kułaków. Jak obcinano głowę arystokracji, obcinano głowy arystokratów. Jak wypędzano syjonizm, wypędzano syjonistów. Ten związek przyczynowo-skutkowy jest historycznie potwierdzony bezlikiem przykładów. I RAZ tak jako autor jak i polityk musi sobie z tego zdawać sprawę.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr paź 06, 2021 9:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
PeterW napisał(a):

subadam napisał(a):
Ja mysle ze ten cytat w calosci przytoczony przez Petera W wystarczylby zeby Ziemkiewicz nie byl wpuszczony ani do GB, ani do Kanady


Bo, gdyż? Poglądy przeciwne ideologi LGBT są...? Jak się ma to do wolności wypowiedzi, wolności poglądów? Wolność tylko dla "słusznych" idei?


Mysle ze podstawe tego wyjasnila odpowiedz Berta, ja jeszcze inny aspekt porusze. Co innego prywatne poglady a co innego poglady osoby publicznej, publicznie gloszone w prasie i na necie. Sadze ze gdybym zaczal publicznie propagowac uwielbienie dla niemieckiego nazizmu czy islamskiego terroryzmu tez mialbym pewne problemy z przekroczeniem niektorych granic, mimo tego ze jestem nic nie znaczacym zuczkiem, a nie potezna postacia polskiej prawicy jak niejaki RAZ.
No i ostatni aspekt tego zdarzenia - jesli nie spodobasz sie urzednikowi imigracyjnemu na granicy z jakiegokolwiek powodu to moze cie przez granice nie przepuscic i nic z tym zrobic nie mozna ( czego np nie rozumie taki Lajkonik na Katoliku ). Mozesz oczywiscie wytoczyc proces urzedowi, wynajac adwokata i stracic kupe kasy zeby po jakichs dwu latach przyznano ci racje, albo nie.


Śr paź 06, 2021 15:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ziemkiewicz ostrzega - od córki wara!
https://www.youtube.com/watch?v=RsCg0WkteKg


Śr paź 06, 2021 16:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Najwyrazniej zapomnial o "resortowych dzieciach" i "dziadkach z Werhmahtu", ataki na czlonkow rodzin prowadzone byly z obu stron i prawica jest w tym rowniez umoczona. A te ostrzezenia i grozby tez cos slabo brzmia. Poza tym opowiada bzdury, Oxford nie jest najlepsza na swiecie uczelnia uczaca biogenetyki, chocby Cambridge stoi wyzej pod tym wzgledem w GB, a w Polsce tez sa uczelnie ksztalcace w tej dziedzinie, Oczywiscie zgadzam sie z jednym ze ataki na corke sa ponizej pasa i glownie swiadcza o atakujacych.


Śr paź 06, 2021 19:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Najwyrazniej zapomnial o "resortowych dzieciach" i "dziadkach z Werhmahtu", ataki na czlonkow rodzin prowadzone byly z obu stron i prawica jest w tym rowniez umoczona. A te ostrzezenia i grozby tez cos slabo brzmia. Poza tym opowiada bzdury, Oxford nie jest najlepsza na swiecie uczelnia uczaca biogenetyki, chocby Cambridge stoi wyzej pod tym wzgledem w GB, a w Polsce tez sa uczelnie ksztalcace w tej dziedzinie, Oczywiscie zgadzam sie z jednym ze ataki na corke sa ponizej pasa i glownie swiadcza o atakujacych.

Chyba chodziło o inzynierię genetyczną - która uczelnia tego uczy?


Cz paź 07, 2021 17:25
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Trzeba słuchać starszych ludzi, szanować ich, otaczać troską, przynajmniej tak mówi dobre wychowanie. Jak są wychowani i do czego Ci którzy przeszkadzali pozostawiam w domyśle.
Cytuj:

- Musimy pozostać w Unii Europejskiej, bo chyba każdy, kto ma wszystkie klepki, wie, że w razie czego sami nie obronimy się przed dawnym Związkiem Radzieckim, a obecną Rosją, która niewiele się zmieniła, jeżeli chodzi o imperializm. To, co robi na Ukrainie, niech będzie dla nas sygnałem, żebyśmy byli czujni. Musimy być w Unii Europejskiej dla naszego bezpieczeństwa - podkreśla w rozmowie z Onetem Wanda Traczyk-Stawska, uczestniczka Powstania Warszawskiego, żołnierz Armii Krajowej.

https://www.onet.pl/informacje/onetwars ... j,79cfc278


Pn paź 11, 2021 19:00
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Gdy biskup w trakcie Mszy św krzyczy "wara od mojej katedry", to akurat tacy "obrońcy" z różańcem w jednej ręce, a pałą w drugiej, stanowią zaplecze ochronne Kościoła :placze:


Wt paź 12, 2021 7:16
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I bardzo dobrze mówi. Oby więcej takich biskupów


Wt paź 12, 2021 12:51
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
[ciach... nie cytujemy całego postu, jeśli odpowiadamy bezpośrednio pod nim. M.]
Szybciej kościoły opustoszeją.


Wt paź 12, 2021 14:20
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tak, bo wojujący lewacy i aborcjonistki którzy chcieli szturmować katedrę z pewnością do Kościoła chodzą


Wt paź 12, 2021 16:54
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tak, bo w kosciolach nic nie zostalo z Ewangelii.


Wt paź 12, 2021 16:59
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Święte słowa Kael, święte słowa.

W temacie apostazji:
Cytuj:
Polaków decydujących się na dokonanie aktu apostazji przybywa i chociaż cała procedura wydaje się prosta, bywa tak, że księża robią wszystko, aby do niej nie dopuścić. To jednak nie powstrzymuje osób już zdecydowanych. Są wśród nich tacy, którzy od lat nie wierzą lub wiarę utracili. Rozmawiam z koleżanką ofiary księdza pedofila, farmaceutą, który w szpitalu zarabia mniej od księdza i ludźmi, którzy nie ukrywają, że w ten sposób pokazują tej instytucji środkowy palec.

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/apos ... ie/p1e7ve5


Wt paź 12, 2021 18:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL