Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 16:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):

Soros to ojciec wszystkich smoków :D

To bardzo pozytywna postać bo wspiera normalność. Tolerancyjne i otwarte społeczeństwo prawda że ładnie to brzmi?

''Fakt, że jego fundacja finansuje organizacje i stowarzyszenia walczące o prawa wszystkich mniejszości, w tym środowiska LGBTQ czy prostytutek. Ale też o prawo do aborcji, do eutanazji i o legalizację narkotyków. Słowem wszystko to, co mieści się w koncepcie otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Można się z poglądami Sorosa nie zgadzać, ale nie zmienia to faktu, że w ciągu ostatnich 30 lat na wsparcie demokracji oraz na walkę o prawa dyskryminowanych mniejszości przeznaczył ze swej kieszeni ok. 16 mld dol., więcej niż ktokolwiek inny na świecie.''
https://www.newsweek.pl/swiat/george-so ... ow/1jjh7wv

No i nie kiepskie to pieniądze.


Śr wrz 18, 2019 14:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Najłatwiej wysmiać

Czy Kaczyński śmiał się w latach 80-tych i 90-tych z pieniędzy Sorosa, które dawał Solidarności? Natomiast Rydzykowi dano te pieniądze, które m. in. miały być przeznaczone na walkę ze smogiem w Krakowie.


Śr wrz 18, 2019 15:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tak czy inaczej jestem ciekawy, czy Jockey skrytykuje Rydzyka za wprzągnięcie autorytetu Boga w polityczne poparcie PIS-u


Śr wrz 18, 2019 15:08
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie ma to jak robić z innych idiotów wyrywając dwa zdania z całego tekstu.
Zaczął w końcu lat 70-tych fundował stypendia czarnoskórym studentom i finansował organizacje walczące z apartheidem. W następnej dekadzie głównym frontem jego krucjaty stały się kraje naszego regionu Europy, gdzie fundował instytucje wzmacniające ruchy demokratyczne i demokratyczną opozycję....Szacuje sie, ze do końca lat 90-tych przekazał do krajów Europy Środkowo-Wschodniej, łącznie z Rosją, ponad ćwierć miliona dolarów.
Wkracza wszędzie tam, gdzie podnoszą się fale nacjonalizmu, populizmu, rasizmu, czy homofobii i gdzie rosną zagrożenia dla demokracji o wolności obywatelskiej.

Finansował ukraiński Majdan, operację w Gruzji, Kirgistanie, Birmie, Iranie.
Ufundował stypendium także dla Orbana, który aktualnie stał sie wrogiem Sorosa.


Ostatnio edytowano Śr wrz 18, 2019 15:33 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr wrz 18, 2019 15:27

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Nie ma to jak robić z innych idiotów wyrywając dwa zdania z całego tekstu.
Zaczął w końcu lat 70-tych fundował stypendia czarnoskórym studentom i finansował organizacje walczące z apartheidem. W następnej dekadzie głównym frontem jego krucjaty stały się kraje naszego regionu Europy, gdzie fundował instytucje wzmacniające ruchy demokratyczne i demokratyczną opozycję....Szacuje sie, ze do końca lat 90-tych przekazał do krajów Europy Środkowo-Wschodniej, łącznie z Rosją, ponad ćwierć miliona dolarów.
Wkracza wszędzie tam, gdzie podnoszą się fale nacjonalizmu, populizmu, rasizmu, czy homofobii i gdzie rosną zagrożenia dla demokracji o wolności obywatelskiej.

Finansował ukraiński Majdan, operację w Gruzji, Kirgistanie, Birmie, Iranie.


Czyli Soros = Wujek Samo Dobro?
Jeśłi chodzi choćby o RPA, to spraw jest nie taka prosta, bo dziś rządzą tam czarni bandyci, którzy zakładali płonące opony na przeciwników i dokonuje się teraz ludobójstwa ludności Białej, o którą się jednak nikt nie upomina.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr wrz 18, 2019 15:30
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Czyli Soros = Wujek Samo Dobro?
Jeśłi chodzi choćby o RPA, to spraw jest nie taka prosta, bo dziś rządzą tam czarni bandyci, którzy zakładali płonące opony na przeciwników i dokonuje się teraz ludobójstwa ludności Białej, o którą się jednak nikt nie upomina.

Z Polską też mu nie wyszło, bo rządzą populiści.


Śr wrz 18, 2019 15:35

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Załujesz że z Polską i Węgrami nie do końcu się mu udało?
Że nie ma aborcji na żądanie, ślubów homoseksualnych itd?
Dziwię się Sorosowi: jest stary, wie że kiedyś umrze, dlaczego nie odpoczywa sobie pod Palmami?
Widocznie gdyby nie robił tego co robi, nie miałby dostępu do pieniędzy a tak to ma nieograniczony dostęp, bankierzy nie muszą nawet drukować, w dzisiejszym świecie pieniądz to tylko liczby w komputerze.
A Soros ma Władzę, to bardzo podniecające czuć że losy świata od ciebie zależą.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr wrz 18, 2019 15:39
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Załujesz że z Polską i Węgrami nie do końcu się mu udało?
Że nie ma aborcji na żądanie, ślubów homoseksualnych itd?
Dziwię się Sorosowi: jest stary, wie że kiedyś umrze, dlaczego nie odpoczywa sobie pod Palmami?
Widocznie gdyby nie robił tego co robi, nie miałby dostępu do pieniędzy a tak to ma nieograniczony dostęp, bankierzy nie muszą nawet drukować, w dzisiejszym świecie pieniądz to tylko liczby w komputerze.
A Soros ma Władzę, to bardzo podniecające czuć że losy świata od ciebie zależą.

Soros ma Władzę, a Ty jedynie możesz pomarzyć.


Śr wrz 18, 2019 15:44

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tylko mi nie zależy.
Natomiast nie podoba mi się że ktoś taki jak Soros ma taki wpływ na świat.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr wrz 18, 2019 15:45
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tomek44 napisał(a):
Tak czy inaczej jestem ciekawy, czy Jockey skrytykuje Rydzyka za wprzągnięcie autorytetu Boga w polityczne poparcie PIS-u

Po pierwsze według stanu wiedzy jest księdzem a dokładniej ojcem zakonnym i do takich według zasad obowiązujących w Polsce zwracamy się ks. lub o.
A teraz do rzeczy
Ci co mnie znają dłużej mogą ci potwierdzić ze nigdy nie byłem zwolennikiem o. Rydzyka. I zawsze krytykowałem koncern medialny OO Redemptorystów z Torunia.


Śr wrz 18, 2019 15:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Po pierwsze według stanu wiedzy jest księdzem a dokładniej ojcem zakonnym i do takich według zasad obowiązujących w Polsce zwracamy się ks. lub o.
Po pierwsze: zwróciłem się nie do Rydzyka tylko do Ciebie. Czyżbyś Ty był samym Rydzykiem?
Po drugie: zasady obowiązujące katolików niech obowiązują tylko katolików. Dobrze by też było, żeby osoby pouczające o zasadach same dawały dobry przykład i np. pisały o Tusku per: "Pan Tusk", "Pan Premier Tusk", zamiast po prostu: "Tusk".


Śr wrz 18, 2019 16:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Tylko mi nie zależy.
Natomiast nie podoba mi się że ktoś taki jak Soros ma taki wpływ na świat.

Na świat wpływu nie mamy, ale na Polskę już tak. Co powiesz na to?:
Cytuj:
Janina Goss (PiS), jedna z najbardziej zaufanych osób prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, zasiada w dwóch radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa, choć w życie weszły przepisy, które tego zabraniają. Nie zrezygnowała z żadnej, a to zgodnie z nimi, złamanie prawa.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... RqfTsXqgns

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr wrz 18, 2019 16:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Nie ma to jak robić z innych idiotów wyrywając dwa zdania z całego tekstu.

To może ustalmy zasadę że wklejamy cały tekst aby nie robić z innych idiotów. Jest link więc każdy sobie doczyta.
A do tego jeszcze zapomniałem dodać o tych którzy przez jego spekulacje stracili swój dobytek.
Cwaniak zawsze wyjdzie na swoje, a że wszystkiej kasy nie jest wstanie przeżreć to komuś tam i pomoże aby zyskać sławę i dobre imię dla pewnej grupy społeczeństwa. Nie jest to wdowi grosz bynajmniej.


Śr wrz 18, 2019 16:54
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
"Nie jest w stanie przeżreć, to i komuś tam pomoże".....nie ma to jak iście katolickie podsumowanie filantropii.


Śr wrz 18, 2019 17:34

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Gorzej, bo tego czego nie jest w stanie skonsumować, to i komuś zaszkodzi

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr wrz 18, 2019 17:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL