Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zefciu napisał(a):
Jockey napisał(a):
Teraz tylko zmieniła kierunek.
Nie. Nie tylko. I śmieszny jest ten Twój udawany symetryzm.

Zmieniła kierunek i informatorką TVP została Emi...oczywiście J. Olechowski pamięta jedynie 1 rozmowę w której wyczuł, że Emi jest pijana :D


Pn wrz 09, 2019 12:11
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Każdy sądzi według siebie. Nie będę się tłumaczył i udowadniał że nie jestem wielbłądem.
A dla tak ciekawskich. Kiedyś głosowałem na PO, potem raz głosowałem na PiS a dzisiaj nie głosuję na żadną z nich.
Nie wiem o czym Alus mówisz i do kogo to piszesz. Jak do mnie to jaśniej. Od dwóch lat nie oglądam programów informacyjnych i politycznych na tych dwóch stacjach. Skreśliłem je jako ośrodki partyjne.


Pn wrz 09, 2019 12:23
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
A dla tak ciekawskich.
Śmieszne to jest. Nikt się nie pyta Jockeya, na kogo głosuje, ale on i tak musi „dla ciekawskich” podkreślić, że wcaleniepopierapisu.


Pn wrz 09, 2019 12:28
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie staraj się zrozumieć. Widać cię to przerasta


Pn wrz 09, 2019 12:33
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Nie staraj się zrozumieć. Widać cię to przerasta
Ale przecież nie napisałem, że nie rozumiem Twojego zachowania. Napisałem, że jest śmieszne.


Pn wrz 09, 2019 13:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Każdy sądzi według siebie. Nie będę się tłumaczył i udowadniał że nie jestem wielbłądem. ...

Każdy, kto nie jest antypis, jest jego zwolennikiem (wg. totalsów).


Wt wrz 10, 2019 18:05
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wg elektoratu PiS, każdy kto nie popiera tej opcji (jedynie słusznej), ten jest za PO. Błedne koło :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 10, 2019 18:24
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Wg elektoratu PiS, każdy kto nie popiera tej opcji (jedynie słusznej), ten jest za PO. Błedne koło :)

Tak samo jest w druga stronę. Według elektoratu PO .N kto nie jest z ich opcji jest zwolennikiem PiS.
Ani jednym ani drugim nie przychodzi do głowy ze można nie popierać ani PO ani PiS. Zreszta zobacz sobie wpisy chociażby w tym temacie. Polecam kolegę


Wt wrz 10, 2019 19:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Przecież napisałam: błędne koło :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 10, 2019 19:22
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tylko pisałaś o PiS a ja dodałem o PO. Nie ma różnicy.


Wt wrz 10, 2019 19:29
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Odpowiadałam andejowi, który pisał o PO :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 10, 2019 19:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie o PO. O totalsach. O tych, którzy totalnie walczą przecie obecnej władzy. Niezależnie od tego, ku jakiej opcji się przychylają.
Nie wiem, czy to jest błędne koło. Nazwałbym to raczej polaryzacją. PIS i antypis. Swój i wróg.

Niestety w takim rozumowaniu interes Polski, społeczeństwa nie jest brany pod uwagę. Każdy jest przypisywany jednej ze stron. A osoby mające samodzielne spojrzenie są przez jednych i drugich spychane na margines. Margines wrogi. Liczą się emocje, a nie rozum.

Gdy A coś zrobi, to B musi potępiać. Musi krytykować i udowadniać. Teraz. Jutro może zmienić zdanie o 180 stopni. Wyborcy mają krótką pamięć. To, co było potępiane kiedyś, dziś może się stać elementem własnego programu. Wystarczy sięgnąć pamięcią do ubiegłych okresów okołowyborczych.


Wt wrz 10, 2019 20:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ok. No to teraz odśpiewaj hymn na cześć jedynie słusznej opcji, bo wlaśnie obiecali podwyżkę płacy minimalnej do 3 tys. w przyszłym roku, a w 2023 do 4 tys. To, że ceny już poszły mocno w górę, a jak podniosą min. pensję, poszybują z prędkością odrzutowca, to wyborcy PiS o tym nie myślą. To, że klucze do mieszkania z programu plusów dostał prezes banku, który ma dom, to też ok. Dla mnie to własnie oni są totalsami, totalni .... (w miejsce kropek wstawić odpowiednie słowo).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 10, 2019 21:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Totalsi to ci, którzy wypowiedzieli totalną wojnę.
A z oceną warto poczekać na owoce. Nie przepowiadam przyszłości. Jeśli przewidujesz inflację ok. 50%, to gdy się spełni będzie krach.
Osobiście wole patrzyć z nadzieją w przyszłość niż krakać. Mam nadzieję, że krakanie nie sprowadzi galopującej inflacji. A wzrost płac pozwoli odzyskać godność kolejnym grupom ludzi. Zdaję sobie sprawę, że dotychczas uprzywilejowani coś stracą. Przykro mi.
Ten wymuszany wzrost płac wzbudza moje obawy. Ale inne. Czy nie doprowadzi do urawniłowki na pewnym poziomie. Znów mam nadzieję, że nie.
Ale nie jestem totalsem. Nie krytykuję tego, co niedługo wyprowadzą do swoich programów obecni przeciwnicy tegoż.
Wolę budować, niż rujnować. Co nie znaczy, że nie czuję uroku krytykanctwa. Też wyczekuję w kolejkach do lekarzy. Jak wielu szarych ludzi. Jednak nie przyłączam się do krytykanctwa. Nie widzę w tym celu. (Oczywiście żartuję, jestem malkontentem.)


Wt wrz 10, 2019 21:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zawsze uważałam, że jednym z przedmiotów nauczania już w szkole podstawowej powinien być przedmiot podstawy ekonomii. Jednak na moim uważaniu się skończy, bo nierozumnym narodem łatwiej się rządzi. Powyższy post jest tego dowodem. Nadzieja to jedna z cnót boskich, ale nie o tej nadziei mówisz. Ta nadzieja jest matką niektórych, a właściwie większości.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 10, 2019 21:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL