Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Co do umieralności od 2019-nCoV zdania są podzielone. Poczytaj sobie o stosunku osób chorych do wyleczonych. Nie będę dawał tu linków.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn sty 27, 2020 8:22
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A wlasnie powinienes dac linki, jesli juz cos twierdzisz. Chyba, ze gonisz za sensacja i chcesz (bez sensu) siac panike.

Mnie nie tyle sytuacja w Chinach martwi, co stan polskiej sluzby zdrowia, ktora raczej podobna w skali epidemie w Polsce z wielkimi problemami opanuje. Zaczynajac od badan probek w "obcojezycznych" laboratoriach.


Pn sty 27, 2020 8:26
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A teraz Kael poda źródła swojej niewiedzy o kondycji oddziałów zakaźnych w Polsce i braku procedur na wypadek epidemii lub pandemii. W przypadku tzw. świńskiej i ptasiej dobrze sobie poradziliśmy. Wiem wtedy rządziła Ewa Kopacz, ale czy to coś zmieniło w naszej opiece zdrowotnej? Poproszę linki do tego że nie działają u nas procedury na wypadek pandemii i epidemii.
A i nie ma już od dawna służby zdrowia. Takowa była ale w PRLu. Teraz mamy opiekę zdrowotną.


Pn sty 27, 2020 9:16
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zrodlo kolegi pom

Cytuj:
Laboratoriami wskazanymi jako referencyjne do diagnostyki wirusa są:

Laboratorium Charite w Berlinie,
Laboratorium Erasmus w Rotterdamie
(...)

Pacjent manifestujący objawy powinien być hospitalizowany w oddziale zakaźnym (obserwacyjno-zakaźnym) z zapewnieniem warunków izolacji oddechowej i ścisłego reżimu sanitarnego.

https://ostrow.naszemiasto.pl/gis-zasad ... 14-7525067

Ile mamy miejsc w izolatkach dzis? Moze Jockey udowodni, ze przynajmniej pare tysiecy?
Bo ja przypomne, ze napisalam
Kael napisał(a):

Mnie nie tyle sytuacja w Chinach martwi, co stan polskiej sluzby zdrowia, ktora raczej podobna w skali epidemie w Polsce z wielkimi problemami opanuje. Zaczynajac od badan probek w "obcojezycznych" laboratoriach.


Na razie tych kilku studentow izolowano. Mozliwe, ze na tym sie w Polsce skonczy, dzieki radykalnym akcjom Chinczykow.


Pn sty 27, 2020 10:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Rachunki wystarczy zrobić; ilość wyleczonych - (osoby w stanie krytycznym + ...) =x razy cenzura komitetu centralnego komunistycznej partii Chin


Moja Droga co znaczą słowa?
Cytuj:
Od nagłej a niespodziewanej śmierci
zachowaj nas, Panie.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn sty 27, 2020 10:17
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A to znasz?
Cytuj:
Pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie ale ufaj tak, jakby wszystko zależało od Boga.


Pn sty 27, 2020 11:03
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Poseł PiS Terlecki wróży ze po tylu wpadkach PO wycofa kandydata na prezydenta Kidawe. Różne media twierdza ze PO nie wystawi kandydata.
Aż ciekaw jestem kto ma racje. Ale brak wystawienia kandydata to polityczne samobójstwo. Przecież tak postąpiła nieboszczka UW i zniknęła z polityki.
Podobno takie naciski robi Donald Tusk. Podobno Tusk chce jednego kandydata a ma nim być Kosiniak. Może to i dobry ruch ale musieli by się wycofać inni typu Biedron czy Holownia. Już za chwile zobaczymy co jest prawda.

Jest ogólnie jeden pozytyw. Grzegorz Schetyna nie jest już przewodniczącym PO. To ruch w dobra stronę. Ale czy Budka ma jakiś pomysł programowy poza żeby było jak było? Śledziłem wypowiedzi kandydatów i nie zauważyłem. Druga informacja mniej dobra to ze ilość członków PO się mocno skurczyła. Ilość osób która oddała głos jest mała. A to podobno 76% uprawnionych. Socjolog Śpiewak były poseł z list PO wieszczy ze jeśli PO nie wygra wyborów to upadnie. Ja myśle ze upadek jest wciąż bliski a chyba nikt w PO nie ma pomysłu na program tak aby przyciągnąć wyborców. Wiadomo ze betonowy elektorat będzie głosował ale na nich nie można wygrać wyborów. Czyli nadal czekamy na jakaś pozytywna zmianę po stronie liberalnej.

Kolejna ciekawa sprawa to agent Tomek. Ciekawi mnie czy tak sobie chlapnął czy ma coś na poparcie tezy. Trochę dziwne ze mówi o tym teraz jak ma postawione zarzuty a wcześniej się chwalił tym co to on nie wie w sprawie i do kogo należy ta willa. Dla przejrzystości naszego życia publicznego uważam ze ta sprawa powinna być dokładnie zbadana. Nie może być tak ze minister tak ważnego resortu ma zarzuty i dalej jest ministrem. I albo Kamińskiego trzeba oczyścić z zarzutów albo odwołać. Jeśli coś jest na rzeczy to trzeba to wyjaśnić i postawić zarzuty Kaminskiemu a jeśli nie ma nic to agent Tomek powinien odpowiadać za oczernianie byłego szefa. Ale jak znam Polskę to nic się nie wydarzy i wszystko będzie po staremu.


Pn sty 27, 2020 13:43

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Prxzeciez Kaminski byl juz skazany za przekroczenie uprawnien w sprawie Leppera chyba, a to nastepna prowokacja ktore robil przeciwko bylej parze prezydenckiej. Czyli przekroczenie uprawnien bylo juz raz udowodnione i taki czlowiek ( a wlasciwie para z Wasikiem ) nie powinien byc na tym stanowisku.


Pn sty 27, 2020 14:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Agent Tomek ma zarzuty więc jest niewiarygodny teraz. `Tonący nawet brzytwy się chwyta`.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn sty 27, 2020 17:12
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nawet słyszałem komentarz, że może to być jakaś strategia obmyślona przez prawników. Ale to zaraz się wyjaśni. Bo albo ma coś na udowodnienie tezy albo zaraz będą pozwy o zniesławienie.


Pn sty 27, 2020 17:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ciekawa jest teza, że ten wirus wydostał się z laboratorium w Wuhan. Dla mnie to absurd. Tym bardziej, że medium jest niewiarygodne.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... mnoza.html

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn sty 27, 2020 22:22
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
O jakim medium mówisz?


Pn sty 27, 2020 22:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
;-) Liberalna Gazeta Wyborcza. Ale wielu w to wierzy.

https://forum.mmorpg.org.pl/uploads/def ... ba7a1.jpeg

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn sty 27, 2020 22:29
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Oj na tym forum to wielka odwaga. Zaraz cię zjedzą.


Wt sty 28, 2020 7:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pomyliłeś fora.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 28, 2020 7:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL