Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zdecydowanie na nikogo (z wyjątkiem może Macierewicza) histeria nie jest tak nakręcona, jak na Kaczyńskiego. Zresztą jego Brata już zamordowano.

To moze teraz wreszcie sie dowiemy kto i jak zamordowal prezydenta Lecha Kaczynskiego, ktorego kadencja wlasnie sie konczyla i nie mial zadnej szansy na nastepna. Po co juz nie pytam.
Bo przeciez Marek_Piotrowski jest zbyt powaznym czlowiekiem i fake newsow nie opowiada. Pisze tylko to, co sam sprawdzil i potrafi udowodnic.
A oszczerstwa i pomowienia trzeba prostowac


Śr maja 23, 2018 19:34
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Pisze tylko to, co sam sprawdzil i potrafi udowodnic.

Przecież dowód jest w necie. Każdy może sprawdzić klikając w link: https://www.youtube.com/watch?v=g1mqMRpKZ6E

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 23, 2018 19:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
On nie jest 70+, jestdokladnie w moim wieku czyli 69 lat.


Dziękuję za sprostowanie, więc powiedzmy że jest ~70 :roll:

marek_piotrowski napisał(a):
Zdecydowanie na nikogo (z wyjątkiem może Macierewicza) histeria nie jest tak nakręcona, jak na Kaczyńskiego.


Nie ma żadnej histerii na punkcie Kaczyńskiego. Jest traktowany (zgodnie z prawdą) jako osoba decyzyjna w PiS - a więc jako ponoszący największą odpowiedzialność za cofanie Polski do PRL - i to wszystko. Nikt np. nie mówi o nim że "strasznie cuchnie" albo "stwarza zagrożenie epidemiologiczne", jak dzisiaj pisowcy o niepełnosprawnych w Sejmie. To jest histeria, a nie - nawet ostre - oceny polityki prowadzonej przez PiS.

Cytuj:
Zresztą jego Brata już zamordowano.


Dziwi mnie, że ktoś, kto uważa, że ś.p. Lech Kaczyński został zamordowany w Smoleńsku, jednocześnie jest przekonany, że tych paru ochroniarzy zdoła ochronić przed zamordowaniem Jarosława Kaczyńskiego. Jeżeli ktoś zamordował Prezydenta RP i dotąd nie udało się mu tego nawet udowodnić, to zamordowanie Jarosława Kaczyńskiego też nie sprawi mu większych problemów, nawet gdyby mu tę ochronę podwojono. Szkoda partyjnej kasy. Zwłaszcza, że teraz to już nie ma większego sensu - PiS i tak przegra w 2019 r. a na kolejne przejęcie władzy Kaczyńskiemu już wiek i zdrowie nie pozwolą. Wystarczy jeszcze trochę cierpliwości.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 24, 2018 5:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
Dziwi mnie, że ktoś, kto uważa, że ś.p. Lech Kaczyński został zamordowany w Smoleńsku (…) PiS i tak przegra w 2019 r


Czy po to, żeby wyjść z wizji morderstwa Kaczyńskiego, koniecznie trzeba tworzyć sobie inną wizję, wizję tego co będzie w 2019?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz maja 24, 2018 6:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
Czy po to, żeby wyjść z wizji morderstwa Kaczyńskiego, koniecznie trzeba tworzyć sobie inną wizję, wizję tego co będzie w 2019?


Nie rozumiem. Jakiej wizji? To pisowcy mają wizje mordowania Kaczyńskiego, więc mu opłacają ochronę za milion złotych rocznie. Ja uważam, że włos mu z głowy nie spadnie, nawet gdyby z ochrony zrezygnował (w zupełności wystarczą Terlecki i Błaszczak, zresztą z pewnością każdy prawdziwy pisowiec jest gotów własnym ciałem osłonić Prezesa w razie zagrożenia :roll: ). Dowodem na to jest brak nieudanych prób (z wyjątkiem rzekomej próby Cyby, o której nic jednak bliżej nie wiadomo). Ochrona powstrzyma szaleńca przed zamordowaniem jego celu, ale nie powstrzyma go przed spróbowaniem. Nikt jednak takich prób nie podjął, przynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo. Z czego wnioskuję, że żadnych szaleńców po prostu nie ma. A co do 2019, to nie wizja, tylko zwykła prognoza.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 24, 2018 6:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
PiS i tak przegra w 2019 r.

Z kim? Nie widzę żadnej alternatywy, chyba że w koalicji, ale tę już mieliśmy poprzednio i po dwóch latach dymisję rządu. PiS nie dogada się z nikim. Czarno widzę następną kadencję.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 24, 2018 6:33
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zresztą jego Brata już zamordowano.
A tak z ciekawości – na kogo stawiasz, że to zrobił? Macierewicz? Ziobro?


Cz maja 24, 2018 6:45

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
Jakiej wizji? To pisowcy mają wizje mordowania Kaczyńskiego, więc mu opłacają ochronę za milion złotych rocznie

Tak k'woli ścisłości ochrona J. Kaczyńskiego opłacana jest z pieniędzy partyjnych. Owszem te pochodzą z pieniędzy podatników, ale koszt ochrony w/w uszczupla zasoby partyjne. Np. ośmiorniczki u Sowy były opłacane wprost z kieszeni podatników, bez uszczuplania budżetu partyjnego.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Cz maja 24, 2018 6:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Z kim? Nie widzę żadnej alternatywy, chyba że w koalicji, ale tę już mieliśmy poprzednio i po dwóch latach dymisję rządu. PiS nie dogada się z nikim. Czarno widzę następną kadencję.


Jak nie będzie miał z kim, to sam ze sobą. De facto zresztą to się już stało (a właściwie cały czas dzieje). To, co jest określane mianem "PiS" dzisiaj jest czymś bardzo istotnie różnym od tego, czym "PiS" był w 2015 r. i wcześniej. Tamten "PiS" już przegrał - czego najwyraźniejszym efektem była tzw. "rekonstrukcja rządu".

I ja wcale nie twierdzę, że jest jakaś alternatywa. Uważam jedynie, że "PiS" (ten "porekonstrukcyjny") przegra w 2019 r., przez co rozumiem co najmniej utratę bezwzględnej większości w Sejmie (czyli także formalne zwycięstwo, ale bez zachowania większości, będzie przegraną, co w PiS doskonale wiedzą). W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, że kolejna kadencja będzie lepsza albo że są podstawy by ją widzieć w jasnych barwach :(

Padre77 napisał(a):
Tak k'woli ścisłości ochrona J. Kaczyńskiego opłacana jest z pieniędzy partyjnych. Owszem te pochodzą z pieniędzy podatników, ale koszt ochrony w/w uszczupla zasoby partyjne. Np. ośmiorniczki u Sowy były opłacane wprost z kieszeni podatników, bez uszczuplania budżetu partyjnego.


Zgadza się, jednak w obydwu przypadkach są to sumy zbyt niewielkie, by mieć znaczenie z punktu widzenia państwa. To, że Kaczyński ma ochronę, samo w sobie nie ma znaczenia dla państwa (i nie miałoby znaczenia także wtedy, gdyby była opłacana "bezpośrednio" z pieniędzy podatników, np. gdyby miał zwykłą ochronę policyjną); ma znaczenie jedynie jako świadectwo pewnej specyficznej mentalności pisowców.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 24, 2018 7:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
chwat napisał(a):
Czy po to, żeby wyjść z wizji morderstwa Kaczyńskiego, koniecznie trzeba tworzyć sobie inną wizję, wizję tego co będzie w 2019?


Nie rozumiem. Jakiej wizji?
Jeżeli ktoś mówi o tym, co wydarzy się w 2019 roku, to z racji tego, że wiedzy na temat przyszłości nie posiada, przekazuje swoje wizje.

Cytuj:
A co do 2019, to nie wizja, tylko zwykła prognoza
Upierałbym się, że to jednak wizja. Przy podawaniu prognozy, zaznacza się brak pewności wygłaszanych opinii, co sygnalizuje się np. zwrotem "wydaje mi się, że...". Jeżeli natomiast podaje się informacje, co się wydarzy w przyszłości, np. kto przegra wybory w roku 2019, to tego rodzaju pewnik informacyjny ma cechy wizjonerstwa. W tym przypadku zabrakło więc istotnego szczegółu, że komuś wydaje się, co będzie w 2019 roku.

Na tej samej zasadzie komuś innemu wydaje się, że Kaczyńskiego zamordowano, chociaż dowodów na to brak.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz maja 24, 2018 7:13
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
Na tej samej zasadzie komuś innemu wydaje się, że Kaczyńskiego zamordowano, chociaż dowodów na to brak.

Podobnie jak brak dowodów na płaskość Ziemi, a zwolenników płaskiej Ziemi nie brakuje.


Cz maja 24, 2018 7:45
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Padre77 napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Jakiej wizji? To pisowcy mają wizje mordowania Kaczyńskiego, więc mu opłacają ochronę za milion złotych rocznie

Tak k'woli ścisłości ochrona J. Kaczyńskiego opłacana jest z pieniędzy partyjnych. Owszem te pochodzą z pieniędzy podatników, ale koszt ochrony w/w uszczupla zasoby partyjne. Np. ośmiorniczki u Sowy były opłacane wprost z kieszeni podatników, bez uszczuplania budżetu partyjnego.

Tamci wcinali za nasze pieniądze ośmiorniczki, ci z naszych pieniędzy utrzymują pro pisowskie blogerki
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/irena-sz ... ch/k6689mz


Cz maja 24, 2018 8:17

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pan Marek_Piotrowski napisał(a):
Zdecydowanie na nikogo (z wyjątkiem może Macierewicza) histeria nie jest tak nakręcona, jak na Kaczyńskiego. Zresztą jego Brata już zamordowano.


To bardzo ciekawe, nie słyszałem o tym by został wydany prawomocny wyrok w sprawie o morderstwo Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - no ale prawdziwy katolik - wie lepiej więc może pisać kretynizmy - i teraz pan @Marek_Piotrowski znowu, będzie podnosił larum, że się go tu obraża - trudno jakie morderstwo -takie i obrażanie.
Ja jednak będę apologetą pana @Marka_Piotrowskiego - trzeba bronić „słusznej” sprawy i nie ważne są sposoby - skuteczność jest ważna.


Pozdrawiam

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Cz maja 24, 2018 8:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
chwat napisał(a):
Czy po to, żeby wyjść z wizji morderstwa Kaczyńskiego, koniecznie trzeba tworzyć sobie inną wizję, wizję tego co będzie w 2019?


Nie rozumiem. Jakiej wizji?
Jeżeli ktoś mówi o tym, co wydarzy się w 2019 roku, to z racji tego, że wiedzy na temat przyszłości nie posiada, przekazuje swoje wizje.

Cytuj:
A co do 2019, to nie wizja, tylko zwykła prognoza
Upierałbym się, że to jednak wizja. Przy podawaniu prognozy, zaznacza się brak pewności wygłaszanych opinii, co sygnalizuje się np. zwrotem "wydaje mi się, że...". Jeżeli natomiast podaje się informacje, co się wydarzy w przyszłości, np. kto przegra wybory w roku 2019, to tego rodzaju pewnik informacyjny ma cechy wizjonerstwa. W tym przypadku zabrakło więc istotnego szczegółu, że komuś wydaje się, co będzie w 2019 roku.

Na tej samej zasadzie komuś innemu wydaje się, że Kaczyńskiego zamordowano, chociaż dowodów na to brak.


Umówmy się że poczekamy do 2019 r. i wtedy się przekonamy czy jestem wizjonerem czy nie :D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 24, 2018 8:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
JarStary napisał(a):
To bardzo ciekawe, nie słyszałem o tym by został wydany prawomocny wyrok w sprawie o morderstwo Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - no ale prawdziwy katolik - wie lepiej więc może pisać kretynizmy - i teraz pan @Marek_Piotrowski znowu, będzie podnosił larum, że się go tu obraża - trudno jakie morderstwo -takie i obrażanie.
Bo jak wiadomo o morderstwie nie decyduje czyn morderstwa, tylko "prawomocny wyrok". :x :mrgreen:

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 24, 2018 8:59
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL