Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 4:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Na czym polega ta lepszość? Rosjanie to przynajmniej Słowianie.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So mar 27, 2021 16:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Powiedz to Ukraińcom.


So mar 27, 2021 16:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Mogę powiedzieć, by powiedzieć to ofiarom Hiltera, a jeśli nie, to choćby Hakata była.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So mar 27, 2021 16:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Oh Andy, powiedz dlaczego do Szwedow nie zglosisz sie z pretensjami za Potop???
Zapomnij na chwile o tych Niemcach, Rosjanach i Hakacie i skup sie - ja tylko pisze o gospodarce, a dokladniej o tym ze obecna polska gospodarka zalezna od niemieckiej ( co jest dopiera teza do udowodnienia ) radzi sobie o wiele lepiej, produkuje wiecej i lepszych jakosciowo produktow z powodzeniem sprzedawanych na calym swiecie niz gospodarka PRL.
Zastanow sie czy wogole mozesz sie wypowiadac na ten temat, czy twoje dorosle zycie spedzales w PRL i pamietasz jak to wygladalo?
Czy wiesz jaka byla w koncu prawdziwa przyczyna ze PRL padl i banda ciemniakow zwana kierownictwem PZPR zgodzila sie na oddanie wladzy ( abstrachujac od geopolityki i takiej a nie innej sytiacji ZSRR )?


So mar 27, 2021 21:54
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Mogę powiedzieć, by powiedzieć to ofiarom Hiltera, a jeśli nie, to choćby Hakata była.

I prawi patrioci Polacy, niemieckim BMW taranują w Polsce fiata seicento produkowanego w Polsce :D


N mar 28, 2021 8:15
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Na czym polega ta lepszość? Rosjanie to przynajmniej Słowianie.

No to pod batogiem slowianskich braci Polska juz byla. Raz 123 lata a potem ... 44.
Co zostawili bracia Andy72 Polakom?
Nawet pod batogiem Bismarcka i Hakaty ostal sie, o dziwo, przemysl.
Jezeli ktos woli zyc jak chlopi u Reymonta, to mozliwe, ze rzady Rosjan sa szczytem ich marzen, bo wspolpracy na rownych warunkach i ponoszenia wspolodpowiedzialnosci nawet wyobrazic sobie nie potrafia.


N mar 28, 2021 12:11

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Były TRZY zabory. Również pruski i austriacki. Teraz modne jest utyskiwanie na Rosję i płaszczenie się przed Niemcami.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N mar 28, 2021 12:13
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Plaszczysz sie przed Niemcami? Szkoda mi ciebie.
Byly trzy zabory. Pamietasz jaki byl rozwoj regionow w poszczegolnych zaborach i jakie problemy miala II RP po 1918 roku?


N mar 28, 2021 12:22

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Płaszczenie to "uwazam ze to uzaleznienie od gospdaki niemieckiej to o wiele lepsze rozwiazanie"
Uważam że narody słowiańskie powinny trzymać się razem. Jest coś takiego jak "słowiańska dusza". Słowianin podzieli się ostatnią koszulą i kawałkiem chleba, w odróżnieniu od drapieżnych narodów.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N mar 28, 2021 12:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Płaszczenie to "uwazam ze to uzaleznienie od gospdaki niemieckiej to o wiele lepsze rozwiazanie"

Niż uzależnienienie od ruskiej. To nie płaszczenie, tylko wybór mniejszego zła.

Cytuj:
Uważam że narody słowiańskie powinny trzymać się razem. Jest coś takiego jak "słowiańska dusza". Słowianin podzieli się ostatnią koszulą i kawałkiem chleba, w odróżnieniu od drapieżnych narodów.

Jeśli chodzi o zwykłych ludzi, to pewnie, że wolę Ruskich, niż Niemców, ale w polityce liczą się interesy, a nie sympatie.


N mar 28, 2021 12:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 852
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
. Słowianin podzieli się ostatnią koszulą i kawałkiem chleba, w odróżnieniu od drapieżnych narodów.

Zwłaszcza chętnie podzieli się twoją koszulą i twoim kawałkiem chleba, wmawiając ci przy okazji, że to dla twojego dobra...

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


N mar 28, 2021 12:52
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Należy rozróżnić zwykłych Rosjan od zimnych czekistów typu Putin czy jeszcze gorszych z GRU.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N mar 28, 2021 12:54
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ach ten mit "zwyklych Rosjan"! To w armii sowieckiej gwalcacej i palacej wszystko byli." zwykli Rosjanie", czy tylko "czekisci"? I skad ich tylu wzieli?

Mi chodzi akurat glownie o gospodarke, bo to ciebie kluje.
" Gospodarka" rosyjska, z ktora chcesz powiazac (po raz kolejny) Polske to niby co? Ten wegiel i gaz ze wschodu?

Zrezygnuj ze wszystkich nie-polskich i nie-rosyjskich produktow i wtedy zachecaj do poddania sie Putinowi. Bedziesz zywa reklama, ze tak zyje sie lepiej, zdrowiej i jest sie wolnym i niezaleznym.


N mar 28, 2021 14:45

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A Hitlerowcy nie mordowali??

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N mar 28, 2021 14:52
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A PO chcialo szpitale sprywatyzowac (wedlug propagandy PiSu)! W czym by to mialo zaszkpdzic - nie wiemy, ale cos chciali zrobic.

Ty sie boisz powiazan gospodarczych z Niemcami dzis i chcesz sie przykleic do Rosji dzis.
No to pokaz, ze sie bez "Niemcow" ( i reszty zachodniej Europy) obejdziesz!
Niejaki Tarczynski jakos nie potrafi, np.

A zabijali na wojnie i jedni i drudzy. Ci ze slowianska dusza nie mniej okrutniej,takze (kochajacych ich) braci Slowian (Ukraincy w powstaniu warszawskim).


N mar 28, 2021 14:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL