Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jakoś szczególnie się z tych działań nie cieszę, ale lepsze już to, niż dalsze rządy Kopacz i psiapsiółek.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lis 24, 2015 15:23
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Ze strony medievala, ktory jeszcze pare miesiecy temu nie byl tak agresywny w stosunku do niepoprawnych politycznie uzytkownikow, niczego dobrego juz sie nie spodziewam.
Podobnie jak ze strony wszystkich pragnacych zmian.
Macie teraz swoje zmiany i cieszcie, sie ze prezydent (doktor nauk prawnych), bez zmruzenia oka podpisuje ustawe zmieniajaca prawo wstecz. Ze ulaskawia (bez precedensu) kogos w trakcie procesu sadowego, zeby ten mogl objac funkcje publiczna i to tak istotna, bo "poczucie sprawiedliwosci" mu podszeptuje, ze przeciez to niewinny czlowiek, a sad w Polsce niezawisle przeciez wedlug Pisu nie sa (i chyba juz nie beda), wiec mogliby go skazac w procesie pokazowym jak w jakiejs republice bananowej. A ulaskawic go pozniej, to by rzad i plany prezesa rozbilo.
Populistyczne poczucie sprawiedliwosci niejednego popchnelo na stos. No, ale pisowskie poczucie sprawiedliwosci jest sluszne, bo jest w nazwie.

Teraz juz wszystko jest dozwolone.

Cieszcie sie do czasu. Kiedy te zmiany uderza w was rykoszetem. Bo ze uderza, tego jestem pewna.
Gdzie drwa rabia itd.

Dziwne takie, bo nie widać żadnej radości.......nie rządzili była agresja, odrzucanie innych...... rządzą jeszcze większa agresja i ostrzejsze odpychanie inaczej myślących.......


Wt lis 24, 2015 15:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Ze strony medievala, ktory jeszcze pare miesiecy temu nie byl tak agresywny w stosunku do niepoprawnych politycznie uzytkownikow, niczego dobrego juz sie nie spodziewam.
Podobnie jak ze strony wszystkich pragnacych zmian.


Ja też jestem oburzony na Mediaval_mana. Uważam, że szczytem agresji, a może i chamstwa jest czytanie ze zrozumieniem, tego co ktoś (Kael) napisał(a). Jak można zauważać bzdury, które płyną z głębi serca niewiasty? To okropne. Całe szczęście, że nie znajduje się w zasięgu pazurków.

Ale teraz też wyłapałem lapsus. Od dawna nie znalazłem w wypowiedziach Mediaval_mana niczego ganiącego niepoprawnych politycznie. Wprost przeciwnie, wg mnie, Mediaval_man raczej sprzeciwia się poprawności politycznej. Zresztą już samo myślenie samodzielne jest sprzeczne z poprawnością polityczną. A Mediaval_man myśli. Nie zauważyłem też aby Mediaval_man chwalił główne ośrodki kształtujące poprawność polityczną.

A niechcący wyjawiłaś swój sekret. Nie chcesz zmian. Chciałabyś, aby ludzie myślący samodzielnie byli dyskryminowani, jak za PO. I aby wszyscy, chórem, skandowali to, co nakazuje GW i TVN. A może jeszcze powinny być jednolite uniformy jak w Korei Pn? Oczywiście tylko dla tych, którzy nie popierają eurosocjalistycznych rządów Platformy.


Wt lis 24, 2015 16:22
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No tak chodzą ci ludzie wyćwiczeni przez GW i TVN i skandują:
- Ja-ro-sław -Pol-skę- zbaw,
- PO-to-ca-łe-zło,
- Bea-ta Bea-ta.
- An-drzej-du-da.


Wt lis 24, 2015 16:28
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ach andej, szkoda mi twojej zony. To tyle ode mnie.


Wt lis 24, 2015 17:29
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Ze strony medievala, ktory jeszcze pare miesiecy temu nie byl tak agresywny w stosunku do niepoprawnych politycznie uzytkownikow, niczego dobrego juz sie nie spodziewam.

Oj tam, agresywny...
Nie wiem, czy celowo, czy nieświadomie zinterpretowałaś wypowiedź Glińskiego o "zrobieniu porządku w mediach" jako próbę upaństwowienia mediów. Pomyliłaś się, a kilka osób Ci to wytknęło.
I tyle.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt lis 24, 2015 18:19
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Cytuj:
W trakcie programu doszło do spięcia między prowadzącą Karoliną Lewicką, a prof. Glińskim. – To program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się skończy, poniewż tak telewizja publiczna funkcjonować nie powinna – powiedział wicepremier.

http://www.tvp.info/22751639/wicepremie ... informacji

Jezeli pytania premierowi (wice) nie pasuja, to jest to propaganda i to sie musi skonczyc.
Bo media publiczne maja chwalic rzad - ale tylko pisowski i niszczyc wszystkich innych.
Taka propaganda to nie propaganda, tylko sama prawda (gitowska).

Akurat oglądałem ten program. Ewidentnie dziennikarka miała zamiar atakować Glińskiego, a ten dał się sprowokować. Jednak mimo, że spotkał się z przesadnym atakiem, nie świadczy to o nim dobrze, że zamiast próbować sobie poradzić w tej sytuacji, łatwo przeszedł do wypowiedzi z pozycji siły.

Już na początku przyjął niedorzeczną, jak na wywiad, postawę polegającą na dążeniu do wygłoszenia swojego stanowiska, jakby był na jakiejś konferencji. Co też zauważyła dziennikarka. I próbował to zrobić w sposób zdecydowanie zbyt długi. W takiej sytuacji należy przygotować sobie zwięzłą wypowiedź i poprosić o chwilę na przedstawienie jej. Normalnie jak w wywiadzie. Tymczasem on chciał lać wodę, czytać z kartki i narzekać na medialne manipulacje. Czyli taki pseudo-wywiad z nabożnym szacunkiem. W dzisiejszych czasach to już nawet z papieżem niekoniecznie musi tak dziennikarz rozmawiać.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lis 24, 2015 18:53
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
No cóż. Na drugi raz pisz jaśniej. Jak widzisz nie tylko ja tak zrozumiałem te mętne wyjaśnienia.
Cytuj:

Co jest mętne w zdaniu:

Cytuj:
Media publiczne mają zostać przekształcone w narodowe instytucje kultury, prof. Gliński.
Kael zatem sie myli, media nie będą upaństwowione, przejmie je Naród.


Cytuj:
]Ze strony medievala, ktory jeszcze pare miesiecy temu nie byl tak agresywny w stosunku do niepoprawnych politycznie uzytkownikow, niczego dobrego juz sie nie spodziewam.

Cytuj:
Oj tam, agresywny...
Nie wiem, czy celowo, czy nieświadomie zinterpretowałaś wypowiedź Glińskiego o "zrobieniu porządku w mediach" jako próbę upaństwowienia mediów. Pomyliłaś się, a kilka osób Ci to wytknęło.
I tyle.

Nieświadomie zinterpretowała, ja myślałam jak Królik z bajki.......oj tam, oj tam....taki mętny poziom prezentujemy do którego nie warto......


Wt lis 24, 2015 19:41
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
Kael napisał(a):
Cytuj:
W trakcie programu doszło do spięcia między prowadzącą Karoliną Lewicką, a prof. Glińskim. – To program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się skończy, poniewż tak telewizja publiczna funkcjonować nie powinna – powiedział wicepremier.

http://www.tvp.info/22751639/wicepremie ... informacji

Jezeli pytania premierowi (wice) nie pasuja, to jest to propaganda i to sie musi skonczyc.
Bo media publiczne maja chwalic rzad - ale tylko pisowski i niszczyc wszystkich innych.
Taka propaganda to nie propaganda, tylko sama prawda (gitowska).

Akurat oglądałem ten program. Ewidentnie dziennikarka miała zamiar atakować Glińskiego, a ten dał się sprowokować. Jednak mimo, że spotkał się z przesadnym atakiem, nie świadczy to o nim dobrze, że zamiast próbować sobie poradzić w tej sytuacji, łatwo przeszedł do wypowiedzi z pozycji siły.


Już na początku przyjął niedorzeczną, jak na wywiad, postawę polegającą na dążeniu do wygłoszenia swojego stanowiska, jakby był na jakiejś konferencji. Co też zauważyła dziennikarka. I próbował to zrobić w sposób zdecydowanie zbyt długi. W takiej sytuacji należy przygotować sobie zwięzłą wypowiedź i poprosić o chwilę na przedstawienie jej. Normalnie jak w wywiadzie. Tymczasem on chciał lać wodę, czytać z kartki i narzekać na medialne manipulacje. Czyli taki pseudo-wywiad z nabożnym szacunkiem. W dzisiejszych czasach to już nawet z papieżem niekoniecznie musi tak dziennikarz rozmawiać.

Zakonnicy z nabożną uwagą w TV Trwam wysłuchują oświadczeń/prelekcji pana prof. a tu jakaś dziewucha usiłuje go pouczać.....nie godzi się...


Wt lis 24, 2015 19:49
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Oj! Na forum chrześcijańskim - katolickim używać słowa ,,dziewucha"? Nie godzi się. Faryzeizm bije od Alus.


Wt lis 24, 2015 19:57
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Hominibus napisał(a):
Oj! Na forum chrześcijańskim - katolickim używać słowa ,,dziewucha"? Nie godzi się. Faryzeizm bije od Alus.

Ta.....lepsze, nie faryzejskie to: debile, wodomózgowce, wieprze......
Dziewucha - rubasznie, czasem życzliwe o dziewczynie, najczęściej o wiejskiej SJP - na pewno nie obraźliwe.


Wt lis 24, 2015 20:06
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Najlepiej to się bronić tym,że inni robią gorzej.
Dwóch przyszło modlić się do świątyni - Faryzeusz i Celnik....
A dziewuch to już dawno na wsi nie ma.
A swoją drogą to czy ta co dzwoniła to mówiła ,że jest ze wsi?
Może jeszcze byś napisał ,że to był z twojej strony komplement wobec tej dziewuchy.


Wt lis 24, 2015 20:41
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
http://www.mateusz.pl/mt/ko/ko-fic.htm


Wt lis 24, 2015 21:02
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Hominibus napisał(a):
Najlepiej to się bronić tym,że inni robią gorzej.
Dwóch przyszło modlić się do świątyni - Faryzeusz i Celnik....
A dziewuch to już dawno na wsi nie ma.
A swoją drogą to czy ta co dzwoniła to mówiła ,że jest ze wsi?
Może jeszcze byś napisał ,że to był z twojej strony komplement wobec tej dziewuchy.


O czym Ty w ogóle piszesz?.....czy ta co dzwoniła to mówiła, że jest ze wsi?......przeczytałeś TV Trwam i jedyne co Ci sie skojarzyło to dzwoniąca dziewucha......choć rozmowa tyczy zupełnie innego tematu.

Dziewuchy są na wsi i w mieście....o dziewuchach śpiewają: Bajer full, Biesiadne, Bonson, Dżipado i kilka innych jeszcze kapel.


Wt lis 24, 2015 21:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Spokojnie, to była ironia. I chodziło o dziennikarkę prowadzącą wywiad w TVP Info.

Widzę, że nawet jest na ich stronie:
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 0/22458025


Dziś w TVN24 poszło lepiej i jemu, i dziennikarce. Wielu polityków PiSu popełnia błąd zakładając, że dziennikarze działają przeciwko nim, zamiast zakładać, że po prostu zależy im na oglądalności i dlatego szukają sensacji. W tym drugim przypadku wiedzieliby, że trzeba odpowiednio formułować wypowiedzi, czyli to od nich bardzo dużo zależy. A obecnie wygląda jakby cały problem umiejscawiali poza sobą i traktowali na zasadzie wiatru w oczy, na który nie mają bezpośredniego wpływu i mogą tylko brnąć wbrew jemu.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lis 24, 2015 22:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL