Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Robek! Ale czym tobie osobiście PiS się naraził? Tymi zamkniętymi sklepami w niedzielę? Przecież nawet na emeryturę możesz przejść wcześniej dzięki PiSowi! (Że z niej nie wyżyjesz, to już nie PiSu wina).


N lut 10, 2019 20:22
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cichaj, Kael. Jest nadzieja w Narodzie. :D


N lut 10, 2019 20:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Robek! Ale czym tobie osobiście PiS się naraził? Tymi zamkniętymi sklepami w niedzielę? Przecież nawet na emeryturę możesz przejść wcześniej dzięki PiSowi! (Że z niej nie wyżyjesz, to już nie PiSu wina).



Nie dadzą w mi w normalny sposób zrobić w Niedziele zakupów, więc już z tego powodu się wnerwiłem, jak również zakaz siania kukurydzy GMO, gdzie to powoduje że trzeba kupować nasiona droższej kukurydzy i to o gorszej jakości, kosze na śmieci za które sie przecież płaci, jak również PiS był za wprowadzeniem zakazu uboju rytualnego, który spowodował obniżenie cen bydła, i przez to stratę około 30 tyś. złoty.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lut 10, 2019 21:41
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Mrs_Hadley napisał(a):
subadam napisał(a):
Czyli jest to chorobliwy pieniacz, ktory stanowisko wykorzystuje do zalatwiania swoich porachunkow w skali calego kraju ?

Nie. @Alus podała nieprawdę pisząc o tym, że Ziobro nie mógł się pogodzić ze śmiercią ojca i ciągnął sprawę. O tym, kto stał za ciągłymi apelacjami w tej sprawie, ujawniła Gazeta Prawna, gdy w głośnym wywiadzie z Krystyna Ziobro, matka Zbigniewa wyraziła ubolewanie nad... brakiem zaangażowania syna w walce o sprawiedliwość w tej sprawie. To matka(która jest lekarzem) składała apelacje, walczyła w sądzie z lekarzami, których uznała za winnych śmierci męża. Gdy apelacje nie pomogły, zgłosiła sprawę do Strasburga.
Nie wiem również o co chodziło z tym "najlepszym przyjacielem", bo jedyne co znalazłam, to informację, że w czasach studenckich Ziobro otrzymywał pogróżki, szantażowano go, że ma dać kasę, bo inaczej straci życie, wydzwaniano z podobnymi szantażami do jego rodziców, on podejrzewał, że odpowiadają za to jego koledzy, w tym współlokator, którego znał przez krótki czas i w niemiłych okolicznościach się pożegnali. Nadmienię, że Ziobro nie był u władzy, gdy sprawa była w sądzie. Tu by pasowało te 10 lat.
Jak więc widać, Alus mocno koloryzuje fakty w sprawie Ziobry, więc bym nie była taka ufna, jeżeli chodzi o jego udział w sprawie toczącego się postępowania dotyczącego śp. Adamowicza.

Kael podała link ukazujący, że Ziobro przez 10 lat ciągał kolegę po sądach nie z przyczyn anonimów, ale z racji niezgody na jego poglądy.
Ja koloryzuję, a Ty zapomniałaś zapewne "gwoździa" Ziobry i kąpiącego sie służbowego laptopa Ziobry w październiku 2015r.


Pn lut 11, 2019 9:10
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Po dojściu PiS do władzy, apelację od wyroku uniewinniającego złożyli nie tylko pełnomocnicy rodziny zmarłego, ale również prokuratura, która do procesu włączyła się po tym, jak ministrem sprawiedliwości został Ziobro
http://tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23440842 ... ekarz.html

prokuratura włączyła się samorzutnie, podobnie jak prokuratura w Białymstoku wyłączyła się na 3 lata w ściganiu fałszerstw MW na listach wyborczych :(


Pn lut 11, 2019 9:43
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Nie bardzo rozumiem za co ukarano Adamowicza, jesli ani on nie odniosl zadnych korzysci a skarb panstwa nie poniosl zadnej szkody z jego niepelnego oswiadczenia?
Niestety prawo podatkowe w Polsce jest tak pokrętnie skonstruowane, że każda pomyłka ma status przestępstwa podatkowego. Jak się rąbniesz (np. podasz w przelewie zły miesiąc), to popełniłeś przestępstwo. I jeśli chcesz pomyłkę poprawić, to musisz złożyć „czynny żal”, co oznacza, że przyznajesz się do popełnienia przestępstwa i prosisz urząd, aby łaskawie Cię za nie nie ścigał. Oczywiście w praktyce oznacza to, że poprawią Twój błąd i będzie spokój. Formalnie jednak tak to wygląda. Sam kilka już takich przestępstw w życiu popełniłem.


Pn lut 11, 2019 12:41

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zarzuty śledczych wobec ŚP Adamowicza.
https://dziennikbaltycki.pl/sledczy-zdr ... r/10527862

Co do podejrzenia nieujawnionych łącznie 753,7 tys zł Urzędu Skarbowemu to w kwietniu 2018 roku Adamowicz znacznie zmienił wartość oświadczeń majątkowych.
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pa ... 3.html#tri


Cz lut 14, 2019 11:41
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie tyle fachowe wykształcenie, ile prezesa chęć szczera zrobi z ciebie milionera
https://bip.nbp.pl/__data/assets/pdf_fi ... o-2018.pdf
do tego mała fucha w KNF...i później mamy średnie wynagrodzenie w RP powyżej 5 tys zł.


Śr lut 27, 2019 11:36
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ciekawa lista. Czym sie narazili dyrektorzy okregowi w Kiekcach i Poznaniu, ze zabrano im po 5 tysiecy? No i teraz zaczna sie walki na noze, bo wiadomo oficjalnie, ze za podobne stanowiska z duza odpowiedzialnoscia wcale nie sa podobne zarobki...


Cz lut 28, 2019 6:12
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Ciekawa lista. Czym sie narazili dyrektorzy okregowi w Kiekcach i Poznaniu, ze zabrano im po 5 tysiecy? No i teraz zaczna sie walki na noze, bo wiadomo oficjalnie, ze za podobne stanowiska z duza odpowiedzialnoscia wcale nie sa podobne zarobki...

Sądzisz, że informacje o zarobkach nie uzyskali dziennikarze właśnie od pracowników NBP, którym na co dzień serwowano widok uwieszonej u boku Glapińskiego laski, której stanowisko w porównaniu do stanowisk ekonomistów znaczyło niewiele, a zarabiała więcej od wziętych ekonomistów z tytułami profesorskimi.


Cz lut 28, 2019 8:35

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ludzie mają już dość rządów masonerii:
https://wpolityce.pl/swiat/438250-zolte ... -z-policja

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So mar 16, 2019 16:17
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czy moglbys swoja teze udowodnic?
Gdzie jest cos o masonerii? Niby Macron to mason? To chyba czegos nie doczytales
Cytuj:
Około 54 proc. Francuzów wspiera „żółte kamizelki” bądź sympatyzuje z nimi - wynika z sondażu Ifop przeprowadzonego online w czwartek i piątek, a opublikowanego w sobotę na portalu Atlantico. Liczba sympatyków wzrosła od połowy lutego, kiedy było to 50 proc., ale jest daleko mniejsza od największego poparcia, które wynosiło 72 proc.

Także popularność Macrona poprawiła się w ostatnich tygodniach. Według opublikowanego w środę sondażu Ipsos, wzrosła ona od grudnia o 8 pkt procentowych, do 28 proc.


Jesli "zolte kamizelki" to wzor "prawych i sprawiedliwych", to wspolczuje.
https://www.gosc.pl/doc/5398161.Zolte-k ... cily-pozar


So mar 16, 2019 17:49

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Warto posłuchać: Macron Is No Napoleon - Macron jest tylko Masonem - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=w85PMy9mfj4

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So mar 16, 2019 17:55
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A co mnie wymysly Maxa Kolonko obchodza? Ty miales swoja teze udowodnic, a nie gotowce wklejac. Jak widac, bandytow chwalisz!


So mar 16, 2019 17:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A o strajku nauczycieli cicho sza na forum. Poprawność polityczna?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 16, 2019 18:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL