Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
np. Polsat i TVN.


Wt wrz 25, 2018 15:58
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
feelek napisał(a):
np. Polsat i TVN.

Polsat może i próbowaliby znacjonalizować, ale co zrobić z jedynym przyjacielem Polski, amerykanami właścicielami TVN?.


Wt wrz 25, 2018 16:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Polska nie ma przyjaciół.


Wt wrz 25, 2018 16:02
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Jak ktoś nie ma przyjaciół to znaczy, że coś z nim jest bardzo nie w porządku.


Wt wrz 25, 2018 16:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
"Waga takiego wniosku jest niebagatelna."

(źródło cytatu: viewtopic.php?f=47&t=40468&p=1010225#p1010225)


Wt wrz 25, 2018 16:53
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Jak ktoś uważa, że Polska to jest ktoś... :P

Ale w ogóle wieść gminna niesie, że państwa nie mają przyjaciół, a tylko interesy. Jak się o tym zapomina i przychodzi do takiego Trumpa jak do przyjaciela, to się potem bywa strumpionym.


Wt wrz 25, 2018 17:45
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
O proszę. Nie chcieliśta mi wierzyć, że po ACTA 2.0 będzie chryja. Już tąpnęło.

Pod pierwszym artykułem zalinkowanym przez agusta widnieje drobniejszym drukiem:
Cytuj:
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Kup licencję


Jeśliby ktoś miał wątpliwości, to pod Kup licencję, na samym dole strony, widnieje dyktat grupy INFOR:
Cytuj:
Chcesz zamieścić link do artykułu – stosuj zasady:
- użycie oryginalnego tytułu tekstu z serwisu, z którego pochodzi treść
- użycie pełnej nazwy serwisu np. GazetaPrawna.pl oraz imienia i nazwiska autora tekstu
- użycie pełnej nazwy produktu np. Dziennik Gazeta Prawna, jeśli tekst pochodzi z gazety i jest dostępny na stronie WWW
- użycie maks. 300 znaków oryginalnego tekstu
- aktywny link brzmiący „Więcej czytaj w serwisie – nazwa serwisu…” z URL prowadzącym do strony konkretnego materiału w serwisie źródłowym


Proszę, drodzy forumowicze, wyobrażacie sobie spełnianie takich dyktatów 24/7 w każdych okolicznościach? JedenPost, na Ciebie się patrzę. :P


Wt wrz 25, 2018 20:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Dzięki Ergo za uwagę, a ADMINA proszę o usunięcie mojego postu, albo linków bez wykupionej licencji. No to się zaczyna...


Wt wrz 25, 2018 20:19
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Znaczy prawnikiem nie jestem, ale na moje krzywe oko możesz ich linkować za darmo, tylko masz STOSOWAĆ ZASADY. I teraz leci pytanie za sto punktów: wyobrażacie sobie dyskusję w takiej formie, że do każdej porcji linków w poście trzeba poświęcić kwadrans plus na spełnienie wszystkich zachcianek tych tam, wydawców? Fejsbuczek się pewnie dogada na jakąś licencję, nie wiem, grupową - ale fora prywatne?

Śmierdzi to na kilometr poglądem, że demos jest głupi i pogardą dla tegoż demosu - którym owszem, możemy pozarządzać i mieć z tego hajs pańszczyźniany; ale żeby demos sam sobie gawędził w swoich własnych dziuplach, o co to, to nie!


Wt wrz 25, 2018 20:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
agust napisał(a):
Dzięki Ergo za uwagę, a ADMINA proszę o usunięcie mojego postu, albo linków bez wykupionej licencji. No to się zaczyna...

Zrobione.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 25, 2018 20:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
ErgoProxy napisał(a):
Jeśliby ktoś miał wątpliwości, to pod Kup licencję, na samym dole strony, widnieje dyktat grupy INFOR:
Cytuj:
Chcesz zamieścić link do artykułu – stosuj zasady:
- użycie oryginalnego tytułu tekstu z serwisu, z którego pochodzi treść
- użycie pełnej nazwy serwisu np. GazetaPrawna.pl oraz imienia i nazwiska autora tekstu
- użycie pełnej nazwy produktu np. Dziennik Gazeta Prawna, jeśli tekst pochodzi z gazety i jest dostępny na stronie WWW
- użycie maks. 300 znaków oryginalnego tekstu
- aktywny link brzmiący „Więcej czytaj w serwisie – nazwa serwisu…” z URL prowadzącym do strony konkretnego materiału w serwisie źródłowym


Proszę, drodzy forumowicze, wyobrażacie sobie spełnianie takich dyktatów 24/7 w każdych okolicznościach? JedenPost, na Ciebie się patrzę. :P

Na mnie nie patrzysz, ale chociaż jako drogi forumowicz się wypowiem ;) Mnie wręcz cieszą te wymagania :-D Mam nadzieję, że drodzy forumowicze trochę oszczędniej będą wrzucali linki, które niewiele wnoszą do tematu. A patrząc na problem z szerszej perspektywy: jakim wysiłkiem jest spełnienie powyższych dyktatów w porównaniu do wysiłku, jaki włożył autor tekstu w jego przygotowanie?
Tyle teorii, bo w praktyce podejrzewam, że wszystko zostanie po staremu.


Śr wrz 26, 2018 8:37
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
SweetChild napisał(a):
A patrząc na problem z szerszej perspektywy: jakim wysiłkiem jest spełnienie powyższych dyktatów w porównaniu do wysiłku, jaki włożył autor tekstu w jego przygotowanie?
Chyba nie zauważyłeś, że mówisz o "wysiłku" dotyczącym maksymalnie 300 znaków tekstu, bo tylko tyle pozwalają zacytować. Ile to jest mniej więcej?
Sienkiewicz, Potop, początek napisał(a):
Był na Żmudzi ród możny Billewiczów, od Mendoga się wywodzący, wielce skoligacony i w całym Rosieńskiem nad wszystkie inne szanowany. Do urzędów wielkich nigdy Billewiczowie nie doszli, co najwięcej powiatowe piastując, ale na polu Marsa niepożyte krajowi oddali usługi, za które róż


Śr wrz 26, 2018 9:38

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
akruk napisał(a):
Chyba nie zauważyłeś, że mówisz o "wysiłku" dotyczącym maksymalnie 300 znaków tekstu, bo tylko tyle pozwalają zacytować.

Ale mogę też podać link oraz przeczytać całość za darmo.


Śr wrz 26, 2018 10:17
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
SweetChild napisał(a):
Ale mogę też podać link
Chyba sobie jaja robisz. Dobre paniska, bo udzielają zgody na podanie "linku", czyli odsyłacza do ich tekstu? Zastanowiłeś się w ogóle nad tym, co mówisz? Przecież to jakiś, dyrba, absurd! Żadnej łaski nie robią.


Śr wrz 26, 2018 10:30

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
akruk napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Ale mogę też podać link
Chyba sobie jaja robisz. Dobre paniska, bo udzielają zgody na podanie "linku", czyli odsyłacza do ich tekstu? Zastanowiłeś się w ogóle nad tym, co mówisz? Przecież to jakiś, dyrba, absurd! Żadnej łaski nie robią.

Przecież napisałem oraz przeczytać całość za darmo. Sam odsyłacz jest jedynie ułatwieniem i oczywiście sam w sobie jest niewiele warty.


Śr wrz 26, 2018 10:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL