Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@Małgosiaa
Ja się odnoszę do Twego linku bardzo konkretnie. Nie jestem uprzedzony do Ciebie w żadnym wypadku i do Twojej krytyki PiS. Otwarcie też mówię, że należę do elektoratu Solidarnej Polski i PiS jest dla mnie za miękki i za mało katolicki. Ale głosuję na PiS bo SP tam jest.

W sercu czułem, że post Twój był by pobudzić do wypowiedzi Alus, więc sorki że się wtrąciłem. :)

@Alus
Też mam krytyczne podejście do usprawiedliwiania wolnomularstwa w swoim życiorysie przez polityków.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 12:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Co do Superstacii to

Cytuj:
25 lipca 2019 ze stacji zostali zwolnieni m.in.: Jacek Żakowski, Marek Czyż, Adam Feder, Jacek Zimnik, Wiktor Bater (pełnił także funkcję szefa redakcyjnego newsroomu) oraz Beata Tadla, a ich programy zostały zdjęte z anteny.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Superstacja


Więc jest nadzieja, że skręcą teraz bardziej do środka sceny politycznej albo będą apolityczni, zobaczymy.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 13:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Z innej beczki czy tylko ja mam wrazenie ze pisowski rzad w imie swojej polityki wewnetrznej ( a wlasciwie utrzymania slupkow poparcia na wysokiem poziomie ) prowadzi Polske na czolowke z Unia w sprawach sadownictwa?


So lut 08, 2020 15:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
PiS jest po prostu zdeterminowany w reformie wymiaru sprawiedliwości i ją zrobi zapewniam Cię. To jest dopiero pierwsza faza w moim odczuciu.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 16:36
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Reforma sprawiedliwosci wedlug PiSu to eufemizm.
Po prostu Kaczynski i Przyjaciele chca wszystko i wszystkich trzymac na krotkiej smyczy.
Po sedziach beda dziennikarze, potem jeszcze inni a na koncu won z UE prosto w swiat bezholowia z rzadami prymitywnych, bezczelnych przestepcow.
Sedzia, ktory podarl uchwale innych sedziow popelnil przestepstwo.
Krysztalowy szef NIKu, za ktorego cala partia reczyla, to koles mafiozow.

A ludzie siedza cicho, wpatrzeni w TVP i nawet nie wiedza, ze jeszcze rok, jeszcze dwa i kurek unijny sie zakreci. Nawet nie zrozumieja, dlaczego "ich" dotacje ktos "im zabierze".
Dlaczego nie moga ot, tak wyjechac dokad chca i pracowac gdzie chca.

A pom zrozumie dlaczego?


So lut 08, 2020 17:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Premier Morawiecki w ostatnich dniach w Brukseli przekonywał do pozyskiwania nowych funduszy w UE. UE się niedługo uspokoi bo dla Niemców zwarcie z Polską mogłoby się skończyć tragicznie gospodarczo, a Francja ma ochotę na sprzedaż Polsce technologii elektrowni atomowej, jak i kolei Train à Grande Vitesse. Nadto po brexicie jesteśmy jednym z najliczebniejszych i największych państw UE z najlepiej rozwijającą się gospodarką.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 17:15
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
No to ja na takie dictum, ze Niemcy bez Polski upadna (tak jak upadli przed 2004 i dopiero wejscie Polski do UE uratowalo Niemcy i Francje) nie mam odpowiedzi. Widac pom tez nie pojmie, ze jest gdzies normalny swiat, gdzie wazne sa prawo i zasady, a nie tylko kasa.

Bez prawa i zasad, kase moze mianowicie byle kto ukrasc i nie oddac.

Dlatego, jesli Polska nie wroci do zasad demokracji uznanych w UE, moze sie z kasa pozegnac.
A Morawiecki moze jezdzic i zebrac gdzie chce. Na pewno beda dla niego bardzo uprzejmi, bo to dobrze wychowani ludzie.


So lut 08, 2020 17:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Cytuj:
Nie wszystkie rozwinięte kraje odchodzą od węgla. Japonia planuje wybudować 22 nowych elektrowni węglowych w 17 różnych lokalizacjach w ciągu najbliższych pięciu lat.

Cytuj:
Jak podaje New York Times, nowe elektrownie emitowałyby łącznie tyle samo CO2 rocznie, ile wszystkie samochody osobowe sprzedawane w Stanach Zjednoczonych.

https://www.wnp.pl/energetyka/japonia-c ... 70687.html


Chiny planują budowę ok. 226 nowych elektrowni węglowych, więcej niż obecnie ma cała UE.
Indie, najszybciej rozwijająca się gospodarka świata, zapowiedziały, że w ciągu 7 lat wybudują ok 40 nowych elektrowni węglowych - średnio co dwa miesiące powstawać będzie nowa elektrownia na węgiel.

Więc czy ma sens walka o czyste powietrze w UE?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 18:17
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Ależ oczywiscie, ze nie ma sensu. .

Cytuj:
Duszące się dzieci na rybnicką pediatrię z RSV wirusem trafiły przez smog - Zaczęło się niewinnie - od kataru i kaszlu w piątek w zeszłym tygodniu.


https://dziennikzachodni.pl/duszace-sie ... 4-14768420


So lut 08, 2020 19:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Tak się składa, że atmosferę ziemską mamy jedną z Hindusami, Japończykami i Chińczykami. Więc podaj jakieś konkretne globalne rozwiązania na zmianę tej sytuacji, bo że jest problem ocieplenia to mnie nie musisz przekonywać.


Najwięksi emitenci CO2 wśród państw
https://www.green-projects.pl/najwieksi ... y-ranking/
Ciekawostką jest fakt, że Niemcy są na 6 miejscu wśród trucicieli, a Polska na 21 miejscu.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1372
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
Najwięksi emitenci CO2 [...]
Ciekawostką jest fakt, że Niemcy są na 6 miejscu wśród trucicieli, a Polska na 21 miejscu.

Tylko że emitent CO2 to niekoniecznie truciciel :)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


N lut 09, 2020 8:34
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
Premier Morawiecki w ostatnich dniach w Brukseli przekonywał do pozyskiwania nowych funduszy w UE. UE się niedługo uspokoi bo dla Niemców zwarcie z Polską mogłoby się skończyć tragicznie gospodarczo, a Francja ma ochotę na sprzedaż Polsce technologii elektrowni atomowej, jak i kolei Train à Grande Vitesse. Nadto po brexicie jesteśmy jednym z najliczebniejszych i największych państw UE z najlepiej rozwijającą się gospodarką.

Znana postawa - nie tylko nie damy całej sukni, ale nawet guzika nie damy.


N lut 09, 2020 8:39
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Czy to co internet pokazuje z klaszczacym prezesem i pania posel Lichocka z wulgarnym gestem to prawda? Po skierowaniu 2 miliardow na wlasna propagande a nie dla chorych onkologicznie?


Pt lut 14, 2020 6:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Prezes nawet wstał: https://www.youtube.com/watch?v=tgeO7Do7yWU

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 14, 2020 6:56
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kael napisał(a):
Czy to co internet pokazuje z klaszczacym prezesem i pania posel Lichocka z wulgarnym gestem to prawda? Po skierowaniu 2 miliardow na wlasna propagande a nie dla chorych onkologicznie?

Dziwi Cię to?...chorzy raczej na wybory nie chadzają, zatem nie są w polu zainteresowania.
A propaganda TVPis ma na celu uzyskania jak największego poparcia, wszelkimi sposobami - najczęściej kłamstwem, oszczerstwami - dla dobrej zmiany.
Chamskie zagrywki w sejmie, po zdradzieckich mordach, kanaliach, to już norma.


Pt lut 14, 2020 8:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL