Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 23:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Palmer napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Odniosę się do listy andeja. Ciekawe, że tyle afer, a nikogo nie osądzili? Winni wyemigrowali na księżyc, czy brak jakichkolwiek dowodów?
Tego, co wyrabia dzisiaj rząd PiS, nie przebił żaden rząd. Tyle kłamstw nie było w historii, chyba że w czasie komuny.


Nikogo! Nikogo!
Rozumiecie: NIKOGO!

Bo tak trudno wygóglować frazę "CBA aresztowało" i wprowadzić zakres dat, od początku 2016 do dziś... :D
https://www.google.com/search?q=cba+are ... F2019&tbm=

Aresztowanie, zwłaszcza przez służby zależne władzy, to nie sądowy wyrok.


Pn kwi 01, 2019 14:33
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Aresztowac mozna kazdego (patrz Frasyniuk) na okreslony czas. Skazac prawomocnie, na szczescie, nie jest tak latwo na bazie zachcianek nadprokuratora czy innych prezesow. Ciagle jestesmy w Unii normalnych krajow. Nie postradzieckich. I tu bajka pisopropagandy sie skonczyla. Ale kto nie interesuje sie faktami, bedzie dalej wierzyl.


Pn kwi 01, 2019 14:43
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Palmer, zobacz. Najpierw jest płacz że prokuratura działa na zlecenie Pis'u, a gdy ktoś przestawi dowód że jest inaczej. To jest płacz że aresztowane osoby nie zostały skazane. Oczywiście dotyczy to tylko polityków Pis'u, gdyby aresztowano polityków opozycji byłby płacz że aparat opresji atakuje dzielną opozycję


Pn kwi 01, 2019 14:53
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Quinque napisał(a):
Palmer, zobacz. Najpierw jest płacz że prokuratura działa na zlecenie Pis'u, a gdy ktoś przestawi dowód że jest inaczej. To jest płacz że aresztowane osoby nie zostały skazane. Oczywiście dotyczy to tylko polityków Pis'u, gdyby aresztowano polityków opozycji byłby płacz że aparat opresji atakuje dzielną opozycję

Powtórzę - wyrok sądowy stanowi dowód.
Władze PRL w stanie wojennym też aresztowały tysiące ludzi, a ilu z nich zostało skazanych wyrokami sądów?
Poducz się co nieco z dziedziny prawa, aby nie mylić aresztu z wyrokiem.


Pn kwi 01, 2019 15:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Palmer napisał(a):
Nikogo! Nikogo!
Rozumiecie: NIKOGO!

Bo tak trudno wygóglować frazę "CBA aresztowało" i wprowadzić zakres dat, od początku 2016 do dziś...
https://www.google.com/search?q=cba+are ... F2019&tbm=

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja nie mówię o aresztowaniach, ale o skazanych. Wskaż kogoś, kto siedzi w więzieniu lub została orzeczona kara pieniężna wielkiej wartości godnej miana afery.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 01, 2019 15:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
Palmer napisał(a):
Nikogo! Nikogo!
Rozumiecie: NIKOGO!

Bo tak trudno wygóglować frazę "CBA aresztowało" i wprowadzić zakres dat, od początku 2016 do dziś...
https://www.google.com/search?q=cba+are ... F2019&tbm=

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja nie mówię o aresztowaniach, ale o skazanych. Wskaż kogoś, kto siedzi w więzieniu lub została orzeczona kara pieniężna wielkiej wartości godnej miana afery.
Póki co, to zdaje się siedzi Misiewicz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 01, 2019 15:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
Palmer napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Odniosę się do listy andeja. Ciekawe, że tyle afer, a nikogo nie osądzili? Winni wyemigrowali na księżyc, czy brak jakichkolwiek dowodów?
Tego, co wyrabia dzisiaj rząd PiS, nie przebił żaden rząd. Tyle kłamstw nie było w historii, chyba że w czasie komuny.


Nikogo! Nikogo!
Rozumiecie: NIKOGO!

Bo tak trudno wygóglować frazę "CBA aresztowało" i wprowadzić zakres dat, od początku 2016 do dziś... :D
https://www.google.com/search?q=cba+are ... F2019&tbm=

Aresztowanie, zwłaszcza przez służby zależne władzy, to nie sądowy wyrok.



Bo mamy "wolne sądy", bardzo wolne nawet, co nie?

Mam nadzieję, że sobie ze mnie kpisz, Małgosiuu, a nie że serio piszesz takie KOSMICZNE MANIPULACJE. :p

Raczyłaś wygóglować frazę "CBA aresztowało" czy też: nie nie nieeeeee, nikogo, żadnych afer się nie rozlicza, a rządy Peło były praworządne? xDD


Pn kwi 01, 2019 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Dlaczego Andej nie wyliczyl afer PiS ?
Jak wszystkie to wszystkie.


Pn kwi 01, 2019 20:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Palmer napisał(a):

Mam nadzieję, że sobie ze mnie kpisz, Małgosiuu, a nie że serio piszesz takie KOSMICZNE MANIPULACJE.

Cytujesz Alus, a pytania zadajesz dla mnie?
Palmer napisał(a):
Raczyłaś wygóglować frazę "CBA aresztowało" czy też: nie nie nieeeeee, nikogo, żadnych afer się nie rozlicza, a rządy Peło były praworządne? xDD

Pytałam o osądzonych. Chyba przez te prawie 4 lata zdążyli kofgoś rozliczyć. Nie? A to ciekawe, że dopiero teraz, przed wyborami, aresztują. Nie wiesz dlaczego? Odpowiem: nie zdążą osądzic, ale jasny sygnał dla twardego elektoratu dany? Dany. Przecież aresztowali, a jak aresztowali, znaczy winny. Co z tego, że winy nie udowodnią (Tuska mieli już dawno posadzić, a nawet syna nie wsadzili), ważne że hałas wielki i smród pozostał. Twardy elektorat będzie wiedział - winny, nawet jeśli po cichu wypuszczą, bo nie będzie dowodów. Przy wypuszczaniu nie ma hałasu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 01, 2019 20:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
nawet jeśli po cichu wypuszczą, bo nie będzie dowodów. Przy wypuszczaniu nie ma hałasu.

...ani TVPiS, co ciekawe, na żywo nie relacjonuje.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Wt kwi 02, 2019 8:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zepp napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
nawet jeśli po cichu wypuszczą, bo nie będzie dowodów. Przy wypuszczaniu nie ma hałasu.

...ani TVPiS, co ciekawe, na żywo nie relacjonuje.

Ale smród poszedł...

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 02, 2019 10:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Strajk nauczycieli
Małgosiaa napisał(a):
Wybawiony napisał(a):
Najważniejsze jest to, że PiS robi wszystko lepiej od poprzedników, którzy... kradli i nie dotrzymywali obietnic :)

Oczywiście żadnego konkretu nie będzie? "Wszystko" niczego nie mówi i niczego nie udowadnia. Przyjemnego oglądania TVPiS i zadowolenia z bycia nagraną płytą bez własnego myślenia.

Nie zauważyłaś mojego wyjaśnienia kilka postów dalej? (godz. 14.44)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


So kwi 20, 2019 20:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
Małgosiaa napisał(a):
@Palmer
Masz jakieś doświadczenie z amerykańskimi żołnierzami, że uważasz zwiększenie bezpieczeństwa dzięki ich pobytowi w Polsce? Ja mam. 11km ode mnie stacjonuje ich 1000, a ma być jeszcze raz tyle (wycięli prawie 40 ha lasu i tną dalej do 100 ha). Jak jest bezpiecznie? No bardzo. Prawie nie ma tygodnia, aby nie było jakiegoś incydentu na drogach z ich udziałem. A co będzie jak ich liczba się podwoi? Strach będzie wyjechać na drogę.


Błagam, powiedz szczerze, że się bardzo pomyliłaś/zagapiłaś... Zdarza się najlepszym, zdarza się każdemu!

Bo chyba nie mówisz zupełnie serio, że bezpieczeństwo państwa miesza Ci się z wzrostem liczby stłuczek na zakręcie pod miastem...

Nie wierzę, że się miesza, wolę wierzyć, że to zagapienie się. :)

Pozdrawiam serdecznie!


So kwi 20, 2019 23:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Strajk nauczycieli
Ty naprawde wierzysz ze w razie jakiekolwiek draki na wschodzie ci zolnierze wezma rzeczywisty udzial w obronie Polski ?
Bo mnie sie zdaje ze w wypadku jakiegokolwiek zagrozenia zwina sie raz-dwa do swoich wielkich samolotow transportyowych i znikna z Polski duzo szybciej niz sie w niej pojawili zostawiajac za soba to cale przestarzale obecnie zelastwo, ktorego WP nawet nie wie jak obslugiwac.
Ten manewr pokazali juz kilka razy swoim przejsciowym "sojusznikom" - ostatnio Kurdom walczacym z Isis w Iraku. Amerykanie lubia podraznic rosyjskiego niedzwiedzia a przede wszystkim lubia wbijac szpile miedzy ew sojusz niemiecko rosyjski w Europie (polskimi rekami ) ale w zaden rzeczywisty konflikt z Rosja angazowac sie nie beda, jako ze jest to ich naturalny aliant w ew konflikcie z Chinami.
Co juz dawno powiedzial R.Sikorski otwartym tekstem w tasmach podsluchanych u "Sowy" ( o iluzji amerykanskich gwarancji bezpieczenstwa Polski ), ale niektorzy sa slepi i glusi na to co sie naprawde na swiecie dzieje. Nikt z polskich sojusznikow nie chcal "umierac za Gdansk" w 39r i nikt umierac obecnie nie bedzie jezeli nie beda staly za tym jego wlasne zagrozone interesy.
Radze wstawic glowe pod kran z zimna woda i otrzezwiec.


N kwi 21, 2019 16:39
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Poza tym Trump (słusznie) wymaga, żeby wszystkie kraje NATO ponosiły koszty utrzymania sojuszu a nie bazowały na USA.
Jaki jest poziom uzbrojenia polskiej armii? Gdzie te nowe helikoptery, okręty (w tym podwodne) itp?
Psuć PiS potrafi koncertowo, dla naiwnych nswet fałszywe stępki poświęci, a jak trzeba konkretów, to będzie płakał, że Niemcy, że Tusk, że PO im budżet psuje a w ogóle na ich premie musi wystarczyć i pieniędzy niet.


N kwi 21, 2019 16:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL