Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
Każdy Polak mający nawet niewielkie rozeznanie historyczne, wie, że wszyscy duchowni mieli założoną teczkę. I często li tylko na podstawie karty rejestracyjnej, wskazuje się: abp Życiński TW filozof, ks Tischner TW...etc.
Nie generalizuj. Nie wszyscy duchowni mieli zakładane teczki. Przeglądając listę Wildsteina, i nie zauważyłem na niej żadnego księdza, ani proboszcza (z imienia i nazwiska) z mojej parafii.


N lis 24, 2019 12:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@ErgoProksy.
Widzę, że jedno ostrzeżenie, to za mało i nadal prowokujesz. Drugie ad personam po ostrzeżeniu, więc drugie ostrzeżenie także będzie wpisane dzisiaj wieczorem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 24, 2019 12:55
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
ga1robe napisał(a):
Alus napisał(a):
Każdy Polak mający nawet niewielkie rozeznanie historyczne, wie, że wszyscy duchowni mieli założoną teczkę. I często li tylko na podstawie karty rejestracyjnej, wskazuje się: abp Życiński TW filozof, ks Tischner TW...etc.
Nie generalizuj. Nie wszyscy duchowni mieli zakładane teczki. Przeglądając listę Wildsteina, i nie zauważyłem na niej żadnego księdza, ani proboszcza (z imienia i nazwiska) z mojej parafii.

https://wyborcza.pl/1,75968,3841648.html


N lis 24, 2019 12:58
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
I co na to premier?:
Cytuj:
- Gdy włączałem TVP i słyszałem po raz kolejny, jaki to PiS jest wspaniały, a opozycja jaka zła, to zrozumiałem, że trzeba coś z tym zrobić - mówi siedemnastoletni Franek Broda, siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. Zwołuje chętnych do wsparcia jego protestu, który zapowiedział na 15 lutego pod pręgierzem na wrocławskim Rynku. - Stańmy w obronie demokracji. Pokażmy, że nie zgadzamy się na to, aby telewizja publiczna, która jest opłacana za pieniądze obywateli, była tubą propagandową partii rządzącej - wzywa.

https://gazetawroclawska.pl/siostrzenie ... 3oKrTKtrAs

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 07, 2020 21:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Czy uważasz, że sprawiedliwiej będzie jak wszystkie stacje TV prywatne zasilane pieniędzmi z układów typu masoneria + TV publiczna będą oczerniały PiS jak to było do 2015 r. ?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pt lut 07, 2020 21:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Post nie na temat.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 07, 2020 22:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Nie, sprawiedliwiej bedzie gdy TVP bedzie naprawde publiczna a nie pisowska.
Jesli masz jakies dowody na "zasilanie pieniedzmi z ukladow typu masoneria" ( oprocz propagandy z prawicowych gazetek / netu ) to chetnie obejrze.


Pt lut 07, 2020 22:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@Małgosiaa
Dlaczego nie na temat. Młodzieniec jest za antypisem i wpisuje się w trend krytyki PiS sprzed 2015 roku w mediach. Chyba, że post Twój :) jest w obronie PiS - to miłe i przepraszam.

Cytuj:
Gdy włączałem TVP i słyszałem po raz kolejny, jaki to PiS jest wspaniały, a opozycja jaka zła, to zrozumiałem, że trzeba coś z tym zrobić - mówi siedemnastoletni Franek Broda


O masonerii i postkomunie też mogę rozwinąć. I sponsoringu mediów krajowych z zagranicy. Uważam, że po reformie Sądownictwa powinna być uregulowana ustawowo sprawa mediów krajowych.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pt lut 07, 2020 22:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
subadam napisał(a):
Nie, sprawiedliwiej bedzie gdy TVP bedzie naprawde publiczna a nie pisowska.


Byłoby na pewno sprawiedliwiej, ale w sytuacji uregulowania ustawowo wszystkich mediów informacyjnych ogólnokrajowych.


W moim odczuciu było tak;
Do 2015 roku TV Republika miała niszową oglądalność z powodu braku funduszy. Wszystkie inne stacje TV informacyjne były antypisem. Teraz w moim odczuciu jest tak - TVP Info jest ewidentnie stacją prorządową, a TVN ewidentnie stacją antyrządową, a Polsat News stara się być pośrodku. Superstacja jest prolewicowa i antypisowa.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pt lut 07, 2020 22:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
@Małgosiaa
Dlaczego nie na temat. Młodzieniec jest za antypisem i wpisuje się w trend krytyki PiS sprzed 2015 roku w mediach

Dlatego, że artykuł nie mówi nic o żadnych szczekaczkach, czy to rządowyh czy przecwko, a Ty skomentowałeś atakiem na media.
pom napisał(a):
Chyba, że post Twój jest w obronie PiS - to miłe i przepraszam.

Nie, nigdy w życiu nie byłam za żadną partią, a tym bardziej za PiS.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 08, 2020 0:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Cytuj:
- Działałem wcześniej w młodzieżówce PiS, ale obserwując, to co się dzieje w kraju w ostatnich miesiącach postanowiłem z niej wystąpić - mówi nam Broda. Swój osobisty manifest polityczny zawarł w Podsumowaniu 2019 roku, które zamieścił w sieci. Przyznał, że w organizacji protestu pomaga mu jeden z działaczy wrocławskiej Platformy Obywatelskiej. Jak nas zapewnił, zamiar organizacji protestu został już zgłoszony we wrocławskim magistrancie.


Tu widać intencje młodzieńca. Cytat pochodzi z Twego linku.

Czyli jeżeli teraz by TVP Info było apolityczne z PolsatNews, a TVN 24 antyrządowe i Supirstacja to podział rynku informacyjnego byłby ewidentnie zafałszowany i dlatego jest to nie na rękę PO.


Poniżej oglądalność mediów informacyjnych;
https://static.wirtualnemedia.pl/media/ ... 2019-1.png

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 0:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
Czyli jeżeli teraz by TVP Info było apolityczne z PolsatNews, a TVN 24 antyrządowe i Supirstacja to podział rynku informacyjnego byłby ewidentnie zafałszowany i dlatego jest to nie na rękę PO.




Znaczy nie na rękę PO jest stan obecny TVP Info jako TV rządowej. I chce powrotu do stanu z 2015 roku.

Dlatego niezbędna jest ustawa medialna normalizująca te sprawy. Np kanały informacyjne mogłyby być tylko dotowane z budżetu państwa - tak jak partie polityczne - bez możliwości wystawiania reklam i ingerencji lobbingu.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


So lut 08, 2020 1:15
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
A czy telewizja informacyjna nie moze po prostu informowac o wszystkich faktach, takze dla wladzy niewygodnych bez manipulacji czy dziwnych paskow, o rzeczach wcale nie z ostatniej chwili, ale podkreslajacych manipulacyjny "przekaz dnia"?

Sa kraje, gdzie tak sie dzieje.


So lut 08, 2020 6:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
Czyli jeżeli teraz by

A co to ma do rzeczy? Co mnie obchodzi "jeżeli teraz by" jakakolwiek tv cokolwiek podała? Cytat nie jest z żadnej tv, a poza tym przed tytatem zaznaczyłam pytaniem, o czym chcę dyskutować. Ty nadal uparcie dyskutujesz nie na temat.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 08, 2020 7:44
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
pom napisał(a):
O masonerii i postkomunie też mogę rozwinąć. I sponsoringu mediów krajowych z zagranicy. Uważam, że po reformie Sądownictwa powinna być uregulowana ustawowo sprawa mediów krajowych.

Postkomuna składa wieńce w pierwszą rocznicę śmierci najważniejszego polskiego masona, który w 1962r potajemnie reaktywował lożę masońską "Kopernik" i był jej wielkim mistrzem do połowy lat 90-tych XX w.
Właścicielem Superstacji jest Solorz i jesienią 2019r upodobnił ją do Polsatu (wyraźnie sprzyjającego PiS), usunął z anten dziennikarzy politycznych, pozostawiając sieczkę rozrywkowo-plotkarską.


So lut 08, 2020 8:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL